Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B Sibiu 26.07.2014 "Cupa Verii"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de AriaSportTDM Vezi post
    LOCUL 3
    Somlea Darian - Cisnadie
    LOCUL 4
    Nicula Dumitru - Agnita
    Bravo, Darian!

    BRAVO, GEEEEEOOOOOOOO!!!!!

    Comentariu


    • 05 Viscaria 05

      Comentariu


      • Buna seara ,"nebuni" pasionati ai tenisului de masa.Am incheiat cu scuces un nou turneu in frumosa sala a centrului Aria.Asta pentru ca am avut toate ingredientele necesare sala frumoasa ,o organizare buna si nu in ultimul rand pe voi ,competitorii , niste persoane deosebite.A fost un turneu "B" care se poate ridica fara falsa modestie la nivelul turneelor "A".Am avut doua sectiuni open si amatori ceea ce a multumt ,cred , pe toata lumea.Pana la urmatorul turneu va asteptam la antrenamente.
        Cu respect,
        Alexandru Mureșanu

        Comentariu


        • Am lasat un loc special pentru multumiri.
          Multumesc Echipei AriaSportTDM :Paul Dragomir ,Alex Groza ,Cristina Cerciu ajutati la "butoane"de acest pasionat al programelor Adonis.
          Multumesc Gelu (Sultanul) pentru tot ajutorul tau din ultimele saptamani.
          Multumesc Pali pentru implicarea ta.
          Multumesc Emi-tt prin Cosmin Marginean pentru participarea la "valoarea"premiilor.
          Multumesc Lucian pentru meniuri .Au fost tare gustoase.
          Multumesc Marius si Darian pentru poze.Sunt amintiri frumoase.
          Felicitari d-le Cernejenco si d-na Sicoe pentru triumf.Felicitari invinsilor!

          Respect ,respect ,respect...

          Alex Mureșanu

          Comentariu


          • Multumim organizatorilor si tuturor cec s-au implicat la reusita acestui turneu,primire caldurosa si o participare selecta.
            Felicitari premiantilor merituosi si participantilor.

            Comentariu


            • Felicitari Dane ! Era si timpul .... Viva El Campeon !

              Comentariu


              • Nici nu mai conteaza tipul si categoria turneului daca locatia,participantii si organizarea este OK!!!
                Nici nu mai coteaza ca ,acceptand propunerea organizatorilor de a juca(debuta!!!) la Open in acest format inedit,mi-am stricat pronosticul pe jumatate!
                Nici nu mai conteaza ca,obisnuit cu aroma victoriilor de ceva vreme incoace printre amatori,m-am trezit in postura de-a ma bucura de fiecare set castigat printre Openisti!
                Vorba Maestrului Adimucu,prezent printre noi, ...."""e sambata de Amatur ...(iar pentru noi!)..nimic nu mai conteaza.."""
                In schimb trebuie remarcate dintre foarte multele momente placute traite ca si participant,caci a contat ,iata:
                -promptitudinea,eficacitatea si profesionalismul team-ului organizator care au evitat producerea unei adevarate tragedii in momentele de spaima prin care a trecut colegul nostru Sorin Petcu...Sanatate si curaj,Sorine!
                -prestatia incantatoare a celui mai tanar participant,Andrei Panzar-9 ani jumate,un produs 100% al scolii de tenis de masă de la Romgaz Mediaș(cu Ghita,Dragos si Simona prezenti in sala sa-l incurajeze!)
                -victoria neta la Open a Rodicai Sicoe,pronosticata de-altfel,si lupta acerba pentru celelalte locuri de pe podium
                -premierele pe care le-a propus turneul de la Amatori,mai echilibrat ca oricand,cu victoria muncita dar pe deplin meritata a lui 'nea Costica Cernejenco in fata lui Daniel Ciobanu!Felicitari ambilor combatanti!
                -accederea colegului nostru din Agnita,Nicula Dumitru (alias Geoiarba) pe podium pentru prima oara in Amatur!Felicitari Geo!
                O remarca in plus pentru victoria lui Alex Nechita in fata lui Stefan Andrei din superioare,in confruntarea dintre doi demni reprezentanti ai noului val din Amatur.Felicitari Alex,felicitari Andrei,sunteti amandoi pe drumul cel bun!
                Mult succes parteneriatului dintre Aria Sport TDM si Emi-TT,o incununare fericita a muncii in echipa!
                Felicitari lui Alex,Adof si restului echipei de colaboratori:Gelu,Pali&com
                Felicitari tuturor participantilor,invingatori si invinsi,pentru atmosfera superba creeata si sustinuta pe toata perioada turneului.
                I love table tennis !

                Comentariu


                • Multumesc organizatorilor pentru sansa de a participa la acest turneu minunat!
                  Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine, m-au sustinut si m-au apreciat!
                  Dovada ca tenisul de masa este un sport care se poate practica indiferent de varsta:
                  Fișiere atașate
                  "Winners never quit and quitters never win."
                  Vince Lombardi

                  Comentariu


                  • Ceva filmulete cu finala?
                    Nittaku Acoustic
                    FH - Xiom Omega V Tour
                    BH - Xiom Omega V Tour

                    Comentariu


                    • Multumiri organizatorilor pentru conditiile oferite si, de asemeni, tuturor celor implicati in buna desfasurare a turneului !
                      Felicitari speciale pentru cistigatorii turneelor si pentru Alex Nechita si Andrei Stefan, care m-au invins in superioare si au facut un joc deosebit de frumos intre ei doi.

                      Comentariu


                      • Postat în original de Antal Denes Vezi post
                        Multumim organizatorilor si tuturor cec s-au implicat la reusita acestui turneu,primire caldurosa si o participare selecta.
                        Felicitari premiantilor merituosi si participantilor.
                        Orice întâlnire cu nea Deni e un nou prilej de emoție și de bucurie.
                        mi s-a întâmplat din nou și la Sibiu.
                        să fii mereu tânăr și sprinten, Deni Bacsi! ))

                        Comentariu


                        • Postat în original de andrei_2004 Vezi post
                          Multumesc organizatorilor pentru sansa de a participa la acest turneu minunat!
                          Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine, m-au sustinut si m-au apreciat!
                          Dovada ca tenisul de masa este un sport care se poate practica indiferent de varsta:
                          Nici nu era dificil sa o facem Andrei deoarece ,prin jocul tau incantator,ai intrat deja in inimile tuturor castigand stima si respectul nostru.Esti pe drumul cel bun, tinere coleg,dar va depinde numai de tine cum si,mai ales,cat vei sta printre noi,in Amatur!Mult succes!
                          I love table tennis !

                          Comentariu


                          • Postat în original de adimucu Vezi post
                            Orice întâlnire cu nea Deni e un nou prilej de emo??ie ??i de bucurie.
                            mi s-a întâmplat din nou ??i la Sibiu.
                            să fii mereu tânăr ??i sprinten, Deni Bacsi! ))
                            Scuze pentru 'Nu-mi place', vorbeam la telefon si dadeam click-uri din reflex.
                            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                            Comentariu


                            • Postat în original de andrei_2004 Vezi post
                              Multumesc organizatorilor pentru sansa de a participa la acest turneu minunat!
                              Multumesc tuturor celor care au fost alaturi de mine, m-au sustinut si m-au apreciat!
                              Dovada ca tenisul de masa este un sport care se poate practica indiferent de varsta:
                              Mult succes la toate competitile la care vei lua parte.
                              Nu peste mult timp vei fi pe multe podiumuri,bafta !

                              Comentariu


                              • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                Scuze pentru 'Nu-mi place', vorbeam la telefon si dadeam click-uri din reflex.
                                nu te scuza pentru ce faci acum. s-ar putea ca acele clickuri să-ți folosească mai târziu

                                asta e, dacă am avut ghinion mă pun pe treabă și recuperez reputația pe care mi-o strici tu, maniac de telefoane mobile ce ești... ))

                                Comentariu


                                • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                  Scuze pentru 'Nu-mi place', vorbeam la telefon si dadeam click-uri din reflex.
                                  proastă influență are telefonul ăla...
                                  l-ai luat la ofertă?

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X