Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

recomandare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • recomandare paleta

    salut,

    sunt un entuziast al acestui sport, la 15 ani de cand am inceput sa il practic, am fost si legitimat timp de 2 ani la un vechi club din Oradea care nu mai exista de 10 ani...
    De ceva timp am reinceput sa joc, in conditii de amator, de 2-3 ori pe saptamana cate 1-2 h cu prieteni carora le place acest sport si au un pic de habar

    Am o paleta veche si as vrea sa o schimb cu una care sa ma ajute in loviturile de spin, cu maner mai mic fata de cea pe care o am si care are o fata destul de terminata.

    M-am gandit la o paleta gata construita, nu mai sunt la un nivel care sa imi recomande pentru a evolua o paleta personalizata...

    http://www.sportsdirect.com/dunlop-r...lcode=77707790

    Ce parere aveti ?

    Mersi anticipat.
    blade : Vladone tratat, fh : Tibhar Rapid, bh: Tibhar Speedy Spin (model 1999)

  • #2
    Cred ca ai gresit forumul. Aici nimeni nu o sa-ti recomande o paleta hobby. De curiozitate la clubul respectiv se presupune ca faceai performanta. Tot cu palete hobby jucai?
    Blade - Timo Boll Spirit
    FH/BH - Tenergy 05/Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de ole Vezi post
      Cred ca ai gresit forumul. Aici nimeni nu o sa-ti recomande o paleta hobby. De curiozitate la clubul respectiv se presupune ca faceai performanta. Tot cu palete hobby jucai?
      Nu jucam cu paleta hobby, ci cu paleta pe care o am mentionata in semnatura.
      Daca intrai pe link, vedeai ca NICI paleta pe care ma gandesc sa o iau nu e hobby...

      Mersi de feedback-ul constructiv si asertiv.
      blade : Vladone tratat, fh : Tibhar Rapid, bh: Tibhar Speedy Spin (model 1999)

      Comentariu


      • #4
        Citeste pe-aici si renunta la genul asta de palete. Diferenta e uriasa, incomparabila! Ai doua sali in Oradea, du-te pe la ei si incearca sa dai cu cateva palete si te lamuresti.
        http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...i-va-raspundem

        Comentariu


        • #5
          Paleta asta este hobby toata ziua. Mai pune ceva bani si cumpara una adevarata, nu una de jucarie.
          TIBHAR MX-P/home made off+/TIBHAR EL-P

          Comentariu


          • #6
            Daca ai jucat de performanta inseamna ca ai mana deja formata. Nu-ti pierde timpul cu palete gata facute sau hobby. Totul depinde de cati bani detii. Pentru ceva ieftin incearca niste chinezesti de la Rblade: http://www.ttmall.eu
            Lemn Galaxy N-9(un lemn foarte bun, rapid, usor,ieftin) plus niste clone europene 2x729 Cream Transcend. Ai mai multi marafeti pentru fete, ia legatura cu DDMIT: Acuda s2/s3, Bluefire M2/M3h ttp://www.tenisdemasa.ro/forum/showthread.php?10958-Vand-fete-patrate&highlight=DDMIT

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X