Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Partener de antrenament București

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Partener de antrenament București

    Caut partener de joc in București de nivel mediu. Sunt disponibil in week-end la orice ora dar pot aparea portite si in timpul saptamanii. Ca loc de joc, se poate, in principiu, oriunde (civilizat). Nu stiu foarte multe locuri de jucat in București, pana acum am jucat mai mult in provincie. Cine e doritor poate da de mine la nr. 0727363937 sau pe mess la chiscop.alexandru

  • #2
    de ce nu mergi la viva sau top arena vei gasi cu cine sa joci

    Comentariu


    • #3
      Pentru ca nu stiu exact cum functioneaza treaba asta. Ma duc acolo si zic "am venit" ? Banuiesc ca cei de acolo au parteneri de joc. Oricum, multumesc pentru sugestie

      Comentariu


      • #4
        ok uite in fiecare dumineca dimineata se aduna la top arena se face un fel de campionat participa cine vrea pe la 9 dimineata se aduna,cam 15 lei dar joci pana pe la 1-2 dupa amiaza sunt jucatori si buni si medii

        Comentariu


        • #5
          Mersi pentru pont

          Comentariu


          • #6
            caut partener bucurești astăzi (m?ine plec). plătesc eu. locație top tenis arena(sau altundeva unde nu e excesiv de scump). nivel incepator-mediu. mersi.

            Comentariu


            • #7
              salut ,ai fost?ti-ai gasit partener?

              Comentariu


              • #8
                salut ! joc de ceva timp tenis dar nu ma pot evalua sincer ( mediu sa spunem ) , daca vrei sa jucam da-mi un semn

                Comentariu


                • #9
                  salut de miercuri voi fi in bucuresti vom vorbi si vom juca

                  Comentariu


                  • #10
                    Mircea,daca vrei pot sa joc eu cu tine.Spune-mi cum procedam cu locatia +alte date.Ms

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut!Daca nu ti-ai gasit partener de antrenament, poti sa joci cu mine, preferabil la sala top tenis arena, langa sema parc. Sunt disponibil vineri si/sau duminica dupa-amiaza.mail:roscasorin2000(at)yahoo.com
                      blade:butterfly korbel SK 7
                      FH:victas limber
                      BH:rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • #12
                        Salut 👋 cineva disponibil sa facem un tenis nivel amator spre mediu dar vreau sa mai exersez după orele 18.00 locația o stabilim mersi 0725590001 Radu

                        Comentariu


                        • #13
                          Salut
                          Are cineva chef de un antrenament / joc la ora 18 la top arena sau IDM astazi 02.02.2015 ?

                          Joc de ceva timp , sunt nivel mediu .
                          Astept un semn pe adresa de mail antonmariustcm(at)gmail.com

                          O zi buna

                          Comentariu


                          • #14
                            Mai cauta cineva partener de antrenament de nivel mediu? mariusdms83(at)gmail.com
                            Blade - Gambler Arylate Carbon
                            FH - Gambler Outlaw

                            BH - Focus 3 Snipe

                            Comentariu


                            • #15
                              Salut,

                              Daca mai cauta cineva partener de antrenament va las si datele mele:

                              Telefon: 0742854514.
                              Mail: tenisdragos(at)gmail.com
                              Locatie: Prefer sali care sunt aproape de metrou , mese de calitate si atmosfera civilizata.
                              Ex. imi place mai mult la vivasport din zona piata sudului dar pot veni si la alte sali.
                              Nivel: Ma consider incepator spre mediu. (amator)

                              *Precizez ca joc cu mana stanga.
                              Ultima editare de dragusind; 09.mai.2015, 15:18.

                              Comentariu


                              • #16
                                Salut! Cand poti juca de obicei?


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comentariu


                                • #17
                                  Salut! Sunt mediu (cred) ��, caut partener de joc, intr-un loc civilizat si, eventual, lângă metrou, deoarece traficul e groaznic seara. Locuiesc in Titan. Valentin 0765349987

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Salut, caut un partener pentru maine, sambata. Nivelul meu nu e chiar mediu dar nici incepator. Si fiindca nu am mai jucat de ceva timp, as dori sa dau mai mult antrenament. De preferat in prima parte a zilei.
                                    Radu 0727 809 400.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Salut, caut un partener pentru maine, sambata. Nivelul meu nu e chiar mediu dar nici incepator. Si fiindca nu am mai jucat de ceva timp, as dori sa dau mai mult antrenament. De preferat in prima parte a zilei.
                                    Radu 0727 809 400.
                                    As prefera la Toptenis sau IDM.

                                    - - - Actualizat - - -

                                    Inca astept raspuns, sunt disponibil toata ziua.
                                    Stiga Allround NCT - Donic Bluefire M2&M3

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X