tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 162

Subiect: Turneu B: ?Cupa AmaTur a comunei Corund 2014" ? 09 august.

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424

    Turneu B: ?Cupa AmaTur a comunei Corund 2014" ? 09 august.

    Denumirea turneului: "Cupa AmaTur a comunei Corund 2014?.
    Categoria turneului: "B", se joaca la gramada.
    Localitatea: Corund.
    Locatia: Sala Sporturilor ?Lorincz Marton?.
    Data: 09 august 2014.
    Numarul de mese: 12 (Butterfly ITTF, Joola ITTF, Andro ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.
    Ora de incepere: 9:00 (inregistrarea participantilor pana la orele 8,30).

    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 6-7 jucatori dupa regula sarpelui si MP, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) ? se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 4 jucatori (numar egal de grupe inferioare / superioare; se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara, in mod aleatoriu) ? se califica primii 2;
    - Schema pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1749;
    - Tablou eliminatoriu de 32, castigatorii primelor 8 grupe superioare avand bye;
    - Ordine favoriti eliminatorii ? conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)

    Numarul maxim de jucatori: 78.
    Taxa de participare: 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.
    Se asigura:
    - apa,
    - masa de pranz, facuta la ceaun,
    - mingi de joc,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Taxa de 1 RON/participant (mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati) va fi achitata de organizatori catre Amatur.
    Inscrierea/retragerea participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 07.08.2014, orele 20,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare, iar absentii vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat.

    Programul turneului:
    08.30 - 09.00 Inscrieri
    09.10 - 14.00 Grupe inferioare
    14.00 - 14.30 Masa de pranz
    14.45 - 15.30 Grupe superioare
    15.45 - 18.00 Eliminatorii

    Organizatori: Jozsa Gabor, Kezdi Janos: 0749497014
    Suport tehnic: Tokos Pal: 0742257995

    Parteneri si sponsori: PRIMARIA COMUNEI CORUND, FIT.FEEL SPORT & WELLNESS CLUB, MAGDOLNA IMPEX SRL, FORMULA PRIMA SRL, CONSILIUL JUDETEAN HARGHITA, CLUBUL SPORTIV "LORINCZ MARTON" DIN CORUND, ASOCIATIA TRABANT CLUB UDVARHELY
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Informatii utile:

    Localitatea si caile de acces:

    Corund (Korond) este un sat în partea de vest a județului Harghita, în Depresiunea Praid. Este resedinta comunei Corund. Localitatea este cunoscuta ca un vestit centru de ceramica populara.
    Localitatea este situata la o altitudine de 580 m, pe valea Corundului, pe DN13A (Balauseri - Corund ? Miercurea Ciuc), la 18 km distanta de stațiunea balneoclimaterica Sovata (Lacul Ursu), 11 km Praid (Salina Praid) și 29 km de orașul Odorheiu Secuiesc.

    Sala Sporturilor ?Lorincz Marton? se afla langa casa de cultura, in spatele unui bloc cu 3 etaje. Venind dinspre Odorhei, o veti vedea pe dreapta, dupa Primarie, liceu si bloc. Venind dinspre Sovata, blocul va fi pe stanga.

    Oferte de cazare:

    http://www.tourist-informator.info/r...--Romania.html

    Si cateva poze:



    Turneul de anul trecut:

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-B-10-aug-2013
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 23.07.2014 la 07:51.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  3. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Rezervat inscrieri si clasament:

    Clasament Open / Amatori

    1 -- 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Zidar Victor - Reghin
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Cocean Valer - Baraolt
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    Irsai Istvan - Targu Mures
    9 -- 16
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Denes Ferenc - Praid
    Barabas Sandor - Toplita
    Sipos Nandor - Targu Mures
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Marian Florin - Reghin
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    17 -- 24
    Nistor Iosif - Siculeni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Padurariu Costel - Brasov
    Nica Ionut - Brasov
    Janosi Attila - Targu Mures
    Fazakas Attila - Toplita
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Cotca Dacian - Oradea
    25 -- 36 loc 3 gr.sup.
    Antal Denes - Brasov
    Kezdi Janos - Corund
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Marin Floricel - Brasov
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Szabo Szilard - Odorheiu Secuiesc
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Daniel Istvan - Targu Mures
    37 -- 48 loc 4 gr.sup.
    Popa Mircea - Brasov
    Toncean Mircea - Reghin
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Bardocz Szilard - Capeni
    Veres Janos - Targu Mures
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Biro Istvan - Reghin
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Szakacs Marius - Sanpaul
    49 -- 52 2v gr.inf.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Kacso Bence - Odorheiu Secuiesc
    Szanto Lajos - Santimbru
    Mag Jozsef - Odorheiu Secuiesc
    53 -- 62 1v gr.inf.
    Miklos Imre - Bradesti
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Jozsa Gabor - Corund
    Balazs Aron - Corund
    Bartha Levente - Odorheiu Secuiesc
    Moldovan Laszlo - Praid
    Gered Ferenc - Santimbru
    Ujica Marin - Toplita
    Vajda Erno - Reghin
    Paduraru Andi - Piatra Neamt
    63 -- 71 0v gr.inf.
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Farcas Silviu - Targu Mures
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    Ilyes Tamas - Odorheiu Secuiesc
    Eigel Csaba - Toplita
    Muresan Teodor - Toplita
    Todor Csaba - Gheorgheni

    Inscrieri Open / Amatori la termenul limita, 78+2 participanti - on 07/08/2014 at 20:05:18

    1. Sipos Nandor, Targu Mures, 41 - 26.95 - OL
    2. Muntean Alin, Tarnaveni, 163 - 21.71 - O
    3. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 55 - 21.34 - OW
    4. Zidar Victor, Reghin, 68 - 21.13 - O
    5. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 188 - 20.57 - O
    6. Biro Attila, Miercurea Ciuc, 269 - 20.4 - O
    7. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 680 - 19.4 - O
    8. Daniel Istvan, Targu Mures, 1156 - 19 - OL
    9. Sipos Ferenc, Targu Mures, 81 - 18.76 - OW
    10. Irsai Istvan, Targu Mures, 273 - 17.86 - A
    11. Vladoiu Gelu, Brasov, 72 - 17.8 - AW
    12. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 139 - 17.62 - AW
    13. Nistor Iosif, Siculeni, 88 - 17.51 - A
    14. Cocean Valer, Baraolt, 151 - 17.33 - A
    15. Nica Ionut, Brasov, 116 - 17.1 - A
    16. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 95 - 16.71 - A
    17. Denes Ferenc, Praid, 148 - 16.67 - A
    18. Marian Florin, Reghin, 237 - 16.33 - A
    19. Padurariu Costel, Brasov, 103 - 16.31 - A
    20. Ciurca Sorin, Tarnaveni, 542 - 16.25 - A
    21. Antal Denes, Brasov, 178 - 16 - AW
    22. Fazakas Attila, Toplita, 349 - 15.83 - A
    23. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 173 - 15.49 - A
    24. Kezdi Janos, Corund, 131 - 15.36 - A
    25. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 352 - 15.14 - A
    26. Toncean Mircea, Reghin, 239 - 15.04 - AW
    27. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 429 - 14.14 - A
    28. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 158 - 14.13 - A
    29. Popa Mircea, Brasov, 174 - 14.04 - AW
    30. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 247 - 13.96 - AW
    31. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 1047 - 13.5 - A
    32. Marin Floricel, Brasov, 214 - 13.44 - AW
    33. Janosi Attila, Targu Mures, 210 - 13 - A
    34. Stefan Andrei, Tarnaveni, 411 - 12.86 - A
    35. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc, 495 - 12.83 - A
    36. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 259 - 12.71 - A
    37. Veres Janos, Targu Mures, 475 - 12.71 - A
    38. Barabas Sandor, Toplita, 470 - 12.5 - A
    39. Cotca Dacian, Oradea, 870 - 12.5 - A
    40. Bardocz Szilard, Capeni, 368 - 12.43 - A
    41. Szavuly Attila, Cristuru Secuiesc, 1259 - 12 - A
    42. Szanto Lajos, Santimbru, 1707 - 12 - A
    43. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 293 - 11.78 - AW
    44. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 923 - 11 - A
    45. Kelemen Laszlo, Miercurea Ciuc, 1512 - 11 - A
    46. Motorga Dorin, Targu Mures, 540 - 10.71 - A
    47. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 1003 - 10.5 - A
    48. Jozsa Gabor, Corund, 1205 - 10.5 - A
    49. Losoncz Laszlo, Dealu, 744 - 10.2 - A
    50. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 602 - 10 - A
    51. Ujica Marin, Toplita, 1830 - 10 - A
    52. Nistor Szilard, Siculeni, 1292 - 9.9 - A
    53. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 445 - 9.78 - A
    54. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 662 - 9.5 - A
    55. Moldovan Cristian, Tarnaveni, 677 - 9 - AJ
    56. Farcas Silviu, Targu Mures, 911 - 9 - A
    57. Balazs Aron, Corund, 1555 - 9 - A
    58. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc, 884 - 8.67 - AJF
    59. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 547 - 8.63 - A
    60. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 692 - 8 - A
    61. Gered Ferenc, Santimbru, 1639 - 8 - A
    62. Vajda Erno, Reghin, 2033 - 8 - A
    63. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 665 - 7.86 - A
    64. Miklos Imre, Bradesti, 731 - 7.6 - A
    65. Mag Jozsef, Odorheiu Secuiesc, 1874 - 7 - A
    66. Eigel Csaba, Toplita, 1653 - 6.5 - A
    67. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 943 - 6 - AF
    68. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 1130 - 5.5 - A
    69. Muresan Teodor, Toplita, 1801 - 5.5 - A
    70. Ilyes Tamas, Odorheiu Secuiesc, 1488 - 5 - A
    71. Kacso Bence, Odorheiu Secuiesc, 1575 - 5 - AJ
    72. Bartha Levente, Odorheiu Secuiesc, 1577 - 0 - A
    73. Moldovan Laszlo, Praid, 1578 - 0 - A
    74. Dobos Albert, Cristuru Secuiesc, 2117 - 0 - A
    75. Borbely Karoly, Miercurea Ciuc, 2124 - 0 - A
    76. Jozsa Szabolcs, Corund, nou - 0 - A
    77. Todor Csaba, Gheorgheni, nou - 0 - A
    78. Balint Gabor, Odorheiu Secuiesc, nou - 0 - A
    79. Paduraru Andi, Piatra Neamt, nou - 0 - A
    80. Szakacs Marius, Sanpaul, nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 10.08.2014 la 09:22.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Mulțumesc kezdijanos, GeluBv, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Se inscriu din Targu Mures: Farkas Bence, Irsai Istvan, Sipos Ferenc, Motorga Dorin.
    Din Sanpaul: Kriszta Arpad Lorand.
    Din Reghin: Zidar Victor, Kantor Imre Zoltan, Toncean Mircea.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  7. Mulțumesc kezdijanos, dorinmo au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Nistor Iosif din Siculeni, Tamas Nagy Jeno, Lakatos Zsolt, Imecs Attila si Predescu Levente din Miercurea Ciuc, Fancsali Kalman din Lunca de Sus.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  9. Mulțumesc kezdijanos au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Se inscriu din Brasov Vladoiu Gelu, din Praid Denes Ferenc si Moldovan Laszlo, din Corund Kezdi Janos si Jozsa Szabolcs, din Bradesti Miklos Imre, din Cristuru Secuiesc Todor Arpad, iar din Odorheiu Secuiesc Mihaly Eva, Zakarias Szabolcs, Bartha Fruzsina, Bartha Levente.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 05.08.2014 la 07:29.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  11. Mulțumesc kezdijanos au mulțumit pentru mesaj
  12. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Bardocz Szilard – Capeni
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Cocean Valer – Baraolt
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  13. Mulțumesc kezdijanos au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.038
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    144 z 21 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 h 5 m
    Reputație
    5199
    Din Brasov se inscriu
    Marin Floricel
    Popa Mircea
    Padurariu Cosrel
    Antal Denes

  15. Mulțumesc PaliHR, kezdijanos au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    51
    Postări
    309
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    279
    Din Tg Mures se inscrie Pelaghie Ioan

  17. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    42
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Gered Ferenc si Szanto Lajos din Santimbru
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

  19. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.621
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15424
    Mag Jozsef din Odorheiu Secuiesc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    51
    Postări
    309
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    279
    Din Tg Mures se inscrie Popescu Dan iar din Sg de Padure se inscrie Loszonczi Denes.

  22. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  23. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui gyszabi
    Data înscrierii
    06.12.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    34
    Postări
    272
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 21 h 53 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    207
    Din Gheorgheni:

    Györfi Szabolcs
    Lovász Vilmos
    Lörinczi Béla
    Bábics Tamás
    Tódor Csaba

  24. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  25. #14
    senior

    Data înscrierii
    29.05.2013
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    51
    Postări
    309
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    279
    Din Tg Mures, se inscrie Sandulescu Adrian.

  26. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  27. #15
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vârstă
    46
    Postări
    290
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 4 h 44 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    406
    Din Toplita Fazakas Attila,Barabas sandor

  28. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa AmaTur a comunei Corund", Corund - 10.08.2019
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 195
    Ultimul post: 13.08.2019, 09:49
  2. Turneu B "Cupa AmaTur a comunei Corund", Corund - 11.08.2018
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 136
    Ultimul post: 11.09.2018, 22:26
  3. Turneu B "Cupa AmaTur a comunei Corund", Corund - 02.12.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 124
    Ultimul post: 03.12.2017, 21:55
  4. Răspunsuri: 194
    Ultimul post: 14.08.2015, 21:41
  5. Răspunsuri: 263
    Ultimul post: 16.08.2013, 05:46

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •