Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Brașov

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    La liceul Nicolae Titulescu se poate juca,am luat deja legatura cu antrenorul Alexandru Bondoc,o sa ne mutam intr-o alta sala si mai faina la Rulmentul!Daca mai sunt doritori sa joace sa scrie pe forum,mai am si eu o masa gratis unde se poate juca!

    Comentariu


    • #52
      Cand se vor muta in sala de la Rulmentul?
      Ori s-au mutat deja !

      Comentariu


      • #53
        Salut! Am sa ajung in acest weekend in sinaia. Stiti cumva daca se poate juca pe undeva? Sau in busteni? Daca stie cineva va rog sa ma sunati la 0722731800. Daca cineva are chef de o miscare nu ezitati sa ma sunati!
        ---------- Post added 29-Jul-2011 at 19:17 ----------
        Chiar nimeni nu este din Sinaia? sau Busteni? Nu se joaca tenis nicaieri in statiuni?

        Comentariu


        • #54
          sal....sunt si eu un mare impatimit al acestui sport.....am jucat mult cand eram mai tanar....si as vrea sa reancep antrenamentele,momentan nu sunt in tara dar intre 8-15 octombrie am un mic concediu si vin in brasov.....daca as putea juca in acea perioada va rog sa imi postati aici cu cine sa vb,un nr de telefon ceva....momentan ma antrenez in germania,dar doar afara.....in sala nu am acces din cauza pretului care e de peste 10 euro per ora.....astept un raspuns oricare ar fi el...ms pt atentie
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #55
            Te invitam la antranamentele juniorilor de peste 50 de ani .

            Comentariu


            • #56
              in acest sport nu conteaza varsta,mai ales la amatur....conteaza buna dispozitie ,placerea de a juca,de a face miscare,si dc nu si putina performanta....abia astept sa ajung in bv..
              fh-xiom vega-pro 2mm
              blade--galaxy-v16
              bh-xiom omega tour--max

              Comentariu


              • #57
                Salutare tuturor, unde se mai poate juca tenis de masă in Brașov ?

                Comentariu


                • #58
                  Salutare tuturor, cine are placerea de a juca o partida cu un amator (bunicel zic eu) il astept Tel.0784-639.809

                  Comentariu


                  • #59
                    Care mai doreste sa joace tenis de masă il rog sa ma contacteze. (0746.235.713)
                    Precizez ca sala este in Sacele si inca nu avem un program stabil.
                    Trebuie sa mai zic si ca sala fiind destul de mare, incalzirea nu prea face fata, dar daca jucati cred ca va incalziti.

                    Comentariu


                    • #60
                      Daca vreti sa jucati un tenis de masă in conditii acceptabile si la un pret bun contactati-ma: 0746.235.713 si 0737.162.092
                      Avem 4 mese Donic aprobate ITTF, cu spatiu bunicel de joc.
                      O sa pun si poze in curand.

                      Comentariu


                      • #61
                        Pana sa vina pozele promise pun un scurt film de la sala de sport a Liceului de Constructii Sacele.
                        Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                        Comentariu


                        • #62
                          frumos...ma bucur ca cineva din jurul brasovului se mai ocupa de acest sport......poate o sa pot veni si eu...
                          fh-xiom vega-pro 2mm
                          blade--galaxy-v16
                          bh-xiom omega tour--max

                          Comentariu


                          • #63
                            si inca una
                            Xiom Strato / Tenergy 05 fx

                            Comentariu


                            • #64
                              Postat în original de zalter Vezi post
                              frumos...ma bucur ca cineva din jurul brasovului se mai ocupa de acest sport......poate o sa pot veni si eu...
                              Te asteptam sa ne dai un calificativ.
                              ---------- Post added 06.04.2012 at 10:25 ----------

                              Comentariu


                              • #65
                                Salut baieti.Acum 2 zile m-am inscris si eu pe acest forum si as dorii sa stiu si eu unde pot juca tenis de masă?
                                Imi place la nebunie acest sport, desi nu l-am mai practicat de ceva vreme, as vrea sa ma apuc din nou de el, dar mentionez ca sunt cam singurel, fara vreun partener de joaca.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Postat în original de Devlyn Vezi post
                                  Te asteptam sa ne dai un calificativ.
                                  ---------- Post added 06.04.2012 at 10:25 ----------
                                  ce pot sa zic.....frumos,mesele de nivel inalt,sistemul de iluminat f bun,dar putin cam jos pt mingile inalte....vreau sa imi spuneti aici pe forum daca puteti sa formati un program stabil.......am primit aprobarea de la sefa.....,pot sa imi fac un abonament,dar trebuie sa stiu cu exactitate cand pot veni,intre ce ore si zile,nu sa dau 2-3 telefoane sa pot sa ma intalnesc cu cineva acolo.....daca se poate aveti un mare fan aci...)
                                  fh-xiom vega-pro 2mm
                                  blade--galaxy-v16
                                  bh-xiom omega tour--max

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Salut! caut un club de tenis de masă din Brașov sau ceva sali unde pot juca. Astept sugestii si parteneri de antrenament.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de mpv Vezi post
                                      Salut! caut un club de tenis de masă din Brașov sau ceva sali unde pot juca. Astept sugestii si parteneri de antrenament.
                                      cea mai buna sala la momentul asta este sala din sacele.....cam departe pt brasovenii de rand ca mine ..:
                                      fh-xiom vega-pro 2mm
                                      blade--galaxy-v16
                                      bh-xiom omega tour--max

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Baieti si eu sunt in aceasi situatie.Prin Brașov nu sunt deloc sali sau nu sunt potrivite pentru un tenis de masă adecvat?Daca chiar nu sunt eu sunt dispus si prin Sacele problema este ca nu am partener.Asadar daca s-ar face un program stabil sau o ordine ceva sa stim cu cateva zile inainte ar fi foarte bine, zic si eu!?

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Prea multe vorbe si nimc concret,in sensul'' eu pot sa merg intre orele.....in zilele.....''
                                          Luam legatura la tel nr.........!
                                          Spor la treaba.

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Eu pot veni si pana in Sacele. Astept un numar de contact al unei persoane care frecventeaza acea sala.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              (at)mpv sunt numere de contact in postarile de mai sus, dar eu astept sa-mi iau masina de la service dupa aceea sun.Oricum eu as fi interesat si maine de o partida, doua ca doar e zi libera si un pic de sport nu strica, bineinteles daca este posibil.

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Si eu as merge oricand dar nu stiu exact unde e sala.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Postat în original de zalter Vezi post
                                                  .vreau sa imi spuneti aici pe forum daca puteti sa formati un program stabil..,pot sa imi fac un abonament,dar trebuie sa stiu cu exactitate cand pot veni,intre ce ore si zile,nu sa dau 2-3 telefoane sa pot sa ma intalnesc cu cineva acolo.
                                                  Deci treaba sta in felu urmator deocamdata: Noi nu avem inca un program stabil cum au alte sali, Luni-Duminica 10:00-22:00 de ex. pentru ca nu prea sunt jucatori multi, si nu merge nimeni acolo sa stea ca poate vine cineva......ca altfel am face, fi sigur. Dar noi de obicei mergem aproape in fiecare zi, si sambata si duminica. In general de luni pana sambata mergem dupa ora 17:00, iar duminica este o tura de la ora 09:00 sau 10:00 si una dupa masa pe la 16:00-17:00, depinde de jucatori.
                                                  Nu trebuie sa dai 2-3 telefoane, chiar nici unu daca asta este problema, trebuie doar sa dai un beep sau un mesaj si te sunam noi inapoi.
                                                  Toate cele bune, si te mai asteptam pe la sala!

                                                  ---------- Post added 04.05.2012 at 23:24 ----------

                                                  Postat în original de mpv Vezi post
                                                  Salut! caut un club de tenis de masă din Brașov sau ceva sali unde pot juca. Astept sugestii si parteneri de antrenament.
                                                  Salutare, daca nu e prea departe poti sa vii in Sacele, avem o sala decenta zic eu, unde poti sa joci cu mai multi jucatori.
                                                  Sugestia mea este sa vii odata sa vezi sala

                                                  Locatia: Sacele, in incinta liceului de Constructii, vizavi de fosta posta sau electrica, intrati in curtea liceului, mergeti ~20-30m si in dreapta este o usa de termopan, intrati si in stanga mai este o usa tot de termopan. Acolo este sala de sport.
                                                  Contact: 0746.235.713 si 0737.162.092 - Adrian

                                                  http://www.youtube.com/watch?v=XXZhc...feature=relmfu
                                                  Ultima editare de Devlyn; 04.mai.2012, 22:36.

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Eu, care am fost o data la sala pot sa spun ca este o sala foarte buna, mai ales din prizma preturilor, dar din pacate cam departe de mine.
                                                    Foarte frumoase filmuletele si se pare destui jucatori pasionati de acest sport, poate nu si in timpul saptamanii deoarece nu vad de ce ai spune ca nu sunt multi jucatori.

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X