Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sandwich RITC 802 respectiv RITC 802-40

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sandwich RITC 802 respectiv RITC 802-40

    Daca a folosit cineva aceste fete tare curios as fi cam cu ce fete soft s-ar compara aceste fete in special referitor la viteza!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Salut! Am dat cu paleta lui cineva la un concurs si mi a placut cum sare paleta si mi am cumparat si eu o fata de la Vlad ( http://www.ttmall.eu/ ) singura problema a fost ca nu am intrebat persoana in cauza care este grosimea feztei eu am cumparat de 2.0 se vede in poze si nu mi a placut nu era la fel ca si paleta lui adica nu era rapida era foarte inceata desi am folosit acelasi lemn eu ami doream sa sara mai tare, acum pot spune cu cit este mai subtire buretele la Sandwich sare mai tare fazta si am vadut fazta imediat...

    Acesta fazta merge bine sa dai drept cu ea si poti sa tragi cu ea foarte bine dar trebuie sa fie cat mai subțire fazta Sandwich, ideia este ca am cautat mai subtire acesta fazta si nu am gasit, la un alt concurs a venit din nou persona in cauza si am cumparat toata paleta lui ca mai avea una de rezerva (eu am vrut numai fazta dar el a spus ca vinde doar toata paleta) dar este doar RITC 802 este foarte subtire si este foarte buna...



    Ultima editare de leo33; 08.aug.2014, 21:48.

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X