tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60ttmall.ro 468x60
Pagina 1 din 21 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 301

Subiect: Turneu A+ 'Campionatul National Amatur' - Bistrita - 23 aug 2014

  1. #1
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429

    Turneu A+ 'Campionatul National Amatur' - Bistrita - 23 aug 2014

    LOCALITATEA: Bistrita
    DATA: Sambata 23 august 2014
    ORA: 08.15 - 09.15 - inscrieri, la 09.30 incep meciurile
    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului, langa LIDL, stadionul Gloria, Sala Polivalenta
    https://www.google.ro/maps/place/47%...s0x0:0x0?hl=en

    LOGISTICA: 20 mese Butterfly, Tibhar si Donic;
    - mingi Donic Coach in grupe, Bty*** in eliminatorii;

    TAXA: 30 ron - din care cate 3 ron pentru fondul Amatur;
    - copii 10 ron;
    - doamne/domnisoare 10 ron;
    - persoane cu dizabilitati 0 ron;

    Se asigura apa plata/minerala, cafea;

    MATERIALE DE PREMIERE: cupe si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    La turneu va fi prezent Rasvan Crisan cu un stand de produse Butterfly al firmei TT-Shop.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana joi 21 aug ora 20.00 in ordinea clasamentului din 12 aug, la Open au prioritate jucatorii cu MP>=18;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta jucatorii care figureaza cu absente in clasamentul general;

    SISTEMUL DE JOC:
    - open si amatori, vor incepe la aceeasi ora - 09.30;
    - numar maxim de participanti: Amatori 96, Open 40 + cate 2 wild-carduri pentru fiecare categorie;
    - grupe inferioare de 6-7 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa schema 1534 la Open si 1947 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din superioare.

    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 05.08.2014 la 01:48.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.661
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    478 z 18 h 13 m
    Timp online pe zi
    3 h 50 m
    Reputație
    16429
    Clasament Open

    1 -- 4
    Lungu Cosmin - Bucuresti
    Roman Iulian - Brasov
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Giol Mihai - Braila
    5 -- 8
    Nistor Dorel - Bistrita
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Sorescu Deian - Resita
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    9 -- 12
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Corcoz Costin - Focsani
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Mosneagu Marius - Falticeni
    13 -- 18 loc 3 gr.sup.
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Dumitra David - Targoviste
    Morosanu Vasile - Suceava
    Cozma Catalin - Falticeni
    Avram Victor - Arad
    Put Gabriel - Oravita
    19 -- 24 loc 4 gr.sup.
    Radu Costica - Galati
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Ursulean Vasile - Straja
    Birtalan Robert - Oradea
    25 -- 34 2v gr.inf.
    Nemaciuc Mihai - Suceava
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Zidar Victor - Reghin
    Tiganas Mihai - Radauti
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Curut Gabriel - Timisoara
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    35 -- 40 1v gr.inf.
    Bularda Iulian - Barlad
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Balauca Cornel - Botosani
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Ursulean Florin - Straja
    Aron Darie - Sibiu
    41 -- 42 0v gr.inf.
    Apian Florin - Bistrita
    Hasna Cosmin - Straja


    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Pop Ioan - Nasaud
    5 -- 8
    Creinicean Liviu - Oravita
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Pop Zoltan - Dej
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    9 -- 16
    Toporas Cosmin - Suceava
    Banescu Dragos - Pitesti
    Nagy Endre - Reghin
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Somlea Darian - Cisnadie
    Ungureanu Adrian - Suceava
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    17 -- 28
    Sferlea Marius - Oradea
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Marian Florin - Reghin
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Trifu Ioan - Bistrita
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    29 -- 42 loc 3 gr.sup.
    Duceac Catalin - Botosani
    Farkas Bence - Targu Mures
    Corneanu Sorin - Botosani
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Antal Denes - Brasov
    Antohi Ioan - Sighetu Marmatiei
    Sofian Corneliu - Suceava
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Beica Florin - Gherla
    Damian Alin - Campia Turzii
    Matei Dumitru - Deva
    Ciublea Vichente - Oravita
    Moldovan Doru - Dej
    Maerean Claudiu - Bistrita
    43 -- 56 loc 4 gr.sup.
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Kaposta Victor - Arad
    Kezdi Janos - Corund
    Lefter Costel - Galati
    Brulea Petre - Ploiesti
    Janosi Attila - Targu Mures
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Pop Danut - Dej
    Motoroiu Marcel - Dej
    Lucic Corneliu - Suceava
    Roman Ovidiu - Nasaud
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Damian Mircea - Razboieni
    57 -- 60 3v gr.inf.
    Groza Alexandru - Cisnadie
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Dani Leo - Arad
    Murgu Ioan - Oravita
    61 -- 73 2v gr.inf.
    Berbece Bianca - Bacau
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Garaz Mircea - Bistrita
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Morosan Marian - Suceava
    Avram Nicolae - Nedelea
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Beches Andrei - Sibiu
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Cotca Dacian - Oradea
    74 -- 85 1v gr.inf.
    Avram Gabriel - Radauti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Salavastru Petru - Botosani
    Mahu Bogdan - Pascani
    Stolearenco Igor - Galati
    Dragan Mihai - Bistrita
    Robu Valentin - Botosani
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Munteanu Gheorghe - Piatra Neamt
    Horvath Mircea - Orastie
    Barabas Claudiu - Bistrita
    86 -- 96 0v gr.inf.
    Radu Constantin - Sibiu
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Moldovan Alin - Sighetu Marmatiei
    Vass Sandor - Beclean
    Suciu Iacob - Blaj
    Dezso Attila - Dej
    Zavaski Ioan - Dej
    Cont Cosmin - Gherla
    Heder Andrei - Sighetu Marmatiei




    Inscrieri Open - on 22-Aug-14 at 19:06:02

    1. Lungu Cosmin, Bucuresti - 2 - 37.27 - OL
    2. Roman Iulian, Brasov - 3 - 34.83 - O
    3. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 4 - 33.22 - O
    4. Lukasz Klimas, Ploiesti - 94 - 31.5 - O
    5. Dumitra David, Targoviste - 11 - 30.93 - OL
    6. Boaca Valentin, Bucuresti - 6 - 30.64 - OL
    7. Nistor Dorel, Bistrita - 39 - 29.13 - O
    8. Nascu Serban, Cluj Napoca - 21 - 28.82 - O
    9. Farkas Gabor, Targu Mures - 26 - 28.76 - O
    10. Sorescu Deian, Resita - 9 - 28.74 - O
    11. Giol Mihai, Braila - 14 - 27.04 - OL
    12. Apian Florin, Bistrita - 12 - 26.09 - O
    13. Mocean Dan, Cluj Napoca - 20 - 25.98 - O
    14. Mosneagu Marius, Falticeni - 56 - 25.98 - O
    15. Corcoz Costin, Focsani - 16 - 25.9 - O
    16. Morosanu Vasile, Suceava - 19 - 25.76 - OW
    17. Nemaciuc Mihai, Suceava - 25 - 25.14 - OJ
    18. Tiganas Mihai, Radauti - 75 - 24.53 - O
    19. Avram Victor, Arad - 88 - 24.48 - O
    20. Cozma Catalin, Falticeni - 28 - 24.38 - OW
    21. Radu Costica, Galati - 27 - 24.36 - OL
    22. Hasna Cosmin, Straja - 78 - 24.18 - O
    23. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 34 - 23.75 - OJ
    24. Bularda Iulian, Barlad - 30 - 23.44 - O
    25. Put Gabriel, Oravita - 110 - 23.4 - O
    26. Ursulean Florin, Straja - 82 - 23.38 - O
    27. Govoreanu Florin, Cisnadie - 35 - 23.22 - O
    28. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 66 - 22.71 - O
    29. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 31 - 22.24 - O
    30. Balauca Cornel, Botosani - 71 - 22.07 - O
    31. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 60 - 21.91 - O
    32. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 131 - 21.73 - O
    33. Simion Boby, Cluj Napoca - 53 - 21.45 - OH
    34. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 47 - 21.34 - OW
    35. Zidar Victor, Reghin - 67 - 21.13 - O
    36. Silveira Alexandra, Cluj Napoca - 227 - 20.71 - OLF
    37. Ursulean Vasile, Straja - 143 - 20.6 - O
    38. Grosan Nicu, Piatra Neamt - 174 - 20.57 - O
    39. Aron Darie, Sibiu - 123 - 20.18 - O
    40. Curut Gabriel, Timisoara - 158 - 20.03 - O
    41. Birtalan Robert, Oradea - 175 - 19.57 - O
    42. Mitzea Alexandru, Sibiu - 72 - 18.12 - O
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Florescu Eleodor, Deva
    2. Moldovan Ioan, Cluj Napoca
    3. Szalay Liviu, Oradea
    4. Pop Cosmin, Turda
    5. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei
    6. Bekesi Zsolt, Arad
    7. Zbancu Leo, Deva
    8. Hurloi Vlad, Bistrita
    9. Daniel Istvan, Targu Mures
    10. Nechiti Dumitru, Nasaud
    11. Pop Ioan, Nasaud


    Inscrieri Amatori - on 22-Aug-14 at 21:12:09

    1. Irsai Istvan, Targu Mures - 258 - 17.86 - A
    2. Vladoiu Gelu, Brasov - 69 - 17.8 - AW
    3. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 140 - 17.62 - AW
    4. Creinicean Liviu, Oravita - 213 - 17.6 - A
    5. Duceac Catalin, Botosani - 113 - 17.53 - A
    6. Parcalab Mihai, Bistrita - 472 - 17.5 - A
    7. Miron Mihai, Cluj Napoca - 206 - 17.35 - AH
    8. Ciublea Vichente, Oravita - 389 - 17.17 - A
    9. Avram Gabriel, Radauti - 151 - 16.89 - A
    10. Sferlea Marius, Oradea - 85 - 16.72 - A
    11. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 96 - 16.71 - A
    12. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 97 - 16.63 - AW
    13. Pop Zoltan, Dej - 238 - 16.63 - A
    14. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 224 - 16.58 - A
    15. Banescu Dragos, Pitesti - 98 - 16.15 - A
    16. Farkas Bence, Targu Mures - 118 - 16 - AJ
    17. Antal Denes, Brasov - 172 - 16 - AW
    18. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 194 - 15.89 - A
    19. Marian Florin, Reghin - 265 - 15.8 - A
    20. Corneanu Sorin, Botosani - 121 - 15.69 - A
    21. Pop Danut, Dej - 271 - 15.58 - A
    22. Beica Florin, Gherla - 340 - 15.58 - A
    23. Garaz Mircea, Bistrita - 295 - 15.57 - AW
    24. Groza Alexandru, Cisnadie - 341 - 15.57 - A
    25. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 287 - 15.55 - A
    26. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 189 - 15.53 - A
    27. Kaposta Victor, Arad - 114 - 15.47 - A
    28. Kezdi Janos, Corund - 130 - 15.36 - A
    29. Trifu Ioan, Bistrita - 583 - 15.25 - A
    30. Antohi Ioan, Sighetu Marmatiei - 195 - 15.22 - AW
    31. Firu Marian, Vatra Dornei - 298 - 15.17 - AJ
    32. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 356 - 15.14 - A
    33. Trocan Nicolae, Mioveni - 133 - 15.13 - AW
    34. Toporas Cosmin, Suceava - 254 - 15.1 - A
    35. Mican Nicolae, Dej - 696 - 15 - A
    36. Birtalan Laszlo, Oradea - 349 - 14.86 - A
    37. Mihalescu Dinu, Timisoara - 305 - 14.83 - A
    38. Bucsan Romeo, Pitesti - 141 - 14.67 - AW
    39. Lefter Costel, Galati - 161 - 14.6 - AW
    40. Nagy Endre, Reghin - 552 - 14.6 - A
    41. Cotca Dacian, Oradea - 663 - 14.33 - A
    42. Radu Constantin, Sibiu - 210 - 14.16 - AW
    43. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei - 182 - 14.1 - A
    44. Damian Alin, Campia Turzii - 361 - 14 - A
    45. Maerean Claudiu, Bistrita - 725 - 14 - A
    46. Colesniuc Romeo, Botosani - 234 - 13.98 - AW
    47. Murgu Ioan, Oravita - 466 - 13.97 - A
    48. Berbece Bianca, Bacau - 250 - 13.89 - AF
    49. Dani Leo, Arad - 458 - 13.86 - AH
    50. Beches Andrei, Sibiu - 553 - 13.85 - A
    51. Moldovan Doru, Dej - 418 - 13.71 - A
    52. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 300 - 13.69 - A
    53. Istrate Samir, Arad - 326 - 13.66 - A
    54. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 266 - 13.6 - A
    55. Somlea Darian, Cisnadie - 185 - 13.45 - A
    56. Dragan Mihai, Bistrita - 445 - 13.43 - A
    57. Ciobanu Daniel, Blaj - 267 - 13.31 - A
    58. Dospinescu George, Bucuresti - 192 - 13.29 - AW
    59. Avram Nicolae, Nedelea - 351 - 13.29 - A
    60. Sofian Corneliu, Suceava - 196 - 13.22 - AW
    61. Dan Andrei, Piatra Neamt - 383 - 13.13 - AW
    62. Janosi Attila, Targu Mures - 222 - 13 - A
    63. Matei Dumitru, Deva - 367 - 13 - AW
    64. Cont Cosmin, Gherla - 648 - 13 - A
    65. Motoroiu Marcel, Dej - 307 - 12.91 - AW
    66. Ban Peter, Cluj Napoca - 273 - 12.87 - A
    67. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 256 - 12.71 - A
    68. Roman Ovidiu, Nasaud - 500 - 12.71 - A
    69. Brulea Petre, Ploiesti - 201 - 12.58 - A
    70. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 505 - 12.5 - AH
    71. Dezso Attila, Dej - 608 - 12.5 - AW
    72. Ursulescu Ioan, Bacau - 321 - 12.24 - AW
    73. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - 518 - 12.14 - A
    74. Mahu Bogdan, Pascani - 338 - 11.91 - A
    75. Spaller Tiberiu, Nasaud - 339 - 11.8 - A
    76. Scurtu Nicolae, Bistrita - 620 - 11.75 - AW
    77. Ungureanu Adrian, Suceava - 453 - 11.7 - AJ
    78. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 240 - 11.27 - A
    79. Robu Valentin, Botosani - 470 - 10.88 - AW
    80. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 359 - 10.82 - A
    81. Salavastru Petru, Botosani - 283 - 10.75 - AW
    82. Motorga Dorin, Targu Mures - 529 - 10.71 - A
    83. Morosan Marian, Suceava - 345 - 10.6 - A
    84. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 555 - 10.57 - A
    85. Horvath Mircea, Orastie - 604 - 10.57 - A
    86. Damian Mircea, Razboieni - 538 - 10.43 - A
    87. Muntoiu Theodor, Pitesti - 322 - 10.4 - AJ
    88. Stolearenco Igor, Galati - 348 - 10.22 - A
    89. Lucic Corneliu, Suceava - 482 - 9.93 - AW
    90. Dinu Adrian, Darmanesti - 375 - 9.88 - A
    91. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 651 - 9.6 - A
    92. Bal Adrian, Gherla - 690 - 9.4 - A
    93. Zavaski Ioan, Dej - 627 - 9.17 - A
    94. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 639 - 9 - AJ
    95. Vass Sandor, Beclean - 557 - 8.9 - A
    96. Munteanu Gheorghe, Piatra Neamt - 586 - 8.4 - A
    97. Pralea Constantin, Alba Iulia - 456 - 8.08 - AW
    98. Suciu Iacob, Blaj - 587 - 6.44 - A
    --------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Balan Constantin, Suceava
    2. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni
    3. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni
    4. Cernejenco Constantin, Sibiu
    5. Maxim Cristian, Bistrita
    6. Csiki Sandor, Cluj Napoca
    7. Barabas Claudiu, Bistrita
    8. Szilagyi Bela, Targu Mures
    9. Sabau Gheorghe, Tarnaveni
    10. Veres Francisc, Oravita
    11. Andreica Iulian, Viseu
    12. Ticala Vasile Jr, Viseu
    13. Lacatus Samuel, Poiana Stampei
    14. Pirlea Claudiu, Drobeta Tr Severin
    15. Strugar Ioan, Deda
    16. Galban Calin, Viseu
    17. Campean Ionut, Viseu
    18. Ghioc Stefan, Nasaud
    19. Ticala Vasile, Viseu
    20. Blaga Gheorghe, Viseu
    21. Damian Vasile, Nasaud
    22. Daniel Istvan Sr, Targu Mures
    23. Panaite Marinel, Vatra Dornei
    24. Seles Marius, Gherla
    25. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei
    26. Lacatus Gabriel, Poiana Stampei
    27. Nagy Viorel, Nasaud
    28. Morosan Cristian, Poiana Stampei
    29. Ivisuc Robert, Poiana Stampei
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 26.08.2014 la 20:17.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.739
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 26 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13998
    Nu pot rata prima inscriere daca e treaz si Florin la ora asta: la amatori Tokos Pali din Odorhei.

    Se anunta un turneu pe cinste la numarul de participanti anuntat, fara garantii de iesire din inferioare...
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Îmi place FlorinBN, tavy, flowmaster, GeluBv, MariusBH, macocco, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    maestru
    Avatarul lui adishorul
    Data înscrierii
    24.01.2011
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    45
    Postări
    1.631
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 13 h 52 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    561
    Vreau si eu macar la inscriere pe pozitia a 2-a
    ​Xiom offensive S​T80 / T80

  7. Îmi place PaliHR, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior
    Data înscrierii
    18.04.2012
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    49
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 16 h 9 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    63

    Turneu A+ 'Campionatul National Amatur' - Bistrita - 23 aug 2014

    Barabas Claudiu - Bistrita - amatori
    Maxim Cristian - Bistrita - amatori
    Maerean Claudiu - Bistrita - amatori
    Multumim, Florin! Spor cu pregatirile turneului!

  9. Îmi place MariusBH, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2013
    Locație
    razboieni
    Vârstă
    45
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 9 h 24 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    76
    Bumbu Pavel si Damian Mircea amator

  11. Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data înscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    1.736
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 7 h 22 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1213
    din Straja:
    Ursulean Vasile-open
    Ursulean Florin-open
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  13. Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    25.03.2012
    Locație
    Cisnadie
    Vârstă
    28
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 3 h 1 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    134
    Somlea Darian si Groza Alexandru - Cisnadie, amatori

  15. Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    20.12.2010
    Locație
    Bistrita/ Cluj-Napoca
    Vârstă
    32
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    128
    Dragan Mihai - Bistrita - amatori

  17. Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    762
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    40 z 7 h 22 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    382
    Maxim Valentin, Cluj, open
    Iaru Horatiu, Cluj , amatori
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  19. Îmi place flowmaster, MariusBH, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui Oblio
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Pascani
    Vârstă
    41
    Postări
    630
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    32 z 21 h 44 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1340
    Se inscrie cu mare placere Mahu Bogdan din Pascani la amatori,succes in organizare,doamne ajuta

  21. #12
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    291
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 19 h 25 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    341
    Din Sibiu:
    Radu C-tin amatori
    Mitzea Alexandru open

  22. Îmi place alinguru le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    senior
    Avatarul lui Rozenfeld.IT
    Data înscrierii
    31.01.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    573
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    342
    Rozenfeld Cristian-Cluj-amatori

  24. Îmi place flowmaster, alinguru le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    52
    Postări
    1.523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 22 h 44 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2106
    Din Reghin la Open: Zidar Victor
    La Amatori: Toncean Mircea
    Kantor Imre-Zoltan

  26. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    576
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 3 h 34 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1125
    Din Oravita la Open:Put Gabriel iar la Amatori urm:Ciublea Vichente,Creinicean Liviu,Murgu Ioan,Veres Francisc

  27. Îmi place MariusBH le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 400
    Ultimul post: 11.12.2014, 20:27
  2. Răspunsuri: 52
    Ultimul post: 14.04.2014, 21:49
  3. Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 17.11.2013, 16:14
  4. Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 20.10.2011, 23:58
  5. Campionatul national simplu Bistrita 13.10.2007
    De mircea.garaz în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 51
    Ultimul post: 02.11.2007, 00:43

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •