Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Memorialul Paneth Farkas editia a V-a Cluj Napoca 20 septembrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Cristi ! Ma uimesti in continuare.

    Comentariu


    • Felicitari Cristi! Inca un turneu ca acesta si treci la nivelul urmator! Bravo!

      Comentariu


      • Va multumim ptr buna primire si organizare.Speram sa mai venim..Echipa de Tenis din Oravita va ureaza succes tuturor pe mai departe!!

        Comentariu


        • Felicitari mai Cristy la mai mare !!!

          Comentariu


          • https://www.youtube.com/watch?v=Y-bD...ature=youtu.be

            https://www.youtube.com/watch?v=tJci...ature=youtu.be

            https://www.youtube.com/watch?v=BsQ4...ature=youtu.be

            https://www.youtube.com/watch?v=Ca0_...ature=youtu.be

            Comentariu


            • Postat în original de iuliu zedler Vezi post
              Felicitari Cristi ! Ma uimesti in continuare.
              Cristi adevereste pronosticul! Am spus ca urca repede si mă bucur pentru el. Felicitari atat lui Cristi cat si lui Adi Catricicau (cu ambii m-am cunoscut in tabara).
              Hobby: Motoare si ski !
              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

              Comentariu


              • Desfasurarea turneului in 2 sali a fost o idee foarte buna. La open lucrurile au mers struna. Sala frumoasa, lumina buna, spatiu foarte generos.O echipa de organizare foarte prompta. Bravo Mihai.
                Hurricane III (by Nittaku)
                Jun Mizutani ZLC
                Nittaku Hammond Z2

                Comentariu


                • Felicitari participantilor,organizatorilor si premiantilor.

                  Comentariu


                  • Foarte frumoasa sala, cu spatiu mare la fiecare masa de joc, si inca de la inceputul turneului Open! Felicitari echpei de organizatori de la Open, condusa de Mihai Miron. O idee dtralucita sa se joace in doua sali diferite, incepand ambele categorii deodata de dimineata. Intr-un cuvant, o fost un turneu Open desfasurat impecabil, cu meciuri spectaculoase si cu un castigator meritat. Felicitari Deian Sorescu!

                    Comentariu


                    • Felicitari Claudiu Ando ! O pozitie mai mult decat onoranta la open !!! Si nici nu stii cati fani ai ...

                      Comentariu


                      • Un turneu foarte frumos cu jucatori Fair-Play ,,, ,,, Felicitari tuturor participantilor!








                        > cu ocazia asta mi-am luat si revansa de la cateva persoane in superioare...
                        Ultima editare de leo33; 21.sep.2014, 14:17.

                        Comentariu


                        • A fost frumos,m-am simtit bine. Felicitari Adi Catricicau, precum si participantilor din Oravita, care si-au pus in gind sa bata pe toata lumea Multumim organizatorilor !

                          Sa ne vedem sanatosi !

                          Comentariu


                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                            Cristi adevereste pronosticul! Am spus ca urca repede si mă bucur pentru el. Felicitari atat lui Cristi cat si lui Adi Catricicau (cu ambii m-am cunoscut in tabara).
                            Un lucru ce l-am constatat si ma bucura nespus este ca tot mai multi din participantii taberelor au rezultate din ce in ce mai bune si nu numai dar cu majoritatea cu care tin legatura am constatat ca imaginea asupra tenisului si-au schimbat-o,de la incalzire ,la teme de joc ,la streching si bine inteles la buna dispozitie cu colegi de dupa.La multi transformarea antrenamentului din club cu doar meciuri pe puncte in antrenamente cu teme si reusita unor mingi frumoase au adus la imbunatatirea performantelor si a placerii jocului.

                            Felicitari Adi,felicitari Cristi si tineti-o tot asa.
                            EMI

                            Comentariu


                            • Un turneu foarte reusit , cel putin la open au fost conditii de nota 10 spatiu suficient , lumina buna , fara condens, iar adversarii foarte buni , meciuri foarte spectaculoase .
                              Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
                              BH : Tenergy 05Fx
                              FH : Tenergy 05Fx

                              Comentariu


                              • Oare pe mine m-ati sarit din clasament?

                                - - - Actualizat - - -

                                Oare pe mine m-ati sarit din clasament? Dupa ce-am transpirat atat si am ajuns si in superioare!

                                - - - Actualizat - - -

                                Sau ati simtit ca e cazul sa ma promovati la Open ?

                                Comentariu


                                • Mihai (open), Shuni (amatori), mai intai sa va felicit pentru ca turneul s-a ridicat la valoarea asteptata,...am sa va rog doua lucruri:
                                  -absentii nemotivati aici http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...u-se-prezinta;
                                  -ambele clasamente sa le transportati aici http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...eptembrie-2014.
                                  Multumesc!
                                  Hobby: Motoare si ski !
                                  http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                  Comentariu


                                  • Absentii nemotivati vor fi comunicati miine ,clasamentele transportate tot miine dupa ce verificam sa nu fie greseli.Multumim pentru intelegere.

                                    Comentariu


                                    • Felicitari Deian!!Multumesc d-lui Gogu Gabriel ptr partida frumoasa din sferturi!!.Va felicit ptr fair play-ul si devotamentul pe care i-l aveti la masa de joc!(Scuze ptr Bistrița!!).Va salut si sper sa va pun mai multe prob la urm turneu!!(Put Gabriel).

                                      - - - Actualizat - - -

                                      Dl Matei,nu vrem sa batem pe nimeni!!!,doar sa nu n.e facem de rusine!!.Trupa din Oravita va saluta si abia asteapta sa va intalneasca la urm Turneu!!Bafta tuturor!!

                                      Comentariu


                                      • Multumesc tuturor !
                                        BL: Butterfly Timo Boll Forte
                                        BH: Butterfly Tenergy 80
                                        FH: Butterfly Tenergy 80

                                        Comentariu


                                        • Turneu frumos, desfasurarea mult mai rapida decat in anii trecuti datorita inchirierii a 2 sali.
                                          Felicitari si multumiri participantilor si organizatorilor!
                                          DR. Levi All+; FH: Andro Impulse PowerSponge 2.0 mm; BH: Giant Dragon Dragon's Talon OX
                                          Dr. Levi All; FH: Yasaka Razka Max; BH: TSP Curl-PH OX

                                          Comentariu


                                          • Poze de la premiere open si amatori.

                                            Ultima editare de boby; 22.sep.2014, 11:05.

                                            Comentariu


                                            • Postat în original de Cristy Moldovan Vezi post
                                              Multumesc tuturor !
                                              Felicitari si mult succes pe mai departe.

                                              Comentariu


                                              • Am putut sa stau doar pina la inceputul fazei ELIMINATORII AMATORI.
                                                OBSERVATII
                                                Conform foilor de concurs in total am fost 107 concurenti la AMATORI. In clasament apar doar 106.
                                                1. Toth Laszlo scrie la postul 259, Grupe inferioare Amator. In grupa inferioara nr.8 nu apare PUSCAS IOSIF – Gherla. Pe foaia de concurs apare ca a pierdut toate meciurile cu 0-3. El nu apare nici in CLASAMENT.
                                                2. In grupa inferioara nr.8 FODOR IOSIF – Cluj-Napoca, apare „taiat”.
                                                Ce s-a intimplat? Cine a cistigat meciul dintre Fodor Iosif si Heder Andrei?
                                                Pe foaie ambii au victoria cu 3-0. In clasament, cu victoria e creditat Heder Andrei…
                                                3. Inca nu au aparut scorurile la finala OPEN, semifinalele si finala AMATORI.

                                                REZULTATE GRUPE INFERIOARE AMATORI



                                                - - - Actualizat - - -

                                                REZULTATE GRUPE SUPERIOARE AMATORI



                                                - - - Actualizat - - -



                                                - - - Actualizat - - -

                                                FILMELE CEVA MAI TIRZIU.

                                                - - - Actualizat - - -

                                                O prima parte a cronicii miscate.


























                                                Ultima editare de Sasaran Mircea; 22.sep.2014, 16:07.

                                                Comentariu


                                                • Cu mare intirziere, am reusit sa urc si celelate secvente pe youtube. Vizionare placută.






















                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X