Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Paleta 250lei

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Paleta 250lei

    Buna tuturor!
    Dupa o lunga pauza din cauza unui accidentari vreau sa reincep a juca tenis de masă.
    Acum am o paleta http://www.tatbiliard.ro/produse/120...serie-900.html nu stiu cat de buna este dar m-am inteles bine cu ea.Vreau sa o schimb ca a venit si vremea ei.Ce recomandati in 250 lei ?Nu sunt expert joc doar cu prietenii si am fost la vro 2 concursuri cu facultatea .Joc destul de agresiv adica cand e sa trag trag nu prea folosesc efect.As dori o paleta care sa fie echilibrata sa mearga si pe efect si sa trag cu ea.
    Va multumesc si astept recomandarile voastre !

  • #2
    Ai mesaj privat(m.p.).
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      iti dau cu 200 lei a doua mea paleta cea cu andro hexer HD si ventus spin , paleta e in stare foarte buna putin jucata. daca esti interesat pot sa iti trimit si poze. cu stima Cristi
      BH:TSP Ventus Spin max
      LAMA: Butterfly Zhang Jike ALC
      FH: Victas V>15 Limber 2.0 mm

      Comentariu


      • #4
        Iti dau cu 250 ron o paleta formata din Lemn Butterfly Timo Boll All+, luat de la Butterfly Romania si fete Nittaku Nodias, luate de la tenismasa.ro. Pe mine m-a costat setup-ul 405 ron plus transportul inca 30 ron. Si lemnul si fetele le poti considera noi. Sau iti pot pune 2 fete Donic Acuda S3 (145 ron bucata am dat, tot la tenismasa.ro), in aceiasi bani. Nodias sunt putin mai spre control, Acuda sunt mai rapide. Sau iti pot pune o fata Xiom Omega IV Elite (pentru backhand) si una Donic pentru forehand.

        Intereseaza-te, citeste review-uri si daca crezi ca ti se potriveste unul din setup-uri, cu mare drag.

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X