Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand cateva materiale si o paleta noua

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand cateva materiale si o paleta noua

    Vand un lemn hand made - Dan Universal cu maner curbat pe care l-am folosit cateva luni si este in stare foarte buna. Este un All+ , iar datorita manerului curbat asigura lovituri de BH foarte rapide si usurinta in lovituri cu topspin. Pret 70 Ron. (il vand pt ca mai am doua lemne Off iar stilul meu de joc este acum unul mai ofensiv)

    Vand 4 fete:
    - 2 fete Donic Destro BG F3 in stare buna , folosite aprox 2 luni - rosu si negru, in stare buna cu dimensiuni h-150/l-150, pret 35 buc
    - 1 fata BTY Tenergy 05 in stare buna (are 2 mici ciupituri sus dar nu afecteaza jocul), dimensiune h-155/l-147, pret 50 Ron
    - 1 fata DHS Hurricane II in stare buna, dimensiune h-159/l-150, pret 30 - vanduta

    Doresc sa le vand la pachet sau comenzi de minim 2-3 buc! Prefer si un schimb cu o pereche de fete patrate Off-/Off, eventual din gama Donic Vario , Nittaku Fastarc sau alte fete Off-/Off.
    Ultima editare de George Ap; 15.sep.2014, 23:27.

  • #2
    Actualizare vanzare lemn din primul post + fetele Donic Destro F3 Big Slam taiate pe acest lemn + fata BTY Tenergy 05 pe aceleasi dimensiuni. Prefer sa le dau pe toate la pachet. Pret 130 Ron.

    Adaug la vanzare o paleta noua (jucata un antrenament), formata din lemn BTY Balsa Carbo X5 si fete Yasaka Mark V-GPS (pret 230 Ron) sau vand doar fetele separat (pret 80 Ron).




    - - - Actualizat - - -

    Actualizare vanzare lemn din primul post + fetele Donic Destro F3 Big Slam lipite pe acest lemn + rezerva fata BTY Tenergy 05 pe aceleasi dimensiuni. Prefer sa le dau pe toate la pachet. Pret 140 Ron.


    Ultima editare de George Ap; 15.sep.2014, 23:19.

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X