Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

CUPA COPIILOR SKT - București, 20 septembrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • CUPA COPIILOR SKT - București, 20 septembrie 2014

    Cupa Copiilor face parte din campania SPORT PENTRU MINTE ? proiect initiat de A.S. ? Clubul Sport Kombat ? si Asociatia ? Sport Pentru Minti Deschise ?

    Data: sambata, 20 septembrie 2014
    Orasul : București
    TAXA : 10 ron

    SALA: VIVA SPORT - sos. Oltenitei nr. 103, sector 4 ( http://www.vivasportclub.ro ); PARCARE GRATUITA
    - Nr. mese: 16 - aprobate ITTF ( DONIC WALDNER CLASSIC 25, Yasaka Progress 25 )
    - Suprafata de joc: STAG
    - Incinta salii NU ESTE EXPUSA LUMINII SOLARE
    - Sala este dotata cu AER CONDITIONAT si INCALZIRE
    - Dimensiune spatiu masa de joc: EXCELENT

    Ora de incepere - 10:00 ( confirmarea inscrierilor se va efectua pana la ora 9:50 )
    Accesul in sala se permite incepand cu ora 9,00
    INSCRIERI: Pe forum sau telefonic pana vineri 19 septembrie ora 21:00

    MATERIALUL DE PREMIERE: medalii si diplome pentru primii 4 clasati la fiecare categorie

    Turneul se va desfasura la urmatoarele categorii pentru baieti si 4 categorii pentru fete:
    - cat. 6 - 8 ani: se joaca AMESTECAT fete si baieti in grupe, apoi se despart pe 2 categorii valorice: incepatori si avansati
    - cat. 9 - 10 ani: se joaca AMESTECAT fete si baieti in grupe, apoi se despart pe 2 categorii valorice: incepatori si avansati
    - cat. 11 - 13 ani: se joaca SEPARAT fete si baieti in grupe, apoi se despart fiecare pe 2 categorii valorice: incepatori si avansati
    - cat. 14 - 15 ani: se joaca SEPARAT fete si baieti

    Numarul maxim de participanti: 120

    ORGANIZATORI:
    Costin Motoroi - 0728.959.799

    - - - Actualizat - - -

    Toate turneele din Cupa Copiilor se vor puncta in clasamentul SKT ( la general si pe categorii ).

  • #2
    La turneu si-au anuntat prezenta copii de la CSS 1, Stirom, Voluntari, CS TTT

    Comentariu


    • #3
      De la Stirom se inscriu urmatorii copii:

      Costea Vlad, 11 ani
      Stan Răzvan, 9 ani
      Filip Ioan, 9 ani
      Cosovan Vlad, 9 ani
      Dusilevici Razvan, 9 ani
      Udrea David, 8 ani
      Mosul Tudor, 8 ani

      Barbu Ana, 12 ani
      Vlad Maria, 8 ani
      Baiasu Ioana, 8 ani

      Comentariu


      • #4
        Cei de la Spartac si-au anuntat prezenta.

        Comentariu


        • #5
          timișean Timotei 10 ani
          Dumitrescu Matei 10 ani
          Velicu bogdan 10
          braicau Eduard 6 ani
          barbu Ana Maria 10
          mihalache andreea 11
          ionita Daniel 16
          Mihnea ... 13
          Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
          http://www.VivaSportShop.ro

          Comentariu


          • #6
            achitei nicolae 8 ani
            Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
            http://www.VivaSportShop.ro

            Comentariu


            • #7
              oprea luca 7 ani
              Adresa: Sos. Oltenitei nr. 103, Bucuresti / Program: Luni-Vineri intre 11-19 / Telefon: 0722.678.078 / Mail: contact@vivasportshop.ro
              http://www.VivaSportShop.ro

              Comentariu


              • #8
                bobi mario andrei -8 ani -css1
                Blade: Timo Boll ALC
                Fh:Palio AK 47 Red
                Bh:Palio AK 47 Red

                Comentariu


                • #9
                  Eric Pantelimon - 7 ani


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comentariu


                  • #10
                    Cine-a castigat?
                    Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Toti care au participat.

                      - - - Actualizat - - -

                      Salut.
                      Ce poate fi mai frumos decat atunci când vezi ca eforturile organizatorilor, antrenorilor si parintilor sunt rasplatite cu ambitia aratata de cei mici la masa de joc? Pofta lor de joc si dorinta de a fi mai buni imi arata ca nu am gresit atunci când am decis sa continui acest turneu. Ar fi frumos sa existe mai multe turnee pentru copii astfel incat sa se poata alege in functie de distanta, valoarea jucatorilor sau chiar si simpatii.

                      Zilele trecute mi s-a reprosat faptul ca am organizat un turneu pentru copii in aceeasi zi cu un turneu din cadrul Amatur. Acest lucru a fost facut de unul dintre cei mai vechi organizatori din circuit. Oare de ce?

                      Din cate imi aduc aminte, acest circuit a luat fiinta tocmai din lipsa turneelor. Nu prea aveai cu cine sa joci si jucatorii nu se cunosteau intre ei. Care este problema? Aparitia mai multor turnee concurente diminueaza incasarile organizatorilor din Amatur?

                      Eu unul sunt dispus sa platesc si 50 ron pentru un turneu unde sa am cele mai bune conditii de joc ( spatiu adecvat, lumina buna, mese ok si suprafata speciala pentru tenis de masă ). Aviz organizatorilor Amatur!

                      Comentariu

                      Who has read this thread:
                      Procesare...
                      X