Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A - Mediaș - 27 sep 2014 - editia a VII-a

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Nea Matei arata-ne poze cu turneul nu cu ultimele tale '' achiziti''
    Nu interpreta gresit. Eu sunt in cautare de antrenor si domnisoara din poze il antreneaza cu succes pe Victor Kaposta. De aceea m-am gindit ca, poate, ma invata si pe mine cite ceva din tenisul de masa.

    Comentariu


    • Parca si mai mult imi pare rau ca trupa noastra a contactat un virus de gripa si ne-a obligat sa ne retagem de la acest eveniment.
      Felicitari organizatorilor,participantilor si premiantilor !

      Comentariu


      • Bobyyyyyyyyyy, ce mai astepti, cand postezi ceea ce ai filmat. Eu nu m-am bagat sa filmez pt ca n-am vrut sa deranjez concurența....saptamana viitoare vizionam Sibiu, Bacău, etc, nu mai se uita nimeni la Mediaș.
        Eu iti multumesc anticipat Bobiță!
        Hobby: Motoare si ski !
        http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

        Comentariu


        • Buna seara. Din pacate nu am filmat finalele la nici o categorie. Am filmat doar doua meciuri cu mine si atat. Cand se juca finala la amatori atunci eu jucam cu Apian pentru intrarea in semifinala. Si atunci filmam meu respectiv. Eu nu fac concurenta cu nimeni . Daca sunt la acel turneu si am privilegiul de a filma o finala, o filmez numai daca mi se cere.

          Comentariu


          • Postat în original de boby Vezi post
            Buna seara. Din pacate nu am filmat finalele la nici o categorie. Am filmat doar doua meciuri cu mine si atat. Cand se juca finala la amatori atunci eu jucam cu Apian pentru intrarea in semifinala. Si atunci filmam meu respectiv. Eu nu fac concurenta cu nimeni . Daca sunt la acel turneu si am privilegiul de a filma o finala, o filmez numai daca mi se cere.
            Va trebui sa dam exclusivitate si la filmat (daca da 2-3 poze gratis la organizator.)

            Comentariu


            • Postat în original de Space Vezi post
              A fost un turneu foarte frumos.Felicit organizatorii,participantii si castigatorii,dar nu pot sa ma abtin sa spun ca dupa grupele inferioare de la amatori in sala era un condens foarte mare.Sper ca pe viitor se va rezolva aceasta problema.Multumesc colegilor mai experimentati care m-au sustinut.Sanatate si numai bine la toata lumea si abia astept sa ne revedem la Sibiu.
              Era numai pentru tine ?

              - - - Actualizat - - -

              condens (condensat)

              Comentariu


              • hai las-o

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X