Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Sibiu - Cupa "EMI-TT & Aria Sport" - 04 Octombrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Va multumesc pentru excelenta organizare si efortul depus celor implicati pentru a ne oferi noua celor pasionati de tenis un turneu ,, fain,
    fain,, Cu stima Timy ola ola.

    Comentariu


    • Postat în original de iuliu zedler Vezi post


      Am visat ca o sa fiu aproape de podium la acest concurs ....
      - - - Actualizat - - -"

      Conditiile super-decente dela Aria influenteaza foarte mult in bine "moralul" si "fizicul" participantilor!....sau cum ar fi spus bunica:"poti sa lingi smantana de pe jos" !(asa curatenie este!!!!!!)
      I love table tennis !

      Comentariu


      • Postat în original de csabazedler Vezi post
        - - - Actualizat - - -"

        Conditiile super-decente dela Aria influenteaza foarte mult in bine "moralul" si "fizicul" participantilor!....sau cum ar fi spus bunica:"poti sa lingi smantana de pe jos" !(asa curatenie este!!!!!!)
        Intr-adevar la capitolul organizare/sala/conditii "concurenta" e in urma. Apreciez momentul in care investitorul principal si-a rupt din programul incarcat de week-end pentru a veni si saluta/fi alaturi de noi, cei care beneficiem si ne bucuram de sala Aria. Felicitari! De asemenea am apreciat momentul cand Dl Ciolan a fost aplaudat de catre noi, pentru investitia facuta. Merita, sincer acele aplauze.

        Doresc sa atrag atentia insa si asupra unui moment mai neplacut. Din cunostintele mele, indicatiile in timpul schimbului de mingi sunt interzise. In concursurile oficiale antrenorii primesc sanctiuni daca dau indicatii in timpul jocului. Pentru indicatii exista pauza dintre game-uri sau time-out.ul. M-am confruntat si la acest concurs si la cel organizat cred, acum 1 luna, cu acelasi "antrenor" care dadea indicatii la fiecare minge. Acum, recunosc ca nu am fost in forma fizica necesara pentru a-i inving elevul, luna trecuta insa cu putina sansa cred ca l-as fi batut daca la 2-0 pentru mine nu ar fi fost sustinut de o adevarata galerie de antrenori...Ce vreau sa spun ca daca tot avem conditii de top, poate putin fair play nu strica...


        Multumesc si sa ne vedem sanatosi la urmatorul concurs!

        - - - Actualizat - - -

        Eu tot visez, dar nu se-arata! :P
        ZJ-SZLC
        fh/bh- Btf Tenergy o5fx

        Comentariu


        • Postat în original de FlorinBN Vezi post
          Pe de alta parte ... Adonis - stiu ca poti mai mult - mai scoate din liniutele alea de la eliminatorii, mie-mi face impresia ca nu prea se intelege care cu care joaca.
          ai dreptate Florin

          acum sper ca arată mai bine

          Eliminatorii
          Amatori - 04.10.2014
          1 Stancalie Doru _ 12
          --------------------------- - Stancalie Doru _ 12
          32 Bye _ 28
          --------------------------- --------------------------- 0-3 Stancu Tiberiu _ 4
          17 Stancu Tiberiu _ 4
          --------------------------- 3-0 Stancu Tiberiu _ 4
          16 Benyovski Bela _ 20
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-1 Stancu Tiberiu _ 4
          9 Negrean Ioan _ 8
          --------------------------- 3-1 Negrean Ioan _ 8
          24 Pelaghie Ioan _ 24
          --------------------------- --------------------------- 3-1 Negrean Ioan _ 8
          25 Bye _ 32
          --------------------------- - Groza Alexandru _ 16
          8 Groza Alexandru _ 16
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Moldovan Cristian _ 2
          5 Polotca Stefan _ 6
          --------------------------- - Polotca Stefan _ 6
          28 Bye _ 22
          --------------------------- --------------------------- 3-2 Polotca Stefan _ 6
          21 Mureșanu Alex _ 14
          --------------------------- 3-0 Mureșanu Alex _ 14
          12 Barac Marius _ 30
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Moldovan Cristian _ 2
          13 Somlea Darian _ 10
          --------------------------- 3-0 Somlea Darian _ 10
          20 Timaru Ilie _ 26
          --------------------------- --------------------------- 1-3 Moldovan Cristian _ 2
          29 Bye _ 18
          --------------------------- - Moldovan Cristian _ 2
          4 Moldovan Cristian _ 2
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 2-3 Denes Ferenc _ 1
          3 Beches Andrei _ 11
          --------------------------- - Beches Andrei _ 11
          30 Bye _ 27
          --------------------------- --------------------------- 0-3 Stefan Andrei _ 3
          19 Bucur Dan _ 19
          --------------------------- 0-3 Stefan Andrei _ 3
          14 Stefan Andrei _ 3
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 3-2 Stefan Andrei _ 3
          11 Radu Constantin _ 15
          --------------------------- 3-1 Radu Constantin _ 15
          22 Ciobanu Daniel _ 31
          --------------------------- --------------------------- 0-3 Farkas Bence _ 7
          27 Bye _ 23
          --------------------------- - Farkas Bence _ 7
          6 Farkas Bence _ 7
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- --------------------------- 1-3 Denes Ferenc _ 1
          7 Ivan Catalin _ 5
          --------------------------- - Ivan Catalin _ 5
          26 Bye _ 21
          --------------------------- --------------------------- 3-0 Ivan Catalin _ 5
          23 Horvath Mircea _ 13
          --------------------------- 3-2 Horvath Mircea _ 13
          10 Kromek Iulian _ 29
          --------------------------- --------------------------- --------------------------- 0-3 Denes Ferenc _ 1
          15 Weiss Simona _ 25
          --------------------------- 0-3 Bradusca Cornel _ 9
          18 Bradusca Cornel _ 9
          --------------------------- --------------------------- 2-3 Denes Ferenc _ 1
          31 Bye _ 17
          --------------------------- - Denes Ferenc _ 1
          2 Denes Ferenc _ 1

          Comentariu


          • bravo ARIA & EMI - TT; a fost un super turneu ;trupa din VICTORIA va felicita pt un concurs de exceptie !!!

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X