Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce spuneti de fețele DHS ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce spuneti de fețele DHS ?

    Salutare !
    Ce spuneti de fețele de la DHS ? Despre tinarc si tinarc 3 ce parere aveti ? Despre dhs huricane 3 ? Huricane am vazut ca sunt comerciale, nationale si provinciale. Eu am un lemn chinezesc all si ma gandeam sa schimb fețele, acum am galaxy moon si focus 3, as dori sa schimb macar una pentru ca cele doua pe care le am mi se par foarte asemanatoare. lemnul e Gambler Ac. Jocul meu e alround spre ofensiv.
    Cu stima.

  • #2
    Sunt foarte bune fetele DHS dar pe un lemn all nu va recomand niciuna! Poate TinArc ar merge, restul nu prea! Huricanurile nu sunt facute pt lemne all!
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

    Comentariu


    • #3
      Huricanurile nu sunt facute pt lemne all!... Spune-i asta lui Ma Lin

      Pe de alta parte Gambler AC (Arylate Carbon)
      Lemn: Joola Zhou Qihao Super ALC 90 FL, 85gr
      FH: Butterfly Tenergy 05 2.1
      BH: Tibhar Quantum X Pro Max

      Comentariu


      • #4
        Ma Lin poate are lemn all dar fetele cred ca sunt boostate ceea ce schimba total problema.
        Blade-Darker speed 90
        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
        Bh- Testing

        Comentariu


        • #5
          lemnul yasaka Ma lin extra offensiv pe care il foloseste nu este un lemn all ci off si mai mult ca sigur ca skyline tg 2 pe care il foloseste pe fh este super boostat
          Lemne: DHS Hurricane Long W997
          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
          BH: DHS GoldArc 8

          Comentariu


          • #6
            Am vazut ca nu sunteti impresionati de lemnul Gambler Ac pe care-l am, merita sa investec cumparand o fața noua pe care sa o pun pe fh ? Daca fețele dhs nu sunt potrivite, pot opta pentru altceva.

            Comentariu


            • #7
              Am jucat cu H3 pe Gambler AC si mergea excelent. H3-ul era boostat, dar cred ca Gambler AC este destul de stabil si se potriveste foarte bine si cu un H3 neboostat.
              Tinarc-urile mi s-a parut ca nu au destul spin. Erau foarte bune pentru lovituri mai drepte insa.
              www.ttmall.ro - Magazin si blog de tenis de masa
              http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...-Tenis-de-Masa

              Comentariu


              • #8
                Ce DHS H3 ? Am vazut ca sunt 3 feluri. Eu as vrea sa schimb doar o fața, ma intereseaza o fața care sa ma ajute sa dau topspin mai usor, viteza nu ma intereseaza neaparat., topspin cu viteza medie. Noua fața trebuie sa mearga si pe lemnul pe care-l am. Multumesc pentru raspunsuri. Cu stima.

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X