Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare lemn si iarba pentru jocul de aparare combinata cu atacul!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare lemn si iarba pentru jocul de aparare combinata cu atacul!

    Salutare dragi colegi!
    Doresc sa imi fac o paleta de aparare formata dintr-o iarba si un lemn cu sensibilitate mare.Mi-a venit in cap sa imi schimb jocul si sa incerc o iarba,sa vad ce iese.Daca aveti idee cam ce iarba sa aleg si ma puteti ajuta cu informatii,scrieti cate ceva pe aici.Multumesc anticipat!

  • #2
    Eu recomand un anti, e cea mai buna iarba! Plus ca o sa te distrezi la culme!
    Blade-Darker speed 90
    Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
    Bh- Testing

    Comentariu


    • #3
      Daca tot o sa te orientezi spre o iarba iti recomand o iarba cu burete pentru aparare clasica, cu care sa poti si ataca la nevoie , si daca ajungi sa o cunosti, gen Feint long 2 de la Butterfly , sau Tibhar Grass
      Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
      BH : Tenergy 05Fx
      FH : Tenergy 05Fx

      Comentariu


      • #4
        Tibhar Grass Dtecs OX, Victas Limber 2mm. lemn Dr.Neubauer Firewall plus
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu


        • #5
          Daca te mai intereseaza sa schimbi scuTecele iti pot oferi o gama larga de ierburi sa incerci si iti poti alege una care iti place.Te va costa exact cat m-a costat si pe mine cand mi-ai dat Boomerang-ul:Nimic!Intre timp invata prima regulaNu calca iarba,fumeaz-o !
          Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X