Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand echipamente BUTTERFLY

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Ma intereseaza , daca se poate prin posta cu ramburs ?

    Comentariu


    • #27
      Este carbon?

      Comentariu


      • #28
        Postat în original de Edy Alexman Vezi post
        Stefan ti se par foarte diferitte pozele? Singura diferenta este made in japan...

        - - - Actualizat - - -

        Danut luni ti.l trimit ! Ms
        l-am primit insa e asa cum credeam frate e rupt de la maner si ziceai ca nu e eu team crezut pe cuvant si mai mintit acum pt mine nu e o problema f mare faptul ca e fisurat tare , problema e la tine ca ai mintit ca nu e desi se vede cu ochiul liber ! asa ca sper sa ai numai vinzari bune de-acum incolo si sa nu mai pacalesti oamenii ! atentie dlor caind doriti sa cumparati ceva de la acest domn !!.
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu


        • #29
          Multumesc de atentionare !

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Dan Universal Vezi post
            l-am primit insa e asa cum credeam frate e rupt de la maner si ziceai ca nu e eu team crezut pe cuvant si mai mintit acum pt mine nu e o problema f mare faptul ca e fisurat tare , problema e la tine ca ai mintit ca nu e desi se vede cu ochiul liber ! asa ca sper sa ai numai vinzari bune de-acum incolo si sa nu mai pacalesti oamenii ! atentie dlor caind doriti sa cumparati ceva de la acest domn !!.
            Baga-l pe lista cu gogomani.. sa stie lumea cu cine are de a face.
            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

            Comentariu


            • #31
              Domnule dan vorbiti de primorac off-din ploiesti? Sunt 100% ca nu a avut nici o fisura la maner! V.am specificat ca este uzat si in stare proasta dar va asigur ca la maner nu avea nici o ffisura ! Va rog face.ti un efort si pune.ti o poza cu fisura...am fi putut discuta si pe privat rezolvand problema

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X