Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B București VIVA SPORT CLUB 15 noiembrie 2014

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Premiantii


    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-15 16.44.24.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,9 KB 
ID:	771579Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-15 16.44.30.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	98,8 KB 
ID:	771580

    Premiantii Open


    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-15 16.44.43.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,9 KB 
ID:	771581Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-15 16.44.47.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	97,6 KB 
ID:	771582

    Premiantii Amatori


    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	2014-11-15 16.45.14.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	99,1 KB 
ID:	771583

    Comentariu


    • #52
      O sa spun si cateva cuvinte despre sistemul dublu knockout incercat astazi. In primul rand am fost un singur organizator si am si jucat. In situatia asta nu recomand acest sistem, ca sa mearga treaba bine trebuie sa fie permanent un om la butoane. Multumesc Matei Razvan si Tudor Emil pentru ajutorul acordat cat a trebuit sa joc. Daca organizatorul nu joaca si sta sa distribuie mesele si jocurile aferente in ordinea buna atunci este totul bine si frumos, in schimb daca organizatorul trebuie sa joace se cam da peste cap totul. Din pacate asta a dus la un timp de asteptare destul de mare pentru cei care au ajuns in partea de sus pe tablou si pentru asta imi cer scuze eu. In rest eu zic in continuare ca este un sitem mai antrenant, care da rezultate mai exacte, mai aproape de adevar ca sa zic asa, dar greu de pus in practica cand organizatorul vrea sa joace si aproape imposibil de folosit la turnee mari A si A+ in momentul de fata cu infrastructura existenta in amatur.

      Comentariu


      • #53
        A fost foarte bine Mihai, nu ai de ce sa-ti ceri scuze.
        Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

        Comentariu


        • #54
          Foarte foarte bine organizat acest concurs iar metoda de eliminatorii.....excelenta. Felicitări lui Vrînceanu Mihai.
          BUTTERFLY TIMO BOLL ZLF
          XIOM OMEGA VII PRO
          GAMBLER ZERO

          Comentariu


          • #55
            Intr-adevar sistemul este interesant, mi-a placut, chiar daca am avut un rezultat modest. Un turneu bine organizat, felicit organizatorul si ajutoarele. Felicit castigatorii si ma bucur pentru primul aur Teleormanean. )

            Comentariu


            • #56
              Felicitari organizatorilor pentru promptitudine si corectitudine.
              Felicitari salii Vivasport București care a ajuns o locatie cu dotari de 4 sau 5 stele.
              Felicitari participantilor pentru fair play si pentru jocul mereu progresiv oferind meciuri cu adevarat puternice.
              In ultimul rand felicitari celor care m au sustinut,concitadini,care au fost alaturi de mine tot turneul.

              Comentariu


              • #57
                Felicitari pentru sistemul de joc. Pentru mine, un incepator desavarsit, a fost foarte antrenant si nu m-am simtit deloc un outsider. Am invatat mult si am cunoscut cateva caractere foarte puternice. As dori sa le multumesc celor 2 colegi de grupa (din pacate nu stiu cum ii cheama) pentru sfaturi si support. Inttadevar cred ca organizatorul ar trebui sa "stea pe bara" sau macar sa lase pe cineva sa stea pe bara. Eu ,unul, a trebuit sa stau sa astept 1 ora si 15 minute sa joc ultimul meci. Dar nu a fost o asteptare grea , poate chiar dimpotriva, am studiat mesele si vreau sa cred ca am mai invatat cate ceva.
                Va salut !

                Comentariu


                • #58
                  In ultimul rand felicitari celor care m au sustinut,concitadini,care au fost alaturi de mine tot turneul.[/QUOTE]
                  Si nu in ultimul rand trebuie sa-i feliciti pe cei care te-au sustinut de la distanta,cum am fost eu.Oricum felicitari pentru primul turneu castigat in cadrul Amatur.Si sa stii ca nu-mi doresc sa ”cad”cu tine la turneul final,deoarece ai devenit periculos de bun,mai ales ca folosesti o iarba care face ravagii la masa de joc.Pe curand.
                  Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                  Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                  Comentariu


                  • #59
                    Multumesc domnule doctor pentru felicitari.
                    Bafta multa si sanatate ;sper sa bem o bere la turneul final, chiar daca voi pierde meciul cu dvs.

                    - - - Actualizat - - -

                    Imi pare rau, nu merge mesageria sa raspund.
                    Lemn;Balsa Carbo x3;All+
                    FH;Joola Max energy-green power
                    BH;Giant Dragon Dragon Talon ox- tepi lungi.
                    Iarba arunca tare si cu atentie mingiile inalte se pot lovi cu reverul.Aparare de la semidistanta si distanta excelenta.
                    Pe forehand-foarte ofensiv cu fata soft.

                    Comentariu


                    • #60
                      Felicitari pentru locul 1

                      - - - Actualizat - - -

                      FFF greu sa castige jucator cu ox turneu!!!

                      - - - Actualizat - - -

                      Multa disciplina si pasiune!

                      - - - Actualizat - - -

                      Un mare jucator cu ox este foarte cunoscut ca si organizator Soare Valentin!

                      Comentariu


                      • #61
                        Multumesc mult pentru urari , poate a fost si putina sansa.
                        Nu cred totusi ca s asa grozav jucator.Sper sa ies macar din grupa inferioara la turneul final.
                        Poti sa l intrebi pe Ivan Valentin- mi a dat 3-0 la Topoloveni cu toata iarba mea.

                        - - - Actualizat - - -

                        Scuze Liviule nu pot tasta mesaje private .E ceva care se blocheaza.
                        Poate pe mess id mmroglobalnet(at)yahoo.com.Cu mare placere discutam.

                        Comentariu


                        • #62
                          Vali joaca cu ox.

                          Comentariu


                          • #63
                            Joaca doar aparare cu iarba , joaca aparare-atac-contraatac,iarba in draif sau in rever?

                            Comentariu


                            • #64
                              Care vali vb?

                              Comentariu


                              • #65
                                Hai pe mess sau suna 0740014071;nu pot tasta mesaje private.

                                Comentariu


                                • #66
                                  Soare cere un sch de ox-uri?

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Multumesc pentru telefon si urari.
                                    Liviu Miron-un mare jucator cu iarba Ox,sper vreodata sa ajung si eu sa joc la nivelul lui.
                                    Multa bafta si multa sanatate!!!!
                                    Fie ca iarba lui fermecata sa si faca treaba in continuare.

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Ai dovedit si tu in București!

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Mai am mult de lucru.Oricum e o plecare.

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Mathusita

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            Cu siguranta ca daca jucam cu o paleta soft, nu mai aveam parte de atatea aplauze.
                                            ...................................
                                            Sunt totusi un ierbar junior.
                                            ...................................
                                            Miron Liviu-aparatorul nr.1 al amaturului.Primul dintre jucatorii aparatori.

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Felicitari baieti!!!

                                              - - - Actualizat - - -

                                              Ox e greu sa lupti?

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Cea mai mare bucurie sa joc contra unui tovaras ierbar.
                                                Va iesi un meci hazliu vazut de pe margine, ceva de neinteles;poate un joc de badminton.
                                                Paradoxal este ca e o lupta gigantica.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  Victorie ierbarilor care mingea alunica fff greu ,din cauza vrajii !!!

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Felicitari Mihai pentru primul loc ocupat si pentru perseverenta de care ai dat dovada!
                                                    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X