tenismasa.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 64 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 951

Subiect: "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.958
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 8 h 54 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15856

    "AmaTur 2014", Sf. Gheorghe - 06.12.2014

    TURNEUL CAMPIONILOR AMATUR
    LOCALITATEA: SF. GheorgheDATA: 06 decembrie 2014
    INSCRIERI: Pe forum ;- ultima inscriere/ retragere, joi 4 dec, ora 21.00
    SISTEMUL DE JOC: grupe inf. + grupe sup. si eliminatorii- 3 din 5
    TAXA PARTICIPARE de 35 Lei, din care 3 lei catre AmaTur
    CAPII DE SERIE: conform MP din clasamentul AmaTur ;
    ATENTIE: Grupele vor fi alcatuite de vineri seara, pe baza listei de inscrieri de la ora 20,00. Orice inscriere/retragere ulterioara nu va fi luata in considerare.Pe forum se afiseaza dimineata.;
    Total nr. mese (open + amatori) 40, in doua sali;
    Alimente (fara plata): Dimineata: apa plata , cafea, sandwich.
    TURNEUL PENTRU AMATORI
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,00 (decernarea premiilor AmaTuR 2014) 9,30 (meciurile)
    FESTIVITATEA DE PREMIERE "CAMPION AMATUR" SE VA FACE DIMINEATA INAINTE DE TURNEU!!!
    LOC DE DESFASURARE : Sala Polivalenta (partial+ sala sport alaturata) din Sf. Gheorghe,Str. Vanatorilor , jud. Covasna
    Loc de parcare: chiar langa sala;
    NUMAR PARTICIPANTI AMATORI 190, inscriere/prioritate, in ordinea locului ocupat in clasament, plus 2 wild-card;
    NR MESE (amatori): 24 mese
    Desfasurare: 32 grupe de sase, se califica primii patru, 32 gr sup, se califica primii doi, tablou elim de 64
    Taxa va fi incasata de capul de serie si transmisa organizatorilor dupa inceperea jocurilor;
    Dimineta, inainte de inceperea meciurilor se decerneaza premiile AmaTur 2014, si anume:
    Primul openist si primul amator din fiecare judet (Clasament 01-12-2014). Daca un "amator" este clasat in fatza unui openist , acesta din urma nu intra in categoria campionilor judeteni.
    Competitia va incepe la ora 9,30 pt gr. inf. : un exemplar pe usa de la intrare(nr. grupa si nr masa) si un exemplar pe masa de joc;
    - Se ofera cupe, diplome pentru primii 4 clasati, diplome pentru locurile 5-8 ;


    TURNEUL OPEN
    ORA DE INCEPERE TURNEU: 9,30
    LOC DE DESFASURARE: Sala Polivalenta din Sf. Gheorghe;
    NUMAR DE PARTICIPANTI OPEN 142 Inscrieri in ordinea clasamentului ;in prima faza se ia in calcul numai open-ul. In cazul in care raman locuri se pot ocupa de amatorii cei mai bine clasati, plus 2 wild-card
    Mese de joc: 14 mese tip JOOLA ;
    mesele, despartitoarele sunt asigurate de Dl. Beltechi Dumitru (Emi TT).
    Desfasurare: 24 grupe de cate 6, se califica primii 4 ; 24 grupe superioare de 4, se califica primii 2; eliminatorii de 64.
    - Se ofera cupe, diplome pentru primii 4 clasati si diplome pentru loc 5-8;

    ALTE INFORMATII, VALABILE PENTRU AMBELE CATEGORII:
    -Eventualele
    -Bye-uri se acorda celor mai bine clasati din ziua turneului in ordinea grupelor superioare. Locurile 2 trag la sort, din urne diferite astfel incat sa se evite intalnirea celor ce au jucat in aceiasi grupa superioara.
    -In functie de timp, se poate decide pe loc daca locurile 2 din superioare mai trag la sort sau se aseaza automat/program;
    -Schema de joc dintre inferioare si superioare este 1 - 9 - 7 - 12.


    CAZARE: Pensiuni pentru cazare
    Iata cateva adrese pentru cazare
    http://www.hotelcastel.ro/
    http://www.gyongyverpanzio.ro/
    http://pensiuneabordas.weebly.com/
    http://www.sugaskert.ro/
    http://csillapanzio.info.ro/
    http://haromszek.szk.ro/hu/szallas/s...gyorgy/tulipan
    Mai sunt locuri de cazare la Palatul Copiilor (25 lei/zi/pers), camere cu 5-7 paturi, baia comuna (45 locuri)

    1.snitel piept pui

    cu piure de cartofi
    salata de varza prospata

    2.ceafa porc la gratar
    piure de cartofi
    salata de varza proaspata

    3.cotlet de porc la gratar
    cartofi natur
    salata de varza proaspata

    meniul costa 17 leisi restaurantul este alaturi (50 de metri de sala)

    rog toti participantii sa-si exprime dorinta la inscriere, optiunea pentru meniul pe care doresc (daca este cazul si vor meniu)
    meniul 1 sau 2 sau 3


    INDICATII ACCES:
    1.DIN DIRECTIA BRASOV se ia spre Bacau - SFANTU GHEORGHE E574 dupa chichis E578 cand ajungeti in Sfantu Gheorghe se vine pe drumul principal treceti de podul deasupra raului Olt pana la semafor acolo mergeti tot inainte; mergeti pe drumul principal pe ruta unde merg autobuzele sus in cartierul simeria; sala se afla langa Stadionul "SZABO KATI" SI SPITALUL JUDETEAN
    2. DIN DIRECTIA BACAU se ia spre Tg.Secuiesc, dupa Tg.Secuiesc se ia directia Brasov E574 dupa MOACSA se ia DJ 13 e spre Sfantu Gheorghe intrati in oras dupa o trecere de cale ferata semaforizata mergeti tot inainte pana ajungeti la un sens giratoriu acolo virati la dreapta si treceti de podul deasupra raului Olt mergeti inainte pana la semafor acolo tot inainte si mergeti pe drumul principal catre cartierul Simeria; sala se afla langa Stadionul "SZABO KATI" SI SPITALUL JUDETEAN
    3. DIN DIRECTIA SIGHISOARA se ia directia Brasov E60 pana la Brasov si de acolo se ia ca la punctul 1.(exista si o varianta mai scurta din Feldioara se ia spre Haghig sau Sfantu aceleasi indicator dupa Haghig spre Valcele din Valcele spre Sfantu Gheorghe in Sfantu mergeti spre centru la semafor luati stanga langa biserica catolica si veniti sus in cartierul simeria cum venit in sus o sa vedeti Spitalul Judetean in stanga si dupa spital sala se afla in dreapta)
    4.DIN DIRECTIA MIERCUREA CIUC se ia in directia Brasov Sfantu Gheorghe E578 cum intrati in Sfantu Gheorghe veniti drept inainte pe langa o fabrica de confectii care se afla in dreapta(nu mergeti pe varianta tirurilor) mergeti pe indicatorul centru ;mergeti pe strada Ciucului pana la capat unde luati la stanga mergeti pe drumul principal pana treceti de un semafor care sambata nu functioneaza : dupa semafor inainte luati prima strada la dreapta mergeti inainte ajungeti in Centru mergeti pe drumul principal unde merg autobuzele langa biserica catolica o luati in sus spre cartierul simeria in stanga o sa vedeti Spitalul Judetean mergeti pe drumul principal si in dreapta o sa vedeti stadionul "SZABO KATI" langa stadion se afla si sala cealalta.

    In speranta ca firmele specializate doresc sa participe la acest eveniment , avem rugamintea sa ne sprijine in completarea materialelor necesare ce se adreseaza atat Campionilor AmaTuR cat si celorlalti participanti (tombola)

    Pana in prezent sau oferit trei dintre cunoscutii nostri sponsori si anume:

    -Emi TT- Joola ofera 45 buc Tricou (Campion AmaTuR 2014) participa si cu logistica necesara echiparii unei sali.(din cele doua)
    - Dl. Crisan - Butterfly ofera 45 buc Tricou (Campion AmaTuR 2014)
    -Dl. Gelu - AndroGir- ofera 120 mingi Donic***, ce vor fii puse in joc la turneu.
    -Horia-Viva Sport- ofera materiale tombola (enumerate la postul 530)


    Organizatori locali: Oliver Olah(0744331777) , Teodor Simon, Gelu Vladoiu (0722 315757 )
    Organizatori AmaTur: Florin Apian, Sorin Botirca(0723336455) si Cozma Catalin (0744544610)
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 06.11.2018 la 09:51.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.671
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    527 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17575
    Desfasurarea Turneului Final

    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe inferioare Amatori
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe superioare Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Grupe superioare Amatori
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Calificati in eliminatorii - Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Calificati in eliminatorii - Amatori
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Eliminatorii Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Semifinale - Open
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Clasament Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Semifinale - Amatori
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Amatori
    Poze

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234569 - mihais mioveni

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234571 - kux

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234574 - pribeagu - mai multe posturi

    Citat Postat în original de kux Vezi post
    Concursul de amatori....
    Citat Postat în original de iuliu zedler Vezi post
    Turneul Final Amatur 2014 Sf. Gheorghe in imagini
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234599 - iuliu zedler

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234602 - mihais mioveni

    Citat Postat în original de GeorgeDospinescu Vezi post
    o secventa din Finala OPEN : Litovcenco Gheorghe – Lukasz Klimas 3-1
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Cronică de familie!
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Semifinala Amatori: Marcu Vasile - Bacanu Paulian
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Finala Amatori TF: Marcu Vasile - Ciobanu Gabriel
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Festivitate de premiere Amatori
    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...l=1#post234686 - boby

    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Ion Marius - Zamfir Ionel
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Ion Marius - Gogu Gabriel
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Lukasz Klimas - Boaca Valentin
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Eliminatorii Open: Balog Andreea - Roman Iulian
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Finala Open: Litovcenco Gheorghe - Lukasz Klimas
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Festivitate de premiere Open
    Citat Postat în original de marius1964 Vezi post
    ... instantanee de la acest TF ...
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.12.2014 la 20:26.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.958
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    134 z 8 h 54 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15856
    CLASAMENT OPEN
    1 -- 4
    Litovcenco Gheorghe - Iasi
    Lukasz Klimas - Ploiesti
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Balog Andreea - Arad
    5 -- 8
    Popa Cristian - Bucuresti
    Stanciu Silviu - Calarasi
    Kocsis Balazs - Sfantu Gheorghe
    Roman Iulian - Brasov
    9 -- 16
    Uta Adrian - Bucuresti
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Ion Marius - Braila
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Calin Mihai - Barlad
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Enciu Alexandru - Slobozia
    17 -- 32
    David Dorin - Barlad
    Leorda Rares - Reghin
    Aron Darie - Sibiu
    Put Gabriel - Oravita
    Bogdan Cristian - Amarastii de Sus
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Morosanu Vasile - Suceava
    Sicoe Rodica - Cugir
    Cruceru Sergiu - Targu Jiu
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Curut Gabriel - Timisoara
    Aga Alexandru - Botosani
    Sorescu Deian - Resita
    Sterea Viorel - Constanta
    Roman Bogdan - Arad
    33 -- 38
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Bularda Iulian - Barlad
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Galati
    Stanciu Alin - Calarasi
    39 -- 2v gr.sup.
    Tomica Silviu - Bucuresti
    40 -- 57 1v gr.sup.
    Toma Florin - Pitesti
    Corcoz Costin - Focsani
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Tomica Andrei - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Fratea Aurel - Constanta
    Onufrei Ciprian - Botosani
    Hagatis Andrei - Vatra Dornei
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Toma Iulian - Braila
    Carpovici Boris - Falticeni
    Ursulean Vasile - Straja
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Macovei Liviu - Brasov
    Paun Daniel - Bucuresti
    Tecuschi Dan - Brasov
    Ditu Daniel - Onesti
    58 -- 76 0v gr.sup.
    Cozma Catalin - Falticeni
    Apian Florin - Bistrita
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Wischegg Robert - Galati
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Mostovoi Andrei - Campina
    Nica Ionut - Brasov
    Avram Victor - Arad
    Badea Daniel - Targoviste
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Anita Dorel - Brasov
    Leolea Andrei - Constanta
    Zedler Csaba - Agnita
    Florescu Eleodor - Deva
    Biro Attila - Miercurea Ciuc
    Dragoi Andrei - Azuga
    Stanciulescu Bogdan - Brasov
    77 -- 80 2v gr.inf.
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Raducan Bogdan - Craiova
    Balazs Lorant - Sfantu Gheorghe
    81 -- 94 1v gr.inf.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Hutanu Alin - Brasov
    Zidar Victor - Reghin
    Andone Claudiu - Cugir
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Migea Cornel - Sibiu
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Iordaniu Aurel - Panciu
    Szasz Erno - Sfantu Gheorghe
    Totpal Marius - Busteni
    Cristovici Viorel - Tecuci
    95 -- 110 0v gr.inf.
    Nistor Iosif - Siculeni
    Sferlea Marius - Oradea
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Silveira Alexandra - Cluj Napoca
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Ene Dragos - Ploiesti
    Dinicescu Ion - Pitesti
    Beltechi Dumitru - Victoria
    Butnar Bogdan - Brasov
    Suciu Iacob - Blaj
    Losoncz Laszlo - Dealu
    Filea Adonis - Sibiu
    Muscan Ioan - Sibiu
    Rosu Dan - Brasov
    Chiriac Felician - Mangalia
    Carpovici Sergiu - Falticeni

    Clasament Amatori

    1 -- 4
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Ciobanu Gabriel - Vatra Dornei
    Bacanu Paulian - Brasov
    Fazakas Attila - Toplita
    5 -- 8
    Banescu Dragos - Pitesti
    Cocean Valer - Baraolt
    Nitu Victor - Slobozia
    Groza Alexandru - Cisnadie
    9 -- 16
    Rus Andrei - Brasov
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Beches Andrei - Sibiu
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Neamt Doru - Arad
    Laur Boro - Sinaia
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Nistor Florin - Comanesti
    17 -- 32
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Mironescu Adrian - Botosani
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Vladu Nicolae - Pitesti
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    ON HO - Bucuresti
    Farkas Lorant - Miercurea Ciuc
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Suciu Cristian - Dej
    Craciun Calin - Oradea
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Istrate Samir - Arad
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    33 -- 64
    Kezdi Janos - Corund
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Pitac Ovidiu - Brasov
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Marin Floricel - Brasov
    Mircea Ionel - Ploiesti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Kaposta Victor - Arad
    Coman Emil - Breaza
    Cotca Dacian - Oradea
    Denes Ferenc - Praid
    Grigore Alexandru - Campina
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Martz Sebastian - Comanesti
    Lefter Costel - Galati
    Creinicean Liviu - Oravita
    Botirca Sorin - Topoloveni
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Mos Florin - Filipesti Targ
    Kromek Iulian - Cugir
    Bodin Ion - Tecuci
    Stancalie Doru - Craiova
    Panaite Ionel - Mangalia
    Ciublea Vichente - Oravita
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Florea Gigi - Galati
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Lungu Marius - Oravita
    Marandici Adrian - Brasov
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Barabas Sandor - Toplita
    65 -- 68 2v gr.sup.
    Miron Liviu - Campina
    Farkas Bence - Targu Mures
    Mahu Bogdan - Pascani
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    69 -- 103 1v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Padurariu Costel - Brasov
    Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin
    Avram Gabriel - Radauti
    Radu Constantin - Sibiu
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Brulea Petre - Ploiesti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ivan Catalin - Fagaras
    Marian Florin - Reghin
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Dumitrescu Mircea - Ploiesti
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Negrean Ioan - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Staicu Dan - Constanta
    Pribeagu Claudiu - Pitesti
    Codreanu Laurentiu - Buzau
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Ticu Dorin - Bacau
    Curpas Ioan - Oradea
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Grama Mihai - Azuga
    Vita Istvan - Reghin
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Lacatis Ghita - Arad
    Damian Mircea - Razboieni
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Rada Florin - Pitesti
    Tarau Vasile - Brasov
    104 -- 128 0v gr.sup.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Petrov Dan - Timisoara
    Arion Costel - Marasesti
    Avram Nicolae - Nedelea
    Somlea Darian - Cisnadie
    Antal Denes - Brasov
    Sofian Corneliu - Suceava
    Popa Mircea - Brasov
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Ivan Valentin - Campina
    Serban Liviu - Onesti
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Boata Edgar - Arad
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Bardocz Szilard - Capeni
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Morosan Marian - Suceava
    Muresanu Alex - Sibiu
    Mihalcea Dumitru - Slobozia
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Florea Marian - Targoviste
    Stamate Eduard - Tecuci
    129 -- 139 2v gr.inf.
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Stanciu Stelian - Calarasi
    Murgu Ioan - Oravita
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Trocan Alexa - Mioveni
    Bartha Fruzsina - Odorheiu Secuiesc
    Cristea Virgil - Cugir
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Matei Dumitru - Deva
    140 -- 163 1v gr.inf.
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Dragos Florin - Brasov
    Pop Danut - Dej
    Cucu Cristin - Targoviste
    Ionica Maria - Pitesti
    Salavastru Petru - Botosani
    Silviu Niculae - Bucuresti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Motoroiu Marcel - Dej
    Dani Leo - Arad
    Stolearenco Igor - Galati
    Lucic Corneliu - Suceava
    Ion Cristian - Cocorasti
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Bodea Vasile - Panciu
    Dima Victor - Azuga
    Aberle Ildiko - Oradea
    Marian Calin - Reghin
    Puiulet Iosif - Agnita
    David Cosmin - Hunedoara
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Marocico Marius - Fagaras
    Pal Attila - Sfantu Gheorghe
    164 -- 191 0v gr.inf.
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Socaci Sorin - Panciu
    Giosan Marcel - Galati
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Nicula Dumitru - Agnita
    Presura Marin - Slobozia
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Ciky Cornel - Fagaras
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Parvu Nicolae - Cornu
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Butan Marius - Stefanesti Arges
    Ene Diana - Pitesti
    Stanescu Raluca - Pitesti
    Rizea Cristina - Pitesti
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Lolea Toma - Fagaras
    Zedler Iuliu - Blaj
    Popa Cristian - Victoria
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Strugar Ioan - Deda
    Melnerovici Daniel - Stefanesti Arges
    Botian Radu - Sibiu
    Manitiu Florin - Sibiu
    Peter Laszlo - Brasov
    Damian Ioana - Barlad
    Szakacs Sandor - Sfantu Gheorghe


    Inscrieri Open - on 05-Dec-14 at 22:05:36

    1. Sterea Viorel, Constanta - 34 - 39.43 - OL
    2. Roman Iulian, Brasov - 2 - 36.13 - OL
    3. Lukasz Klimas, Ploiesti - 4 - 32.78 - O
    4. Litovcenco Gheorghe, Iasi - 302 - 31.75 - OL
    5. Petrescu Liviu, Pitesti - 3 - 31.46 - OW
    6. Sorescu Deian, Resita - 8 - 31.1 - OL
    7. Enciu Alexandru, Slobozia - 9 - 30.46 - OL
    8. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 12 - 29.93 - O
    9. Ion Marius, Braila - 35 - 29.66 - OL
    10. Toma Florin, Pitesti - 6 - 29.47 - OW
    11. David Dorin, Barlad - 10 - 29.4 - OL
    12. Vardi Dan, Ramnicu Valcea - 13 - 29.32 - OLW
    13. Uta Adrian, Bucuresti - 11 - 28.9 - O
    14. Boaca Valentin, Bucuresti - 40 - 28.8 - OL
    15. Roman Bogdan, Arad - 93 - 28.6 - O
    16. Balog Andreea, Arad - 936 - 28 - OF
    17. Kocsis Balazs, Sfantu Gheorghe - 1078 - 28 - OL
    18. Calin Mihai, Barlad - 15 - 27.88 - OL
    19. Nascu Serban, Cluj Napoca - 26 - 27.35 - O
    20. Sicoe Rodica, Cugir - 50 - 27.33 - OF
    21. Popa Cristian, Bucuresti - 17 - 27.18 - O
    22. Leorda Rares, Reghin - 21 - 26.96 - O
    23. Corcoz Costin, Focsani - 16 - 26.95 - O
    24. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe - 490 - 26.33 - O
    25. Morosanu Vasile, Suceava - 19 - 25.48 - OW
    26. Aga Alexandru, Botosani - 96 - 25 - O
    27. Bogdan Cristian, Amarastii de Sus - 441 - 25 - OLJ
    28. Stanciu Silviu, Calarasi - 39 - 24.93 - OL
    29. Tecuschi Dan, Brasov - 250 - 24.84 - OW
    30. Mocean Dan, Cluj Napoca - 20 - 24.67 - O
    31. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 48 - 24.51 - O
    32. Fodoran Cosmin, Bucuresti - 767 - 24.5 - O
    33. Cozma Catalin, Falticeni - 24 - 24.18 - OLW
    34. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 22 - 24.02 - OJ
    35. Zamfir Ionel, Bucuresti - 23 - 23.95 - O
    36. Avram Victor, Arad - 72 - 23.86 - O
    37. Apian Florin, Bistrita - 25 - 23.84 - O
    38. Tomica Andrei, Bucuresti - 33 - 23.82 - OJ
    39. Wischegg Robert, Galati - 53 - 23.68 - O
    40. Put Gabriel, Oravita - 58 - 23.6 - O
    41. Macovei Liviu, Brasov - 178 - 23.6 - O
    42. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 31 - 23.42 - O
    43. Carpovici Boris, Falticeni - 125 - 23.4 - OLW
    44. Motoroi Costin, Bucuresti - 51 - 23.11 - OL
    45. Ditu Daniel, Onesti - 1212 - 23 - O
    46. Bocaniala Norocel, Galati - 62 - 22.89 - OL
    47. Govoreanu Florin, Cisnadie - 32 - 22.82 - O
    48. Bularda Iulian, Barlad - 28 - 22.7 - OL
    49. Onufrei Ciprian, Botosani - 55 - 22.51 - O
    50. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 46 - 22.47 - OW
    51. Badea Daniel, Targoviste - 99 - 22.08 - O
    52. Sufletel Radu, Alba Iulia - 149 - 21.9 - OL
    53. Zidar Victor, Reghin - 57 - 21.82 - O
    54. Popescu Valentin, Bucuresti - 42 - 21.49 - O
    55. Daneliuc Gabi, Sibiu - 425 - 21.33 - O
    56. Stanciu Alin, Calarasi - 70 - 21.31 - OJ
    57. Curut Gabriel, Timisoara - 64 - 21.24 - O
    58. Vranceanu Mihai, Bucuresti - 47 - 21.2 - O
    59. Dinca Daniel, Bucuresti - 69 - 21.2 - OH
    60. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 68 - 21.16 - O
    61. Simion Boby, Cluj Napoca - 41 - 21.13 - OH
    62. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 81 - 20.91 - O
    63. Florescu Eleodor, Deva - 204 - 20.91 - O
    64. Grosan Nicu, Piatra Neamt - 66 - 20.78 - O
    65. Aftenii Daniel, Bucuresti - 54 - 20.56 - O
    66. Raducan Bogdan, Craiova - 391 - 20.5 - O
    67. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 337 - 20.4 - O
    68. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe - 397 - 20.15 - O
    69. Vladoiu Gelu, Brasov - 44 - 20.12 - OW
    70. Iordaniu Aurel, Panciu - 214 - 20 - O
    71. Cristovici Viorel, Tecuci - 1005 - 20 - O
    72. Ursulean Vasile, Straja - 129 - 19.85 - O
    73. Silveira Alexandra, Cluj Napoca - 181 - 19.53 - OLF
    74. Paun Daniel, Bucuresti - 182 - 19.29 - O
    75. Toma Iulian, Braila - 122 - 19.18 - OW
    76. Dumbrava Daniel, Focsani - 60 - 19.09 - O
    77. Migea Cornel, Sibiu - 132 - 19.08 - O
    78. Andone Claudiu, Cugir - 87 - 19.02 - O
    79. Hutanu Alin, Brasov - 56 - 19 - O
    80. Mostovoi Andrei, Campina - 63 - 18.88 - OW
    81. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 90 - 18.87 - OJ
    82. Aron Darie, Sibiu - 128 - 18.83 - O
    83. Dracea Gabriel, Sinaia - 108 - 18.62 - O
    84. Zedler Csaba, Agnita - 175 - 18.49 - OW
    85. Fratea Aurel, Constanta - 52 - 18.47 - OW
    86. Nica Ionut, Brasov - 65 - 18.45 - O
    87. Balazs Lorant, Sfantu Gheorghe - 986 - 18.4 - O
    88. Nistor Iosif, Siculeni - 82 - 18.06 - O
    89. Anita Dorel, Brasov - 109 - 17.87 - A
    90. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 183 - 17.83 - A
    91. Tomica Silviu, Bucuresti - 76 - 17.33 - A
    92. Vlase Gheorghe, Slobozia - 194 - 17.27 - A
    93. Mihaila Nicolae, Breaza - 84 - 17.07 - A
    94. Munteanu Octavian, Tecuci - 98 - 16.5 - AW
    95. Dragoi Andrei, Azuga - 700 - 16.5 - A
    96. Filimon Bogdan, Bucuresti - 142 - 16.3 - A
    97. Sferlea Marius, Oradea - 86 - 16.24 - A
    98. Leolea Andrei, Constanta - 173 - 16 - AW
    99. Rosu Dan, Brasov - 1243 - 16 - A
    100. Stanciulescu Bogdan, Brasov - 893 - 15.5 - A
    101. Beltechi Dumitru, Victoria - 606 - 14.15 - A
    102. Dinicescu Ion, Pitesti - 332 - 13.7 - AW
    103. Totpal Marius, Busteni - 631 - 13.35 - A
    104. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 273 - 12.47 - A
    105. Ene Dragos, Ploiesti - 323 - 11.58 - A
    106. Filea Adonis, Sibiu - 712 - 11.33 - A
    107. Losoncz Laszlo, Dealu - 674 - 10.2 - A
    108. Butnar Bogdan, Brasov - 655 - 8.64 - A
    109. Muscan Ioan, Sibiu - 831 - 7.25 - A
    110. Suciu Iacob, Blaj - 665 - 6.83 - A
    111. Motoianu Maria, Mangalia - 1705 - 5 - AF
    112. Chiriac Felician, Mangalia - 1940 - 5 - A
    113. Chiurtu Viorel, Mangalia - 1941 - 5 - A
    114. Carpovici Sergiu, Falticeni - 3273 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 07.12.2014 la 10:01.

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.671
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    527 z 10 h 9 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17575
    Inscrieri Amatori - MP - on 05-Dec-14 at 10:10:42

    1. Banescu Dragos, Pitesti - 67 - 17.98 - A
    2. Fazakas Attila, Toplita - 215 - 17.98 - A
    3. Micuda Mihai, Bucuresti - 401 - 17.9 - A
    4. Miron Mihai, Cluj Napoca - 152 - 17.89 - AH
    5. Codreanu Laurentiu, Buzau - 240 - 17.87 - A
    6. Miron Liviu, Campina - 61 - 17.85 - A
    7. ON HO, Bucuresti - 85 - 17.84 - A
    8. Chirap Dan, Gura Humorului - 110 - 17.78 - A
    9. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 133 - 17.71 - A
    10. Denes Ferenc, Praid - 115 - 17.67 - A
    11. Botirca Sorin, Topoloveni - 202 - 17.66 - A
    12. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 156 - 17.6 - A
    13. Panaite Ionel, Mangalia - 271 - 17.6 - A
    14. Rosu Gabriel, Comanesti - 443 - 17.6 - A
    15. Mos Florin, Filipesti Targ - 258 - 17.57 - AW
    16. Grigore Alexandru, Campina - 216 - 17.53 - A
    17. Craciun Calin, Oradea - 191 - 17.43 - A
    18. Boata Edgar, Arad - 236 - 17.29 - A
    19. Creinicean Liviu, Oravita - 150 - 17.24 - A
    20. Nitu Victor, Slobozia - 203 - 17.23 - A
    21. Ciublea Vichente, Oravita - 259 - 17.2 - A
    22. Bodin Ion, Tecuci - 91 - 17.16 - AW
    23. Rus Andrei, Brasov - 435 - 17 - AW
    24. Marian Florin, Reghin - 186 - 16.95 - A
    25. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 113 - 16.89 - A
    26. Avram Gabriel, Radauti - 145 - 16.87 - A
    27. Cocean Valer, Baraolt - 127 - 16.78 - A
    28. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 136 - 16.78 - A
    29. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 153 - 16.78 - AW
    30. Laur Boro, Sinaia - 167 - 16.78 - A
    31. Darmaz Ion, Targoviste - 94 - 16.6 - AW
    32. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 83 - 16.52 - A
    33. Farkas Bence, Targu Mures - 95 - 16.48 - AJ
    34. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - 141 - 16.44 - AW
    35. Dinu Gheorghe, Bucuresti - 88 - 16.43 - AW
    36. Trocan Nicolae, Mioveni - 89 - 16.42 - AW
    37. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 159 - 16.09 - A
    38. Arion Costel, Marasesti - 130 - 15.87 - A
    39. Ivan Catalin, Fagaras - 179 - 15.83 - A
    40. Mihalcea Dumitru, Slobozia - 353 - 15.8 - A
    41. Kaposta Victor, Arad - 124 - 15.73 - A
    42. Petrov Dan, Timisoara - 117 - 15.62 - A
    43. Ciobanu Gabriel, Vatra Dornei - 290 - 15.57 - AW
    44. Panaitescu Stefan, Izvoarele - 170 - 15.55 - AW
    45. Padurariu Costel, Brasov - 118 - 15.54 - A
    46. Mihalescu Dinu, Timisoara - 256 - 15.53 - A
    47. Birtalan Laszlo, Oradea - 241 - 15.5 - A
    48. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 662 - 15.5 - A
    49. Antal Denes, Brasov - 146 - 15.4 - AW
    50. Neamt Doru, Arad - 298 - 15.29 - AW
    51. Pop Danut, Dej - 221 - 15.25 - A
    52. David Madalina, Barlad - 111 - 15.24 - ALF
    53. Vladu Nicolae, Pitesti - 206 - 15.2 - AW
    54. Bacanu Paulian, Brasov - 220 - 15.17 - A
    55. Cotca Dacian, Oradea - 213 - 15.16 - A
    56. Marandici Adrian, Brasov - 291 - 15.08 - AW
    57. Vestineanu Ionut, Slobozia - 336 - 15.07 - A
    58. Tutoveanu Razvan, Brasov - 207 - 15.05 - AW
    59. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 277 - 15 - AH
    60. Coman Emil, Breaza - 392 - 14.97 - A
    61. Dani Leo, Arad - 329 - 14.95 - AH
    62. Ivan Valentin, Campina - 217 - 14.89 - A
    63. Chetronie Liviu, Tecuci - 199 - 14.87 - A
    64. Bucsan Romeo, Pitesti - 187 - 14.85 - AW
    65. Pitac Ovidiu, Brasov - 253 - 14.8 - AW
    66. Murgu Ioan, Oravita - 278 - 14.8 - A
    67. Curpas Ioan, Oradea - 299 - 14.8 - AW
    68. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 237 - 14.78 - A
    69. Bratescu Adrian, Targoviste - 312 - 14.77 - AW
    70. Colesniuc Romeo, Botosani - 163 - 14.74 - AW
    71. Groza Alexandru, Cisnadie - 272 - 14.7 - A
    72. Rojnita Sebastian, Bacau - 200 - 14.67 - A
    73. Mironescu Adrian, Botosani - 279 - 14.65 - A
    74. Vita Istvan, Reghin - 378 - 14.63 - A
    75. Popa Mircea, Brasov - 171 - 14.6 - AW
    76. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe - 509 - 14.6 - A
    77. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 388 - 14.57 - A
    78. Somlea Darian, Cisnadie - 138 - 14.56 - A
    79. Ivan Sorin Ioan, Targoviste - 160 - 14.5 - A
    80. Constantinovici Ciprian, Liteni - 560 - 14.48 - A
    81. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 280 - 14.44 - A
    82. Jaouir Khaled, Bucuresti - 164 - 14.42 - AW
    83. Ciobanu Daniel, Blaj - 227 - 14.4 - A
    84. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 375 - 14.4 - A
    85. Stancalie Doru, Craiova - 305 - 14.38 - A
    86. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 238 - 14.36 - A
    87. Bardocz Szilard, Capeni - 313 - 14.34 - A
    88. Sofian Corneliu, Suceava - 161 - 14.31 - AW
    89. Lefter Costel, Galati - 140 - 14.27 - AW
    90. Avram Nicolae, Nedelea - 131 - 14.2 - A
    91. Ispas Victor, Turnu Magurele - 314 - 14.17 - AW
    92. Kezdi Janos, Corund - 155 - 14.13 - A
    93. Staicu Dan, Constanta - 231 - 14.11 - AW
    94. Barabas Sandor, Toplita - 355 - 14.09 - A
    95. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 310 - 14.08 - A
    96. Ionica Maria, Pitesti - 248 - 13.97 - AJF
    97. Pribeagu Claudiu, Pitesti - 239 - 13.96 - A
    98. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 176 - 13.84 - A
    99. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti - 195 - 13.84 - A
    100. Radu Constantin, Sibiu - 148 - 13.82 - AW
    101. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 345 - 13.71 - A
    102. Lungu Marius, Oravita - 522 - 13.67 - A
    103. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 262 - 13.62 - AW
    104. Brulea Petre, Ploiesti - 165 - 13.6 - A
    105. Dima Victor, Azuga - 493 - 13.52 - A
    106. Grama Mihai, Azuga - 360 - 13.43 - AW
    107. Nistor Florin, Comanesti - 398 - 13.43 - A
    108. Stoica Mihai, Mioveni - 174 - 13.25 - AW
    109. Ticu Dorin, Bacau - 267 - 13.24 - A
    110. Dragos Florin, Brasov - 208 - 13.18 - A
    111. Ban Peter, Cluj Napoca - 249 - 13.18 - A
    112. Rusea Gheorghe, Breaza - 188 - 13.15 - A
    113. Florea Marian, Targoviste - 452 - 13.12 - A
    114. Negrean Ioan, Sibiu - 209 - 13.04 - A
    115. Istrate Samir, Arad - 477 - 13 - A
    116. Mahu Bogdan, Pascani - 210 - 12.92 - A
    117. Beches Andrei, Sibiu - 301 - 12.9 - A
    118. Trocan Alexa, Mioveni - 457 - 12.83 - AF
    119. Socaci Sorin, Panciu - 228 - 12.82 - A
    120. Rada Florin, Pitesti - 503 - 12.8 - A
    121. Dospinescu George, Bucuresti - 189 - 12.75 - AW
    122. Serban Liviu, Onesti - 222 - 12.71 - A
    123. Martz Sebastian, Comanesti - 516 - 12.67 - A
    124. Kromek Iulian, Cugir - 366 - 12.63 - A
    125. Lacatis Ghita, Arad - 412 - 12.57 - A
    126. Barac Marius, Sibiu - 223 - 12.5 - AW
    127. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 383 - 12.48 - A
    128. Ursulescu Ioan, Bacau - 235 - 12.44 - AW
    129. Suciu Cristian, Dej - 433 - 12.29 - A
    130. Florea Gigi, Galati - 437 - 12.27 - AW
    131. Stanciu Stelian, Calarasi - 263 - 12.26 - A
    132. Matei Dumitru, Deva - 269 - 12.22 - AW
    133. Movileanu Flavius, Targoviste - 384 - 12.2 - AW
    134. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 478 - 12.17 - AJF
    135. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 472 - 12.14 - A
    136. Tobosaru Gheorghe, Brasov - 306 - 12.13 - A
    137. Stamate Eduard, Tecuci - 458 - 12.07 - A
    138. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 407 - 12 - A
    139. Muresanu Alex, Sibiu - 350 - 11.93 - A
    140. Cucu Cristin, Targoviste - 229 - 11.75 - AW
    141. Persa Florin, Sfantu Gheorghe - 735 - 11.75 - A
    142. Constantin Gabriela, Bucuresti - 282 - 11.69 - AFH
    143. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 283 - 11.68 - AW
    144. Silviu Niculae, Bucuresti - 284 - 11.62 - A
    145. Bodea Vasile, Panciu - 483 - 11.54 - A
    146. Spaller Tiberiu, Nasaud - 340 - 11.53 - A
    147. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 218 - 11.45 - A
    148. David Cosmin, Hunedoara - 574 - 11.43 - A
    149. Motoroiu Marcel, Dej - 324 - 11.4 - AW
    150. Lolea Toma, Fagaras - 579 - 11.4 - A
    151. Diaconescu Lucian, Targoviste - 245 - 11.38 - A
    152. Sava Sinel, Focsani - 292 - 11.38 - A
    153. Puiulet Iosif, Agnita - 551 - 11.36 - A
    154. Marin Floricel, Brasov - 351 - 11.33 - AW
    155. Marian Calin, Reghin - 527 - 11.29 - A
    156. Timaru Ilie, Ocna Sibiului - 307 - 11.24 - A
    157. Mircea Ionel, Ploiesti - 274 - 11.2 - A
    158. Salavastru Petru, Botosani - 254 - 11.15 - AW
    159. Presura Marin, Slobozia - 326 - 11.06 - A
    160. Damian Mircea, Razboieni - 415 - 10.88 - A
    161. Dinu Adrian, Darmanesti - 296 - 10.73 - A
    162. Lucic Corneliu, Suceava - 357 - 10.73 - AW
    163. Banu Nicolae, Ocna Sibiului - 519 - 10.73 - A
    164. Corocaescu Cristian, Suceava - 609 - 10.72 - A
    165. Bumbu Pavel, Razboieni - 523 - 10.71 - A
    166. Giosan Marcel, Galati - 286 - 10.7 - A
    167. Tarau Vasile, Brasov - 544 - 10.4 - A
    168. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 403 - 10.33 - A
    169. Aberle Ildiko, Oradea - 505 - 10.29 - AF
    170. Stolearenco Igor, Galati - 341 - 10.16 - A
    171. Peter Laszlo, Brasov - 742 - 10.1 - A
    172. Parvu Nicolae, Cornu - 429 - 10.08 - A
    173. Morosan Marian, Suceava - 346 - 9.98 - A
    174. Cristea Virgil, Cugir - 485 - 9.93 - A
    175. Strugar Ioan, Deda - 650 - 9.71 - A
    176. Stanescu Raluca, Pitesti - 497 - 9.69 - AJF
    177. Ion Cristian, Cocorasti - 467 - 9.54 - A
    178. Popa Cristian, Victoria - 589 - 9.27 - A
    179. Butan Marius, Stefanesti Arges - 455 - 9.15 - AW
    180. Ciky Cornel, Fagaras - 396 - 9.04 - AW
    181. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 599 - 8.86 - A
    182. Marocico Marius, Fagaras - 623 - 8.67 - A
    183. Pralea Constantin, Alba Iulia - 430 - 8.28 - AW
    184. Melnerovici Daniel, Stefanesti Arges - 676 - 8.08 - A
    185. Zedler Iuliu, Blaj - 582 - 7.8 - AW
    186. Botian Radu, Sibiu - 677 - 7.5 - A
    187. Dumitrescu Sorin, Brasov - 602 - 7.3 - A
    188. Rizea Cristina, Pitesti - 513 - 7.08 - AJF
    189. Manitiu Florin, Sibiu - 708 - 7 - A
    190. Ene Diana, Pitesti - 474 - 6.91 - AF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    191. Palaghita Remus, Onesti - 748 - 15.8 - AW
    192. Kondort Dan, Sibiu - 791 - 6.17 - A
    193. Buta Denisa, Tarnaveni - 798 - 7.75 - AF
    194. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 806 - 11 - A
    195. Tanu Mihai, Tecuci - 815 - 11.93 - A
    196. Nagy Mihaly, Reghin - 820 - 10 - A
    197. Bitoiu Horia, Azuga - 821 - 7.75 - A
    198. Muscan Ioan, Sibiu - 831 - 7.25 - A
    199. Pal Attila, Sfantu Gheorghe - 857 - 12.5 - A
    200. Eftimie Adrian, Agnita - 900 - 9 - AW
    201. Mitrofan Petrica, Brasov - 905 - 7.5 - A
    202. Lorincz Laszlo, Aita Mare - 931 - 7.15 - A
    203. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 973 - 12.7 - A
    204. Damian Ioana, Barlad - 977 - 11.33 - AF
    205. Ujica Marin, Toplita - 997 - 9.07 - A
    206. Eigel Csaba, Toplita - 1046 - 6.75 - A
    207. Carjan Dumitru, Bucuresti - 1230 - 7.5 - A
    208. Mako Miklos, Sfantu Gheorghe - 1309 - 14 - A
    209. Mako Richard, Sfantu Gheorghe - 1353 - 8 - AJ
    210. Barbu Vasile, Brasov - 1364 - 5.7 - A
    211. Farkas Yvett Bernadett, Sfantu Gheorghe - 1532 - 6 - AJF
    212. Tornea Daniel, Toplita - 1638 - 6 - A
    213. Aros Istvan, Toplita - 1927 - 8 - A
    214. Aird Peter, United Kingdom - 2543 - 0 - A
    215. Vitos Istvan, Miercurea Ciuc - 2953 - 0 - A
    216. Szakacs Sandor, Sfantu Gheorghe - 3493 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 05.12.2014 la 11:11.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. #5
    senior

    Data înscrierii
    17.09.2012
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    22
    Postări
    366
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 19 h 27 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    342
    Mocean Dan -Cluj -Open
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 25.11.2014 la 10:42.

  6. #6
    senior
    Avatarul lui Ben
    Data înscrierii
    23.05.2007
    Locație
    Vatra Dornei, Romania
    Vârstă
    35
    Postări
    886
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    53 z 2 h 54 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    912
    Hagatis Andrei - open
    Blade :Butterfly Timo Boll Spirit
    BH : Tenergy 05Fx
    FH : Tenergy 05Fx

  7. Îmi place Antal Denes, flowmaster, GeluBv, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  8. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    39
    Postări
    1.376
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    102 z 5 h 16 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    603
    Kriszta Arpad Lorand-Sanpaul-amatori
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  9. Îmi place Antal Denes, leo33 le-a plăcut acest mesaj
  10. #8
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    148 z 8 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5282
    Din Brasov la amatori;
    Marin Floricel
    Popa Mircea
    Antal Denes
    Padurariu Costel

  11. Mulțumesc leo33 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place flowmaster, GeluBv, mironliviu, mihais mioveni, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 6 h 38 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3269
    Din VATRA DORNEI la amatur-MARCU VASILE , GEORGIU DRAGOS ,FIRU MARIAN
    Pentru meniu nr.1
    Ultima modificare făcută de marcu vasile; 06.11.2014 la 20:51.
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  13. Îmi place Antal Denes, ivisuc, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    02.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    6.121
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    148 z 8 h 16 m
    Timp online pe zi
    1 h 6 m
    Reputație
    5282
    Tarau Vasile - BV - Amator

  15. Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    396
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 20 h 23 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    625
    Din Arad:
    Balog Andreea la OPEN,
    Kaposta Victor la AMATOR.

  17. Îmi place Antal Denes, leo33, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  18. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui muntean mircea
    Data înscrierii
    30.05.2010
    Locație
    Baia Mare, Maramures, Romania, Romania
    Vârstă
    41
    Postări
    376
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 2 h 50 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    268
    Muntean Mircea Baia Mare amatori

  19. Îmi place flowmaster, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  20. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui stanciusilviu
    Data înscrierii
    25.02.2009
    Locație
    calarasi
    Vârstă
    44
    Postări
    983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 14 h 21 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    1091
    Stanciu Silviu, Stanciu Alin-open
    Stanciu Stelian-amatori.
    Ultima modificare făcută de stanciusilviu; 13.11.2014 la 10:10.
    Blade : Nitakku Violin FH : Tenergy 05 FX - 2,1 BH : Nitakku Beautry-2,0

  21. Îmi place Antal Denes, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    cadet

    Data înscrierii
    08.03.2014
    Locație
    Sibiu, Romania, Romania
    Vârstă
    43
    Postări
    49
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    87
    Muscan Ioan - Sibiu - Amatori

    MUltumesc

  23. Îmi place Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  24. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 14 h 51 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1568
    Munteanu Octavian Tecuci open

  25. Mulțumesc gapas au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place marcelgiosan, Antal Denes, GeluBv, macocco le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 23.12.2014, 13:41
  2. Campionatul pe echipe "Amatur 2014" - zona 8 - Transilvania Nord
    De FlorinBN în forumul Liga AmaTur - campionat pe echipe
    Răspunsuri: 7
    Ultimul post: 12.06.2014, 09:24
  3. Răspunsuri: 13
    Ultimul post: 03.06.2014, 16:07
  4. Răspunsuri: 231
    Ultimul post: 12.05.2014, 23:56
  5. Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 27.05.2013, 16:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •