Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bistrița - 27 decembrie 2014 - "Turneu calificare WCPP-RO"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Super tare ideea!!! îmi pare rău că este prea departe de mine și nu pot ajunge. Poate totuși vor prelua și alți organizatori ideea și se va organiza un astfel de concurs mai aproape de mine. Multă baftă tuturor.
    Lemn Darker Speed 90
    Fh tenergy 05 FX 2.1
    Bh Razka 7 max

    Comentariu


    • #27
      Din Cristian SB:
      - CIOBANU COSMIN
      - DRAGOMIR IOAN

      - - - Actualizat - - -

      Daca-mi permiteti,pentru noi,civilii, as prefera ca cei autorizati sa joace cu <<pistolul in toc>>,asigurat si fara cartuse !! Oricum,s-ar parea ca la acest concurs cei care au experienta cu tamplaria si smirghelul au un avantaj,n-ar prea trebui lasati sa participe....

      - - - Actualizat - - -

      NU rezista la asemenea <<smirgaluiala>> , din Cristian SB:
      -Presacan Lucian (omul care aduce si vinul !)

      - - - Actualizat - - -

      Da, primim o provocare si la dublu,mi se pare ,in sfarsit, un prilej pentru cei cu spatiu putin si prieteni multi de a se putea evidentia!(*sau face de ras,placerea primeaza!)
      MAZUNOV-FL-109GR.
      DONIC BLUEFIRE M2
      DONIC BLUEFIRE M2

      Comentariu


      • #28
        Razvan Marinescu- București
        Lemn GERGELY
        TIBHAR EVOLUCION MX-P
        TIBHAR EVOLUCION MX-P

        Comentariu


        • #29
          salut Florin,

          fa-ma sa inteleg te rog : toti participantii "fac cunostinta" cu paletele respective pentru prima data in momentul concursului ?

          mai exista cineva in tara care sa aiba asemenea palete sau doar Bistrița ? voi va antrenati cu asa ceva ?

          oricum tentatia pt. ceva nou in tenisul de masa ramane mare...
          TB ZLF - T05 / T05

          Comentariu


          • #30
            Salut,
            Lucian Filimon aduce paletele cand vine din Franta unde joaca acum si cred ca atunci le vom vedea si noi pentru prima data.
            Din cate am inteles vor fi vreo 30 de bucati, fiecare paleta ramane la masa iar jucatorii le folosesc pe rand.
            Cineva de la noi a incercat sa cumpere acelasi model de la firma Dunlop dar nu a reusit, asa ca daca vrem sa ne antrenam probabil vom lipi niste smirghel pe un lemn oarecare si vom incerca sa ne distram un pic inainte - nu-i acelasi lucru, dar poate se apropie cat de cat.
            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • #31
              si cum sunt sanse mari ca sarbatorile sa le petrecem la ai mei in Bistrița, un pic de miscare dupa bunatatile traditionale o sa fie binevenita...

              asa ca trece-ma pe lista: Olah Remus - Arad
              TB ZLF - T05 / T05

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de FlorinBN Vezi post
                Salut,
                Lucian Filimon aduce paletele cand vine din Franta unde joaca acum si cred ca atunci le vom vedea si noi pentru prima data.
                Din cate am inteles vor fi vreo 30 de bucati, fiecare paleta ramane la masa iar jucatorii le folosesc pe rand.
                Cineva de la noi a incercat sa cumpere acelasi model de la firma Dunlop dar nu a reusit, asa ca daca vrem sa ne antrenam probabil vom lipi niste smirghel pe un lemn oarecare si vom incerca sa ne distram un pic inainte - nu-i acelasi lucru, dar poate se apropie cat de cat.

                Florin, daca poti sa ne spui, smirghel de cat? Ca romanul e inventiv, nu?
                TsE

                Comentariu


                • #33
                  Maxim si Iaru se retrag. Din motive de granulatie
                  Hurricane III (by Nittaku)
                  Jun Mizutani ZLC
                  Nittaku Hammond Z2

                  Comentariu


                  • #34
                    Rus Mihai - Bistrița

                    Comentariu


                    • #35
                      Mi se pare atat de ciudat concursul incat trebuie sa fie prezent si unul ca mine ! (daca nu intervine ceva...tinand cont de sarbatori).
                      Corneanu Sorin - BT
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • #36
                        Postat în original de sorin_client Vezi post
                        Mi se pare atat de ciudat concursul incat trebuie sa fie prezent si unul ca mine ! (daca nu intervine ceva...tinand cont de sarbatori).
                        Corneanu Sorin - BT
                        Va rog daca se poate pentru Sorin o granulatie tepoasa,dar numai pe partea de rever.Cealalta parte a paletei ,tratati-o cu granulatie de tenergy indiferent de numar.
                        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
                        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

                        Comentariu


                        • #37
                          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
                          Va rog daca se poate pentru Sorin o granulatie tepoasa,dar numai pe partea de rever.Cealalta parte a paletei ,tratati-o cu granulatie de tenergy indiferent de numar.
                          Dottore, tinand cont cu folosesti "decat" o fata se pare ca esti in avantaj aici. Dar cum pentru aproape toti concurentii acest tip de concurs este inedit, ma voi stradui sa fiu la inaltime si sa-l bat macar pe Razvan Marinescu. Cat de modest pot fi !
                          Oricum mi-am luat vreo 2m de smirghel cu care voi incerca sa dezvolt o noua strategie. Daca tot sunt atatea palete poate-mi iau si vreo 2 cutite sa le ascut la Bistrița.
                          Blade: lemn off...ce lemn !
                          Bh: cu tepi
                          Fh: fara tepi

                          Comentariu


                          • #38


                            Rusul asta domina lumea PING PONGULUI de ani buni...mie imi plac pantalonii lui de pescar
                            Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

                            Comentariu


                            • #39
                              Salut, de la Turda Moisa Dan .

                              Comentariu


                              • #40
                                Apoi nu ma pot rabda: Adrian PASCU si Zsolt TELEKI din Cluj, Daca-i bal bal sa shie. Va tzucam pa paleta...
                                Crestem CAMPIONI! Antrenam INTELIGENTA! CS VOINTA Cluj

                                Comentariu


                                • #41
                                  Se inscrie Ciopaca Marian.
                                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Se inscrie Singeorzan Traian Nasaud.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Lucic Corneliu Suceava

                                      cel mai bun sa castige.....

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Postat în original de remusashi Vezi post
                                        ...mai exista cineva in tara care sa aiba asemenea palete sau doar Bistrița ? voi va antrenati cu asa ceva ?..
                                        Remus, daca chiar esti curios, o sa-ti dau eu sa te antrenezi cu o astfel de paleta. Am cumparat-o "la plesneala" din piata de vechituri. Pe atunci nu stiam ca se joaca pe bune cu asa ceva. Pare sa fie ceva standard, si e veche, de pe vremuri, cand cred ca se mai juca si la noi cu asa palete.
                                        Ultima editare de alandala; 23.nov.2014, 02:40.

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Doru atunci las' ca ne intalnim sa vaz si eu minunatia...
                                          TB ZLF - T05 / T05

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Din Bistrița:

                                            Ovidiu Patrasciuc
                                            Claudiu Patrasciuc
                                            Cristian Danciu
                                            Bogdan Pugna
                                            Dinca Alexandru

                                            6 locuri rezervate pentru sponsori/firme:

                                            Comelf 1
                                            Comelf 2
                                            Sfara Tours 1
                                            Maxi 1
                                            Maxi 2
                                            Maxi 3
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Damian Vasile Nasaud
                                              Ghioc Stefan Nasaud.

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                https://www.facebook.com/WCPPROM/pho...type=1&fref=nf
                                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  As dori si eu 2 palete pentru test. Ce trebuie sa fac pentru a intra in posesia lor ? Sunt cativa jucatori in Botoșani care ar dori la randul lor sa testeze paletele si sistemul de joc. Multumesc.
                                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                                  Bh: cu tepi
                                                  Fh: fara tepi

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Dupa ce le primesc voi distribui 7 din cele 8 palete la Turnel Final, in functie de numarul de jucatori per judet inscrisi.
                                                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X