Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Bistrița - 27 decembrie 2014 - "Turneu calificare WCPP-RO"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Din Brașov:
    Rus Andrei
    Bondoc Alexandru

    - - - Actualizat - - -

    Din ce am auzit de la "pers. mai in varsta" de la noi, acest Lupesku este originar din Romania cu ceva radacini si in Serbia.
    Chiar a jucat la Tractoru Brașov prin 84 si cica destul de binisor.
    Ultima editare de Alexandrel Bv13; 26.nov.2014, 15:09.
    13 Rules

    Comentariu


    • #52
      Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
      Din Brașov:
      Rus Andrei
      Bondoc Alexandru

      - - - Actualizat - - -

      Din ce am auzit de la "pers. mai in varsta" de la noi, acest Lupesku este originar din Romania cu ceva radacini si in Serbia.
      Chiar a jucat la Tractoru Brașov prin 84 si cica destul de binisor.
      Ilija Lupulesku cel prezentat in finala de la ping pong wc in 81 urca pe podium la Europene de scolari(loc 3) si 82 loc 2 si in 84 impreuna cu Primorac castiga dublu european in fata lui Rosskopf.
      "Are radacini in Romania ,dar ca a jucat in Romania la vreo echipa nu cred " imi spune acum cateva ore(2) Davor Vejnovic antrenorul principal de la TTc Passau cand l-am preluat pe Paul de la antrenament,care a fost jucator si antrenor la Unirea Uzdin in Iugoslavia.Ca a avut un schimb de tractoare pe vremea lui Ceasca si a dat si cateva mingi se poate,sau s-a antrenat prin sala la Tractorul se poate dar ca a antrenat tre sa-l intrebam pe Rus Andrei,el juca prin 84 pe la Tractoru.

      Comentariu


      • #53
        Postat în original de Zosim1 Vezi post
        Ilija Lupulesku cel prezentat in finala de la ping pong wc in 81 urca pe podium la Europene de scolari(loc 3) si 82 loc 2 si in 84 impreuna cu Primorac castiga dublu european in fata lui Rosskopf.
        "Are radacini in Romania ,dar ca a jucat in Romania la vreo echipa nu cred " imi spune acum cateva ore(2) Davor Vejnovic antrenorul principal de la TTc Passau cand l-am preluat pe Paul de la antrenament,care a fost jucator si antrenor la Unirea Uzdin in Iugoslavia.Ca a avut un schimb de tractoare pe vremea lui Ceasca si a dat si cateva mingi se poate,sau s-a antrenat prin sala la Tractorul se poate dar ca a antrenat tre sa-l intrebam pe Rus Andrei,el juca prin 84 pe la Tractoru.
        Din cate stiu eu Ilia Lupulescu a jucat pentru Yugoslavia, pentru Romania nu a jucat, a fost cetatean yugoslav.
        Tot cu titlu informativ, marca TIBHAR vine de la numele jucatorului Harangozo Tibor, care chiar daca are nume unguresc, a reprezentat tot Yugoslavia.

        Comentariu


        • #54
          se inscrie Puscas Arpad Gherla.

          Comentariu


          • #55
            Chiriac Marius din Botoșani

            Comentariu


            • #56
              Chiriac Marius - Botoșani


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • #57
                Nu cred ca ar fi corect sa dati unor participanti palete pt teste. Consider ca ar fi avantajari in defavoRea celorlalti inainte de acest concurs .dupa acest concurs se. Pot chiar vinde insa corect ar fi sa fie aceasi surpriza pt toti in ziua concursului
                DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                Comentariu


                • #58
                  Si daca tot le dati vreau si eu una pt teste
                  DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

                  Comentariu


                  • #59
                    Eu vreau sa cumpar una ... unde o pot comanda , in caz ca stie cineva...
                    Blade Dr. NEUBAUER COMBI
                    Forhand Yasaka 7 soft
                    Backhand JOOLA BADMAN RELOADED

                    Comentariu


                    • #60
                      Lucian Diaconescu din Targoviște
                      Blade: XIOM Feel ZX3
                      Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                      Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                      Comentariu


                      • #61
                        Alta tehnica nui asa usor sa joci ,,mi-am pus un smirghel de 2000 si ,.,.,.,.,😱

                        Comentariu


                        • #62
                          Din pacate trebuie sa ma retrag de la aceasta competitie, am constatat ca nu e suficient sa-ti placa acest sport. Merci

                          Comentariu


                          • #63
                            As dori si eu sa pun cateva intrebari aici :

                            Aveti de vanzare astfel de palete si cat costa una (sau de unde se pot cumpara , vre-un site din strainatate ceva) ?
                            Ajunge vre-o paleta de test si pe la Targoviște ?
                            Cand se mai actualizeaza lista cu participantii ?

                            Multumesc anticipat pentru respunsuri !
                            Blade: XIOM Feel ZX3
                            Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                            Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                            Comentariu


                            • #64
                              Lista este pe prima pagina, ordinea inca nu-i stabilita definitiv, trebuie sa le dau niste punctaje si profesionistilor care apar ca jucatori noi.

                              Palete de vanzare nu sint si nici nu stiu unde se gasesc, la TF voi aduce 6 bucati pe care le voi imparti cumva la cativa jucatori, iar dupa turneul de pe 27 dec acestea si cele cu care se va juca in concurs se vor putea cumpara la un pret de vreo 15 euro.

                              Nu-i nu stiu ce filozofie cu ele, un lemn ieftin si niste smirghel fin - dupa ce le vedeti puteti sa va faceti fiecare cate una.
                              TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                              Comentariu


                              • #65
                                Postat în original de FlorinBN Vezi post
                                Lista este pe prima pagina, ordinea inca nu-i stabilita definitiv, trebuie sa le dau niste punctaje si profesionistilor care apar ca jucatori noi.

                                Palete de vanzare nu sint si nici nu stiu unde se gasesc, la TF voi aduce 6 bucati pe care le voi imparti cumva la cativa jucatori, iar dupa turneul de pe 27 dec acestea si cele cu care se va juca in concurs se vor putea cumpara la un pret de vreo 15 euro.

                                Nu-i nu stiu ce filozofie cu ele, un lemn ieftin si niste smirghel fin - dupa ce le vedeti puteti sa va faceti fiecare cate una.
                                Smirghel Butterfly sau Joola ?
                                Lemn de brad sau de fag?

                                Comentariu


                                • #66
                                  Daca era Joola cumparam de la tine , iar lemnul cel mai bun este de la Dan Universal.
                                  Ultima editare de FlorinBN; 30.nov.2014, 22:34.
                                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    ?!?!?!

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Postat în original de iuliu zedler Vezi post
                                      ?!?!?!
                                      Sant doar 2 glume de "noapta buna copii" Iuliu,nu te gandi ca exista asa ceva deocamdata,cine stie daca are cautare poate in viitorul apropiat.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Emi, ma vad nevoit sa fiu de acord cu tine. Ales gute !

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Pe smirghelul de pe paletele mele scrie Yasaka si se asorteaza f bine cu treningul orion de la Yasaka[emoji12] Daca nu ma credeti va astept la Cluj sa va convingeti si sa probati si smirghelul)
                                          Lemn GERGELY
                                          TIBHAR EVOLUCION MX-P
                                          TIBHAR EVOLUCION MX-P

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            (Facebook) Rus Traian - Cluj Napoca
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Din Nasaud Spermezan Dorel,

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Din Tg Mureș se inscrie Irsai Istvan.

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  dinTg Mureș Irsai Istvan

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    Bistrița - 27 decembrie 2014 - "Turneu calificare WCPP-RO"

                                                    Grecu Gheorghe - Bistrița
                                                    Maxim Cristian - Bistrița
                                                    Maerean Claudiu - Bistrița

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X