Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare soluție pentru curațat fețe

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare soluție pentru curațat fețe

    Salutari, tocmai ce am jucat prima dată cu noua paletă, am observat ca se prăfuiește nespus de rău, cam după 45-1h de joc, porțiunea din centru a fețelor a prins o culoare gri din cauza prafului. Intrebarea mea este următoarea : dacă stă mult timp prafuită în husă ( cam 7 zile nefolosită ), acel praf se impregnează permanent pe cauciuc sau se poate elimina cu o soluție specială și un burete pe masură ?

    Mulțumesc.
    >> Lemn : Donic Baum SawTec OFF
    >> FH : Yasaka Rakza 7 Soft
    >> BH : Yasaka Rakza 7 Soft

  • #2
    Praful scade durata de viata a fetelor. Poti sa folosesti o solutie speciala, dar si apa e foarte buna. In filmuletul de mai jos poti sa vezi cateva metode de curatare.

    Lemn: Joola Eagle Medium
    Fețe: FH - Joola Express Two; BH - Joola Express Two

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru videoclip, inca o intrebare : daca le curat de praf mai mereu, cat timp isi mentin proprietatile ?
      >> Lemn : Donic Baum SawTec OFF
      >> FH : Yasaka Rakza 7 Soft
      >> BH : Yasaka Rakza 7 Soft

      Comentariu


      • #4
        Dacă le cureți mereu o sa fie un pic mai mult timp la parametrii optimi, la fel ca și o âmbrăcăminte, încălțăminte etc

        Comentariu


        • #5
          http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-a-unei-palete -> Aici gasesti o discutie mai veche despre durata de viata a fetelor. Tot acolo e si un filmulet din care o sa inveti cum sa verifici daca mai e buna fata sau daca trebuie sa o schimbi.
          Lemn: Joola Eagle Medium
          Fețe: FH - Joola Express Two; BH - Joola Express Two

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de Bogdan Toma Vezi post
            Multumesc pentru videoclip, inca o intrebare : daca le curat de praf mai mereu, cat timp isi mentin proprietatile ?
            Am mai gasit un filmulet al celor de la PingSkills in care raspund la intrebarea asta (de la min 3:40).

            Lemn: Joola Eagle Medium
            Fețe: FH - Joola Express Two; BH - Joola Express Two

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X