Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vanzare Produse TT

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vanzare Produse TT

    Produsele provin din lichidarea unui magasin de tenis de masă din strainatate. Stocul este limitat doar la produsele afisate. Absolut toate produsele sunt noi.

    Pentru comenzi si detalii va rugam sa ne contactati la adresa saint024(at)yahoo.com

    http://www.fichier-pdf.fr/2014/12/01/produse-tt-ro/
    Ultima editare de Saint024; 03.dec.2014, 12:31.

  • #2
    Va rugam sa postati care este modalitatea de transport, cat costa transportul si cum se face plata. Merci beaucoup.
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      V-am lasat mesaj privat cu o lista scurta de chestii
      Lemn: Butterfly Petr Korbel
      BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

      Comentariu


      • #4
        Livrarile se vor face sau la concursul WCPP RO din 27 dec de la Bistrița sau la orice concurs AmaTour sau FRTM incepand din ianuarie cu costuri 0 sau daca doriti livrare la domiciliu va trebui achitat transportul care este in functie de volumul si greutatea comenzii. Plata sau banii in mana sau prin virament pe card.

        Rectificare adresa de mail este saint024(at)yahoo.com

        Comentariu


        • #5
          Evident ca transportul la domiciliu este in functie de volumul si greutatea comenzii, dar livrarea se face din Franta sau din Romania?

          - - - Actualizat - - -

          Postat în original de Saint024 Vezi post
          Produsele provin din lichidarea unui magasin de tenis de masă din strainatate. Stocul este limitat doar la produsele afisate. Absolut toate produsele sunt noi.

          Pentru comenzi si detalii va rugam sa ne contactati la adresa saint024(at)yahoo.com

          http://www.fichier-pdf.fr/2014/12/01/produse-tt-ro/

          Mai este valabil anuntul?

          - - - Actualizat - - -

          Cred ca zic pas la a cumpara din produsele dvs., vad ca sunteti retinut in dialog, in sensul ca v-am solicitat (pe mail-ul afisat de dvs.) unele poze si detalii tehnice semnificative, precum si referitoare la cheltuielile de transport.
          Nu cred ca era o activitate atat de dificila sau cronofaga.
          Spor la vanzare!

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X