Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Butterfly BRYCE SPEED FX si Butterfly VISCARIA - Pret Redus !

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Butterfly BRYCE SPEED FX si Butterfly VISCARIA - Pret Redus !

    preturi REcorectate - REDUSE :
    - Butterfly VISCARIA : 125 lei /buc
    - Butterfly BRYCE SPEED FX 2,1 : 60 lei/buc

    preturi REcorectate :
    - Butterfly BRYCE SPEED FX 2,1 : 75 lei/buc
    - Butterfly VISCARIA : 150 lei /buc
    atat fetele cat si lemnul nu sant originale, sant clona, dar de foarte buna calitate !

    preturi corectate :
    - Butterfly BRYCE SPEED FX 2,1 : 100 lei/buc
    - Butterfly VISCARIA : 200 lei /buc
    mentionez ca atat fetele cat si lemnul nu sant originale, sant clona ;

    vand :
    - 2 fețe Butterfly BRYCE SPEED FX 2,1 noi(patrate), sigilate, tehnologie tension/power, speed 14, spin 10, duritate 32, made in Japan, pret 175/buc sau 300 perechea ;
    - lemn Butterfly VISCARIA, off, absolut nou, in tipla-cutie, 5 straturi : exterior coto, miez balsa + arylate carbon intre ele ; greutate 94 gr; grosime 5,7 mm; maner concav, made in Japan, pret 300 lei

    Ultima editare de silvestru; 05.mar.2015, 19:42.

  • #2
    din ce oras sunteti?

    Comentariu


    • #3
      Cluj ;
      Floresti este comuna lipita de CJ, care in curand va deveni parte din zona metropolitana ;
      santeti interesat de fețe ?

      Comentariu


      • #4
        Un numar de contact? Multumesc!

        Comentariu


        • #5
          ti-am trimis MP,
          seara faina !

          Comentariu


          • #6
            Ai mp
            TIMO BOLL ALC
            tenergy 05

            Comentariu


            • #7
              poze cu Viscaria va rog.
              Blade: Timo Boll ALC
              Fh:Palio AK 47 Red
              Bh:Palio AK 47 Red

              Comentariu


              • #8
                ai MP

                Comentariu


                • #9
                  Aveti mp. Va rog sa il cititi cu atentie si sa introduceti corecturile de rigoare.
                  Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                  Comentariu


                  • #10
                    E vreun fals sau ce?
                    TIMO BOLL ALC
                    tenergy 05

                    Comentariu


                    • #11
                      Eu am cerut poze aici nu pe pm. Este bine sa le vada toata lumea pentru o parere competenta. Poate este un fals si atunci nu ne pacalim nu?

                      - - - Actualizat - - -

                      si da VISCARIA CEL VINZI ESTE CLONA
                      Astea sunt pozele primite de la tine:
                      Blade: Timo Boll ALC
                      Fh:Palio AK 47 Red
                      Bh:Palio AK 47 Red

                      Comentariu


                      • #12
                        Postat în original de adishorul Vezi post
                        Aveti mp. Va rog sa il cititi cu atentie si sa introduceti corecturile de rigoare.
                        cine decide daca sant originale sau nu ? pe ambalaj si pe top sheet este "made in Japan" , ambalajul este cu holograma .... ;
                        ar trebui oare infiintat un "birou de certificare" ptr. toate materialele ? in concluzie nu pot afirma cu certitudine nici una dintre variante : clona sau original ! oricum, pretul este mult mai mic decat in magazinele de profil ....

                        - - - Actualizat - - -

                        [QUOTE=C O S T I;234472]Eu am cerut poze aici nu pe pm. Este bine sa le vada toata lumea pentru o parere competenta. Poate este un fals si atunci nu ne pacalim nu?

                        - - - Actualizat - - -

                        si da VISCARIA CEL VINZI ESTE CLONA
                        Astea sunt pozele primite de la tine

                        da, astea sant ! am incercat sa atasez poze in anunt cand l-am postat, chiar si acum, dar n-am reusit ;

                        Comentariu


                        • #13
                          Asa este, pretul este mic pentru original dar pentru FAKE este enorm.
                          Blade: Timo Boll ALC
                          Fh:Palio AK 47 Red
                          Bh:Palio AK 47 Red

                          Comentariu


                          • #14
                            http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...l=1#post231564 aveti niste elemente aplicate suplimentar ce nu apar la fetele originale va rog sa incercati sa le identificati, daca nu reusiti va ajut. De unde le-ati "confiscat"?
                            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                            Comentariu


                            • #15
                              Probabil ca nu sunteti rau intentionat dl Silvestru si oricum pretul cerut de dv nu e mult insa se pare intr-adevar ca e adevarat ce spune userul Costi! De exemplu din cate stiu lemnele butterfly originale nu sunt impachetate in folie transparenta! Culoarea albastra de pe maner pare mai inchisa decat la un viscaria original! Sper sa nu am dreptate insa cam astea sunt constatarile mele!
                              Lemne: DHS Hurricane Long W997
                              FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
                              BH: DHS GoldArc 8

                              Comentariu


                              • #16
                                Postat în original de krisztalori Vezi post
                                Probabil ca nu sunteti rau intentionat dl Silvestru si oricum pretul cerut de dv nu e mult insa se pare intr-adevar ca e adevarat ce spune userul Costi! De exemplu din cate stiu lemnele butterfly originale nu sunt impachetate in folie transparenta! Culoarea albastra de pe maner pare mai inchisa decat la un viscaria original! Sper sa nu am dreptate insa cam astea sunt constatarile mele!
                                Ai dreptate lemnele butterfly nu au folia trasa pe ele. Insa sunt mai multe chestii care arata ca e clona printre altele sunt cateva greseli de limba engleza cum ar fi: arylaie, flexibiuty etc.
                                Daca dl. silvestru are totusi spirit de fair play dobandit cu ajutorul acestui sport minunat il invit sa ne spuna de unde a dobandit "ghidusiile" astea. Nu il mai intreb si pretul cu care le-a luat caci e usor de banuit.
                                Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                                Comentariu


                                • #17
                                  Nimeni pana acum nu a cerut un pret atat de mic pe un viscaria original
                                  Domnul stie clar ce vinde
                                  TIMO BOLL ALC
                                  tenergy 05

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Atentie si la fetele butterfly bryce par suspecte nu au holograma nu au stampila aceea arsa si eu am cerut poze ca tot omu... era clar ca e ceva tzeapa la mijloc ... http://www.aliexpress.com/item/Free-...312058386.html
                                    Lemn: Butterfly Petr Korbel
                                    BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de adishorul Vezi post
                                      Ai dreptate lemnele butterfly nu au folia trasa pe ele. Insa sunt mai multe chestii care arata ca e clona printre altele sunt cateva greseli de limba engleza cum ar fi: arylaie, flexibiuty etc.
                                      Daca dl. silvestru are totusi spirit de fair play dobandit cu ajutorul acestui sport minunat il invit sa ne spuna de unde a dobandit "ghidusiile" astea. Nu il mai intreb si pretul cu care le-a luat caci e usor de banuit.
                                      Va salut,
                                      M-am mai documentat intre timp, se pare ca am ajuns in situatia asta printr-o conjunctura malefica ; am luat materialele de la cineva din Ungaria, crezand ca sant adevarate si ca e de buna credinta (acea persoana nu mi-a spus nimik) , iar pretul n-a fost chiar un chilipir ; departe de mine intentia de a pacali pe cineva ; nu si-ar dori nimeni, cu atat mai mult eu, sa ajunga in situatia de a starni atatea discutii si comentarii neplacute; daca cineva s-a simtit ofensat, sper sa-i treaca .
                                      o sa modific pretul , chiar daca voi iesii in pierdere ;
                                      zi buna tuturor !

                                      - - - Actualizat - - -

                                      preturi corectate !

                                      - - - Actualizat - - -

                                      preturi corectate !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Nu cred ca asa-zisul corectat al unui pret poate inchide problema unor produse apreciate de cei cu experienta in acest sport ca fake-uri.
                                        Prin urmare, mi se pare, daca vorbim de corectitudine, sa spui ca vinzi fete Bryce -clone si Viscaria - clona si apoi sa adaugi noile preturi.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          mi-am insusit si observatia lui sinoboll ;
                                          am rectificat si enuntul nu doar preturile ; asa se intampla cand esti naiv si nepriceput, trebuie sa suporti consecintele, oricat de jenante ar fi ;
                                          ma intreb insa cati sant pe forum care posteaza tot felul de "ghidusii" fara a recunoaste , sau materiale despre care spun ca sant impecabile desi sant epave, fara a se simti catusi de putin vinovati, ba chiar devenind coltosi si agresivi ..... ;
                                          cat despre mine, daca voi continua sa postez ceva spre vanzare, voi fi cat se poate de transparent si corect ;
                                          consider ca mi-am luat portia , sper sa nu continue acuzele si blamarile ;
                                          seara faina !

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            StimaTe domn sa presupunem ca ați cumpăra lemnul la un anumit preț! Dvs. Dacă vreți sa îl vindeți nu ați încerca să scoați cel puțin cât ați dat sa nu ieșiți pierdere?eu așa as proceda!Dar dacă lemnul ar fi clona Cum e în cazul Dvs mi-as asuma răspunderea și as spedifica acest lucru de la început! Dvs ați crezut ca facă ve-ți pune un preț mic o sa îl vindeți repede și nimeni nu își va da seama!incercați Pe viitor sa nu mai procedati așa! Seara buna!
                                            tb alc t05/t05 fx

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              am redus din nou preturile, sub cota de avarie (achizitie) ;

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Pt. Silvestru - ai cateva indicii despre materiale contrafacute si cum poti sa le identifici aici : http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...y-contrafacute
                                                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Valabil !

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X