Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Inlocuitor pentru Victas V>01 Limber

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Raspunsul e simplu! Eu joc de doua trei ori pe saptamana plus turneele amatur, dvs jucati de 3-5 ori pe saptamana deci sigur supuneti fata unui regim mult mai intens. In plus se pare ca sunteti mult mai exigent decat mine atunci cand apreciati "cat mai are de trait" fata respectiva. Asa ca exista o groaza de variabile independente care duc la imposibilitatea de a determina cat si in ce regim de lucru a fost folosita fata. Din acesta cauza nu am de gand sa fac comparatii referitor la durabilitatea unui tip de soft folosit atat de dvs cat si de mine. Raman in continuare la parerea ca Victas Limber este o fata cu durabilitate peste medie, iar faptul ca apare la promotie se datoreaza in special promovarii insuficiente a brandului Victas pe piata materialelor sportive si nu unei calitati inferioare!
    De ce am schimbat Limberul dupa un an? Pur si simplu m-a palit vantul schimbarii si am vrut sa incerc si altceva.
    Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
    Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

    Comentariu


    • #27
      Ieri am incercat un set up nou:Bh-Limber V1;Joola carbon off;Fh-Xiom Omega.Dupa doua ore m-am "lipit" tare de tot de Limber,am simtit-o bine de tot la orice lovitura de bh.Mi-a placut la fel de mult ca Rakza7.Ma intreb daca ar face fata pe un lemn def(Barricade de ex) cu un Feint Long pe cealalta parte?
      I love table tennis !

      Comentariu


      • #28
        Incercarea moarte n-are!
        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X