tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334
Rezultate 496 la 497 din 497

Subiect: ORADEA: In fiecare vineri: Turneul "FORESTA" - KING PONG

  1. #496
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    4
    Postări
    1.453
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2078
    Clasament sezon #4 by KING PONG

    Dupa Etapa #6 (#156) - 06.01.2018

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:78/227


    #Sezon 4 #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 4
    Patricipari Sez4 max 6
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    1
    Gergely Anton
    196
    6
    4/1/0
    2
    12
    Popa Octavian
    154
    6
    0/0/0
    3
    15
    Jurje Alex
    147
    5
    1/0/0
    4
    2
    Balogh Attila
    104
    6
    0/0/0
    5
    4
    Tascianu Cristi
    102
    4
    0/0/1
    6
    6
    Parus Lilian
    90
    5
    0/1/0
    6
    5
    Savu Cristian
    90
    5
    0/0/1
    7
    13
    Cotca Dacian
    81
    5
    0/1/0
    8
    17
    Kalman Suha
    81
    6
    0/0/1
    9
    16
    Birtalan Robert
    79
    2
    0/1/0
    10
    3
    Vaida Sorin
    73
    6
    1/0/1
    11
    40
    Sabadas Dinu
    58
    6
    0/0/0
    12
    7
    Tailbot Francois
    55
    3
    0/0/1
    13
    14
    Codau Vlad
    48
    5
    0/0/0
    14
    8
    Mandru Bogdan
    35
    1
    0/0/1
    15
    50
    Kovacs Ferenc
    33
    1
    0/0/0
    16
    29
    Horvath Tibor
    31
    1
    0/0/0
    17
    9
    Tanc Florin
    29
    5
    0/0/0
    18
    11
    Birtalan Laszlo
    27
    4
    0/0/0
    19
    28
    Antal Cornel
    26
    6
    0/0/0
    20
    26
    Sas Tibor
    24
    6
    0/0/0
    21
    20
    Craciun Calin
    22
    2
    0/0/0
    22
    19
    Curpas Ioan
    22
    4
    0/0/0
    23
    38
    Simu Marius
    20
    3
    0/0/0
    24
    34
    Merai Janos
    20
    5
    0/0/0
    25
    36
    Onofrei Dan
    19
    4
    0/0/0
    26
    23
    Bondar Leontin
    18
    4
    0/0/0
    27
    83
    Boldog Zoltan
    17
    1
    0/0/0
    28
    32
    Cheregi Nelu
    17
    5
    0/0/0
    28
    31
    Culda Andrei
    17
    5
    0/0/0
    29
    51
    Totos Ludovic
    14
    3
    0/0/0
    30
    93
    Ciobanu Gabriel
    12
    1
    0/0/0
    30
    85
    Lup Silviu
    12
    1
    0/0/0
    30
    24
    Popescu Cornel
    12
    1
    0/0/0
    31
    72
    Ilies Alexandru
    12
    5
    0/0/0
    31
    42
    Tana Marius
    12
    5
    0/0/0
    32
    18
    Fabian Wilhelm
    10
    2
    0/0/0
    33
    70
    Dinescu Dan
    10
    4
    0/0/0
    34
    65
    Sabau Catalin
    10
    5
    0/0/0
    35
    61
    Seica Gheorghe
    10
    6
    0/0/0
    36
    47
    Kiraly Pongrac
    9
    1
    0/0/0
    37
    64
    Maxim Alexandru
    8
    3
    0/0/0
    37
    107
    Nedelcu Alin
    8
    3
    0/0/0
    37
    87
    Szilagyi Zsolt
    8
    3
    0/0/0
    38
    108
    Baciu Cristian
    7
    3
    0/0/0
    38
    45
    Cotrau Calin
    7
    3
    0/0/0
    39
    111
    Imre Flaviu
    6
    5
    0/0/0
    40
    46
    Dan Daniel
    5
    1
    0/0/0
    40
    25
    Szalay Liviu
    5
    1
    0/0/0
    40
    41
    Toma Cristian
    5
    1
    0/0/0
    41
    86
    Vurst Laszlo
    5
    2
    0/0/0
    42
    66
    Cotca Rares
    4
    1
    0/0/0
    42
    48
    Kadar Jozsef
    4
    1
    0/0/0
    42
    118
    Pop Sabin
    4
    1
    0/0/0
    42
    84
    Trip Darius
    4
    1
    0/0/0
    42
    103
    Simon Harry
    4
    2
    0/0/0
    43
    115
    Negrea Liviu
    4
    3
    0/0/0
    44
    52
    Bondar Octavian
    3
    1
    0/0/0
    44
    92
    Catuneanu George
    3
    1
    0/0/0
    44
    122
    Mihai Emanuel
    3
    1
    0/0/0
    44
    117
    Patrila Cristian
    3
    1
    0/0/0
    45
    123
    Nagy Norbert
    3
    2
    0/0/0
    45
    57
    Popute Remus
    3
    2
    0/0/0
    46
    119
    Cavasdan Doru
    2
    1
    0/0/0
    46
    123
    Darvasi Ibolya
    2
    1
    0/0/0
    46
    94
    Erdeli Sorin
    2
    1
    0/0/0
    46
    99
    Nutiu Cristian
    2
    1
    0/0/0
    46
    105
    Olar Olimpiu
    2
    1
    0/0/0
    46
    125
    Vandici Radu
    2
    1
    0/0/0
    47
    76
    Presecan Doru
    2
    2
    0/0/0
    48
    22
    Barlea Radu
    1
    1
    0/0/0
    48
    114
    Boitos Vasile
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Demian Raul
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Kiraly Attila
    1
    1
    0/0/0
    48
    98
    Moldovan Andrei
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Oprea Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    48
    126
    Ratiu Adrian
    1
    1
    0/0/0
    48
    33
    Varkonyi Amalia
    1
    1
    0/0/0
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  3. #497
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    4
    Postări
    1.453
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2078
    Bună seara!



    Inscrieri TRN Foresta #157 - on 2018. 01. 12. at 21:20:31

    1. Gergely Anton - Oradea, 193 - 38,78 - OE
    2. Parus Lilian - Oradea, 888 - 35 - OE
    3. Savu Cristian - Oradea, 27 - 33,95 - OE
    4. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
    5. Craciun Calin - Oradea, 557 - 32,03 - OE
    6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 225 - 31 - OE
    7. Popa Octavian - Oradea, 195 - 30,67 - OE
    8. Balogh Attila - Oradea, 124 - 30,14 - OE
    9. Codau Vlad - Oradea, 198 - 27,27 - O
    10. Birtalan Laszlo - Oradea, 117 - 24,89 - O
    11. Curpas Ioan - Oradea, 190 - 22,57 - OW
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 905 - 20,4 - O
    13. Merai Janos - Oradea, 1106 - 18,5 - A
    14. Cheregi Nelu - Oradea, 797 - 16,37 - A
    15. Catuneanu George - Oradea, 1851 - 16 - A
    16. Sas Tibor - Oradea, 747 - 15,33 - A
    17. Culda Andrei - Oradea, 1330 - 12 - A
    18. Seica Gheorghe - Oradea, 1168 - 9,75 - A
    19. Presecan Doru - Oradea, 1439 - 9,5 - A
    20. Sabau Catalin - Oradea, 1379 - 9,33 - A
    21. Tana Marius - Oradea, 1136 - 7,2 - A
    22. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3559 - 6 - A
    23. Dinescu Dan - Oradea, 2163 - 4,6 - A
    24. Tascianu Cristian - Oradea, 1262 - 0 - O
    25. Antal Cornel - Oradea, 1865 - 0 - A
    26. Kadar Jozsef - Oradea, 2729 - 0 - A
    27. Maxim Alexandru - Oradea, 3649 - 0 - A
    28. Pop Florin - Oradea, 3651 - 0 - A
    29. Baciu Cristian - Oradea, 5008 - 0 - A
    30. Negrea Liviu - Oradea, 5010 - 0 - A
    31. Puscasu Denis - Moldova, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN Foresta #157

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    6
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1
    6 BACIU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    7 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4

    Grupe superioare TRN Foresta #157

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii TRN Foresta #157
    1. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
    9. Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-1
    8. Jurje Alex Doru
    ------------------------------------------------------------ Craciun Calin 3-2
    5. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-0
    13. Bye
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    4. Craciun Calin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Craciun Calin 3-0

    3. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    11. Bye
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    6. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    7. Sabadas Dinu
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    10. Savu Cristian
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - TRN Foresta #157

    Codau Vlad
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    Savu Cristian

    Clasament TRN Foresta #157

    1. Craciun Calin - Oradea
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Tascianu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    9 -- 10
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Sabadas Dinu - Oradea
    11 -- 13 2v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    14 -- 15 1v gr.sup.
    Balogh Attila - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    Puscasu Denis - Moldova
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Curpas Ioan - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Baciu Cristian - Oradea
    24 -- 26 1v gr.inf.
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 13.01.2018 la 00:46.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. Îmi place onofrei dan, toni le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 02.12.2017, 03:28
  2. Turneu B "FORESTA Special", Oradea King Pong - 11.08.2017
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 14.08.2017, 13:46
  3. Turneu "B" - FORESTA #100 - 25.11.2016 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 26.11.2016, 00:58
  4. Turneu "B" - FORESTA - 14.08.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 21
    Ultimul post: 15.08.2015, 00:05
  5. Turneu "B" - FORESTA Reload - 10.04.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 10.04.2015, 23:48

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •