vivasportshop.ro 1 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 34 din 37 PrimulPrimul ... 243233343536 ... UltimulUltimul
Rezultate 496 la 510 din 545

Subiect: ORADEA: In fiecare vineri: Turneul "FORESTA" - KING PONG

  1. #496
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Clasament sezon #4 by KING PONG

    Dupa Etapa #6 (#156) - 06.01.2018

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:78/227


    #Sezon 4 #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 4
    Patricipari Sez4 max 6
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    1
    Gergely Anton
    196
    6
    4/1/0
    2
    12
    Popa Octavian
    154
    6
    0/0/0
    3
    15
    Jurje Alex
    147
    5
    1/0/0
    4
    2
    Balogh Attila
    104
    6
    0/0/0
    5
    4
    Tascianu Cristi
    102
    4
    0/0/1
    6
    6
    Parus Lilian
    90
    5
    0/1/0
    6
    5
    Savu Cristian
    90
    5
    0/0/1
    7
    13
    Cotca Dacian
    81
    5
    0/1/0
    8
    17
    Kalman Suha
    81
    6
    0/0/1
    9
    16
    Birtalan Robert
    79
    2
    0/1/0
    10
    3
    Vaida Sorin
    73
    6
    1/0/1
    11
    40
    Sabadas Dinu
    58
    6
    0/0/0
    12
    7
    Tailbot Francois
    55
    3
    0/0/1
    13
    14
    Codau Vlad
    48
    5
    0/0/0
    14
    8
    Mandru Bogdan
    35
    1
    0/0/1
    15
    50
    Kovacs Ferenc
    33
    1
    0/0/0
    16
    29
    Horvath Tibor
    31
    1
    0/0/0
    17
    9
    Tanc Florin
    29
    5
    0/0/0
    18
    11
    Birtalan Laszlo
    27
    4
    0/0/0
    19
    28
    Antal Cornel
    26
    6
    0/0/0
    20
    26
    Sas Tibor
    24
    6
    0/0/0
    21
    20
    Craciun Calin
    22
    2
    0/0/0
    22
    19
    Curpas Ioan
    22
    4
    0/0/0
    23
    38
    Simu Marius
    20
    3
    0/0/0
    24
    34
    Merai Janos
    20
    5
    0/0/0
    25
    36
    Onofrei Dan
    19
    4
    0/0/0
    26
    23
    Bondar Leontin
    18
    4
    0/0/0
    27
    83
    Boldog Zoltan
    17
    1
    0/0/0
    28
    32
    Cheregi Nelu
    17
    5
    0/0/0
    28
    31
    Culda Andrei
    17
    5
    0/0/0
    29
    51
    Totos Ludovic
    14
    3
    0/0/0
    30
    93
    Ciobanu Gabriel
    12
    1
    0/0/0
    30
    85
    Lup Silviu
    12
    1
    0/0/0
    30
    24
    Popescu Cornel
    12
    1
    0/0/0
    31
    72
    Ilies Alexandru
    12
    5
    0/0/0
    31
    42
    Tana Marius
    12
    5
    0/0/0
    32
    18
    Fabian Wilhelm
    10
    2
    0/0/0
    33
    70
    Dinescu Dan
    10
    4
    0/0/0
    34
    65
    Sabau Catalin
    10
    5
    0/0/0
    35
    61
    Seica Gheorghe
    10
    6
    0/0/0
    36
    47
    Kiraly Pongrac
    9
    1
    0/0/0
    37
    64
    Maxim Alexandru
    8
    3
    0/0/0
    37
    107
    Nedelcu Alin
    8
    3
    0/0/0
    37
    87
    Szilagyi Zsolt
    8
    3
    0/0/0
    38
    108
    Baciu Cristian
    7
    3
    0/0/0
    38
    45
    Cotrau Calin
    7
    3
    0/0/0
    39
    111
    Imre Flaviu
    6
    5
    0/0/0
    40
    46
    Dan Daniel
    5
    1
    0/0/0
    40
    25
    Szalay Liviu
    5
    1
    0/0/0
    40
    41
    Toma Cristian
    5
    1
    0/0/0
    41
    86
    Vurst Laszlo
    5
    2
    0/0/0
    42
    66
    Cotca Rares
    4
    1
    0/0/0
    42
    48
    Kadar Jozsef
    4
    1
    0/0/0
    42
    118
    Pop Sabin
    4
    1
    0/0/0
    42
    84
    Trip Darius
    4
    1
    0/0/0
    42
    103
    Simon Harry
    4
    2
    0/0/0
    43
    115
    Negrea Liviu
    4
    3
    0/0/0
    44
    52
    Bondar Octavian
    3
    1
    0/0/0
    44
    92
    Catuneanu George
    3
    1
    0/0/0
    44
    122
    Mihai Emanuel
    3
    1
    0/0/0
    44
    117
    Patrila Cristian
    3
    1
    0/0/0
    45
    123
    Nagy Norbert
    3
    2
    0/0/0
    45
    57
    Popute Remus
    3
    2
    0/0/0
    46
    119
    Cavasdan Doru
    2
    1
    0/0/0
    46
    123
    Darvasi Ibolya
    2
    1
    0/0/0
    46
    94
    Erdeli Sorin
    2
    1
    0/0/0
    46
    99
    Nutiu Cristian
    2
    1
    0/0/0
    46
    105
    Olar Olimpiu
    2
    1
    0/0/0
    46
    125
    Vandici Radu
    2
    1
    0/0/0
    47
    76
    Presecan Doru
    2
    2
    0/0/0
    48
    22
    Barlea Radu
    1
    1
    0/0/0
    48
    114
    Boitos Vasile
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Demian Raul
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Kiraly Attila
    1
    1
    0/0/0
    48
    98
    Moldovan Andrei
    1
    1
    0/0/0
    48
    127
    Oprea Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    48
    126
    Ratiu Adrian
    1
    1
    0/0/0
    48
    33
    Varkonyi Amalia
    1
    1
    0/0/0
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  3. #497
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri TRN Foresta #157 - on 2018. 01. 12. at 21:20:31

    1. Gergely Anton - Oradea, 193 - 38,78 - OE
    2. Parus Lilian - Oradea, 888 - 35 - OE
    3. Savu Cristian - Oradea, 27 - 33,95 - OE
    4. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
    5. Craciun Calin - Oradea, 557 - 32,03 - OE
    6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 225 - 31 - OE
    7. Popa Octavian - Oradea, 195 - 30,67 - OE
    8. Balogh Attila - Oradea, 124 - 30,14 - OE
    9. Codau Vlad - Oradea, 198 - 27,27 - O
    10. Birtalan Laszlo - Oradea, 117 - 24,89 - O
    11. Curpas Ioan - Oradea, 190 - 22,57 - OW
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 905 - 20,4 - O
    13. Merai Janos - Oradea, 1106 - 18,5 - A
    14. Cheregi Nelu - Oradea, 797 - 16,37 - A
    15. Catuneanu George - Oradea, 1851 - 16 - A
    16. Sas Tibor - Oradea, 747 - 15,33 - A
    17. Culda Andrei - Oradea, 1330 - 12 - A
    18. Seica Gheorghe - Oradea, 1168 - 9,75 - A
    19. Presecan Doru - Oradea, 1439 - 9,5 - A
    20. Sabau Catalin - Oradea, 1379 - 9,33 - A
    21. Tana Marius - Oradea, 1136 - 7,2 - A
    22. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3559 - 6 - A
    23. Dinescu Dan - Oradea, 2163 - 4,6 - A
    24. Tascianu Cristian - Oradea, 1262 - 0 - O
    25. Antal Cornel - Oradea, 1865 - 0 - A
    26. Kadar Jozsef - Oradea, 2729 - 0 - A
    27. Maxim Alexandru - Oradea, 3649 - 0 - A
    28. Pop Florin - Oradea, 3651 - 0 - A
    29. Baciu Cristian - Oradea, 5008 - 0 - A
    30. Negrea Liviu - Oradea, 5010 - 0 - A
    31. Puscasu Denis - Moldova, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN Foresta #157

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    6
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1
    6 BACIU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    7 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4

    Grupe superioare TRN Foresta #157

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii TRN Foresta #157
    1. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
    9. Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-1
    8. Jurje Alex Doru
    ------------------------------------------------------------ Craciun Calin 3-2
    5. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-0
    13. Bye
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    4. Craciun Calin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Craciun Calin 3-0

    3. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    11. Bye
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    6. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    7. Sabadas Dinu
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    10. Savu Cristian
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - TRN Foresta #157

    Codau Vlad
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    Savu Cristian

    Clasament TRN Foresta #157

    1. Craciun Calin - Oradea
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Tascianu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    9 -- 10
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Sabadas Dinu - Oradea
    11 -- 13 2v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    14 -- 15 1v gr.sup.
    Balogh Attila - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    Puscasu Denis - Moldova
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Curpas Ioan - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Baciu Cristian - Oradea
    24 -- 26 1v gr.inf.
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 12.01.2018 la 23:46.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. Îmi place onofrei dan, toni le-a plăcut acest mesaj
  5. #498
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri TRN Foresta #158 - on 2018. 01. 19. at 22:06:17

    1. Gergely Anton - Oradea, 193 - 38,78 - OE
    2. Parus Lilian - Oradea, 888 - 35 - OE
    3. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
    4. Craciun Calin - Oradea, 557 - 32,03 - OE
    5. Popa Octavian - Oradea, 195 - 30,67 - OE
    6. Balogh Attila - Oradea, 124 - 30,14 - OE
    7. Tailbot Francois - Oradea, 1094 - 28 - O
    8. Tanc Florin - Oradea, 266 - 27,77 - O
    9. Birtalan Laszlo - Oradea, 117 - 24,89 - O
    10. Bondar Leontin - Oradea, 907 - 24 - O
    11. Fabian Wilhelm - Oradea, 375 - 21 - O
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 905 - 20,4 - O
    13. Merai Janos - Oradea, 1106 - 18,5 - A
    14. Bondar Octavian - Oradea, 2004 - 17 - A
    15. Sas Tibor - Oradea, 747 - 15,33 - A
    16. Culda Andrei - Oradea, 1330 - 12 - A
    17. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3559 - 6 - A
    18. Tascianu Cristian - Oradea, 1262 - 0 - O
    19. Antal Cornel - Oradea, 1865 - 0 - A
    20. Simu Marius - Oradea, 1982 - 0 - A
    21. Kadar Jozsef - Oradea, 2729 - 0 - A
    22. Imre Flaviu - Oradea, 5005 - 0 - A
    23. Szilagyi Zsolt - Oradea, 5007 - 0 - A
    24. Vurst Laszlo - Oradea, 5009 - 0 - A
    25. Negrea Liviu - Oradea, 5010 - 0 - A
    26. Nagy Norbert - Oradea, 5011 - 0 - A
    27. Puscasu Denis - Moldova, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN Foresta #158

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    6
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    5 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    4
    7 NAGY NORBERT ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    6
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4 BONDAR LEONTIN ORADEA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    3
    5 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
    6 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    7 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    4 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    2-3
    3
    3
    5 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    3
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    2-3
    4
    2
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 VURST LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    7 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    4

    Grupe superioare TRN Foresta #158

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 PARUS LILIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    2 KADAR JOZSEF ORADEA
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3 BONDAR LEONTIN ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2

    Turneul de consolare a fost castigat de Puscasu Denis!

    Eliminatorii TRN Foresta #158
    1. Merai Janos
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    8. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-2
    5. Balogh Attila
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    4. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    3. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-1
    6. Bondar Octavian
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    7. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    2. Tailbot Francois

    Finala mica - TRN Foresta #158

    Tascianu Cristian
    -------------------- Parus Lilian 3-2
    Parus Lilian

    Clasament TRN Foresta #158

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Vaida Sorin - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Tailbot Francois - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Tanc Florin - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Fabian Wilhelm - Oradea
    17 -- 3v gr.inf.
    Craciun Calin - Oradea
    18 -- 19 2v gr.inf.
    Culda Andrei - Oradea
    Puscasu Denis - Moldova
    20 -- 23 1v gr.inf.
    Sas Tibor - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Vurst Laszlo - Oradea
    Nagy Norbert - Oradea
    24 -- 27 0v gr.inf.
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    Szilagyi Zsolt - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 20.01.2018 la 00:13.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  7. #499
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri TRN Foresta #159 - on 2018. 01. 26. at 21:29:42

    1. Gergely Anton - Oradea, 193 - 38,78 - OE
    2. Parus Lilian - Oradea, 888 - 35 - OE
    3. Craciun Calin - Oradea, 557 - 32,03 - OE
    4. Popa Octavian - Oradea, 195 - 30,67 - OE
    5. Tailbot Francois - Oradea, 1094 - 28 - O
    6. Codau Vlad - Oradea, 198 - 27,27 - O
    7. Fabian Wilhelm - Oradea, 375 - 21 - O
    8. Sabadas Dinu - Oradea, 905 - 20,4 - O
    9. Onofrei Dan - Oradea, 838 - 20,33 - OW
    10. Barlea Radu - Oradea, 674 - 18,5 - A
    11. Merai Janos - Oradea, 1106 - 18,5 - A
    12. Cheregi Nelu - Oradea, 797 - 16,37 - A
    13. Catuneanu George - Oradea, 1851 - 16 - A
    14. Sas Tibor - Oradea, 747 - 15,33 - A
    15. Varkonyi Amalia - Oradea, 625 - 14,67 - AF
    16. Culda Andrei - Oradea, 1330 - 12 - A
    17. Seica Gheorghe - Oradea, 1168 - 9,75 - A
    18. Presecan Doru - Oradea, 1439 - 9,5 - A
    19. Sabau Catalin - Oradea, 1379 - 9,33 - A
    20. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3559 - 6 - A
    21. Dinescu Dan - Oradea, 2163 - 4,6 - A
    22. Tascianu Cristian - Oradea, 1262 - 0 - O
    23. Antal Cornel - Oradea, 1865 - 0 - A
    24. Simu Marius - Oradea, 1982 - 0 - A
    25. Kadar Jozsef - Oradea, 2729 - 0 - A
    26. Maxim Alexandru - Oradea, 3649 - 0 - A
    27. Moldovan Andrei - Oradea, 3650 - 0 - A
    28. Imre Flaviu - Oradea, 5005 - 0 - A
    29. Negrea Liviu - Oradea, 5010 - 0 - A
    30. Puscasu Denis - Moldova, 5013 - 0 - A
    31. Bals Marius - Oradea, 5014 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN Foresta #159

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    4
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2-1
    3
    3
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    4
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    6 BALS MARIUS ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    3
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    3 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1
    4 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2-1
    3
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BARLEA RADU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    7 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    0-2
    2
    4

    Grupe superioare TRN Foresta #159

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    3 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 KADAR JOZSEF ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    4 ONOFREI DAN ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 CHEREGI NELU ORADEA
    3-1
    2-3
    0-3
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2

    Calificati in eliminatorii - TRN Foresta #159
    1 Craciun Calin Merai Janos
    2 Popa Octavian Sabadas Dinu
    3 Gergely Anton Tascianu Cristian
    4 Parus Lilian Kadar Jozsef
    5 Tailbot Francois Simu Marius




    Eliminatorii TRN Foresta #159
    1. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
    9. Sabadas Dinu
    -------------------- Tascianu Cristian 3-1
    8. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
    13. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    4. Parus Lilian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

    3. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    11. Bye
    -------------------- Simu Marius 3-0
    6. Simu Marius
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    7. Kadar Jozsef
    -------------------- Merai Janos 3-0
    10. Merai Janos
    ---------------------------------------- Popa Octavian 3-0
    15. Bye
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    2. Popa Octavian


    Finala mica - TRN Foresta #159

    Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    Popa Octavian


    Clasament TRN Foresta #159

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tascianu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Parus Lilian - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    5 -- 8
    Simu Marius - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    9 -- 10
    Sabadas Dinu - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Codau Vlad - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Puscasu Denis - Moldova
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Onofrei Dan - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    21 -- 3v gr.inf.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea
    Bals Marius - Oradea


    FINALA:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 26.01.2018 la 23:48.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. Îmi place toni, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  9. #500
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri TRN Foresta #160 - on 2018. 02. 02. at 23:10:22

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 558 - 44 - OE
    2. Gergely Anton - Oradea, 193 - 38,78 - OE
    3. Parus Lilian - Oradea, 888 - 35 - OE
    4. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
    5. Craciun Calin - Oradea, 557 - 32,03 - OE
    6. Popa Octavian - Oradea, 195 - 30,67 - OE
    7. Balogh Attila - Oradea, 124 - 30,14 - OE
    8. Tailbot Francois - Oradea, 1094 - 28 - O
    9. Birtalan Laszlo - Oradea, 117 - 24,89 - O
    10. Curpas Ioan - Oradea, 190 - 22,57 - OW
    11. Onofrei Dan - Oradea, 838 - 20,33 - OW
    12. Barlea Radu - Oradea, 674 - 18,5 - A
    13. Merai Janos - Oradea, 1106 - 18,5 - A
    14. Cheregi Nelu - Oradea, 797 - 16,37 - A
    15. Sas Tibor - Oradea, 747 - 15,33 - A
    16. Ghile Ioan - Oradea, 785 - 12 - A
    17. Culda Andrei - Oradea, 1330 - 12 - A
    18. Seica Gheorghe - Oradea, 1168 - 9,75 - A
    19. Presecan Doru - Oradea, 1439 - 9,5 - A
    20. Sabau Catalin - Oradea, 1379 - 9,33 - A
    21. Boitos Rodica - Oradea, 1655 - 8,33 - AF
    22. Tana Marius - Oradea, 1136 - 7,2 - A
    23. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3559 - 6 - A
    24. Antal Cornel - Oradea, 1865 - 0 - A
    25. Kadar Jozsef - Oradea, 2729 - 0 - A
    26. Maxim Alexandru - Oradea, 3649 - 0 - A
    27. Moldovan Andrei - Oradea, 3650 - 0 - A
    28. Pop Florin - Oradea, 3651 - 0 - A
    29. Imre Flaviu - Oradea, 5005 - 0 - A
    30. Vurst Laszlo - Oradea, 5009 - 0 - A
    31. Negrea Liviu - Oradea, 5010 - 0 - A
    32. Puscasu Denis - Moldova, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare TRN Foresta #160

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    6
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    3
    4
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    6 GHILE IOAN ORADEA
    1-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    7 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 VURST LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    2 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    3 ONOFREI DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1-2
    1
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    1-2
    3
    4
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1-2
    1
    7 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    3
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    2-1
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    3
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    5 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1

    Grupe superioare TRN Foresta #160

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 PUSCASU DENIS MOLDOVA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 GHILE IOAN ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - TRN Foresta #160
    1 Gergely Anton Kadar Jozsef
    2 Parus Lilian Popa Octavian
    3 Balogh Attila Tailbot Francois
    4 Mandru Bogdan Curpas Ioan
    5 Craciun Calin Culda Andrei

    Tutrneul de consolare a fost castigat de Vurst Laszlo!

    Eliminatorii TRN Foresta #160
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Popa Octavian
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    8. Tailbot Francois
    ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-0
    5. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-1
    13. Bye
    -------------------- Mandru Bogdan 3-0
    4. Mandru Bogdan

    . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-2

    3. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
    11. Bye
    -------------------- Culda Andrei 3-0
    6. Culda Andrei
    ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-1
    7. Curpas Ioan
    -------------------- Curpas Ioan 3-2
    10. Kadar Jozsef
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - TRN Foresta #160

    Gergely Anton
    -------------------- Balogh Attila 3-2
    Balogh Attila

    Clasament TRN Foresta #160

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila - Oradea
    Gergely Anton - Oradea
    5 -- 8
    Craciun Calin - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    9 -- 10
    Popa Octavian - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Ghile Ioan - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Puscasu Denis - Moldova
    21 -- 2v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    22 -- 28 1v gr.inf.
    Onofrei Dan - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Vurst Laszlo - Oradea
    29 -- 32 0v gr.inf.
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 03.02.2018 la 00:15.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  11. #501
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Buna seara!

    Ne pregatim pentru marele turneu de maine cu unul mai mic!



    Grupe inferioare TRN Foresta #161

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 BOITOS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    2
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5 ABERLE ILDIKO ORADEA
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    4
    6 ANTON CALIN SIBIU
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5 CEVEI PETRE ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 CERTEA TIMOTEI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    6 MOLNAR ANDREA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0

    GRUPA DE CONSOLARE A FOST CASTIGATA DE CATUNEANU GEORGE!

    Eliminatorii TRN Foresta #161
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Aberle Ildiko
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Antal Cornel
    -------------------- Sas Tibor 3-2
    8. Sas Tibor
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    12. Culda Andrei
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-0
    13. Cevei Petre
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    4. Parus Lilian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    14. Pop Florin
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
    11. Sabadas Dinu
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    6. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-0
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    10. Merai Janos
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    15. Boitos Rodica
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    2. Popa Octavian


    Finala mica - TRN Foresta #161

    Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-1
    Tascianu Cristian

    Clasament TRN Foresta #161

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Balogh Attila - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Sas Tibor - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    9 -- 15
    Aberle Ildiko - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Cevei Petre - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    16 -- 2v gr.inf.
    Boitos Rodica - Oradea
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Anton Calin - Sibiu
    Certea Timotei - Oradea
    Molnar Andrea - Oradea


    Finala LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 10.02.2018 la 00:24.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  13. #502
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#162 - on 2018. 02. 16. at 20:10:54

    1. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    5. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    6. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    7. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    8. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    9. Popute Remus - Oradea, 1641 - 26 - OW
    10. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
    11. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    12. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    13. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    14. Totos Ludovic - Marghita, 699 - 15,33 - A
    15. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    16. Cavasdan Doru - Oradea, 1540 - 14,85 - A
    17. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
    18. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    19. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    20. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
    21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    22. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    23. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    24. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    25. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    27. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    28. Szilagy Zsolt - Oradea, 3420 - 0 - A
    29. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    30. Negrea Liviu - Oradea, 3999 - 0 - A
    31. Centea Timotei - Oradea, 5001 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#162
    1 Popa Octavian Codau Vlad Sas Tibor Maxim Alexandru Szilagy Zsolt Culda Andrei
    2 Jurje Alex Doru Tailbot Francois Merai Janos Seica Gheorghe Negrea Liviu Boitos Vasile
    3 Balogh Attila Sabadas Dinu Cheregi Nelu Dinescu Dan Catuneanu George Moldovan Andrei
    4 Tascianu Cristian Vaida Sorin Totos Ludovic Tana Marius Popute Remus Barlea Radu
    5 Parus Lilian Savu Cristian Lup Silviu Ilies Alexandru Florin Cavasdan Doru Presecan Doru Centea Timotei

    Grupe inferioare FORESTA#162

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 SZILAGY ZSOLT ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    6 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BOITOS VASILE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 SABADAS DINU ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2
    4
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    3
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    4
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 POPUTE REMUS ORADEA
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    3
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    5 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 CENTEA TIMOTEI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    0-2
    1

    Grupe superioare FORESTA#162

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BOITOS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 POPUTE REMUS ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#162
    1. Codau Vlad
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    9. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    8. Sabadas Dinu
    ------------------------------------------------------------ Jurje Alex Doru 3-1
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    13. Bye
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    4. Jurje Alex Doru

    . -------------------------------------------------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0

    3. Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Popa Octavian 3-2
    11. Bye
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    6. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
    7. Savu Cristian
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    10. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian

    Finala mica - FORESTA#162

    Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    Popa Octavian


    Clasament FORESTA#162

    1. Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    2. Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    5 -- 8
    Balogh Attila - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    9 -- 10
    Savu Cristian - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Popute Remus - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Barlea Radu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    21 -- 27 1v gr.inf.
    Totos Ludovic - Marghita
    Presecan Doru - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Szilagy Zsolt - Oradea
    Centea Timotei - Oradea
    28 -- 31 0v gr.inf.
    Tana Marius - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea



    FINALA:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 16.02.2018 la 23:19.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  15. #503
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    UPDATE & UPGRADE

    Coloane noi in clasamentul lunii februarie!
    -Pozitie ocupata in clasamentul lunii anterioare
    -Numar pozitii urcate/coborate fata de clasamentul lunii anterioare: 0=aceasi pozitie, NEW=jucator nou in sezonul #4
    -Emoticon corespunzator evolutiei in clasament




    Clasament sezon #4 by KING PONG

    Dupa Etapa #12 (#162) - 16.02.2018

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:88/231


    #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 4
    Patricipari Sez4 max 12
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    1
    Gergely Anton
    337
    11
    7/2/0
    2
    0
    2
    10
    Popa Octavian
    252
    12
    0/0/0
    6
    3
    3
    6
    Parus Lilian
    233
    11
    0/3/2
    5
    1
    4
    4
    Tascianu Cristi
    209
    9
    0/1/1
    4
    -1
    5
    2
    Balogh Attila
    191
    11
    0/0/3
    3
    -3
    6
    15
    Jurje Alex
    186
    7
    2/0/1
    12
    5
    7
    7
    Tailbot Francois
    153
    8
    0/2/1
    10
    2
    8
    3
    Vaida Sorin
    148
    11
    0/1/0
    6
    -3
    9
    5
    Savu Cristian
    127
    7
    0/0/2
    13
    3
    10
    14
    Codau Vlad
    97
    8
    0/0/0
    11
    0
    11
    39
    Sabadas Dinu
    92
    11
    0/0/0
    21
    9
    12
    19
    Craciun Calin
    89
    6
    1/0/0
    7
    -6
    13
    13
    Cotca Dacian
    81
    5
    0/0/1
    8
    -6
    14
    18
    Kalman Suha
    81
    6
    0/0/0
    9
    -6
    15
    16
    Birtalan Robert
    79
    2
    0/2/0
    24
    8
    16
    30
    Merai Janos
    68
    11
    0/0/0
    14
    -3
    17
    8
    Mandru Bogdan
    67
    2
    2/0/0
    20
    2
    18
    24
    Sas Tibor
    57
    12
    0/0/0
    28
    9
    19
    29
    Culda Andrei
    51
    11
    0/0/0
    19
    -1
    20
    27
    Antal Cornel
    47
    11
    0/0/0
    18
    -3
    21
    12
    Birtalan Laszlo
    44
    7
    0/0/0
    23
    1
    22
    36
    Simu Marius
    42
    5
    0/0/0
    22
    -1
    23
    20
    Curpas Ioan
    41
    6
    0/0/0
    17
    -7
    24
    9
    Tanc Florin
    34
    6
    0/0/0
    28
    3
    25
    33
    Cheregi Nelu
    34
    9
    0/0/0
    15
    -11
    26
    51
    Kovacs Ferenc
    33
    1
    0/1/0
    16
    -11
    27
    31
    Horvath Tibor
    31
    1
    0/0/1
    42
    14
    28
    45
    Kadar Jozsef
    30
    5
    0/0/0
    25
    -4
    29
    35
    Onofrei Dan
    25
    6
    0/0/0
    26
    -4
    30
    23
    Bondar Leontin
    23
    5
    0/0/0
    31
    0
    31
    65
    Ilies Alexandru
    21
    10
    0/0/0
    34
    2
    32
    62
    Sabau Catalin
    19
    8
    0/0/0
    32
    -1
    33
    17
    Fabian Wilhelm
    18
    4
    0/0/0
    44
    10
    34
    73
    Catuneanu George
    18
    5
    0/0/0
    31
    -4
    35
    41
    Tana Marius
    18
    8
    0/0/0
    35
    -1
    36
    56
    Seica Gheorghe
    18
    10
    0/0/0
    27
    -10
    37
    88
    Boldog Zoltan
    17
    1
    0/0/0
    44
    6
    38
    49
    Bondar Octavian
    17
    2
    0/0/0
    37
    -2
    39
    60
    Maxim Alexandru
    17
    8
    0/0/0
    30
    -10
    40
    83
    Lup Silviu
    16
    2
    0/0/0
    0
    NEW
    41
    91
    Puscasu Denis
    16
    4
    0/0/0
    29
    -12
    41
    52
    Totos Ludovic
    16
    4
    0/0/0
    33
    -9
    42
    69
    Dinescu Dan
    16
    7
    0/0/0
    47
    4
    43
    68
    Presecan Doru
    13
    7
    0/0/0
    30
    -14
    44
    97
    Ciobanu Gabriel
    12
    1
    0/0/0
    30
    -14
    44
    25
    Popescu Cornel
    12
    1
    0/0/0
    37
    -8
    45
    86
    Szilagyi Zsolt
    11
    5
    0/0/0
    38
    -8
    46
    104
    Baciu Cristian
    10
    4
    0/0/0
    48
    2
    46
    22
    Barlea Radu
    10
    4
    0/0/0
    36
    -11
    47
    48
    Kiraly Pongrac
    9
    1
    0/0/0
    41
    -7
    48
    84
    Vurst Laszlo
    9
    4
    0/0/0
    39
    -10
    49
    106
    Imre Flaviu
    9
    8
    0/0/0
    43
    -6
    49
    102
    Negrea Liviu
    9
    8
    0/0/0
    37
    -13
    50
    112
    Nedelcu Alin
    8
    3
    0/0/0
    38
    -13
    51
    46
    Cotrau Calin
    7
    3
    0/0/0
    45
    -6
    51
    54
    Popute Remus
    7
    3
    0/0/0
    48
    -4
    52
    101
    Boitos Vasile
    6
    3
    0/0/0
    0
    NEW
    52
    67
    Pop Florin
    6
    3
    0/0/0
    48
    -5
    53
    92
    Moldovan Andrei
    6
    5
    0/0/0
    40
    -14
    54
    47
    Dan Daniel
    5
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    54
    40
    Ghile Ioan
    5
    1
    0/0/0
    40
    -14
    54
    26
    Szalay Liviu
    5
    1
    0/0/0
    40
    -14
    54
    42
    Toma Cristian
    5
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    55
    95
    Boitos Rodica
    5
    2
    0/0/0
    46
    -9
    55
    113
    Cavasdan Doru
    5
    2
    0/0/0
    45
    -11
    56
    122
    Nagy Norbert
    5
    3
    0/0/0
    0
    NEW
    57
    28
    Aberle Ildiko
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    57
    77
    Cevei Petre
    4
    1
    0/0/0
    42
    -15
    57
    70
    Cotca Rares
    4
    1
    0/0/0
    42
    -15
    57
    123
    Pop Sabin
    4
    1
    0/0/0
    42
    -15
    57
    89
    Trip Darius
    4
    1
    0/0/0
    42
    -16
    58
    109
    Simon Harry
    4
    2
    0/0/0
    44
    -15
    59
    127
    Mihai Emanuel
    3
    1
    0/0/0
    44
    -15
    59
    121
    Patrila Cristian
    3
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    60
    128
    Certea Timotei
    3
    2
    0/0/0
    48
    -12
    60
    34
    Varkonyi Amalia
    3
    2
    0/0/0
    46
    -15
    61
    128
    Darvasi Ibolya
    2
    1
    0/0/0
    46
    -15
    61
    98
    Erdeli Sorin
    2
    1
    0/0/0
    46
    -15
    61
    103
    Nutiu Cristian
    2
    1
    0/0/0
    46
    -15
    61
    110
    Olar Olimpiu
    2
    1
    0/0/0
    46
    -15
    61
    130
    Vandici Radu
    2
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    62
    132
    Anton Calin
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    62
    90
    Bals Marius
    1
    1
    0/0/0
    48
    -14
    62
    132
    Demian Raul
    1
    1
    0/0/0
    48
    -14
    62
    132
    Kiraly Attila
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    62
    132
    Molnar Andrea
    1
    1
    0/0/0
    48
    -14
    62
    132
    Oprea Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    48
    -14
    62
    131
    Ratiu Adrian
    1
    1
    0/0/0
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 08.03.2018 la 23:07.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  16. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  17. #504
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#163 - on 2018. 02. 23. at 21:06:31

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    8. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    9. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    10. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
    11. Sarca Ovidiu - Marghita, 988 - 20,53 - O
    12. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    13. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    14. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    15. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    16. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    17. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    18. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    19. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    20. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    21. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    22. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    23. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    24. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    25. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    26. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    27. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    28. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    29. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
    30. Szilagyi Zsolt - Oradea, 5003 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#163

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    5
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    3 KALMAN SUHA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2
    4
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    1
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 SARCA OVIDIU MARGHITA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    6 VARKONYI AMALIA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    3
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-1
    1-2
    2-1
    2-1
    4
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    3
    5 SZILAGYI ZSOLT ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    2-0
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1

    Grupe superioare FORESTA#163
    1 Gergely Anton Tascianu Cristian Vaida Sorin Catuneanu George
    2 Codau Vlad Antal Cornel Cheregi Nelu Aberle Ildiko
    3 Parus Lilian Cotca Dacian Simu Marius Culda Andrei
    4 Tailbot Francois Popa Octavian Sarca Ovidiu Balogh Attila
    5 Jurje Alex Doru Sas Tibor Merai Janos Kalman Suha

    Grupe superioare FORESTA#163

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    2
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3 SARCA OVIDIU MARGHITA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#163
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Cotca Dacian
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    8. Cheregi Nelu
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    13. Bye
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Balogh Attila

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-1
    11. Bye
    -------------------- Sas Tibor 3-0
    6. Sas Tibor
    ------------------------------------------------------------ Parus Lilian 3-2
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    10. Tascianu Cristian
    ---------------------------------------- Codau Vlad 3-0
    15. Bye
    -------------------- Codau Vlad 3-0
    2. Codau Vlad


    Finala mica - FORESTA#163

    Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    Codau Vlad

    Clasament FORESTA#163

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Codau Vlad - Oradea
    5 -- 8
    Cotca Dacian - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    9 -- 10
    Cheregi Nelu - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Sarca Ovidiu - Marghita
    Aberle Ildiko - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Kalman Suha - Oradea
    Szilagyi Zsolt - Oradea
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    26 -- 30 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea



    Finale LIVE:


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 23.02.2018 la 23:45.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  18. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  19. #505
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#164 - on 2018. 03. 02. at 21:19:34

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 648 - 44 - E
    2. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    3. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    4. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    5. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    6. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    7. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    12. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    13. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    14. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    15. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    16. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    18. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
    19. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    20. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    22. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
    23. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    26. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    27. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    30. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    31. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    32. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    33. Negrea Liviu - Oradea, 3999 - 0 - A
    34. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#164

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    6
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    7 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1-2
    1
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    7 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    3
    6 NEGREA LIVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    5 CURPAS IOAN ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1

    Grupe superioare FORESTA#164
    1 Gergely Anton Craciun Calin Lup Silviu Cheregi Nelu
    2 Popa Octavian Parus Lilian Antal Cornel Curpas Ioan
    3 Savu Cristian Tascianu Cristian Simu Marius Seica Gheorghe
    4 Vaida Sorin Tailbot Francois Merai Janos Catuneanu George
    5 Mandru Bogdan Cotca Dacian Sas Tibor Culda Andrei

    Grupe superioare FORESTA#164

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    4 CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1

    Eliminatorii FORESTA#164
    1. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-0
    9. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-1
    8. Popa Octavian
    ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-1
    5. Mandru Bogdan
    -------------------- Mandru Bogdan 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
    13. Bye
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    4. Vaida Sorin

    . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0

    3. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-1
    11. Bye
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    6. Cotca Dacian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    7. Tailbot Francois
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    10. Gergely Anton
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - FORESTA#164

    Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    Savu Cristian

    Clasament FORESTA#164

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Craciun Calin - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    9 -- 10
    Popa Octavian - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    11 -- 2v gr.sup.
    Lup Silviu - Oradea
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Curpas Ioan - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Sas Tibor - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    21 -- 3v gr.inf.
    Balogh Attila - Oradea
    22 -- 23 2v gr.inf.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    24 -- 30 1v gr.inf.
    Barlea Radu - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    31 -- 34 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Negrea Liviu - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 03.03.2018 la 00:16.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  20. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  21. #506
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#164 - on 2018. 03. 09. at 21:28:28

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    10. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    11. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    12. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    13. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
    14. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
    15. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    16. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    17. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    18. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    19. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    21. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    22. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    23. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
    24. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    25. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    26. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    27. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    28. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    29. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    30. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    31. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    32. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    33. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    34. Molnar Andrea - Oradea, 5004 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#164

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    6
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4
    3 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    4 BONDAR LEONTIN ORADEA
    1-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    5 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    7 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    6
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    6 POP FLORIN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 KALMAN SUHA ORADEA
    2-1
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    4 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2
    3
    5 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    1-2
    3
    4 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    7 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    4
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    7 MOLNAR ANDREA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0

    Grupe superioare FORESTA#164

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    4 VARKONYI AMALIA ORADEA
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    1
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4 CODAU VLAD ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    4 BARLEA RADU ORADEA
    1-3
    1-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#164
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Popa Octavian
    -------------------- Codau Vlad 3--
    8. Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-1
    13. Bye
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    4. Tailbot Francois

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-0

    3. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Cotca Dacian 3-2
    11. Bye
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    6. Cotca Dacian
    ------------------------------------------------------------ Cotca Dacian 3-0
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    10. Savu Cristian
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - FORESTA#164

    Tailbot Francois
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    Jurje Alex Doru


    Clasament FORESTA#164

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Cotca Dacian - Oradea
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Tailbot Francois - Oradea
    5 -- 8
    Codau Vlad - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    9 -- 10
    Savu Cristian - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Balogh Attila - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Aberle Ildiko - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    21 -- 4v gr.inf.
    Kalman Suha - Oradea
    22 -- 3v gr.inf.
    Culda Andrei - Oradea
    23 -- 25 2v gr.inf.
    Catuneanu George - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    26 -- 29 1v gr.inf.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    30 -- 34 0v gr.inf.
    Seica Gheorghe - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Molnar Andrea - Oradea


    LIVE Finala:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 10.03.2018 la 00:18.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  22. Îmi place marcelgiosan, toni le-a plăcut acest mesaj
  23. #507
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#166 - on 2018. 03. 16. at 23:04:02

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    11. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    12. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    13. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    14. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
    15. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    16. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    18. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
    19. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    20. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    21. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    22. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    23. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    24. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    25. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#166

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    1-2
    2-0
    4
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    4 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 CHEREGI NELU ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2
    6 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CODAU VLAD ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    0-2
    2-0
    0-2
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-0
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BARLEA RADU ORADEA
    2-0
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    3
    4
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    0-2
    4
    3
    6 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2

    Grupe superioare FORESTA#166

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    4 MERAI JANOS ORADEA
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    2-3
    2-3
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    3-1
    1-3
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    2
    3 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Calificati in eliminatorii - FORESTA#166
    1 Tailbot Francois Gergely Anton
    2 Codau Vlad Jurje Alex Doru
    3 Balogh Attila Simu Marius
    4 Tascianu Cristian Savu Cristian

    Eliminatorii FORESTA#166
    1. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-1
    8. Simu Marius
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-2
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Tascianu Cristian 3-1
    4. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    3. Balogh Attila
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    6. Gergely Anton
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
    7. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    2. Codau Vlad

    Finala mica - FORESTA#164

    Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-2
    Savu Cristian

    Clasament FORESTA#164

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tailbot Francois - Oradea
    3 -- 4
    Tascianu Cristian - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    5 -- 8
    Balogh Attila - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Codau Vlad - Oradea
    9 -- 2v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    10 -- 12 1v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Cotca Dacian - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    17 -- 20 2v gr.inf.
    Parus Lilian - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    21 -- 1v gr.inf.
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    22 -- 25 0v gr.inf.
    Maxim Alexandru - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 16.03.2018 la 23:49.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  24. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  25. #508
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Clasament sezon #4 by KING PONG

    Dupa Etapa #16 (#166) - 16.03.2018

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:89/231


    #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 4
    Patricipari Sez4 max 16
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    1
    Gergely Anton
    459
    15
    10/3/0
    3
    1
    2
    6
    Parus Lilian
    299
    15
    0/4/2
    2
    -1
    3
    10
    Popa Octavian
    281
    16
    0/0/0
    4
    0
    4
    4
    Tascianu Cristi
    264
    13
    0/1/2
    6
    1
    5
    15
    Jurje Alex
    259
    10
    2/0/3
    7
    1
    6
    7
    Tailbot Francois
    232
    12
    0/3/1
    5
    -2
    7
    2
    Balogh Attila
    230
    15
    0/0/3
    8
    0
    8
    3
    Vaida Sorin
    192
    15
    0/1/0
    9
    0
    9
    5
    Savu Cristian
    189
    10
    0/0/2
    10
    0
    10
    14
    Codau Vlad
    154
    11
    0/0/0
    13
    2
    11
    13
    Cotca Dacian
    150
    9
    0/1/1
    12
    0
    12
    17
    Craciun Calin
    138
    8
    1/0/1
    17
    4
    13
    8
    Mandru Bogdan
    101
    3
    3/0/0
    11
    -3
    14
    39
    Sabadas Dinu
    92
    11
    0/0/0
    14
    -1
    15
    18
    Kalman Suha
    89
    8
    0/0/0
    16
    0
    16
    30
    Merai Janos
    83
    14
    0/0/0
    15
    -2
    17
    16
    Birtalan Robert
    79
    2
    0/2/0
    18
    0
    18
    24
    Sas Tibor
    77
    14
    0/0/0
    22
    3
    19
    35
    Simu Marius
    73
    9
    0/0/0
    19
    -1
    20
    29
    Culda Andrei
    66
    14
    0/0/0
    20
    -1
    21
    25
    Antal Cornel
    66
    15
    0/0/0
    23
    1
    22
    20
    Curpas Ioan
    54
    8
    0/0/0
    21
    -2
    23
    12
    Birtalan Laszlo
    52
    9
    0/0/0
    25
    1
    24
    31
    Cheregi Nelu
    52
    13
    0/0/0
    24
    -1
    25
    9
    Tanc Florin
    46
    8
    0/0/0
    26
    0
    26
    51
    Kovacs Ferenc
    33
    1
    0/1/0
    30
    3
    27
    23
    Bondar Leontin
    33
    7
    0/0/0
    27
    -1
    28
    32
    Horvath Tibor
    31
    1
    0/0/1
    28
    -1
    29
    45
    Kadar Jozsef
    30
    5
    0/0/0
    34
    4
    30
    63
    Catuneanu George
    30
    8
    0/0/0
    31
    0
    31
    60
    Ilies Alexandru
    30
    14
    0/0/0
    29
    -3
    32
    36
    Onofrei Dan
    25
    6
    0/0/0
    35
    2
    33
    41
    Tana Marius
    25
    11
    0/0/0
    36
    2
    34
    53
    Seica Gheorghe
    25
    13
    0/0/0
    39
    4
    35
    55
    Maxim Alexandru
    24
    12
    0/0/0
    40
    4
    36
    73
    Lup Silviu
    23
    3
    0/0/0
    46
    9
    37
    21
    Barlea Radu
    22
    7
    0/0/0
    38
    0
    38
    49
    Bondar Octavian
    21
    3
    0/0/0
    32
    -7
    39
    62
    Sabau Catalin
    20
    9
    0/0/0
    42
    3
    39
    67
    Dinescu Dan
    20
    9
    0/0/0
    33
    -7
    40
    19
    Fabian Wilhelm
    18
    4
    0/0/0
    37
    -4
    41
    88
    Boldog Zoltan
    17
    1
    0/0/0
    57
    15
    42
    28
    Aberle Ildiko
    17
    4
    0/0/0
    43
    0
    43
    66
    Presecan Doru
    17
    10
    0/0/0
    41
    -3
    44
    52
    Totos Ludovic
    16
    4
    0/0/0
    41
    -3
    44
    92
    Puscasu Denis
    16
    4
    0/0/0
    45
    0
    45
    82
    Szilagyi Zsolt
    14
    6
    0/0/0
    44
    -2
    46
    26
    Popescu Cornel
    12
    1
    0/0/0
    44
    -2
    46
    98
    Ciobanu Gabriel
    12
    1
    0/0/0
    49
    2
    47
    97
    Imre Flaviu
    12
    11
    0/0/0
    60
    12
    48
    34
    Varkonyi Amalia
    11
    4
    0/0/0
    52
    3
    49
    65
    Pop Florin
    11
    6
    0/0/0
    53
    3
    50
    84
    Moldovan Andrei
    11
    9
    0/0/0
    46
    -5
    51
    104
    Baciu Cristian
    10
    4
    0/0/0
    49
    -3
    52
    101
    Negrea Liviu
    10
    9
    0/0/0
    47
    -6
    53
    48
    Kiraly Pongrac
    9
    1
    0/0/0
    48
    -6
    54
    85
    Vurst Laszlo
    9
    4
    0/0/0
    50
    -5
    55
    111
    Nedelcu Alin
    8
    3
    0/0/0
    55
    -1
    56
    90
    Boitos Rodica
    8
    4
    0/0/0
    51
    -6
    57
    46
    Cotrau Calin
    7
    3
    0/0/0
    51
    -6
    57
    56
    Popute Remus
    7
    3
    0/0/0
    52
    -6
    58
    102
    Boitos Vasile
    6
    3
    0/0/0
    54
    -5
    59
    27
    Szalay Liviu
    5
    1
    0/0/0
    54
    -5
    59
    40
    Ghile Ioan
    5
    1
    0/0/0
    54
    -5
    59
    42
    Toma Cristian
    5
    1
    0/0/0
    54
    -5
    59
    47
    Dan Daniel
    5
    1
    0/0/0
    55
    -5
    60
    112
    Cavasdan Doru
    5
    2
    0/0/0
    56
    -5
    61
    121
    Nagy Norbert
    5
    3
    0/0/0
    57
    -5
    62
    70
    Cotca Rares
    4
    1
    0/0/0
    57
    -5
    62
    77
    Cevei Petre
    4
    1
    0/0/0
    57
    -5
    62
    89
    Trip Darius
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    62
    93
    Sarca Ovidiu
    4
    1
    0/0/0
    57
    -5
    62
    122
    Pop Sabin
    4
    1
    0/0/0
    58
    -5
    63
    108
    Simon Harry
    4
    2
    0/0/0
    59
    -5
    64
    120
    Patrila Cristian
    3
    1
    0/0/0
    59
    -5
    64
    126
    Mihai Emanuel
    3
    1
    0/0/0
    60
    -5
    65
    127
    Certea Timotei
    3
    2
    0/0/0
    61
    -5
    66
    99
    Erdeli Sorin
    2
    1
    0/0/0
    61
    -5
    66
    103
    Nutiu Cristian
    2
    1
    0/0/0
    61
    -5
    66
    109
    Olar Olimpiu
    2
    1
    0/0/0
    61
    -5
    66
    127
    Darvasi Ibolya
    2
    1
    0/0/0
    61
    -5
    66
    129
    Vandici Radu
    2
    1
    0/0/0
    62
    -5
    67
    130
    Molnar Andrea
    2
    2
    0/0/0
    62
    -6
    68
    91
    Bals Marius
    1
    1
    0/0/0
    62
    -6
    68
    130
    Ratiu Adrian
    1
    1
    0/0/0
    62
    -6
    68
    131
    Anton Calin
    1
    1
    0/0/0
    62
    -6
    68
    131
    Demian Raul
    1
    1
    0/0/0
    62
    -6
    68
    131
    Kiraly Attila
    1
    1
    0/0/0
    62
    -6
    68
    131
    Oprea Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 18.03.2018 la 13:35.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  26. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  27. #509
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#167 - on 2018. 03. 23. at 21:40:48

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    8. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    9. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    10. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    12. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    13. Bondar Leontin - Oradea, 1094 - 23,5 - O
    14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    16. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    17. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    18. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    19. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
    20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    21. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    22. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
    23. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    27. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
    28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    30. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    31. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    32. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    33. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
    34. Alex Ciprian - Oradea, 5005 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#167

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    1-2
    5
    1
    2 KALMAN SUHA ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2-1
    3
    4
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    5 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    3
    7 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    2-1
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    6
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    6 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 TODOR CRISTIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4
    4 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    5 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1-2
    2-0
    2
    7 ALEX CIPRIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    2-0
    1-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    4 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    5 BARLEA RADU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    6 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-2
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    4
    2
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-1
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2-1
    3
    4
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    0
    5 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2-1
    3
    3
    6 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1-2
    1

    Grupe superioare FORESTA#167

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 BONDAR LEONTIN ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    2-3
    1
    3 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 SAS TIBOR ORADEA
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 POP FLORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 TODOR CRISTIAN ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 KALMAN SUHA ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 COTCA DACIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    3-0
    0-3
    1

    Eliminatorii FORESTA#167
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Parus Lilian
    -------------------- Parus Lilian 3-1
    8. Bondar Octavian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-1
    13. Bye
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    4. Tascianu Cristian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Popa Octavian 3-2
    11. Bye
    -------------------- Simu Marius 3-0
    6. Simu Marius
    ------------------------------------------------------------ Popa Octavian 3-2
    7. Cotca Dacian
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    10. Tailbot Francois
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    15. Bye
    -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
    2. Birtalan Laszlo


    Finala mica - FORESTA#167

    Balogh Attila
    -------------------- Tailbot Francois 3-2
    Tailbot Francois

    Clasament FORESTA#167

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Popa Octavian - Oradea
    3 -- 4
    Tailbot Francois - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Parus Lilian - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    9 -- 10
    Cotca Dacian - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    11 -- 2v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Savu Cristian - Oradea
    Bondar Leontin - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Todor Cristian - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Tanc Florin - Oradea
    Kalman Suha - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    21 -- 3v gr.inf.
    Antal Cornel - Oradea
    22 -- 25 2v gr.inf.
    Lup Silviu - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Pop Alexandru - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    31 -- 34 0v gr.inf.
    Aberle Ildiko - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    Alex Ciprian - Oradea


    FINALA LIVE:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 24.03.2018 la 00:18.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  28. Îmi place gabi.pop, toni le-a plăcut acest mesaj
  29. #510
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.755
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 19 h N/A
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    2589
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#168 - on 2018. 03. 30. at 20:11:45

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    10. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    11. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    12. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    13. Kalman Suha - Oradea, 458 - 27,03 - OF
    14. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    15. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    16. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    17. Fabian Wilhelm - Oradea, 470 - 21,2 - O
    18. Toma Cristian - Oradea, 846 - 19,67 - A
    19. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    20. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    21. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    22. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    23. Dan Daniel - Oradea, 945 - 16 - AW
    24. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    25. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    26. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    27. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    28. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
    29. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
    30. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    31. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    32. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    33. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    34. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    35. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
    36. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    37. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    38. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    39. Gasca Daniel - Oradea, 5006 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#168
    1 Gergely Anton Curpas Ioan Fabian Wilhelm Tana Marius Dinescu Dan
    2 Parus Lilian Bondar Octavian Toma Cristian Seica Gheorghe Tascianu Cristian
    3 Savu Cristian Birtalan Laszlo Pop Alexandru Presecan Doru Todor Cristian
    4 Vaida Sorin Kalman Suha Barlea Radu Cotca Rares Antal Cornel
    5 Craciun Calin Tailbot Francois Merai Janos Cotca Diana Moldovan Andrei
    6 Cotca Dacian Tanc Florin Sas Tibor Culda Andrei Pop Florin
    7 Jurje Alex Doru Codau Vlad Dan Daniel Catuneanu George Gasca Daniel
    8 Popa Octavian Balogh Attila Cheregi Nelu Varkonyi Amalia

    Grupe inferioare FORESTA#168

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 DINESCU DAN ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    2-1
    3
    2
    3 TOMA CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    0-2
    1
    4
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    5 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    3 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    2
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    5 TODOR CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 KALMAN SUHA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    1-2
    3
    1
    3 BARLEA RADU ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 COTCA RARES ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    5 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    3
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    4 COTCA DIANA ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 DAN DANIEL ORADEA