tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 35 din 35 PrimulPrimul ... 25333435
Rezultate 511 la 517 din 517

Subiect: ORADEA: In fiecare vineri: Turneul "FORESTA" - KING PONG

  1. #511
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!

    Sărbători Fericite tuturor!

    Ziua libera a adus la turneu 44 jucători.




    Inscrieri FORESTA#169 - on 2018. 04. 06. at 19:46:44

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    5. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    6. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    12. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    13. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    16. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    19. Totos Ludovic - Marghita, 699 - 15,33 - A
    20. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    22. Pop Gabriel - Oradea, 597 - 12,93 - A
    23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    25. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    26. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    27. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    28. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    29. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    30. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    31. Todor Cristian - Oradea, 1891 - 0 - A
    32. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    33. Kadar Jozsef - Oradea, 2740 - 0 - A
    34. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    35. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
    36. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    37. Imre Flaviu - Oradea, 5002 - 0 - A
    38. Vurst Laszlo - Oradea, 5007 - 0 - A
    39. Trifan Sebastian - Oradea, 5008 - 0 - A
    40. Pop Nicolae - Oradea, 5009 - 0 - A
    41. Pallfy Zsolt - Oradea, 5010 - 0 - A
    42. Troie Calin - Oradea, 5011 - 0 - A
    43. Randis Calin - Oradea, 5012 - 0 - A
    44. Torje Sorin - Oradea, 5013 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#169

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    3 MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    1
    3
    5 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    4
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    4 TODOR CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    2
    5 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    2-1
    0-2
    2-1
    2-0
    3
    3
    2 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    3 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    2-0
    2-1
    0-2
    2-0
    3
    2
    4 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    1
    5 OLAR OLIMPIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 IMRE FLAVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 RANDIS CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 VURST LASZLO ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    6 TORJE SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    1-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1-2
    1
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    6 TROIE CALIN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    0-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    5 POP NICOLAE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 PALLFY ZSOLT ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4

    Grupe superioare FORESTA#169

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MERAI JANOS ORADEA
    3-2
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 TODOR CRISTIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    1
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    3 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 TORJE SORIN ORADEA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    3 POP GABRIEL ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 TROIE CALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 TRIFAN SEBASTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 PALLFY ZSOLT ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANC FLORIN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 POP ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CODAU VLAD ORADEA
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1

    Calificati in eliminatorii - FORESTA#169
    1 Vaida Sorin Merai Janos
    2 Savu Cristian Totos Ludovic
    3 Tascianu Cristian Curpas Ioan
    4 Cotca Dacian Craciun Calin
    5 Birtalan Laszlo Bondar Octavian
    6 Popa Octavian Jurje Alex Doru
    7 Balogh Attila Tanc Florin
    8 Gergely Anton Codau Vlad

    Eliminatorii FORESTA#169
    1. Vaida Sorin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    16. Tanc Florin
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    9. Totos Ludovic
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    8. Gergely Anton
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-0
    5. Birtalan Laszlo
    -------------------- Birtalan Laszlo 3-1
    12. Curpas Ioan
    ---------------------------------------- Jurje Alex Doru 3-0
    13. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-1
    4. Cotca Dacian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-1
    14. Bondar Octavian
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2
    11. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-1
    6. Popa Octavian
    ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-0
    7. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-2
    10. Codau Vlad
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    15. Merai Janos
    -------------------- Savu Cristian 3-1
    2. Savu Cristian


    Finala mica - FORESTA#169

    Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    Balogh Attila

    Clasament FORESTA#169

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tascianu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Balogh Attila - Oradea
    5 -- 8
    Vaida Sorin - Oradea
    Craciun Calin - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    9 -- 16
    Totos Ludovic - Marghita
    Bondar Octavian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    17 -- 2v gr.sup.
    Todor Cristian - Oradea
    18 -- 24 1v gr.sup.
    Aberle Ildiko - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Pop Gabriel - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    Pallfy Zsolt - Oradea
    25 -- 32 0v gr.sup.
    Pop Alexandru - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Trifan Sebastian - Oradea
    Troie Calin - Oradea
    Torje Sorin - Oradea
    33 -- 2v gr.inf.
    Vurst Laszlo - Oradea
    34 -- 37 1v gr.inf.
    Barlea Radu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Imre Flaviu - Oradea
    38 -- 44 0v gr.inf.
    Sas Tibor - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Olar Olimpiu - Oradea
    Pop Nicolae - Oradea
    Randis Calin - Oradea


    LIVE Finalele:

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 07.04.2018 la 00:05.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  2. Îmi place Lilian, gabi.pop, toni le-a plăcut acest mesaj
  3. #512
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#170 - on 2018. 04. 20. at 20:53:15

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    3. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    4. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    5. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    6. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    7. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    8. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    9. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    10. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    11. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    12. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    13. Pasare Mihnea - Hunedoara, 2024 - 25 - O
    14. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    15. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    16. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    17. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    18. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    19. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    20. Cavasdan Doru - Oradea, 1540 - 14,85 - A
    21. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    22. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
    23. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    24. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    25. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
    26. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
    27. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
    28. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
    29. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    30. Boitos Rodica - Oradea, 1669 - 8,33 - AF
    31. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    32. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    33. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    34. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    35. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    36. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    37. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    38. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    39. Beles Sergiu - Oradea, 5014 - 0 - A
    40. Beles George - Oradea, 5015 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#170

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    3
    2
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    4
    5 BOITOS RODICA ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    4 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0
    5 BOITOS VASILE ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    1
    4
    3 TANC FLORIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    5 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-1
    2
    3
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    2
    5 COTCA RARES ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    2 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    3 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    3
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    1-2
    1
    4
    5 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    3
    2
    6
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-1
    4
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2
    3
    5 COTCA DIANA ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    1-2
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    2
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    3
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    1
    4
    5 BELES SERGIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    3
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    1
    3 LUP SILVIU ORADEA
    2-1
    0-2
    0-2
    2-0
    2
    4
    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    2
    5 BELES GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6


    Grupe superioare FORESTA#170

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 PRESECAN DORU ORADEA
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 BOITOS VASILE ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 TANA MARIUS ORADEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DINESCU DAN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 COTCA DIANA ORADEA
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    4 LUP SILVIU ORADEA
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    2
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CAVASDAN DORU ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 CHEREGI NELU ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#170
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-1
    16. Sas Tibor
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-2
    9. Tailbot Francois
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    8. Savu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    12. Lup Silviu
    ---------------------------------------- Craciun Calin 3-1
    13. Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-1
    4. Balogh Attila

    . -------------------------------------------------------------------------------- Gergely Anton 3-2

    3. Popa Octavian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-2
    14. Tascianu Cristian
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-1
    11. Tanc Florin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    6. Vaida Sorin
    ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
    7. Cotca Dacian
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    10. Cavasdan Doru
    ---------------------------------------- Parus Lilian 3-0
    15. Bondar Octavian
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - FORESTA#170

    Craciun Calin
    -------------------- Craciun Calin 3-1
    Parus Lilian

    Clasament FORESTA#170

    1. Gergely Anton - Oradea
    2. Tascianu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Craciun Calin - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    5 -- 8
    Savu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Cotca Dacian - Oradea
    9 -- 16
    Sas Tibor - Oradea
    Popa Octavian - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Tanc Florin - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    Cavasdan Doru - Oradea
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Pasare Mihnea - Hunedoara
    Curpas Ioan - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Cotca Diana - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Culda Andrei - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    33 -- 40 0v gr.inf.
    Merai Janos - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cotca Rares - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Beles Sergiu - Oradea
    Beles George - Oradea


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 21.04.2018 la 00:47.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  4. Îmi place gabi.pop, toni le-a plăcut acest mesaj
  5. #513
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#171 - on 2018. 04. 27. at 22:13:37

    1. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    8. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    9. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    10. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    11. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    12. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    13. Barlea Radu - Oradea, 677 - 18,5 - A
    14. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    15. Lup Silviu - Oradea, 1685 - 13,8 - A
    16. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    17. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    18. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
    19. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
    20. Boitos Vasile - Oradea, 1565 - 9 - A
    21. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    22. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    23. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    24. Dinescu Dan - Oradea, 2184 - 4,6 - A
    25. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    26. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    27. Maxim Alexandru - Oradea, 3058 - 0 - A
    28. Olar Olimpiu - Oradea, 3419 - 0 - A
    29. Moldovan Andrei - Oradea, 3663 - 0 - A
    30. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    31. Koca Zehra - Istambul, 5016 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#171

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    4
    2
    5 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 OLAR OLIMPIU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 BARLEA RADU ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 COTCA DIANA ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    0-2
    2-0
    4
    4
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2-0
    4
    3
    4 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    6 POP ALEXANDRU ORADEA
    2-0
    0-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    4
    2
    7 KOCA ZEHRA ISTAMBUL
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    4
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    1
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    6 COTCA RARES ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    2-0
    2
    3
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    4 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 MOLDOVAN ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 BOITOS VASILE ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    4

    Grupe superioare FORESTA#171

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    1
    4 BARLEA RADU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 COTCA RARES ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 MAXIM ALEXANDRU ORADEA
    1-3
    2-3
    1-3
    0
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 BOITOS VASILE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 CURPAS IOAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    3-0
    2-3
    1

    Eliminatorii FORESTA#171
    1. Birtalan Laszlo
    -------------------- Birtalan Laszlo 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Popa Octavian 3-0
    9. Bondar Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-1
    8. Popa Octavian
    ------------------------------------------------------------ Balogh Attila 3-1
    5. Balogh Attila
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Balogh Attila 3-2
    13. Bye
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    4. Savu Cristian

    . -------------------------------------------------------------------------------- Balogh Attila 3-1

    3. Cotca Dacian
    -------------------- Cotca Dacian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Curpas Ioan 3-0
    11. Bye
    -------------------- Curpas Ioan 3-0
    6. Curpas Ioan
    ------------------------------------------------------------ Vaida Sorin 3-0
    7. Simu Marius
    -------------------- Simu Marius 3-0
    10. Parus Lilian
    ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-0
    15. Bye
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    2. Vaida Sorin


    Finala mica - FORESTA#171

    Popa Octavian
    -------------------- Popa Octavian 3-
    Curpas Ioan

    Clasament FORESTA#171

    1. Balogh Attila - Oradea
    2. Vaida Sorin - Oradea
    3 -- 4
    Popa Octavian - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    5 -- 8
    Savu Cristian - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    9 -- 10
    Parus Lilian - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    11 -- 2v gr.sup.
    Tailbot Francois - Oradea
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Catuneanu George - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Cotca Rares - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Pop Alexandru - Oradea
    Barlea Radu - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    Maxim Alexandru - Oradea
    21 -- 3v gr.inf.
    Lup Silviu - Oradea
    22 -- 27 1v gr.inf.
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cotca Diana - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Olar Olimpiu - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    28 -- 31 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Moldovan Andrei - Oradea
    Koca Zehra - Istambul

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 28.04.2018 la 00:39.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  6. Îmi place toni, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  7. #514
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Clasament sezon #4 by KING PONG

    Dupa Etapa #21 (#171) - 27.04.2018

    Numar total jucatori pana in prezent sezon 4/Total:105/237


    #Sezon 4 Ian Evolutie (+/-/0) Feel #Sezon 4 Feb #Total general Nume Prenume
    Puncte sezon 4
    Patricipari Sez4 max 21
    Nr. locuri ocupate: I / II / III
    1
    0
    1
    1
    Gergely Anton
    616
    19
    13/3/0
    2
    0
    2
    6
    Parus Lilian
    399
    19
    0/5/3
    3
    0
    3
    8
    Popa Octavian
    374
    21
    0/1/1
    4
    0
    4
    4
    Tascianu Cristi
    373
    17
    1/2/2
    7
    2
    5
    2
    Balogh Attila
    363
    20
    1/0/3
    5
    -1
    6
    14
    Jurje Alex
    345
    14
    2/0/4
    6
    -1
    7
    7
    Tailbot Francois
    316
    16
    0/3/2
    9
    1
    8
    5
    Savu Cristian
    290
    15
    0/0/3
    8
    -1
    9
    3
    Vaida Sorin
    276
    20
    0/2/0
    11
    1
    10
    12
    Cotca Dacian
    226
    14
    0/1/1
    12
    1
    11
    16
    Craciun Calin
    208
    11
    1/1/1
    10
    -2
    12
    15
    Codau Vlad
    169
    13
    0/0/0
    23
    10
    13
    11
    Birtalan Laszlo
    120
    14
    0/0/0
    16
    2
    14
    26
    Merai Janos
    114
    16
    0/0/0
    19
    4
    15
    32
    Simu Marius
    106
    11
    0/0/0
    18
    2
    16
    24
    Sas Tibor
    103
    18
    0/0/0
    22
    5
    17
    18
    Curpas Ioan
    102
    12
    0/0/0
    13
    -5
    18
    9
    Mandru Bogdan
    101
    3
    3/0/0
    15
    -4
    19
    19
    Kalman Suha
    98
    10
    0/0/0
    14
    -6
    20
    39
    Sabadas Dinu
    92
    11
    0/0/0
    20
    -1
    21
    28
    Culda Andrei
    87
    19
    0/0/0
    21
    -1
    22
    25
    Antal Cornel
    85
    20
    0/0/0
    25
    2
    23
    10
    Tanc Florin
    82
    12
    0/0/0
    17
    -7
    24
    17
    Birtalan Robert
    79
    2
    0/2/0
    38
    13
    25
    44
    Bondar Octavian
    62
    8
    0/0/0
    24
    -2
    26
    31
    Cheregi Nelu
    62
    17
    0/0/0
    30
    3
    27
    56
    Catuneanu George
    47
    13
    0/0/0
    36
    8
    28
    68
    Lup Silviu
    39
    6
    0/0/0
    27
    -2
    29
    23
    Bondar Leontin
    39
    8
    0/0/0
    33
    3
    30
    40
    Tana Marius
    37
    16
    0/0/0
    35
    5
    30
    53
    Maxim Alexandru
    37
    16
    0/0/0
    29
    -2
    31
    46
    Kadar Jozsef
    35
    6
    0/0/0
    37
    5
    32
    21
    Barlea Radu
    35
    11
    0/0/0
    31
    -2
    33
    60
    Ilies Alexandru
    34
    16
    0/0/0
    26
    -8
    34
    52
    Kovacs Ferenc
    33
    1
    0/1/0
    28
    -7
    35
    33
    Horvath Tibor
    31
    1
    0/0/1
    34
    -2
    36
    55
    Seica Gheorghe
    30
    17
    0/0/0
    48
    11
    37
    34
    Varkonyi Amalia
    29
    8
    0/0/0
    39
    1
    38
    66
    Dinescu Dan
    28
    13
    0/0/0
    44
    5
    39
    50
    Totos Ludovic
    27
    5
    0/0/0
    43
    3
    40
    62
    Presecan Doru
    27
    15
    0/0/0
    42
    1
    41
    30
    Aberle Ildiko
    26
    7
    0/0/0
    32
    -10
    42
    36
    Onofrei Dan
    25
    6
    0/0/0
    39
    -4
    43
    65
    Sabau Catalin
    24
    11
    0/0/0
    40
    -4
    44
    20
    Fabian Wilhelm
    22
    5
    0/0/0
    50
    5
    45
    75
    Moldovan Andrei
    21
    14
    0/0/0
    0
    NEW
    46
    54
    Pop Alexandru
    20
    4
    0/0/0
    49
    2
    47
    61
    Pop Florin
    20
    10
    0/0/0
    41
    -7
    48
    90
    Boldog Zoltan
    17
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    49
    22
    Todor Cristian
    16
    3
    0/0/0
    44
    -6
    50
    95
    Puscasu Denis
    16
    4
    0/0/0
    60
    9
    51
    91
    Cavasdan Doru
    15
    3
    0/0/0
    47
    -5
    52
    97
    Imre Flaviu
    15
    13
    0/0/0
    45
    -8
    53
    85
    Szilagyi Zsolt
    14
    6
    0/0/0
    46
    -8
    54
    27
    Popescu Cornel
    12
    1
    0/0/0
    46
    -8
    54
    102
    Ciobanu Gabriel
    12
    1
    0/0/0
    54
    -1
    55
    82
    Vurst Laszlo
    12
    5
    0/0/0
    58
    3
    55
    93
    Boitos Vasile
    12
    5
    0/0/0
    62
    6
    56
    70
    Cotca Rares
    11
    4
    0/0/0
    59
    2
    57
    42
    Toma Cristian
    10
    2
    0/0/0
    59
    2
    57
    48
    Dan Daniel
    10
    2
    0/0/0
    51
    -7
    58
    109
    Baciu Cristian
    10
    4
    0/0/0
    52
    -7
    59
    105
    Negrea Liviu
    10
    9
    0/0/0
    53
    -7
    60
    49
    Kiraly Pongrac
    9
    1
    0/0/0
    56
    -5
    61
    89
    Boitos Rodica
    9
    5
    0/0/0
    55
    -7
    62
    115
    Nedelcu Alin
    8
    3
    0/0/0
    57
    -6
    63
    47
    Cotrau Calin
    7
    3
    0/0/0
    57
    -6
    63
    58
    Popute Remus
    7
    3
    0/0/0
    0
    NEW
    63
    77
    Cotca Diana
    7
    3
    0/0/0
    59
    -5
    64
    29
    Szalay Liviu
    5
    1
    0/0/0
    59
    -5
    64
    41
    Ghile Ioan
    5
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    64
    73
    Pop Gabriel
    5
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    64
    120
    Palfy Zsolt
    5
    1
    0/0/0
    66
    1
    65
    104
    Olar Olimpiu
    5
    3
    0/0/0
    61
    -4
    65
    126
    Nagy Norbert
    5
    3
    0/0/0
    62
    -4
    66
    80
    Cevei Petre
    4
    1
    0/0/0
    62
    -4
    66
    92
    Trip Darius
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    66
    96
    Torje Sorin
    4
    1
    0/0/0
    62
    -4
    66
    98
    Sarca Ovidiu
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    66
    113
    Troie Calin
    4
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    66
    125
    Trifan Sebastian
    4
    1
    0/0/0
    62
    -4
    66
    127
    Pop Sabin
    4
    1
    0/0/0
    63
    -4
    67
    113
    Simon Harry
    4
    2
    0/0/0
    0
    NEW
    68
    43
    Pasare Mihnea
    3
    1
    0/0/0
    64
    -4
    68
    125
    Patrila Cristian
    3
    1
    0/0/0
    64
    -4
    68
    131
    Mihai Emanuel
    3
    1
    0/0/0
    65
    -4
    69
    132
    Certea Timotei
    3
    2
    0/0/0
    66
    -4
    70
    103
    Erdeli Sorin
    2
    1
    0/0/0
    66
    -4
    70
    108
    Nutiu Cristian
    2
    1
    0/0/0
    66
    -4
    70
    132
    Darvasi Ibolya
    2
    1
    0/0/0
    66
    -4
    70
    134
    Vandici Radu
    2
    1
    0/0/0
    67
    -4
    71
    135
    Molnar Andrea
    2
    2
    0/0/0
    68
    -4
    72
    94
    Bals Marius
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    129
    Alex Ciprian
    1
    1
    0/0/0
    68
    -4
    72
    135
    Ratiu Adrian
    1
    1
    0/0/0
    68
    -4
    72
    136
    Anton Calin
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Beles George
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Beles Sergiu
    1
    1
    0/0/0
    68
    -4
    72
    136
    Demian Raul
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Gasca Daniel
    1
    1
    0/0/0
    68
    -4
    72
    136
    Kiraly Attila
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Koca Zehra
    1
    1
    0/0/0
    68
    -4
    72
    136
    Oprea Alexandru
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Pop Nicolae
    1
    1
    0/0/0
    0
    NEW
    72
    136
    Randis Calin
    1
    1
    0/0/0
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  8. Îmi place toni, Lilian le-a plăcut acest mesaj
  9. #515
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#172 - on 2018. 05. 04. at 22:14:53

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara, 648 - 44 - E
    2. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    3. Parus Lilian - Oradea, 991 - 35 - E
    4. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    5. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    6. Craciun Calin - Oradea, 561 - 32,03 - E
    7. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    8. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    9. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    11. Pasare Mihnea - Hunedoara, 2024 - 25 - O
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
    13. Fabian Wilhelm - Oradea, 470 - 21,2 - O
    14. Aberle Ildiko - Oradea, 2187 - 20 - OF
    15. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    16. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    17. Cheregi Nelu - Oradea, 772 - 15,03 - A
    18. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    19. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    20. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    21. Sabau Catalin - Oradea, 1227 - 10,5 - A
    22. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    23. Seica Gheorghe - Oradea, 1243 - 7,85 - A
    24. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    25. Ilies Alexandru Florin - Oradea, 3590 - 6 - A
    26. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    27. Kadar Jozsef - Oradea, 2740 - 0 - A
    28. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    29. Vurst Laszlo - Oradea, 5007 - 0 - A
    30. Koca Zehra - Istanbul, 5017 - 0 - A
    31. Tokay Kenan - Istanbul, 5018 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#172

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    2 CODAU VLAD ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 ILIES ALEXANDRU FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    0
    5 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    6 TOKAY KENAN ISTANBUL
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    4 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-0
    3
    3
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    6 PASARE MIHNEA HUNEDOARA
    1-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    3 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    4 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    6 KOCA ZEHRA ISTANBUL
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    5 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-0
    2
    4
    6 VURST LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-0
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    6
    1
    3 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    0-2
    1
    5 SABAU CATALIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-1
    2-0
    0-2
    2
    4
    6 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    7 FABIAN WILHELM ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3

    Grupe superioare FORESTA#172

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MERAI JANOS ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 PRESECAN DORU ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MANDRU BOGDAN HUNEDOARA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    3 FABIAN WILHELM ORADEA
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    2 CRACIUN CALIN ORADEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 GERGELY ANTON ORADEA
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 SABAU CATALIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 KADAR JOZSEF ORADEA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 SEICA GHEORGHE ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#172
    1. Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-0
    9. Codau Vlad
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    8. Balogh Attila
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-2
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-0
    13. Bye
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    4. Gergely Anton

    . -------------------------------------------------------------------------------- Mandru Bogdan 3-1

    3. Mandru Bogdan
    -------------------- Mandru Bogdan 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Mandru Bogdan 3-0
    11. Bye
    -------------------- Popa Octavian 3-0
    6. Popa Octavian
    ------------------------------------------------------------ Mandru Bogdan 3-0
    7. Craciun Calin
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    10. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Vaida Sorin 3-2
    15. Bye
    -------------------- Parus Lilian 3-0
    2. Parus Lilian


    Finala mica - FORESTA#172

    Savu Cristian
    -------------------- Savu Cristian 3-
    Vaida Sorin

    Clasament FORESTA#172

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Popa Octavian - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    9 -- 10
    Craciun Calin - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    11 -- 15 1v gr.sup.
    Sabadas Dinu - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    Merai Janos - Oradea
    Tascianu Cristian - Oradea
    Kadar Jozsef - Oradea
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Seica Gheorghe - Oradea
    Sabau Catalin - Oradea
    21 -- 4v gr.inf.
    Culda Andrei - Oradea
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Cheregi Nelu - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Vurst Laszlo - Oradea
    Tokay Kenan - Istanbul
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Pasare Mihnea - Hunedoara
    Catuneanu George - Oradea
    Ilies Alexandru Florin - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Koca Zehra - Istanbul

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 05.05.2018 la 00:22.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  10. Îmi place gabi.pop, toni le-a plăcut acest mesaj
  11. #516
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#173 - on 2018. 05. 11. at 21:35:45

    1. Gergely Anton - Oradea, 245 - 39,7 - E
    2. Savu Cristian - Oradea, 29 - 33,95 - E
    3. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    4. Cotca Dacian - Oradea, 41 - 32,01 - E
    5. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 189 - 31,2 - E
    6. Popa Octavian - Oradea, 190 - 30,97 - E
    7. Balogh Attila - Oradea, 128 - 30,31 - E
    8. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    9. Tanc Florin - Oradea, 265 - 28,03 - O
    10. Tailbot Francois - Oradea, 962 - 28 - O
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 114 - 25,2 - O
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 845 - 24,2 - O
    13. Bondar Octavian - Oradea, 1820 - 24,2 - O
    14. Toma Cristian - Oradea, 846 - 19,67 - A
    15. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    16. Merai Janos - Oradea, 1181 - 18,5 - A
    17. Sas Tibor - Oradea, 738 - 16,53 - A
    18. Costea Constantin - Oradea, 2484 - 15 - A
    19. Varkonyi Amalia - Oradea, 629 - 14,67 - AF
    20. Catuneanu George - Oradea, 1652 - 12,8 - A
    21. Ghile Ioan - Oradea, 719 - 12 - A
    22. Culda Andrei - Oradea, 1372 - 12 - A
    23. Cotca Diana - Oradea, 593 - 11,67 - AJF
    24. Cotca Rares - Oradea, 624 - 11 - AJ
    25. Presecan Doru - Oradea, 1241 - 8,33 - A
    26. Tana Marius - Oradea, 1166 - 7,04 - A
    27. Tascianu Cristian - Oradea, 1276 - 0 - O
    28. Antal Cornel - Oradea, 1895 - 0 - A
    29. Simu Marius - Oradea, 2010 - 0 - A
    30. Pop Florin - Oradea, 3664 - 0 - A
    31. Patrila Cristian - Oradea, 5019 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#173

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    6
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    3
    4 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    0-2
    0-2
    1
    5 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 GHILE IOAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    1-2
    2
    7 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-1
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    1-2
    2-0
    2-0
    2-1
    2-1
    4
    2
    3 MERAI JANOS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2
    4
    4 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-1
    2-1
    3
    3
    5 VARKONYI AMALIA ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 PATRILA CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 TANC FLORIN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    4
    2
    5 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1
    6 COTCA DIANA ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-1
    4
    2
    3 SAS TIBOR ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    5 POP ALEXANDRU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    6 TOMA CRISTIAN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-0
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-0
    1-2
    2-1
    2-0
    4
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    2-1
    0-2
    2-0
    2-0
    3
    4
    5 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1
    6 COTCA RARES ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0

    Grupe superioare FORESTA#173

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GERGELY ANTON ORADEA
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 MERAI JANOS ORADEA
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    2
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 CODAU VLAD ORADEA
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4 SAS TIBOR ORADEA
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 COTCA DACIAN ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 TANC FLORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 BONDAR OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4 COSTEA CONSTANTIN ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0

    Eliminatorii FORESTA#173
    1. Gergely Anton
    -------------------- Gergely Anton 3-0
    16. Bye
    ---------------------------------------- Gergely Anton 3-1
    9. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    8. Codau Vlad
    ------------------------------------------------------------ Gergely Anton 3-1
    5. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    12. Bye
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    13. Bye
    -------------------- Balogh Attila 3-0
    4. Balogh Attila

    . -------------------------------------------------------------------------------- Tascianu Cristian 3-2

    3. Tascianu Cristian
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    14. Bye
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
    11. Bye
    -------------------- Tanc Florin 3-0
    6. Tanc Florin
    ------------------------------------------------------------ Tascianu Cristian 3-2
    7. Cotca Dacian
    -------------------- Savu Cristian 3-0
    10. Savu Cristian
    ---------------------------------------- Savu Cristian 3-2
    15. Bye
    -------------------- Vaida Sorin 3-0
    2. Vaida Sorin


    Finala mica - FORESTA#173

    Tailbot Francois
    -------------------- Savu Cristian 3-2
    Savu Cristian

    Clasament FORESTA#173

    1. Tascianu Cristian - Oradea
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Savu Cristian - Oradea
    Tailbot Francois - Oradea
    5 -- 8
    Tanc Florin - Oradea
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Vaida Sorin - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    9 -- 10
    Cotca Dacian - Oradea
    Codau Vlad - Oradea
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Bondar Octavian - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Merai Janos - Oradea
    Sas Tibor - Oradea
    Costea Constantin - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    21 -- 2v gr.inf.
    Ghile Ioan - Oradea
    22 -- 26 1v gr.inf.
    Toma Cristian - Oradea
    Catuneanu George - Oradea
    Presecan Doru - Oradea
    Pop Florin - Oradea
    Patrila Cristian - Oradea
    27 -- 31 0v gr.inf.
    Pop Alexandru - Oradea
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Cotca Diana - Oradea
    Cotca Rares - Oradea
    Tana Marius - Oradea


    LIVE:


    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 12.05.2018 la 01:07.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  12. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj
  13. #517
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    5
    Postări
    1.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2373
    Bună seara!



    Inscrieri FORESTA#174 - on 2018. 05. 18. at 22:31:22

    1. Savu Cristian - Oradea, 23 - 33,9 - E
    2. Parus Lilian - Oradea, 675 - 33,9 - E
    3. Tailbot Francois - Oradea, 711 - 33,75 - E
    4. Jurje Alex Doru - Almasu Mare, 130 - 33,28 - E
    5. Cotca Dacian - Oradea, 68 - 32,88 - E
    6. Popa Octavian - Oradea, 153 - 32,6 - E
    7. Vaida Sorin - Oradea, 35 - 32,33 - EW
    8. Balogh Attila - Oradea, 186 - 31,63 - E
    9. Barlea Radu - Oradea, 1338 - 27 - O
    10. Tanc Florin - Oradea, 284 - 26,82 - O
    11. Birtalan Laszlo - Oradea, 115 - 25,57 - O
    12. Sabadas Dinu - Oradea, 733 - 24,15 - O
    13. Bondar Leontin - Oradea, 1028 - 23,5 - O
    14. Aberle Ildiko - Oradea, 1248 - 20 - OF
    15. Totos Ludovic - Marghita, 679 - 17,6 - A
    16. Cheregi Nelu - Oradea, 743 - 15,93 - A
    17. Antal Cornel - Oradea, 1534 - 14 - A
    18. Catuneanu George - Oradea, 1182 - 13,65 - A
    19. Lup Silviu - Oradea, 1500 - 13,2 - A
    20. Culda Andrei - Oradea, 1281 - 11,65 - A
    21. Presecan Doru - Oradea, 1102 - 9 - I
    22. Tana Marius - Oradea, 1217 - 6,55 - I
    23. Dinescu Dan - Oradea, 1702 - 5,2 - I
    24. Tascianu Cristian - Oradea, 1286 - 0 - O
    25. Pop Florin - Oradea, 2389 - 0 - A
    26. Simu Marius - Oradea, 2390 - 0 - A

    Grupe inferioare FORESTA#174

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 PARUS LILIAN ORADEA
    2-1
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 VAIDA SORIN ORADEA
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 COTCA DACIAN ORADEA
    2-1
    2-1
    2-0
    2-1
    2-0
    2-1
    6
    1
    4 CHEREGI NELU ORADEA
    1-2
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    1-2
    1
    5 CATUNEANU GEORGE ORADEA
    1-2
    1-2
    1-2
    2-0
    2-1
    1-2
    2
    6 PRESECAN DORU ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    1-2
    0-2
    0
    7 ABERLE ILDIKO ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2-0
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    V
    Loc
    1 POPA OCTAVIAN ORADEA
    2-0
    2-0
    1-2
    2-0
    2-0
    2-0
    5
    2
    2 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-2
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    4
    3
    3 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    3
    4
    4 TANC FLORIN ORADEA
    2-1
    2-0
    2-0
    0-2
    2-1
    2-0
    5
    1
    5 LUP SILVIU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    2-0
    0-2
    2-0
    2
    6 TOTOS LUDOVIC MARGHITA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    2-0
    2-0
    2
    7 POP FLORIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    1-2
    2-1
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    2-1
    2-1
    2-1
    2-0
    2-0
    5
    1
    3 SIMU MARIUS ORADEA
    1-2
    1-2
    0-2
    2-0
    2-0
    2
    4
    4 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-2
    1-2
    2-0
    1-2
    2-0
    2
    3
    5 BONDAR LEONTIN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2
    6 DINESCU DAN ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0-2
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BALOGH ATTILA ORADEA
    0-2
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    4
    2
    2 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    2-0
    2-0
    2-0
    2-0
    2-1
    5
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    0-2
    0-2
    2-1
    2-0
    2-0
    3
    3
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-2
    0-2
    1-2
    2-1
    2-1
    2
    4
    5 TANA MARIUS ORADEA
    0-2
    0-2
    0-2
    1-2
    0-2
    0
    6 BARLEA RADU ORADEA
    0-2
    1-2
    0-2
    1-2
    2-0
    1

    Grupe superioare FORESTA#174

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 COTCA DACIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BALOGH ATTILA ORADEA
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3 ANTAL CORNEL ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANC FLORIN ORADEA
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    2 PARUS LILIAN ORADEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 SABADAS DINU ORADEA
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    4 SIMU MARIUS ORADEA
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TAILBOT FRANCOIS ORADEA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 POPA OCTAVIAN ORADEA
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 VAIDA SORIN ORADEA
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 CULDA ANDREI ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 JURJE ALEX DORU ALMASU MARE
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    2 TASCIANU CRISTIAN ORADEA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4 ABERLE ILDIKO ORADEA
    1-3
    1-3
    3-2
    1

    Eliminatorii FORESTA#174
    1. Cotca Dacian
    -------------------- Vaida Sorin 3-1
    8. Vaida Sorin
    ---------------------------------------- Tascianu Cristian 3-0
    5. Simu Marius
    -------------------- Tascianu Cristian 3-0
    4. Tascianu Cristian
    ------------------------------------------------------------ Tailbot Francois 3-2
    3. Tailbot Francois
    -------------------- Tailbot Francois 3-0
    6. Birtalan Laszlo
    ---------------------------------------- Tailbot Francois 3-0
    7. Jurje Alex Doru
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    2. Parus Lilian

    Finala mica - FORESTA#174

    Vaida Sorin
    -------------------- Jurje Alex Doru 3-2
    Jurje Alex Doru

    Clasament FORESTA#174

    1. Tailbot Francois - Oradea
    2. Tascianu Cristian - Oradea
    3 -- 4
    Jurje Alex Doru - Almasu Mare
    Vaida Sorin - Oradea
    5 -- 8
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Simu Marius - Oradea
    Parus Lilian - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    Balogh Attila - Oradea
    Sabadas Dinu - Oradea
    Aberle Ildiko - Oradea
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Tanc Florin - Oradea
    Antal Cornel - Oradea
    Culda Andrei - Oradea
    Savu Cristian - Oradea
    17 -- 20 2v gr.inf.
    Bondar Leontin - Oradea
    Totos Ludovic - Marghita
    Catuneanu George - Oradea
    Lup Silviu - Oradea
    21 -- 22 1v gr.inf.
    Barlea Radu - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Presecan Doru - Oradea
    Tana Marius - Oradea
    Dinescu Dan - Oradea
    Pop Florin - Oradea

    Ultima modificare făcută de King Pong Oradea; 19.05.2018 la 00:56.
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  14. Îmi place toni le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "FORESTA Special", Oradea King Pong - 11.08.2017
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 14.08.2017, 12:46
  2. Turneu "B" - FORESTA X-MAS - 18.12.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 18.12.2015, 23:45
  3. Turneu "B" - FORESTA S.E. - 01.12.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 02.12.2015, 13:54
  4. Turneu "B" - FORESTA Reload - 10.04.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 16
    Ultimul post: 10.04.2015, 22:48
  5. Turneu "B" - FORESTA - 03.04.2015 - Oradea - King Pong
    De King Pong Oradea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 14
    Ultimul post: 03.04.2015, 23:10

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •