Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu B "Paleta Veche" editia a VII-a VICTORIA 03 Ianuarie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #76
    Felicitari VLAD ! Cred ca stiu ce i-ai scris Mosului in ajun de Craciun.Iti doresc sa se indeplineasca.

    Comentariu


    • #77
      Postat în original de adimucu Vezi post
      nu de verde era vorba, ci de... ?veche?
      Esti tanar. Te inteleg !

      Comentariu


      • #78



        cateva poze de la premiere..
        Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
        Pe spate: Tenergy 80
        Pe fata.: Tenergy 64

        Comentariu


        • #79
          cateva poze de la premiere


          Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
          Pe spate: Tenergy 80
          Pe fata.: Tenergy 64

          Comentariu


          • #80
            Un nou turneu cu o organizare perfecta, in care Emi si Gelu s-au întrecut pe ei însăși. Cum si in anul precedent, aici la Victoria s-a organizat unul dintre cele mai frumoase turnee de amatori din tara, ne-a făcut să revenim cu mare drag.

            P.S. Cred ca s-a strecurat o mica eroare in clasament, eu (Bogdan Butnar) terminând pe locul 3 in grupele superioare.

            Comentariu


            • #81
              Postat în original de iuliu zedler Vezi post
              Esti tanar. Te inteleg !
              ...am și febră musculară

              - - - Actualizat - - -

              Postat în original de cule Vezi post
              cateva poze de la premiere
              de ce le-ai pus de 2 ori? vrei să iei „?mi place” de două ori hoțule?

              - - - Actualizat - - -

              Postat în original de cule Vezi post



              un exemplu de 'paleta veche'..
              pe lângă asta, Vlad Farcaș a adus cu el și niște „mostre de șmirghel” de le Bistrița și am văzut niște demonstrații de adevărați maeștri, când în pauzele dintre meciurile oficiale el și încă vreo 2 „talentați” dădeau topspinuri cu nemiluita... nici n-aș fi zis că joacă cu șmirghelul dacă n-aș fi auzit sunetul sec al mingii
              Ultima editare de adimucu; 04.ian.2015, 07:58.

              Comentariu


              • #82
                Postat în original de Corcoz Costin Vezi post
                Bravo "NAIBA". Sunt sigur ca Vladut o sa fie "o nuca greu de spart" în acest sezon ( cu atât mai mult in viitor) ! Felicitări!
                Asa este Costi iar dupa Vladut vin tare din urma Darius Movilanu [Targoviște],Andrei Pinzar [Mediaș]

                Comentariu


                • #83
                  Salutare si felicitari pentru inca un turneu reusit!Imi pare tare rau ca nu am reusit sa ajung dar tocmai ce m-am intors din munti.Ce-as mai fi jucat si eu cateva partide!
                  Eram convins ca un turneu marca Emi si Gelu v-a reusi.
                  Felicitari castigatorului dar mai ales participantilor .
                  Va doresc un An 2015 plin de turnee reusite si Sanatate Maxima!
                  Cu drag ,
                  Alex Mureșanu

                  Comentariu


                  • #84
                    Felicitari tuturor,organizatori si participanti,pentru acest prim turneu marca.....Emi&Gelu!!!!!
                    Bravo Vladut pentru aceasta performanta deosebita,ai inceput anul cum nu se putea mai bine!
                    Bravo Maestrului Adimucu pentru accederea in superioare!!
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • #85
                      Primul turneu pe anul acesta la care particip , un turneu cu traditie la Victoria unde m-am simtit extraordinar ca de fiecare data alaturi de niste oameni minunati. Multumiri lui EMI si GELU pentru organizare , felicitari castigatorilor turneului ! Felicitari tuturor brasovenilor cu care am avut placerea sa joc (jucatori de valoare - open-isti) si doresc sa-i enumar pe cei care m-au batut dar de la care am avut ce invata : Hutanu Alin in inferioare , Oprea Nicolae in superioare , Vladoiu Gelu in eliminatorii turul 2 si Rus Andrei in sistemul dublu KO .

                      Postez aici si finala turneului :

                      https://www.youtube.com/watch?v=YdYz...cQ3LW0muMGaFFg

                      si o poza de la petrecerea de dupa turneu , la cabana minunata " Casa de sub Sipote - Porumbacu " unde am fost primiti de niste oameni de nota 10 , intr-o locatie de vis ! Inca o data multumiri lui EMI !






                      Sper ca am fost destul de scurt , prietenii stiu de ce !
                      Blade: XIOM Feel ZX3
                      Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
                      Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

                      Comentariu


                      • #86
                        Multumesc Luci pentru filmarea foarte buna (tie nu-ti trebuie trepied). Felicitari Vladut! Ai castigat doua seturi, unul fiind condus cu 10-5, iar ultimul cu 10-7! Comentariile sunt de prisos. Videoclipul este dovada! Succes la Topoloveni! Acolo e alta altitudine, iar de pe la superioare vine si miros de sarmalute! (de tuica nu spun nimic ....) Deh .... conditii mai grele pentru finalisti!
                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                        FH: Butterfly - Dignics 80
                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                        Comentariu


                        • #87
                          Postat în original de csabazedler Vezi post
                          Felicitari tuturor,organizatori si participanti,pentru acest prim turneu marca.....Emi&Gelu!!!!!
                          Bravo Vladut pentru aceasta performanta deosebita,ai inceput anul cum nu se putea mai bine!
                          Bravo Maestrului Adimucu pentru accederea in superioare!!
                          In lipsa voastra, a Agnitenilor,care s-a simtit pana la Brașov,am indraznit sa-l incalzesc oe maestru.

                          Comentariu

                          Who has read this thread:
                          Procesare...
                          X