Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Calendar 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Calendar 2015

    Data T
    O
    P
    O
    L
    O
    V
    E
    N
    I
    O
    D
    O
    R
    H
    E
    I
    O
    R
    A
    D
    E
    A
    .
    p
    P
    M
    O
    R
    A
    D
    E
    A
    .
    E
    R
    A

    P
    A
    R
    K
    B
    U
    C
    U
    R
    E
    S
    T
    I
    .

    T
    T
    B
    U
    C
    U
    R
    E
    S
    T
    I
    .

    V
    I
    V
    A
    B
    R
    A
    I
    L
    A
    S
    I
    B
    I
    U
    C
    O
    N
    S
    T
    A
    N
    T
    A
    O
    R
    A
    D
    E
    A
    .
    K
    P
    B
    I
    S
    T
    R
    I
    T
    A
    B
    A
    I
    C
    O
    I
    A
    R
    A
    D
    F
    O
    C
    S
    A
    N
    I
    T
    A
    R
    G
    O
    V
    I
    S
    T
    E
    P
    I
    T
    E
    S
    T
    I
    B
    A
    C
    A
    U
    M
    E
    D
    I
    A
    S
    M
    A
    N
    G
    A
    L
    I
    A
    S
    f.

    G
    H
    E
    O
    R
    G
    H
    E
    T
    E
    C
    U
    C
    I
    D
    E
    J
    B
    U
    Z
    A
    U
    R
    E
    G
    H
    I
    N
    C
    A
    L
    A
    R
    A
    S
    I
    A
    G
    N
    I
    T
    A
    P
    L
    O
    I
    E
    S
    T
    I
    S
    I
    G
    H
    E
    T
    U

    M
    A
    R
    M
    A
    T
    I
    E
    I
    G
    A
    L
    A
    T
    I
    G
    U
    R
    A

    H
    U
    M
    O
    R
    U
    L
    U
    I
    O
    C
    N
    A

    S
    I
    B
    I
    U
    L
    U
    I
    D
    E
    D
    A
    F
    A
    L
    T
    I
    C
    E
    N
    I
    B
    O
    T
    O
    S
    A
    N
    I
    B
    R
    A
    S
    O
    V
    V
    A
    T
    R
    A

    D
    O
    R
    N
    E
    I
    C
    L
    U
    J

    N
    A
    P
    O
    C
    A
    V
    A
    L
    E
    N
    I
    I

    DE

    M
    U
    N
    T
    E
    B
    A
    I
    A

    M
    A
    R
    E
    M
    O
    I
    N
    E
    S
    T
    I
    10.01 1
    17.01 1
    24.01 1 1
    31.01 1
    07.02 A+
    14.02 1 1
    21.02 1 1
    28.02 1
    07.03 1
    14.03 1
    21.03 1
    28.03 1 1
    04.04 1 1
    18.04 A+
    25.04 1 1 1
    02.05 1 1 1
    09.05 1 1
    16.05 1
    23.05 1 1
    30.05 1 1
    06.06 A+
    13.06 1 1 1 1
    20.06 1 1
    27.06 1 1
    04.07 A+ 1
    11.07 1 1
    18.07 1
    25.07 1 1
    01.08 1 1
    08.08 1
    15.08 1
    22.08 1
    29.08 1 1
    05.09 1 1
    12.09 1 1
    19.09 1 1
    26.09 1
    03.10 TF
    10.10 1 1
    17.10 1 1
    24.10 1 1
    31.10 1 1
    07.11 1
    14.11 1 1
    21.11 1 1
    28.11 1 1
    05.12 1
    12.12
    19.12 1 1
    26.12
    TOTAL 2 2 2 1 5 3 3 3 2 3 3 3 3 3 1 1 3 3 1 2 2 3 1 2 2 1 1 1 1 3 1 1 2 1 1 2 2 1 1 1
    Ultima editare de GeluBv; 29.dec.2014, 11:38.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y


  • #2
    In doua trei zile va fi postat si in formatul obisnuit, de catre Florin.

    Ultima editare de GeluBv; 29.dec.2014, 11:35.
    Hobby: Motoare si ski !
    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

    Comentariu


    • #3
      Din pacate lipsesc 2 mari judete din afisajul de mai sus..
      Botoșani si IASI.
      Nu cred ca jucatorii de acolo nu-si doresc sa organizeze MACAR(ca si DEDA)un singur turneu pe an.Si aici ma refer in mod special la cei din Botoșani.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        De apreciat ca unul dintre cele mai frumoase turnee revine in circuit - in speta cel de la Mangalia. Pacat insa ca data la care se desfasoara( 26-septembrie) nu este in plin sezon.
        Blade: Stiga Hybrid Wood NCT
        FH: Tenergy 05 FX
        BH: Rakza 7 soft

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de blue01 Vezi post
          De apreciat ca unul dintre cele mai frumoase turnee revine in circuit - in speta cel de la Mangalia. Pacat insa ca data la care se desfasoara( 26-septembrie) nu este in plin sezon.
          Cred ca este o gresala de scriere,dar se rezolva.Este programat in locul turneului de la Constanța prin amabilitatea D-ului Fratea,fiind precedat si de o tabara de tenis de masă.
          EMI

          Comentariu


          • #6
            Mangalia se modifica,...29.08.2014, iar tabara incepe de luni 24.08.2014
            Ultima editare de GeluBv; 28.dec.2014, 14:13.
            Hobby: Motoare si ski !
            http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

            Comentariu


            • #7
              La o prima citire senzatia este ca sunt mai putine turnee decat in anul ce il incheiem. Ce parere au statisticienii ?
              Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de adishorul Vezi post
                La o prima citire senzatia este ca sunt mai putine turnee decat in anul ce il incheiem. Ce parere au statisticienii ?
                Anul trecut, pe vremea asta nu era nici un turneu. Acum este un calendar inainte de 2015 ,...mai apar turnee, dar salile nu sunt asa cum ne dorim,...o sa apara si Botoșaniul din cate stiu...
                O statistica corecta se poate pe la sfarsitul lui 2015,...s-ar putea sa aveti dreptate, totusi sa mai asteptam.
                PS.Nu este nici o sambata libera!
                Hobby: Motoare si ski !
                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                Comentariu


                • #9
                  Postat în original de adishorul Vezi post
                  La o prima citire senzatia este ca sunt mai putine turnee decat in anul ce il incheiem. Ce parere au statisticienii ?
                  Statisticienii spun ca anul trecut au fost 68 de turnee A si 5 A+ si 7 turnee Anulate,iar anul acesta sunt programate 76 de turnee A si 5 turnee A+,deci se pare ca citirea la prima vedere a creeat o senzatie falsa.75 planificate anul trecut ,iar acum 76.

                  EMI

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de Zosim1 Vezi post
                    Statisticienii spun ca anul trecut au fost 68 de turnee A si 5 A+ si 7 turnee Anulate,iar anul acesta sunt programate 76 de turnee A si 5 turnee A+,deci se pare ca citirea la prima vedere a creeat o senzatie falsa.75 planificate anul trecut ,iar acum 76.

                    EMI
                    Deh ce sa fac m-o fi furat la citire marimea tabelului, nu mai am nici eu vederea ca la 40 de ani )
                    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

                    Comentariu


                    • #11
                      Botoșani confirma pentru data de 02.05 un concurs A.
                      Am tot zapacit datele din cauza limitelor de distanta.
                      Ramane stabilit 2 mai 2015.

                      Mai trebuie sa verific zilele urmatoare si disponibilitatea salii polivalente pentru acesta data.
                      Ultima editare de sorin_client; 28.dec.2014, 16:25.
                      Blade: lemn off...ce lemn !
                      Bh: cu tepi
                      Fh: fara tepi

                      Comentariu


                      • #12
                        Laudabil efortul lui Gelu pentru intocmirea Calendarului 2015, acum intre sarbatori. Mai sunt unele erori, dar se vor elimina pe parcursul definitivarii. De exemplu: Topoloveni bifate 2 concursuri, iar totalul da 3; Sibiu bifate 4 concursuri, iar totalul este 3. Noi suntem cu ochii pe tine Gelu, sa nu cazi in greseala! La multi ani si sa fii sanatos!
                        Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                        FH: Butterfly - Dignics 80
                        BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                        Comentariu


                        • #13
                          Postat în original de sorin_client Vezi post
                          Botoșani confirma pentru data de 02.05 un concurs A.
                          Am tot zapacit datele din cauza limitelor de distanta.
                          Ramane stabilit 2 mai 2015.

                          Mai trebuie sa verific zilele urmatoare si disponibilitatea salii polivalente pentru acesta data.
                          Stiu ca la voi sunt probleme cu sala din cuza faptului ca acolo sunt programate competitii oficiale de handbal si nu mai stiu ce (poate caiac ca tot e sala Elsabeta Lipa ).Vedeti cand aveti sala libera si dupa aia gasim cumva o data care sa se potriveasca
                          of all the things i lost i miss my mind the most

                          Comentariu


                          • #14
                            Maine sau poimaine ma duc sa vad care-i situatia cu sala. Intr-adevar, se vasleste puternic la Botoșani dar poate ca-i pacalim cumva si ne-o lasa si noua o zi.
                            Diseara o sa verific si ce alternative sunt ca sa ma duc cu tema facuta. Momentan nu pot sa vad decat trunchiat tabelul afisat de Gelu (din cauza marimii monitorului) dar va voi comunica zilele urmatoare data exacta. Oricum, pana un alta 2 mai 2015 ramane data valabila.
                            Blade: lemn off...ce lemn !
                            Bh: cu tepi
                            Fh: fara tepi

                            Comentariu


                            • #15
                              Postat în original de sorin_client Vezi post
                              .... Momentan nu pot sa vad decat trunchiat tabelul afisat de Gelu (din cauza marimii monitorului) dar va voi comunica zilele urmatoare data exacta. Oricum, pana un alta 2 mai 2015 ramane data valabila.
                              La mine se vede si de pe tableta,...ia vezi bara de jos, trage de ea la stg/dr
                              Hobby: Motoare si ski !
                              http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                              Comentariu


                              • #16
                                Bravo Gelu cu bune , cu rele , cu mici certuri dupa turneul final , iata ca miscarea Amatur continua , iar eventualele solicitari vor continua a fi lamurite....Au mai invatat si organizatorii de cerintele amaturistilor , a mai crescut fair-play- ul , se vor imbunatati conditiile de joc ,deci OK .Sarbatori cu bine si sa fim mai intelegatori , mai pacifisti in noul an. La buna revedere...

                                Comentariu


                                • #17
                                  Si eu tin sa-l felicit pe Gelu pentru efortul depus pentru ca aceasta comunitate a pasionatilor de tenis de masă sa mearga mai departe.Aceasta comunitate frumoasa functionaneaza cu astfel de oameni cu suflet.Intotdeauna vor fi "voci"care vor carcoti dar sunt convins ca AMATURUL v-a merge mai departe.
                                  Felicitari conducerii AMATUR!
                                  Un an nou plin de turnee reusite!
                                  Cu stima ,
                                  Alex Mureșanu

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Dl Petenchi de la Roman mi a comunicat ca vrea sa faca si anul asta A-ul din februarie..vad ca si 14 si 28 ar fi OK..dupa ce verifica disponibilitatea salii mai vb
                                    of all the things i lost i miss my mind the most

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Postat în original de cata_60 Vezi post
                                      Dl Petenchi de la Roman mi a comunicat ca vrea sa faca si anul asta A-ul din februarie..vad ca si 14 si 28 ar fi OK..dupa ce verifica disponibilitatea salii mai vb
                                      Bravo, dl Edi Petenchi ! Cupa WHY NOT editia a III a ROMAN devine usor usor o traditie !
                                      TRUST NO ONE !

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Galațiul figureaza pe 27 iunie.M-am bucurat sa vad asta.Se stie cine organizeaza si locatia ?
                                        Poți vorbi neintrebat dar nu intreba nevorbit.

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Daca tot cezurati cum vreti voi am o rugaminte exmatriculati-ma cum la-ti exmatriculat si pe Nea Ion Dinicescu

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Vad ca nici la Fight nu am ajuns

                                          - - - Actualizat - - -

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de dantim
                                            Amaturul cum merge mai departe fara Dan Bodeanu cred ca va merge si fara Gelu,ce nu inteleg ridicatul in slavi o fi inlocuitorul lui Dan si noi nu stim nimic.
                                            Mai departe de ANDO ca mai santem in perioada sarbatorilor
                                            Postat în original de GeluBv Vezi post
                                            Regulament 2015
                                            AmaTuR Romania
                                            Regulamentul Circuitului Individual de Tenis de Masa 2015
                                            1. Circuitul AmaTuR

                                            Anexa I
                                            Consiliul Director Amatur
                                            1. Coordonatorii regionali:
                                            Catalin cozma Fălticeni - pt judetele Botoșani, Suceava, Iași, Neamț, Bacău, Vaslui;
                                            Aurel Fratea Constanța - pt judetele Constanța, Tulcea, Galați, Brăila, Vrancea;
                                            Dan Bodeanu București - pt București si judetele Ilfov,,Giurgiu, Teleorman;
                                            Adrian Lazaroiu Targoviște - pt judetele Dâmbovița, Prahova, Buzău, Ialomita, Călărași;
                                            Sorin Botirca Topoloveni - pt judetele Argeș, Valcea, Olt, Gorj, Dolj, Mehedinti;
                                            Imre Kantor Reghin -pt judetele Brașov, Covasna, Harghita, Mureș, Sibiu;
                                            Bogdan Roman Arad -pt judetele Caras Severin, Timis, Arad, Hunedoara, Bihor;
                                            Florin Apian Bistrița - pt judetele Alba, Cluj, Bistrița, Salaj, Maramureș, Satu Mare;
                                            2.Organizatori principali regionali:
                                            Dan Chirap Gura Humorului - pt judetele Botoșani, Suceava, Iași, Neamț, Bacău, Vaslui;
                                            Costin Corcoz Focșani - pt judetele Constanța, Tulcea, Galați, Brăila, Vrancea;
                                            Rares Leorda București- pt București si judetele Ilfov, Giurgiu, Teleorman;
                                            Lucian Bozga Baicoi - pt judetele Dâmbovița, Prahova, Buzău, Ialomita, Călărași
                                            Florin Toma Pitești - pt judetele Argeș, Valcea, Olt, Gorj, Dolj, Mehedinti;
                                            Gelu Vladoiu Brașov - pt judetele Brașov, Covasna, Harghita, Mureș, Sibiu;
                                            Marius Sferlea Oradea - pt judetele Caras Severin, Timis, Arad, Hunedoara, Bihor;
                                            Laszlo Toth Cluj - pt judetele Alba, Cluj, Bistrița, Salaj, Maramureș, Satu Mare;
                                            Dupa cum se observa,Dan Bodeanu face parte ca si pana acum din Comitetul Director Amatur ,coordonator al Zonei 3 ,si doar dupa cum bine stim a renuntat la functia de Presedinte , in rest cred ca pana acuma si-a indeplinit sarcinile pentru aceasta zona care este in continua crestere ,iar in atributiunile Amatur se ocupa de Miniamatur,iar Gelu Vladoiu se ocupa de Regulament si impreuna cu Cozma si Florin de buna desfasurare a Calendarului.

                                            Am facut aceasta interventie deoarece consider ca afirmatia ta ,DANE,este o instigare ieftina de care cred ca lumea este satula,si nici decum nu este o actiune "vigilenta" ,care se doreste constructiva pentru bunul mers al Amaturului.De aceea o sa te rasplatesc cu un "UNLIKE" pt instigare.

                                            P.S.Ramai vigilent Dane dar nu sarcastic.

                                            Acelasi EMI

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Mmda mesaj privat

                                              - - - Actualizat - - -

                                              UNLIKE cred ca este in postarea mea care a fost cenzurata

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de dantim Vezi post
                                                Mmda mesaj privat

                                                - - - Actualizat - - -

                                                UNLIKE cred ca este in postarea mea care a fost cenzurata
                                                Atunci este un UNLIKE virtual

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Am o rugaminte ,nu mai fi-ti penibil-i macar sincronizativa

                                                  - - - Actualizat - - -

                                                  Postat în original de Zosim1 Vezi post
                                                  Dupa cum se observa,Dan Bodeanu face parte ca si pana acum din Comitetul Director Amatur ,coordonator al Zonei 3 ,si doar dupa cum bine stim a renuntat la functia de Presedinte , in rest cred ca pana acuma si-a indeplinit sarcinile pentru aceasta zona care este in continua crestere ,iar in atributiunile Amatur se ocupa de Miniamatur,iar Gelu Vladoiu se ocupa de Regulament si impreuna cu Cozma si Florin de buna desfasurare a Calendarului.

                                                  Am facut aceasta interventie deoarece consider ca afirmatia ta ,DANE,este o instigare ieftina de care cred ca lumea este satula,si nici decum nu este o actiune "vigilenta" ,care se doreste constructiva pentru bunul mers al Amaturului.De aceea o sa te rasplatesc cu un "UNLIKE" pt instigare.

                                                  P.S.Ramai vigilent Dane dar nu sarcastic.

                                                  Acelasi EMI
                                                  Cum bine stiti (poate tu nu) la-ti adus in postura de a renunta

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X