Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce spuneti de lemele vechi Meteor ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ce spuneti de lemele vechi Meteor ?

    Am o paleta formata dintr-un lemn Meteor si doua fețe chinezesti Friendship, din pacate au fost lipite cu prenadez. Merita sa cumpar doua fețe sh japoneze sau europene si sa le lipesc pe el ? Ce fețe merg lipite pentru un joc ofensiv-atac ? Am o paleta care este ALL si ma interesa daca pot sa o fac pe asta off . Joaca cineva cu astfel de lemne ? Merita lemnul sau nu ?
    Multumesc .

    - - - Actualizat - - -

    Ce spuneti de lemnele vechi Meteor ? Am "mancat" o litera.

  • #2
    Daca esti hotarat sa prestezi un joc la acelasi nivel fara imbunatatiri timp de 3 ani poti juca tot cu meteorul. Dar daca vrei sa progresezi eu zic sa folosesti un lemn obisnuit all+ sau off- fara compozite cu fete de viteza, duritate si grosime medie. Succes.
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Nu se merita,e depasit.Ia orice lemn la 100-150 de lei si e cu mult peste acel Meteor

      Comentariu


      • #4
        Ione bun venit pe forum, nu merita sa strici fete de paleta bune pe un lemn trecut de mult, si nici nu sare cum trebuie fetele pe un asa lemn,,, este bun de pus in vitrina acel lemn, poate fi o aminitre frumoasa din vemurile strabune...

        Comentariu


        • #5
          Multumesc pentru raspunsuri!
          O sa pastrez paleta cu lemnul meteor pentru a o imprumuta celor care nu au si vor sa joace, paleta de rezerva. Am vazut si eu lemnele si fețele cu care obisnuiesc sa joace cei pasionati, inca nu sunt de nasul meu, poate in viitor o sa trec si eu la acel nivel, la un setup mai profesional. Cand va permite bugetul stiu cu cine sa vorbesc.
          Cu stima.
          Ion Eiane

          Comentariu


          • #6
            poti atasa o poza cu lemnul meteor?
            xiom magellan
            tibhar vari spin
            palio ck

            Comentariu


            • #7
              Paleta cu lemn Meteor nu o vand, cel putin nu acum. Mai am prieteni cu care joc tenis ocazional si nu au paleta, momentan am doar doua palete, cea cu lemn Meteor este una din ele.
              Cu stima.

              Comentariu


              • #8
                Postat în original de cucubrazil Vezi post
                poti atasa o poza cu lemnul meteor?

                ti am trimis mesaj privat cu asa palete daca vrei,,,

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X