Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu 2"A?ni KING PONG -Oradea- 21.02.2015 - "FRIENDS"

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O parte din pozele facute:

    https://www.facebook.com/media/set/?...4245532&type=1
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

    Comentariu


    • Eu stiu sigur ca am avut 2victorii si in meciul direct l-am batut pe Dani Leo si Cosmin a avut 3 victorii si a fost pe locul 4.Eu am fost pe 5 Dani Leo pe 6 si Vaida Octav pe 7.
      Va rog sa afisati foaia de albitraj si sa modificati clasamentul conform realitatii!
      Ultima editare de D.D.; 22.feb.2015, 00:14.

      Comentariu


      • Postat în original de D.D. Vezi post
        Eu stiu sigur ca am avut 2victorii si in meciul direct l-am batut pe Dani Leo si Cosmin a avut 3 victorii si a fost pe locul 4.Eu am fost pe 5 Dani Leo pe 6 si Vaida Octav pe 7.
        Va rog sa afisati foaia de albitraj si sa modificati clasamentul conform realitatii!
        Imi cer scuze daca am citit gresit foia. Indiferent ca e vina mea sau nu, la dimineata (dupa ora 10:00) primul lucru va fi sa corectez! Dar acuma ma pun sa dorm!
        Club King Pong Oradea
        www.kingpong.ro
        0359 181 232

        Comentariu


        • Multumesc frumos tuturor jucatorilor pentru participare, multi au facut drum lung sa ajunga la noi si pentru asta ne simtim onorati! Sper ca toti 85, de la 10 ani pana la 81 de ani, au fost macar 95% multumiti, ca sa pot sa ma simt si eu multumit de ceea ce fac! Faptul ca cei care au mai fost la noi, revin cu mare placere confirma ceva...
          La revedere!
          Club King Pong Oradea
          www.kingpong.ro
          0359 181 232

          Comentariu


          • Postat în original de D.D. Vezi post
            Eu stiu sigur ca am avut 2victorii si in meciul direct l-am batut pe Dani Leo si Cosmin a avut 3 victorii si a fost pe locul 4.Eu am fost pe 5 Dani Leo pe 6 si Vaida Octav pe 7.
            Va rog sa afisati foaia de albitraj si sa modificati clasamentul conform realitatii!
            Pe 4 a terminat Boata Edgar. David Cosmin, adică eu, am avut 5 victorii si am câștigat grupa.
            Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

            Comentariu


            • Poate postati si rezultatele concursului de la dublu.
              Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
              Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

              Comentariu


              • A fost un Turneu frumos , si cu jucători foarte buni!!! Felicitari Organizatorilor!!!

                Felicitări tuturor participantilor!!!



                Ultima editare de leo33; 22.feb.2015, 14:05.

                Comentariu


                • La Dublu a castigat perechea din Oravita:,,Put Gabriel-Lungu Marius".

                  Comentariu


                  • Am vazut foaia azi dimineata si nu a fost scris corect nr de victorii era trecuta la mine o victorie desi aveam 2 deci eu am terminat pe 5 si Dani Leo pe 6 amandoi cu 2 victorii dar in meciul direct am castigat eu.
                    Multumesc pentru intelegere si scuze pentru insistenta!
                    In rest concurs tare si organizare ca de obicei buna, ne-am simtit bine si asteptam cu nerabdare urmatorul concurs .
                    Ps. La multi ani King Pong!
                    Ultima editare de D.D.; 22.feb.2015, 15:30.

                    Comentariu


                    • Despre turneul de dublu:
                      Numar total echipe 26
                      Sistemul a fost eliminatoriu de 32 cu 6 "BYE"-uri
                      Clasament:
                      1. Put Gabriel cu Lungu Marius
                      2. Szabo Lajos cu Farcas Vlad
                      3. Ghile Ioan cu Avram Victor si Gergely Anton cu Tic Ioan

                      Echipa castigatoare a primit pe langa cupe, medalii si diplome, o noapte de cazare la Hotel Elite **** pentru doua persoane.
                      Echipele de pe locurile 2 si 3 au primit medalii si diplome.
                      Club King Pong Oradea
                      www.kingpong.ro
                      0359 181 232

                      Comentariu


                      • Un turneu foarte reusit.
                        Felicitari tuturor participantilor!

                        La multi ani King Pong!!!

                        Comentariu


                        • Felicitari pentru organizare,cu micile advertente care se pot elimina la viitoarele confruntari.
                          Participantilor si merituosilor premianti de la mbele sectiuni!

                          Comentariu


                          • Cu toate ca, in paralel cu tuneele amatur de open si amatori, s-a desfasurat si un turneu de dublu, desfasurarea turneului a fost foarte fluenta, datorita implicarii deosebite a organizatorilor. Si au reusit asta, cu multa discretie si fara sa fie agasanti.

                            Felicitari organizatorilor si participantilor la turneu pentru contributia la aceasta reusita, desi a fost o mare aglomeratie intr-un spatiu relativ mic.

                            Comentariu


                            • Echipa de Tenis de Masa din Oravita va multumeste ptr buna gazduire si org a Turneului iar Colegilor si Prietenilor cu care ne.am revazut in noul An Competitional va dorim sa aveti parte de multe succesuri pe viitor!Bafta tuturor..

                              Comentariu


                              • De curiozitate am verificat si eu clasamentele nationale afisate pe site-ul federatiei romane de tenis de masă si am vazut ca
                                - Szilaghi Paul- este legitimat in Romania actualmente la CSS Odorheiu Secuiesc(in ian 2014 vezi clasamentul era legitimat la C.E. Carei) numar legitimatie 2692-locul 1 in clasamentul din Ian 2015 copii 8-10 ani-FELICITARI PAUL -SA FII MEREU PRIMUL !!! (http://www.frtenismasa.ro/Clasament/...i4_01_2015.pdf , http://www.frtenismasa.ro/Clasament/.../m_01_2014.pdf)
                                -Mudure Marcel-este legitimat in Romania la Clubul Elevilor Carei numar legitimatie 2140 -locul 15 in clasamentul din Ian 2015 juniori 3(http://www.frtenismasa.ro/Clasament/...3_011_2015.pdf)


                                Eu am avut placerea sa joc cu amândoi.Ii felicit pe ei si pe antrenorii lor pentru ce au realizat pana in prezent si-i incurajez sa participe la cat mai multe competitii-eu zic ca asa,poate, unul dintre ei sau altii ca ei vor reusi sa ne reprezinte cu succes si pe plan international,iar noi vom fi mandri de ei!

                                Comentariu


                                • Postat în original de Dacian Cotca Vezi post
                                  De curiozitate am verificat si eu clasamentele nationale afisate pe site-ul federatiei romane de tenis de masă si am vazut ca
                                  - Szilaghi Paul- este legitimat in Romania actualmente la CSS Odorheiu Secuiesc(in ian 2014 vezi clasamentul era legitimat la C.E. Carei) numar legitimatie 2692-locul 1 in clasamentul din Ian 2015 copii 8-10 ani-FELICITARI PAUL -SA FII MEREU PRIMUL !!! (http://www.frtenismasa.ro/Clasament/...i4_01_2015.pdf , http://www.frtenismasa.ro/Clasament/.../m_01_2014.pdf)
                                  -Mudure Marcel-este legitimat in Romania la Clubul Elevilor Carei numar legitimatie 2140 -locul 15 in clasamentul din Ian 2015 juniori 3(http://www.frtenismasa.ro/Clasament/...3_011_2015.pdf)


                                  Eu am avut placerea sa joc cu amândoi.Ii felicit pe ei si pe antrenorii lor pentru ce au realizat pana in prezent si-i incurajez sa participe la cat mai multe competitii-eu zic ca asa,poate, unul dintre ei sau altii ca ei vor reusi sa ne reprezinte cu succes si pe plan international,iar noi vom fi mandri de ei!
                                  Si eu ii felicit , dar raman la propunerea anterioara: sa joace la Open nu la Amatori!

                                  Comentariu

                                  Who has read this thread:
                                  Procesare...
                                  X