tt-shop.ro 468x60pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 212

Subiect: Turneu A - Bistrita - 28 feb 2015

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.497
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    519 z 7 h 25 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17421

    Turneu A - Bistrita - 28 feb 2015

    LOCALITATEA: Bistrita
    DATA: Sambata 28 februarie 2015
    ORA: 08.00 - 09.20 - inscrieri, la 09.30 incep meciurile.
    SALA de tenis de masa "Gheorghe Bozga"
    ADRESA: str. Parcului, coordonate 47°07'55'' // 24°30'13'' (in parc, langa super-marketul LIDL, stadionul Gloria, Sala Polivalenta)

    LOGISTICA: 20 mese Butterfly, Tibhar si Donic;
    - mingi Donic Coach in grupe, Bty*** in eliminatorii;

    TAXA: 25 ron - din care cate 2 ron se vireaza catre Amatur;
    - copii 10 ron;
    - doamne/domnisoare 10 ron;
    - persoane cu dizabilitati 0 ron;

    Se asigura apa plata/minerala, cafea;
    MATERIALE DE PREMIERE: cupe, medalii si diplome - locurile 1-4, medalii si diplome - locurile 5-8

    La turneu va fi prezent Rasvan Crisan cu un stand de produse Butterfly al firmei TT-Shop.

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana vineri 27 feb ora 18.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile, primul venit-primul servit;
    - absentii nemotivati vor fi trecuti cu "N" in clasament;
    - organizatorii isi rezerva dreptul de a nu accepta inscrierea jucatorilor care figureaza cu absente in clasamentul general;
    - daca va exista o lista de asteptare, jucatorii care s-au retras in ultima zi la turneele din 2014 (organizate la Bistrita si Dej) vor fi trecuti automat pe aceasta lista; - se amana treaba asta pentru turneele viitoare;

    SISTEMUL DE JOC:
    - doua turnee, open si amatori, vor incepe la aceeasi ora (09.30);
    - numar maxim de participanti: Amatori - 112, Open - 48
    - grupe inferioare (4 jucatori, cate doua grupe pe o masa) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, dupa o schema aleatoare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 se trag la sorti (se vor putea intalni doar in finala cu locurile 1 corespondente din grupele superioare).

    ORGANIZATORI: Apian Florin - 0748 143566, Nistor Dorel - 0740 511665

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 17.02.2015 la 19:39.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.497
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    519 z 7 h 25 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17421

    Inscrieri - Bistrita 28 feb 2015

    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Clasament Open / Amatori
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inferioare Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Inferioare Amatori
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Superioare Amatori
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Superioare Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Amatori
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Eliminatorii Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Finala - Open
    Citat Postat în original de FlorinBN Vezi post
    Semifinale/Finala - Amatori

    Inscrieri Open - on 26-Feb-15 at 11:23:48

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 30.65 - O
    2. Mosneagu Marius, Falticeni - 16 - 28.32 - OL
    3. Nistor Dorel, Bistrita - 27 - 27.64 - O
    4. Sicoe Rodica, Cugir - 37 - 26.67 - OFW
    5. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 17 - 26.23 - O
    6. Farkas Gabor, Targu Mures - 20 - 25.84 - O
    7. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc - 1057 - 25 - O
    8. Mocean Dan, Cluj Napoca - 22 - 24.97 - O
    9. Morosanu Vasile, Suceava - 33 - 24.36 - OW
    10. Apian Florin, Bistrita - 34 - 23.6 - O
    11. Sufletel Radu, Alba Iulia - 44 - 23.32 - OL
    12. Cozma Catalin, Falticeni - 40 - 23.22 - OLW
    13. Zidar Victor, Reghin - 45 - 22.68 - O
    14. Simion Boby, Cluj Napoca - 38 - 22.42 - OH
    15. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 129 - 22.03 - O
    16. Hagatis Andrei, Vatra Dornei - 50 - 22 - O
    17. Ilies Ioan, Radauti - 113 - 21.98 - O
    18. Subcinski Alexandru, Suceava - 242 - 21.29 - O
    19. Pop Zoltan, Dej - 85 - 21.02 - O
    20. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 72 - 20.94 - O
    21. Andone Claudiu, Cugir - 77 - 20.84 - O
    22. Birtalan Robert, Oradea - 86 - 20.73 - O
    23. Fazakas Attila, Toplita - 73 - 20.46 - O
    24. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei - 381 - 20 - O
    25. Catricicau Adrian, Baia Mare - 298 - 19.71 - O
    26. ON HO, Bucuresti - 69 - 19.53 - O
    27. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc - 157 - 19.43 - OW
    28. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 55 - 19.34 - OW
    29. Tira Viorel, Bistrita - 238 - 19.29 - OW
    30. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 63 - 19 - O
    31. Irsai Istvan, Targu Mures - 147 - 18.75 - O
    32. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 504 - 18.75 - O
    33. Nistor Iosif, Siculeni - 90 - 18.44 - O
    34. Ciure Alin, Baia Mare - 322 - 18.43 - O
    35. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 181 - 18.05 - O
    36. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 78 - 17.63 - A
    37. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 96 - 17.12 - A
    38. Purdila Dan, Falticeni - 698 - 16.33 - A
    39. Toporas Cosmin, Suceava - 253 - 15.4 - A
    40. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 270 - 13.26 - A
    41. Ticala Vasile Jr, Viseu - 764 - 12.67 - A
    42. Galban Calin, Viseu - 876 - 12.33 - AJ
    43. Bartha Fruzsina, Odorheiu Secuiesc - 452 - 11.63 - AJF
    44. Aberle Ildiko, Oradea - 350 - 11.36 - AF
    45. Losoncz Laszlo, Dealu - 586 - 11.28 - A
    46. Ticala Vasile, Viseu - 1017 - 11 - A
    47. Ciascai Alin, Baia Mare - 3056 - 0 - O
    48. Kiss Janos, Miercurea Ciuc - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Ban Peter, Cluj Napoca - - -
    2. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin - - -
    3. Dumitru Ioan, Bistrita - - -
    4. Muresan Iulian, Cluj Napoca - - -
    5. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - - -
    6. Daneliuc Gabi, Sibiu - - -


    Inscrieri Amatori - on 27-Feb-15 at 17:27:23

    1. Puscas Arpad, Gherla - 310 - 17.86 - A
    2. Parcalab Mihai, Bistrita - 406 - 17.8 - A
    3. Denes Ferenc, Praid - 125 - 17.76 - AW
    4. Rosca Niculai, Galanesti - 301 - 17.67 - A
    5. Marian Florin, Reghin - 130 - 17.38 - A
    6. Farkas Bence, Targu Mures - 89 - 17.29 - AJ
    7. Birtalan Laszlo, Oradea - 98 - 17.26 - A
    8. Rusin Iaroslav, Ucraina - 997 - 17 - A
    9. Beica Florin, Gherla - 294 - 16.7 - A
    10. Colesniuc Romeo, Botosani - 107 - 16.48 - AW
    11. Vita Istvan, Reghin - 263 - 16.33 - A
    12. Volostiuc Marius, Suceava - 191 - 16.07 - A
    13. Firu Marian, Vatra Dornei - 267 - 15.85 - A
    14. Barabas Sandor, Toplita - 142 - 15.82 - A
    15. Curpas Ioan, Oradea - 207 - 15.75 - AW
    16. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 136 - 15.7 - A
    17. Pop Danut, Dej - 124 - 15.4 - A
    18. Corneanu Sorin, Botosani - 135 - 15.36 - A
    19. Keresztes Zoltan, Gheorgheni - 370 - 15.14 - A
    20. Somlea Darian, Cisnadie - 160 - 15.04 - A
    21. Chesei Lucian, Baia Mare - 1238 - 15 - A
    22. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 170 - 14.88 - AH
    23. Maerean Claudiu, Bistrita - 463 - 14.6 - A
    24. Hodis Andrei, Gherla - 441 - 14.43 - A
    25. Sofian Corneliu, Suceava - 156 - 14.4 - AW
    26. Kezdi Janos, Corund - 177 - 14.36 - A
    27. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 275 - 14 - A
    28. Tira Ioan, Bistrita - 998 - 14 - A
    29. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 199 - 13.36 - A
    30. Bercea Marius, Somcuta Mare - 758 - 13.25 - A
    31. Moldovan Doru, Dej - 356 - 13.2 - A
    32. Vass Alexander, Beclean - 466 - 12.86 - A
    33. Matei Dumitru, Deva - 231 - 12.85 - AW
    34. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc - 390 - 12.83 - A
    35. Muresanu Alex, Sibiu - 353 - 12.7 - A
    36. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 265 - 12.6 - A
    37. Scurtu Nicolae, Bistrita - 483 - 12.5 - AW
    38. Janosi Attila, Targu Mures - 316 - 12.44 - A
    39. Cont Cosmin, Gherla - 524 - 12.07 - A
    40. Ghile Ioan, Oradea - 396 - 12.05 - A
    41. Dragan Mihai, Bistrita - 517 - 11.83 - A
    42. Roman Ovidiu, Nasaud - 421 - 11.75 - A
    43. Grecu Gheorghe, Bistrita - 525 - 11.71 - AW
    44. Medve Mihai, Reghin - 568 - 11.67 - A
    45. Marian Calin, Reghin - 526 - 11.51 - A
    46. Modarco Daniel, Ucraina - 1244 - 11.5 - A
    47. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 845 - 11.33 - A
    48. Garaz Mircea, Bistrita - 559 - 11.3 - AW
    49. Rosca Adela, Galanesti - 587 - 11.2 - AF
    50. Istrate Adrian, Bistrita - 846 - 11 - A
    51. Iovdi Gheorghe, Ucraina - 1693 - 11 - A
    52. Corocaescu Cristian, Suceava - 527 - 10.93 - A
    53. Spaller Tiberiu, Nasaud - 323 - 10.78 - A
    54. Decean Darian, Sibiu - 461 - 10.75 - A
    55. Joldes Adrian, Bistrita - 652 - 10.6 - A
    56. Bumbu Pavel, Razboieni - 399 - 10.56 - A
    57. Lucic Corneliu, Suceava - 305 - 10.51 - AW
    58. Cristea Virgil, Cugir - 415 - 10.33 - A
    59. Motorga Dorin, Targu Mures - 428 - 10 - A
    60. Maxim Cristian, Bistrita - 837 - 10 - A
    61. Robu Valentin, Botosani - 403 - 9.82 - AW
    62. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 576 - 9.71 - A
    63. Galfi Levente, Cluj Napoca - 723 - 9.5 - AW
    64. Zavaski Ioan, Dej - 501 - 9.43 - A
    65. Rosca Nicolae, Galanesti - 674 - 9.2 - A
    66. Popa Gheorghe, Aiud - 1275 - 9 - A
    67. Barabas Claudiu, Bistrita - 535 - 8.88 - A
    68. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 528 - 8.75 - A
    69. Ujica Marin, Toplita - 908 - 8.55 - A
    70. Sutu Dorel, Bistrita - 1090 - 8.5 - A
    71. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 1137 - 8.5 - A
    72. Rosca Mihai, Galanesti - 706 - 8.4 - AJ
    73. Fulop Attila, Aiud - 983 - 8.33 - A
    74. Iliescu Lucian, Toplita - 1191 - 8.33 - A
    75. Pralea Constantin, Alba Iulia - 439 - 8.25 - AW
    76. Covalcic Paula, Baia Mare - 818 - 8.2 - AF
    77. Vass Sandor, Beclean - 571 - 8.18 - A
    78. Lovasz Vilmos, Gheorgheni - 636 - 8.14 - A
    79. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 638 - 8 - A
    80. Campean Ionut, Viseu - 1035 - 8 - A
    81. Vajda Erno, Reghin - 1192 - 8 - A
    82. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 924 - 7.8 - A
    83. Butnaru Madalina, Vatra Dornei - 871 - 7.67 - AJF
    84. Spermezan Dorel, Nasaud - 1509 - 7.5 - A
    85. Flore Claudiu, Bistrita - 852 - 7.2 - A
    86. Sarcani Andrei, Targu Mures - 1120 - 7 - A
    87. Cazacu Florin, Vatra Dornei - 1337 - 7 - A
    88. Dirlea Ioan, Aiud - 1583 - 7 - AH
    89. Torok Zoltan, Cluj Napoca - 2051 - 7 - A
    90. Andreka Sebastian, Baia Mare - 2057 - 7 - A
    91. Vaduva Dan, Bistrita - 1038 - 6.75 - AW
    92. Lorinczi Bela, Gheorgheni - 1007 - 6.67 - A
    93. Colcer Nicolae, Toplita - 1199 - 6.4 - A
    94. Tanko Rudolf, Gheorgheni - 2200 - 6 - A
    95. Maksutovici Gelcu, Cluj Napoca - 1148 - 5.75 - A
    96. Naiba Dragos, Cluj Napoca - 1257 - 5.75 - A
    97. Todor Csaba, Gheorgheni - 1372 - 5.33 - A
    98. Damian Vasile, Nasaud - 1170 - 5.25 - A
    99. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc - 899 - 5.2 - AF
    100. Ivisuc Teofil, Poiana Stampei - 1457 - 5 - A
    101. Savu Nicolae, Bistrita - 1514 - 5 - A
    102. Derzsi Lorand, Targu Mures - 1804 - 5 - A
    103. Singeorzan Cornel, Bistrita - 1485 - 0 - A
    104. Dranca Ana Maria, Vatra Dornei - 1649 - 0 - AJF
    105. Pop Eugen, Bistrita - 2464 - 0 - AW
    106. Luca Eugen, Aiud - 2467 - 0 - A
    107. Turdean Ionut, Bistrita - 2719 - 0 - A
    108. Koloman Todor, Dej - 2765 - 0 - A
    109. Lupescu Nicolae, Reghin - 3644 - 0 - A
    110. Tegzes Robert, Gheorgheni - nou - 0 - A
    111. Albert Csenge Lila, Cluj Napoca - nou - 0 - A
    112. Mal Calin, Baia Mare - nou - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca - - -
    2. Grigor Fabian, Viseu - - -
    3. Vita Emil, Toplita - - -
    4. Kocsis Laszlo, Toplita - - -
    5. Fulop Laszlo, Targu Mures - - -
    6. Trandafir Vasile, Targu Mures - - -
    7. Puscas Iosif, Gherla - - -
    8. Lunca Razvan, Tarnaveni - - -
    9. Bizau Ioan, Baia Mare - - -
    10. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - - -
    11. Simionca Grigore, Bistrita - - -
    12. Bernat Nicolae, Targu Mures - - -
    13. Moldovan Alin, Sighetu Marmatiei - - -
    14. Calauz Horatiu, Baia Mare - - -
    15. Avram Gabriel, Radauti - - -
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 01.03.2015 la 18:48.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. Îmi place PaliHR, Calin Galban, macocco, flowmaster, Lilian, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Se inscriu la amatori:
    Mihaly Eva si Zakarias Szabolcs din Odorheiu Secuiesc si Kezdi Janos din Corund.
    Se inscriu la open:
    Bartha Fruzsina si Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  5. Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.622
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 11 h 52 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15425
    Din Reghin: Kantor Imre Zoltan la amatori, Zidar Victor la open.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui mandelafree
    Data înscrierii
    07.10.2012
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    52
    Postări
    1.091
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2664
    Ciurca Sorin - Tarnaveni - Open
    Sarcani Andrei, Ciurca Ovidiu - Targu Mures - Amatori.
    Timo Boll ALC F/B Tenergy 05.
    https://www.youtube.com/channel/UCzq...cyMHq2mWRUvN3A
    Va rog sa aveti o viata frumoasa.

  8. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    16.05.2010
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    44
    Postări
    533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 12 h 15 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    285
    La amatori din Reghin:
    Marian Florin
    Marian Calin
    Vita Istvan
    Medve Mihai
    Biro Istvan
    Nagy Mihaly
    Vajda Erno
    Lupescu Nicolae

  9. Îmi place ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    17
    Postări
    647
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    94 z 18 h 57 m
    Timp online pe zi
    1 h 3 m
    Reputație
    174
    La Open se inscriu din Viseu:
    Galban Calin
    Ticala Vasile
    Ticala Vasile JR
    Iar la amatori tot din Viseu se inscrie:
    Campean Ionut
    Blade:Butterfly Jun Mizutani ZLC
    FH: Butterfly Tenergy 05
    BH: Butterfly Tenergy 05-FX

  11. Îmi place PRIZA TOK, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    junior

    Data înscrierii
    17.01.2015
    Locație
    targu mures
    Vârstă
    30
    Postări
    87
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 h 17 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    73
    Se inscrie Derzsi Lorand din Targu Mures.

  13. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    11.01.2012
    Locație
    dej
    Vârstă
    47
    Postări
    286
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 5 h 7 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    109
    se inscrie Pop Zoltan din Dej la Open si Pop Danut,Moldovan Doru,Zavaski Ioan din Dej la Amatori.

  15. #10
    senior

    Data înscrierii
    20.12.2010
    Locație
    Bistrita/ Cluj-Napoca
    Vârstă
    32
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 1 h 5 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    128
    Dragan Mihai - amatori - Bistrita

  16. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui denesferi
    Data înscrierii
    21.03.2011
    Locație
    Praid, Romania
    Vârstă
    54
    Postări
    609
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 18 h 27 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    804
    Se inscrie Denes Ferenc din Praid - la open.

  17. #12
    maestru
    Avatarul lui adishorul
    Data înscrierii
    24.01.2011
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    1.732
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    105 z 6 h 49 m
    Timp online pe zi
    47 m
    Reputație
    595
    La amatori Vaduva Dan, Barabas Claudiu, Scurtu Nicolae, Savu Nicolae, Joldes Adrian toti din Bistrita.
    Nittaku violin​T80 / Baracuda

  18. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    08.04.2011
    Locație
    Gheorgheni
    Vârstă
    51
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 32 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    73
    Din Gheorgheni la amatori:
    Keresztes Zoltán
    Tegzes Róbert
    Tódor Csaba
    Lovász Vilmos
    Lőrinczi Béla
    Tankó Rudolf

  19. #14
    senior
    Avatarul lui predesculevente
    Data înscrierii
    27.05.2011
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    42
    Postări
    297
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    172
    Predescu Levente din M-Ciuc la amatori
    BL: Der Materialspezialist Revolution All+
    FH: Andro Rasant Grip 1,9
    BH: Der Materialspezialist Mega-Block 1,5

  20. Îmi place Dan Universal le-a plăcut acest mesaj
  21. #15
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    368
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 12 h 15 m
    Timp online pe zi
    32 m
    Reputație
    290
    se inscriu luca eugen ,fulop attila, dirlea ioan si popa gheorghe din aiud si bumbu pavel razboieni

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 163
    Ultimul post: 31.12.2015, 18:13
  2. Turneu A - Bistrita - 21 nov 2015
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 205
    Ultimul post: 30.11.2015, 20:38
  3. Cupa Bistrita 2015 - In memoriam Gheorghe Bozga
    De rasvan în forumul Competiții
    Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 15.03.2015, 15:54
  4. Turneu B - Bistrita - 18 feb 2015 (miercuri)
    De FlorinBN în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 19.02.2015, 18:11
  5. TURNEU B - BISTRITA
    De rasvan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 07.11.2006, 00:04

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •