Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A Baicoi 07 martie

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de BOZGANU Vezi post
    Mai Remus dar pe noi organizatorii nu ne feliciti sau nu te mai bagi in seama cu noi...la buna vedere
    Nu sunt in masura sa apreciez eu de aici ,pe organizatori ii felicita exclusiv participantii prezenti,ei apreciaza cel mai bine eforturile depuse la un asemenea turneu.La buna vedere,tuturor
    Ultima editare de victorache; 08.mar.2015, 16:58.
    BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
    FH - TENERGY 64
    BH - XIOM VEGA EUROPE

    Comentariu


    • Postat în original de victorache Vezi post
      Nu sunt in masura sa apreciez eu de aici ,pe organizatori ii felicita exclusiv participantii prezenti,ei apreciaza cel mai bine eforturile depuse la un asemenea turneu.La buna vedere,tuturor
      Hai ca esti in masura, nu te da lovit )))

      Macar pt efortul de a face rost de logistica necesara....si-ti mai spun una simpla, openul a inceput la 13,28,...

      Felicitari echipei de organizatori, felicitari Cosmin F.!
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Gelule zi si mie ce setari sa fac ca sa fiu si eu pe invizibil ca tine

        Comentariu


        • Postat în original de GeluBv Vezi post
          Hai ca esti in masura, nu te da lovit )))

          Macar pt efortul de a face rost de logistica necesara....si-ti mai spun una simpla, openul a inceput la 13,28,...

          Felicitari echipei de organizatori, felicitari Cosmin F.!
          Eforturi au fost,sunt si vor fi mereu Gelutu....Eu nu am mai fost prin AMATUR de la turneul final 2012,am pierdut de mult contactul cu aceasta miscare,cel putin contactul direct.Nivelul este din ce in ce mai ridicat,atat ca valoarea participantilor,cat si la organizatori.Lucrurile merg asa cum trebuie sa mearga si fara sa ne felicitam prea mult pentru lucrurile de care suntem raspunzatori.Evident ca organizatorii depun o munca imensa si am pretentia ca stiu ce insemana asta, am avut ocazia sa vad din interior asa ceva,dar sincer,si fara sa supar pe cineva,nu prea vad rostul de a ne tot felicita pentru ceva care trebuie facut,ca doar asta au in fisa postului organizatorii.
          Iar ca openistii au inceput la 13,28,parerea mea este ca este un cumul aici...pe deoparte o buna organizare si pe de cealalta parte,si o mai buna educare a participantilor,care ,dupa cum am spus,incet,dar sigur li se ridica valoarea.
          In rest...s-auzim numai de bine...si la buna vedere....no offense.
          Ultima editare de victorache; 08.mar.2015, 20:04.
          BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
          FH - TENERGY 64
          BH - XIOM VEGA EUROPE

          Comentariu


          • Mai Remus, uneori simtim lipsa "sarii si piperului" pe care le aveai din plin!

            Comentariu


            • Postat în original de Cristi I Vezi post
              Mai Remus, uneori simtim lipsa "sarii si piperului" pe care le aveai din plin!
              Cristi sa stii ca si eu simt lipsa voastra..a tuturor,dar in viata nu putem avea mereu tot ce dorim,cateodata pierdem cate ceva pentru a avea altceva.Oricum multam pentru apreciere .
              PS: Transmite-le salutari si celorlalti baieti de la Cocorasti,din Norvegia..stiu ca toti voiau sa ma bata...............la tenis,a nu se intelege gresit de altii.
              Ultima editare de victorache; 08.mar.2015, 20:40.
              BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
              FH - TENERGY 64
              BH - XIOM VEGA EUROPE

              Comentariu


              • Rezumatul turneului, montaj foto + video, vizionare plăcuta!
                https://www.facebook.com/pages/Tenis...81358215226673

                "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                George Bernard Shaw

                https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                Comentariu


                • Multumesc tuturor celor care m-au felicitat ! Vreau NEAPARAT sa remarc ”apetitul” de participare din ce in ce mai mare
                  al PRAHOVENILOR la concursurile Amatur, in jur de 80 ( !!! ) la acest concurs (si nu stiu daca mai exista vreun judet
                  care sa se poata lauda cu asa ceva !). Prin urmare eu cred ca ei sunt adevaratii castigatori ai concursului si merita felicitati
                  din toata inima !
                  PS - Ma folosesc de aceasta cale si ca sa-i anunt ca se incearca o revitalizare a campionatului judetean PH pe echipe, iar pe
                  doritori ii rog sa ma contacteze. Multumesc inca o data !

                  Comentariu


                  • Salut Bogdan!
                    Am incercat sa vad clipul, dat imi apare urmatorul mesaj:
                    "Acest videoclip cuprinde continut de la WMG, care a blocat difuzarea acestuia in tara dvs. invocand drepturile de autor."
                    Poate gasesti vreo solutie sa-l putem vedea.
                    Toate cele bune!
                    Blade: Nittaku Acoustic;
                    FH: Butterfly Tenergy 05;
                    BH: Victas Stiff.

                    Comentariu


                    • Postat în original de victorache Vezi post
                      Eforturi au fost,sunt si vor fi mereu Gelutu....Eu nu am mai fost prin AMATUR de la turneul final 2012,am pierdut de mult contactul cu aceasta miscare,cel putin contactul direct.Nivelul este din ce in ce mai ridicat,atat ca valoarea participantilor,cat si la organizatori.Lucrurile merg asa cum trebuie sa mearga si fara sa ne felicitam prea mult pentru lucrurile de care suntem raspunzatori.Evident ca organizatorii depun o munca imensa si am pretentia ca stiu ce insemana asta, am avut ocazia sa vad din interior asa ceva,dar sincer,si fara sa supar pe cineva,nu prea vad rostul de a ne tot felicita pentru ceva care trebuie facut,ca doar asta au in fisa postului organizatorii.
                      Iar ca openistii au inceput la 13,28,parerea mea este ca este un cumul aici...pe deoparte o buna organizare si pe de cealalta parte,si o mai buna educare a participantilor,care ,dupa cum am spus,incet,dar sigur li se ridica valoarea.
                      In rest...s-auzim numai de bine...si la buna vedere....no offense.
                      Hai ma ca filozof ai devenit,de ce sa nu ne felicitam cand meritam pentru ca atunci cand nu iese bine ai vazut cum ne sare lumea in cap.In alta ordine de idei eu am glumit si am crezut ca ai prins-o din zbor ,nu mai ti minte cand stateam noi la un sprit dupa concursuri si glumeam cu "felicitari organizatorilor"

                      Comentariu


                      • Postat în original de BOZGANU Vezi post
                        Hai ma ca filozof ai devenit,de ce sa nu ne felicitam cand meritam pentru ca atunci cand nu iese bine ai vazut cum ne sare lumea in cap.In alta ordine de idei eu am glumit si am crezut ca ai prins-o din zbor ,nu mai ti minte cand stateam noi la un sprit dupa concursuri si glumeam cu "felicitari organizatorilor"
                        Chiar sa stii ca uitasem,chestia cu organizatorii,de dupa concurs,asa ca nu prea am incotro...,felicitari si organizatorilor,fara de care,nu am mai avea eu ce sa mai citesc pe aici,si voi ceilalti,unde sa mai jucati.Da sa stii ca daca aud ceva "potlogorii",nu am sa fiu asa insistat sa imi spun parerea....
                        PS: Azi de 44 de pahare,ca pe timpuri,sa fie...felicitari organizatorilor.......prietenii stiu de ce,asa-i dantim?
                        Ultima editare de victorache; 09.mar.2015, 19:24.
                        BLADE- BUTTERFLY TIMO BOLL ALC
                        FH - TENERGY 64
                        BH - XIOM VEGA EUROPE

                        Comentariu


                        • Postat în original de victorache Vezi post
                          Chiar sa stii ca uitasem,chestia cu organizatorii,de dupa concurs,asa ca nu prea am incotro...,felicitari si organizatorilor,fara de care,nu am mai avea eu ce sa mai citesc pe aici,si voi ceilalti,unde sa mai jucati.Da sa stii ca daca aud ceva "potlogorii",nu am sa fiu asa insistat sa imi spun parerea....
                          PS: Azi de 44 de pahare,ca pe timpuri,sa fie...felicitari organizatorilor.......prietenii stiu de ce,asa-i dantim?
                          Hai ma ca ti-ai mai revenit mai greu dar e bine si asa.

                          Comentariu


                          • Va rog sa incercati la adresa de mai jos

                            https://www.facebook.com/pages/Tenis...81358215226673
                            "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
                            George Bernard Shaw

                            https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


                            https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

                            Comentariu


                            • Postat în original de Marian Bogdan Vezi post
                              Va rog sa incercati la adresa de mai jos

                              https://www.facebook.com/pages/Tenis...81358215226673
                              E ok! S-a rezolvat problema, nu mai apare acel mesaj. Clipul poate fi urmarit.
                              Multumesc frumos.
                              Sa ne vedem cu bine!
                              Blade: Nittaku Acoustic;
                              FH: Butterfly Tenergy 05;
                              BH: Victas Stiff.

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X