Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Sfaturi si pareri la achizitia uni set de fete (nu gagici )

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Sfaturi si pareri la achizitia uni set de fete (nu gagici )

    O mare rugaminte, solicit un sfat pt achizitia unor fete. Am un lemn nou BUTTERFLY OFF+ KREANGA AEROS. Ce m-a facut sa ma decid pt el: cred ca numele lui Calin Kreanga si faptul ca am vazut acel OFF+ la capatul din dreapta al scalei Am 44 ani sunt din Oradea si eu cred ca sunt un jucator mediu spre slabut. In joc folosesc predominant backspinul de rever apoi topspinul rever, topspinul forehand si in ultima instanta backspin forehand. Din sfaturile care le-am cerut prietenilor ei mi-au recomandat TENERGY 05 1.9 mm. As vrea sa stiu parerea voastra?
    Ce fete ar trebui sa pun pe acest lemn? Oare nu e o prostie sau o gafa sa lipesc aceste fete pe acest lemn ?
    La ce intrebari ar trebui sa raspund ca sa imi dau seama cam ce profil de jucator sunt sau ce mi s-ar potrivi cel mai bine?
    Eu zic ca mi-as dori de la noua paleta un spin cat mai mare. Cred ca m-ar avantaja deoarece servesc destul de variat si poate un spin puternic mi-ar crea un avantaj? Multumesc mult anticipat.
    Fișiere atașate

  • #2
    N-o sa-ti placa raspunsurile care or sa vina pentru tine pe acest topic pe care l-ai deschis...din multe motive...ca e lemnul prea rapid, ca Tenergy-urile nu au ce sa caute la un jucator mediu spre slabut, etc...parerea mea ? Inainte de a cumpara orice ( inclusiv lemnul de care esti foarte mandru, pare-se ), trebuia sa citesti din scoarta in scoarta acest forum si SIGUR toate intrebarile tale si-ar fi gasit raspuns...nici acum nu e tarziu asa ca... LECTURA PLACUTA !
    TRUST NO ONE !

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de danmihai Vezi post
      N-o sa-ti placa raspunsurile care or sa vina pentru tine pe acest topic pe care l-ai deschis...din multe motive...ca e lemnul prea rapid, ca Tenergy-urile nu au ce sa caute la un jucator mediu spre slabut, etc...parerea mea ? Inainte de a cumpara orice ( inclusiv lemnul de care esti foarte mandru, pare-se ), trebuia sa citesti din scoarta in scoarta acest forum si SIGUR toate intrebarile tale si-ar fi gasit raspuns...nici acum nu e tarziu asa ca... LECTURA PLACUTA !
      Multumesc mult pt raspuns. Asta am si inceput , cu lectura forumului din scoarta-n scoarta si parca mai rau ma afund... Acum lemnu asta e... mandru nemandru... pe-asta il am si.... pe el vreau sa pun ceva fete. Sau ce naiba? Chiar asa rau am dat-o in bara cu el ?
      Parca parca deja mi-a trecut deja de Tenergy05 1.9 si sigur n-o sa gasesc eu combinatia ideala . De-ar fi atat de simplu mi-ati fi spus-o direct.
      Ce parere aveti de combinatia Yasaka Razka 7 soft si Joola MexxxP. Sau nu ar trebui combinate?... Pfoa.. dificila alegere ...

      Comentariu


      • #4
        ar trebui sa va indreptati atentia spre ceva fete mai incete pt a domoli acest lemn, cum ar fi ,tibhar vari spin , donic liga ,btf tachinees chop .tibhr sssuper defence,sau fete chinezesi care au control mare si sunt mai lipicioase !!
        DAN UNIVERSAL balustrade din inox &confectii metalice fier forjat!http://danuniversal.000space.com/ vezi aici!

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X