vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 318

Subiect: Turneu A ?EMI-TT?- VICTORIA 21 Martie 2015

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 21 h 26 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10062

    Turneu A ?EMI-TT?- VICTORIA 21 Martie 2015

    Turneu A “EMI-TT”- VICTORIA 21 Martie 2015

    LOCUL DE DESFASURARE:Orasul Victoria
    ADRESA Strada Primaverii Sala de sport nr 221 Tip Nastase
    La a doua intrare in oras,treceti de Lidl circa 50 m si faceti prima pe dreapta ,mergeti pana in capatul strazi circa 50m si faceti dreapta si parcati.
    DATA: SIMBATA 21 Martie 2015

    NR MESE. 12 -16 per sala.(Sunt doua Sali la 100 m distanta)


    CATEGORIILE-Turneului
    1.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 10,99
    Nr participanti .Recomandat 32
    Ora de incepere 9.30
    2.Turneu Categoria Avansati-toti participantii cu media intre 11 si 17,99
    Nr participanti recomandat 96
    Ora de incepere 10.00
    3.Turneu Categoria Open-toti participantii cu media peste 18
    Nr participanti recomandat 32
    Ora de incepere 14.00
    Ora de validare a inscrierilor este cu 30 de min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    NR PARTICIPANTI.NELIMITAT (Posibilitatea dotarii a 2 salii la distanta de 100 m)
    TAXA PARTICIPARE .-25 Lei adulti,10 lei copii , 2 lei catre AMATUR
    FACILITATI. Gustare, masa de pranz, apa, cafea, etc.(La preturi promotionale)
    Prezenta unui chiosc in incinta salii.

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 5 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 4-5 juc,capii de serie dupa MP
    -Grupe sup de 3 pentru prima parte a clasamentului,iar cei de pe locurile 4-5 in grupe de pozitionare pt partea a doua a clasamentului.
    -Eliminatori pt prima jumatate a clasamentului

    Retragerea din timpul turneului se incadreaza in articolul 6.3. din Regulamentul Amatur 2015.Citez” In situatia in care jucatorul respectiv nu anunta organizatorul, sau daca organizatorul considera motivul retragerii neintemeiat, in clasamentul final jucatorul retras va fi inregistrat cu 0 victorii si primeste avertisment, iar in caz de recidiva va fi suspendat pe termen de 6 luni. Avertismentul poate fi retras in cazuri de forta majora, prin vot.”




    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Forum,telefonic pana in data de 19.03.2015 JOI ora 22.00,iar dupa aceasta data doar cu acordul organizatorului pana la inceperea turneului.Retragerile de asemenea dupa data de 19.03.2015 JOI ora 22.00 sunt acceptate dupa o prealabila discutie cu organizatorul.
    Fiind un turneu fara limita de locuri avem rugamintea sa va inscrieti in momentul in care sunteti siguri ca ne puteti onora cu prezenta.Retragerile nu sunt agreeate,mai ales cele din ultimul moment.Turneele de la Victoria au o lista a tuturor retragerilor de pana acuma care este f bine gestionata de mine si imi asum raspunderea de a nu da curs validarii inscrierilor persoanelor ce au la activ mai multe retrageri sau au inscris mai multi participanti si apoi i-a retras.
    Multumesc de intelegere

    Absentii Nemotivati vor fii inregistrati in clasament cu N

    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma+Premii
    Locurile 4-8- Medalii si diploma
    Si alte premii surpriza.


    ORGANIZATORI. EMI-TT si Club Sportiv VICTORIA-Sectia Tenis de Masa
    Care ofera PREMII IN VALOARE TOTALA DE 1700 DE LEI

    PERSOANE DE CONTACT:
    Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Gelu Vladoiu (GeluBv) 0753529773
    Pal Tokos (Tokosp)0742257995
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    ANUNT IMPORTANT

    AM HOTARAT CREEAREA UNUI TURNEU DE COPII SEPARAT PE 2 CATEGORII.
    COPII CLASELE I-IV
    COPII CLASELE V-VIII


    De aceea avem rugamintea toti cei ce au inscris copii sa isi exprime dorinta participarii lor la Turneul de copii sau la Turneul de incepatori,deoarece amandoua Turnee vor incepe in acelasi timp in sali diferite(circa 100 metri distanta).Inscrierea copiilor se poate face pana la ora 8.45 Sambata dimineata.
    Multumim de intelegere

    EMI


    Daca am uitat ceva revenim ulterior cu completari.
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 16.03.2015 la 22:46.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    110 z 21 h 26 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10062
    Rezervat Clasament
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 16.03.2015 la 23:40.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.628
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    175 z 15 h 36 m
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15435
    Si sa revenim la oil... problemele noastre... Iata esenta la un loc:

    Clasament Copii I-IV.

    1 -- 4
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Sferlea Alesia - Oradea
    Comsa Maria - Sibiu
    5 -- 8
    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
    Leon Milton - Victoria
    Stoian Sebastian - Victoria
    Botezan Raul - Aiud
    repozitionare
    9 -- (2V)
    Dragos Matei - Brasov
    10 -- (1V)
    Dalbea Nicole - Agnita
    11 -- (0V)
    Popa Mara - Victoria

    Clasament Copii V-VIII.

    1 -- 4
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Toader Valentin - Agnita
    Veltan Victor - Fagaras
    Kondort Arpad - Agnita
    5 -- 8
    Pica Horia - Fagaras
    Gabor Claudiu - Agnita
    Cioca Raul - Agnita
    Crisan Casian - Agnita
    9 -- 12
    Tanase Stefan - Fagaras
    Timofta Rares - Victoria
    Ulmet Andrei - Victoria
    Telea Daniel - Victoria
    repozitionare
    13 -- (2V)
    Hotea Darius - Agnita
    14 -- (1V)
    Ionas Maria - Agnita
    15 -- (0V)
    Miclea Giulio - Victoria

    Clasament Incepatori

    1 -- 4
    Popa Gheorghe - Aiud
    Banu Nicolae - Ocna Sibiului
    Serban Mircea - Brasov
    Fulop Attila - Aiud
    5 -- 8
    Botian Radu - Sibiu
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    9 -- 16
    Samoila Florin - Sighisoara
    Ciky Cornel - Fagaras
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Popa Cristian - Victoria
    Bugneriu Marcel - Brasov
    Kondort Dan - Sibiu
    17 -- 32
    Comanariu Stefan - Fagaras
    Jecu Ciprian - Victoria
    Maier Catalin - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    Miklos Imre - Bradesti
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Dragomir Paul - Sibiu
    Vacaru Liviu - Victoria
    Ludwig Arthur - Victoria
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Fiscu Calin - Sibiu
    Cristea Virgil - Cugir
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Butnar Bogdan - Brasov
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    33 -- 40
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Manitiu Florin - Sibiu
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Hasa Davanian - Brasov
    Samu Dorel - Cirta
    Kis Istvan - Brasov
    Miko Magdalena - Fagaras
    41 -- loc 3 gr.sup. - 1 vict
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    42 -- 60 loc 3 gr.sup. - 0 vict
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Muscan Ioan - Sibiu
    Movileanu Neculae - Brasov
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Banea Radu - Sibiu
    Marica Dan - Brasov
    Roghina Razvan - Sibiu
    Malene Petru - Fagaras
    Clontea Mircea - Victoria
    Balan Claudia - Brasov
    Pietraru Sorin - Victoria
    Nicusan Claudiu - Sibiu
    Muresan Adrian - Victoria
    Givan Cristian - Sibiu
    Tunsoiu Costinel - Sinca Noua
    Restea Lucian Constantin - Fagaras
    Sarsama Flavius - Brasov
    Darrout Elian - Brasov
    Mihai Adrian Cristian - Fagaras
    repozitionare
    61 -- (5V)
    Veltan Alexandru - Fagaras
    62 -- 65 (4V)
    Markos Hunor - Targu Mures
    Stan Adrian - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    Szabo Attila - Fagaras
    66 -- 70 (3V)
    Niculescu Marin - Bucuresti
    Vasu Alexandru - Victoria
    Koos Attila - Targu Mures
    Nagy Levente - Fagaras
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    71 -- 73 (2V)
    Zaharie Adelin - Lunca Calnicului
    Chima Filon Gheorghe - Sinca Noua
    Arsentea Niculae - Victoria (de corectat in Arsentea Ionel in cls.)
    74 -- 78 (1V)
    Pechier Christian - Cirtisoara
    Rus Tiberiu - Victoria
    Cristea Darius - Brasov
    Bardas Nelutu - Sighisoara
    Movileanu Adrian - Brasov
    79 -- 82 (0V)
    Butnar Daniel - Brasov
    Marginean Florin - Victoria
    Aprodu Paul - Sibiu
    Negrea Adrian - Victoria

    Clasament Avansati

    1 -- 4
    Bondoc Alex - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Benyovski Bela - Sibiu
    Dragomir Mitica - Sibiu
    5 -- 8
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Galiu Mihai - Brasov
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    9 -- 16
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Rosu Alexandru - Mioveni
    Dragos Florin - Brasov
    Marandici Adrian - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Toader George - Agnita
    Kezdi Janos - Corund
    Antal Denes - Brasov
    17 -- 24
    Beches Andrei - Sibiu
    Nicula Dumitru - Agnita
    Tarau Vasile - Brasov
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Cernejenco Constantin - Sibiu
    Nechita Alexandru - Agnita
    Csaky Tiberiu - Resita
    25 -- 36 loc 3 gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    Radu Constantin - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Comsa Dan - Sibiu
    Matei Mirel - Brasov
    Weiss Simona - Cisnadie
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Franculescu Marius - Sinaia
    Turburan Ion - Resita
    repozitionare
    37 -- 39 (3V)
    Ursu Claudiu - Victoria
    Barac Marius - Sibiu
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    40 -- 41 (2V)
    Zedler Iuliu - Blaj
    Dirlea Ioan - Aiud
    42 -- 46 (1V)
    Somlea Darian - Cisnadie
    Muresanu Alex - Sibiu
    Marin Floricel - Brasov
    Filea Adonis - Sibiu
    Bucur Dan - Cisnadie
    47 -- 48 (0V)
    Luca Eugen - Aiud
    Dobrila Ion - Arpas

    Clasament Open

    1 -- 4
    Sorescu Deian - Resita
    Roman Iulian - Brasov
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Andone Claudiu - Cugir
    5 -- 8
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Sicoe Rodica - Cugir
    Rus Traian - Cluj Napoca
    Dragan Valentin - Mioveni
    9 -- 14
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Anita Dorel - Brasov
    Grigore Alexandru - Campina
    Vaduva Gabriel - Mioveni
    Rus Andrei - Brasov
    15 -- 21 loc 3 gr.sup.
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Hutanu Alin - Brasov
    Sferlea Marius - Oradea
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Ciublea Vichente - Oravita
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    22-23 (3v)
    Darie Aron
    Vladoiu Gelu - org
    24-25(2v)
    Tokos Pal - org
    Zedler Csaba
    26-27 (1V)
    Munteanu Octavian
    Iancu Sorin
    28-30(0v)
    Bacanu Paulian
    Nica Ionut
    Ban Peter

    **********************
    **********************
    **********************

    Inscrieri Open - on 20.03.2015 at 17:16:43

    1. Roman Iulian, Brasov - 1 - 36,87 - OL
    2. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 8 - 31,47 - O
    3. Sorescu Deian, Resita - 5 - 31,4 - OL
    4. Sicoe Rodica, Cugir - 39 - 26,67 - OFW
    5. Cruceru Sergiu, Targu Jiu - 26 - 25,72 - O
    6. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 18 - 25,57 - O
    7. Mocean Dan, Cluj Napoca - 23 - 25,13 - O
    8. Vaduva Gabriel, Mioveni - 218 - 24 - OL
    9. Govoreanu Florin, Cisnadie - 33 - 23,9 - O
    10. Sufletel Radu, Alba Iulia - 36 - 23,52 - OL
    11. Olteanu Mihai, Brasov - 832 - 23,5 - O
    12. Dragan Valentin, Mioveni - 424 - 23,33 - OL
    13. Vladoiu Gelu, Brasov - 38 - 21,33 - OW
    14. Andone Claudiu, Cugir - 71 - 21,18 - O
    15. Anita Dorel, Brasov - 66 - 20,49 - O
    16. Migea Cornel, Sibiu - 98 - 20,24 - O
    17. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 174 - 20,15 - O
    18. Nica Ionut, Brasov - 77 - 19,58 - O
    19. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 62 - 19,45 - O
    20. Grigore Alexandru, Campina - 134 - 19,33 - O
    21. Rus Andrei, Brasov - 338 - 19,08 - OW
    22. Ciublea Vichente, Oravita - 113 - 19 - O
    23. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 72 - 18,8 - O
    24. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 108 - 18,76 - O
    25. Bacanu Paulian, Brasov - 129 - 18,58 - O
    26. Zedler Csaba, Agnita - 175 - 18,57 - OW
    27. Mitzea Alexandru, Sibiu - 176 - 18,54 - O
    28. Hutanu Alin, Brasov - 81 - 18,26 - O
    29. Sferlea Marius, Oradea - 89 - 17,07 - A
    30. Munteanu Octavian, Tecuci - 191 - 16 - AW
    31. Iancu Sorin, Sibiu - 332 - 15,33 - A
    32. Ban Peter, Cluj Napoca - 290 - 13,82 - A
    33. Rus Traian, Cluj Napoca - nou - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 2015.03.21. at 1:02:13

    1. Marandici Adrian, Brasov, 223 - 17,27 - AW
    2. Todarcea Ioan, Sibiu, 370 - 16,24 - A
    3. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 147 - 16,1 - A
    4. Tipser Gabriel, Sighisoara, 272 - 16,03 - A
    5. Turburan Ion, Resita, 1183 - 16 - A
    6. Somlea Darian, Cisnadie, 133 - 15,64 - A
    7. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca, 244 - 15,6 - A
    8. Antal Denes, Brasov, 154 - 15,4 - AW
    9. Iancu Sorin, Sibiu, 332 - 15,33 - A
    10. Vestineanu Ionut, Slobozia, 443 - 14,93 - A
    11. Dragomir Mitica, Sibiu, 623 - 14,67 - A
    12. Bardocz Szilard, Capeni, 342 - 14,66 - A
    13. Padurariu Costel, Brasov, 150 - 14,64 - A
    14. Kezdi Janos, Corund, 192 - 14,36 - A
    15. Matei Dumitru, Deva, 188 - 14,31 - AW
    16. Kromek Iulian, Cugir, 292 - 14,16 - A
    17. Nechita Alexandru, Agnita, 682 - 14 - A
    18. Weiss Simona, Cisnadie, 790 - 14 - AF
    19. Beches Andrei, Sibiu, 194 - 13,98 - A
    20. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 386 - 13,83 - A
    21. Popa Mircea, Brasov, 227 - 13,78 - AW
    22. Benyovski Bela, Sibiu, 345 - 13,7 - A
    23. Rosu Alexandru, Mioveni, 702 - 13,67 - AJ
    24. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 404 - 13,08 - A
    25. Radu Constantin, Sibiu, 202 - 13,05 - AW
    26. Barac Marius, Sibiu, 249 - 12,94 - AW
    27. Dragos Florin, Brasov, 329 - 12,85 - A
    28. Matei Mirel, Brasov, 683 - 12,8 - A
    29. Muresanu Alex, Sibiu, 361 - 12,7 - A
    30. Nicula Dumitru, Agnita, 299 - 12,67 - AW
    31. Dirlea Ioan, Aiud, 885 - 12,33 - AH
    32. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 886 - 12,33 - A
    33. Tarau Vasile, Brasov, 352 - 12,2 - A
    34. Marin Floricel, Brasov, 368 - 12,07 - AW
    35. Bucur Dan, Cisnadie, 767 - 12 - A
    36. Franculescu Marius, Sinaia, 907 - 12 - A
    37. Csaky Tiberiu, Resita, 1386 - 12 - A
    38. Luca Eugen, Aiud, 1452 - 12 - A
    39. Filea Adonis, Sibiu, 537 - 11,72 - A
    40. Puiulet Iosif, Agnita, 722 - 11,4 - A
    41. Comsa Dan, Sibiu, 511 - 11,33 - A
    42. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 308 - 11,13 - A
    43. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 468 - 11,13 - A
    44. Ursu Claudiu, Victoria, 1457 - 11 - A
    45. Galiu Mihai, Brasov, 1705 - 11 - A
    46. Toader George, Agnita, 659 - 9,8 - A
    47. Zedler Iuliu, Blaj, 679 - 8 - AW
    48. Bondoc Alex , Brasov, nou - 0 - A
    49. Bratu Andrei, Brasov, nou - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 2015.03.21. at 1:02:46

    1. Cristea Virgil, Cugir, 405 - 10,67 - A
    2. Banu Nicolae, Ocna Sibiului, 430 - 10,23 - A
    3. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 592 - 10,14 - A
    4. Motorga Dorin, Targu Mures, 431 - 10 - A
    5. Popa Gheorghe, Aiud, 1025 - 10 - A
    6. Maier Catalin, Brasov, 1358 - 10 - A
    7. Carjan Dumitru, Bucuresti, 552 - 9,86 - AW
    8. Butnar Bogdan, Brasov, 598 - 9,76 - A
    9. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 498 - 9,5 - A
    10. Onet Nicolae, Sighisoara, 631 - 9,5 - A
    11. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 660 - 9,33 - A
    12. Samoila Florin, Sighisoara, 911 - 9,33 - A
    13. Popa Cristian, Victoria, 714 - 9,2 - A
    14. Fiscu Calin, Sibiu, 986 - 9 - A
    15. Ciky Cornel, Fagaras, 423 - 8,88 - AW
    16. Pralea Constantin, Alba Iulia, 410 - 8,8 - AW
    17. Fulop Attila, Aiud, 688 - 8,8 - A
    18. Mitrofan Petrica, Brasov, 839 - 8,8 - AW
    19. Derzsi Lorand, Targu Mures, 1147 - 8,5 - A
    20. Botian Radu, Sibiu, 602 - 8,29 - A
    21. Muscan Ioan, Sibiu, 617 - 8,27 - A
    22. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 611 - 8,14 - A
    23. Marica Dan, Brasov, 831 - 8,04 - A
    24. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 650 - 8 - A
    25. Bokor Zoltan Jr, Brasov, 1941 - 8 - AJ
    26. Serban Mircea, Brasov, 1945 - 8 - A
    27. Buta Denisa, Tarnaveni, 821 - 7,75 - AF
    28. Miklos Imre, Bradesti, 896 - 7,5 - A
    29. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 842 - 7,4 - A
    30. Dumitrescu Sorin, Brasov, 569 - 7,34 - A
    31. Manitiu Florin, Sibiu, 633 - 7,14 - A
    32. Movileanu Neculae, Brasov, 716 - 7,14 - A
    33. Vacaru Liviu, Victoria, 1342 - 7 - A
    34. Banea Radu, Sibiu, 780 - 6,33 - A
    35. Roghina Razvan, Sibiu, 865 - 6,2 - A
    36. Kondort Dan, Sibiu, 788 - 6 - A
    37. Butnar Daniel, Brasov, 1433 - 6 - AJ
    38. Hasa Davanian, Brasov, 1898 - 6 - AJ
    39. Kis Istvan, Brasov, 2209 - 6 - A
    40. Sufletel Emil Sr, Alba Iulia, 743 - 5,9 - AW
    41. Niculescu Marin, Bucuresti, 795 - 5,7 - AW
    42. Muresanu Mihaela, Sibiu, 1371 - 5,67 - AF
    43. Malene Petru, Fagaras, 868 - 5,6 - A
    44. Movileanu Adrian, Brasov, 935 - 5,43 - A
    45. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 914 - 5,2 - AF
    46. Clontea Mircea, Victoria, 1196 - 5 - A
    47. Marginean Florin, Victoria, 1677 - 5 - A
    48. Bardas Nelutu, Sighisoara, 1907 - 5 - A
    49. Aprodu Paul, Sibiu, 1997 - 5 - A
    50. Ludwig Arthur, Victoria, 1519 - 0 - A
    51. Dragomir Paul, Sibiu, 1580 - 0 - A
    52. Balan Claudia, Brasov, 1682 - 0 - AJF
    53. Comanariu Stefan, Fagaras, 1928 - 0 - A
    54. Pietraru Sorin, Victoria, 2022 - 0 - A
    55. Nicusan Claudiu, Sibiu, 2151 - 0 - A
    56. Muresan Adrian, Victoria, 2153 - 0 - A
    57. Samu Dorel, Cirta, 2171 - 0 - A
    58. Szabo Attila, Fagaras, 2181 - 0 - A
    59. Givan Cristian, Sibiu, 2309 - 0 - A
    60. Jecu Ciprian, Victoria, 2325 - 0 - A
    61. Pechier Christian, Cirtisoara, 2642 - 0 - A
    62. Nagy Levente, Fagaras, 2652 - 0 - A
    63. Arsentea Niculae, Victoria, 2694 - 0 - A
    64. Rus Tiberiu, Victoria, 2698 - 0 - A
    65. Vasu Alexandru, Victoria, 2699 - 0 - A
    66. Bugneriu Marcel, Brasov, 3109 - 0 - A
    67. Stan Adrian, Brasov, 3133 - 0 - A
    68. Veltan Alexandru, Fagaras, 3478 - 0 - A
    69. Chima Filon Gheorghe, Sinca Noua, nou - 0 - A
    70. Ungureanu Marius, Sinca Noua, nou - 0 - A
    71. Henegar Gabriel, Brasov, nou - 0 - A
    72. Tunsoiu Costinel, Sinca Noua, nou - 0 - A
    73. Cristea Darius, Brasov, nou - 0 - A
    74. Miko Magdalena, Fagaras, nou - 0 - A
    75. Restea Lucian Constantin, Fagaras, nou - 0 - A
    76. Sarsama Flavius, Brasov, nou - 0 - A
    77. Raduly Ovidiu, Fantanele, nou - 0 - A
    78. Zaharie Adelin, Lunca Calnicului, nou - 0 - A
    79. Darrout Elian, Brasov, nou - 0 - A
    80. Mihai Adrian Cristian, Fagaras, nou - 0 - A
    81. Markos Hunor, Targu Mures, nou - 0 - A
    82. Negrea Adrian, Victoria, nou - 0 - A
    83. Koos Attila, Targu Mures, nou - 0 - A

    Inscrieri Copii I-IV. - on 2015.03.21. at 1:03:02

    1. Sferlea Alesia, Oradea, 1250 - 7 - AJF
    2. Comsa Maria, Sibiu, 1511 - 5 - A
    3. Stoian Sebastian, Victoria, 2473 - 0 - AJ
    4. Simon Teodora, Sfantu Gheorghe, 2581 - 0 - AJF
    5. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 2894 - 0 - AJ
    6. Iepure Teodor Calin, Aiud, 2895 - 0 - AJ
    7. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2953 - 0 - AJ
    8. Popa Mara, Victoria, 2964 - 0 - AJF
    9. Timofta Alexandra Maria, Victoria, nou - 0 - A
    10. Dragos Matei, Brasov, nou - 0 - A
    11. Botezan Raul, Aiud, nou - 0 - A
    12. Dalbea Nicole, Agnita, nou - 0 - A

    Inscrieri Copii V-VIII. - on 2015.03.21. at 1:03:15

    1. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 756 - 6,71 - AJ
    2. Kondort Arpad, Agnita, 1430 - 6 - A
    3. Toader Valentin, Agnita, 1908 - 0 - AJ
    4. Crisan Casian, Agnita, 2240 - 0 - AJ
    5. Cioca Raul, Agnita, 2474 - 0 - A
    6. Gabor Claudiu, Agnita, 2617 - 0 - A
    7. Veltan Victor, Fagaras, 2653 - 0 - AJ
    8. Timofta Rares, Victoria, 2884 - 0 - A
    9. Hotea Darius, Agnita, nou - 0 - A
    10. Ionas Maria, Agnita, nou - 0 - A

    ---

    Earlier edit:

    La incepatori: Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc;
    la amatori: Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc si Kezdi Janos - Corund;
    iar la open: Tokos Pal din Odorheiu Secuiesc.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 25.03.2015 la 11:29.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 17 h N/A
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    726
    Din Ramnicu Valcea-Lupsa Bogdan la incepatori si Orac teodor la avansati.

  6. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    400
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 1 h 47 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1568
    Munteanu Octavian Tecuci Open

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, Ma Rola, PaliHR, iuliu zedler le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    989
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 20 h 8 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3180
    Salut cu respect initiativa cu incepatorii.O selectie naturala a valorilor, devine normalitate.
    Pralea Constantin-Alba iulia- incepatori.

  10. Mulțumesc Zosim1, Rares Constantinescu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place TableTennis, iuliu zedler, PaliHR, adof, MariusBH le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    23.02.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    276
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    87
    Anitei Marcel Rozenfeld CRistian amatori. Si Cherhat Dumitru open ddin Cluj.

  12. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    362
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 11 h 24 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    474
    Beches Andrei amatori-avansati, Sibiu. Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  14. Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    senior

    Data înscrierii
    23.02.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    41
    Postări
    276
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 21 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    87
    Retragem pe Rozenfel Cristian

  16. #10
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    305
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 21 h 17 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    362
    Din Sibiu la Amatori:
    Radu C-tin
    Benyovski Bela

    La Open:
    Mitzea Alexandru

    - - - Actualizat - - -

    Din Sibiu la Avansati:
    Radu C-tin
    Benyovski Bela

  17. Îmi place PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.079
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    79 z 1 h 13 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4335
    Din Agnita se inscriu urmatorii:
    Open-Zedler Csaba
    Avansati-Nechita Alexandru,Toader George
    Incepatori-Kondort Arpad,Malancravean Razvan,Sarbu Alin,Toader Valentin,Crisan Casian
    I love table tennis !

  19. Îmi place Rozenfeld.IT, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui Rozenfeld.IT
    Data înscrierii
    31.01.2010
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    583
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 10 h 46 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    342
    Din Cluj-Napoca se inscrie la incepatori-Rozenfeld Robert,avansati-Rozenfeld Cristian(Nu am nevoie de ,,secretar,,pentru inscrieri fara stirea mea,mai am si eu ,,din greseala,, un smart,tableta,laptop+2 clase ca si trenul)multumesc!

  21. Îmi place GeluBv, tavy, PaliHR, Aly78, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    15.06.2012
    Locație
    Tirgu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    182
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 23 h 44 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    132
    Bucur Alin Adrian, Tg.Mures, 633, MP 9,33

  23. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui TableTennis
    Data înscrierii
    06.05.2014
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    31
    Postări
    151
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    336
    Din Sibiu, se inscriu la incepatori: Roghina Razvan, Banea Radu, Bugarin Martin, Givan Cristian (nou).
    Cele bune!
    Limba este întâiul mare poem al unui popor (Lucian Blaga)

  25. Mulțumesc banea.radu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place PRIZA TOK, GeluBv, PaliHR, adof le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    364
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 19 h 30 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1086
    Moldovanu Dragos Stefan - incepatori
    Tobosaru Gheorghe - avansati,
    Ambii din Brasov

  27. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu - B - Constanta - 19 Martie 2015
    De Aurel Fratea în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 25
    Ultimul post: 03.04.2016, 12:44
  2. TURNEU ''A'' Cupa TT BACAU- 14 martie 2015
    De Corcoz Costin în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 304
    Ultimul post: 26.03.2015, 10:07
  3. TURNEU A - RM. VILCEA - 14 martie 2015
    De florin toma în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 246
    Ultimul post: 18.03.2015, 23:10
  4. Turneu B Ploiesti 14 martie 2015
    De BOZGANU în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 63
    Ultimul post: 15.03.2015, 19:39
  5. Răspunsuri: 86
    Ultimul post: 06.01.2015, 14:42

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •