Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A EMI-TT- VICTORIA 21 Martie 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Daca Iuliu a si publicat deja pozele cu copiii, sa vedem si rezultatele lor mai detaliate...

    Inscrieri Copii I-IV.

    1. Sferlea Alesia, Oradea, 1250 - 7 - AJF
    2. Comsa Maria, Sibiu, 1511 - 5 - A
    3. Stoian Sebastian, Victoria, 2473 - 0 - AJ
    4. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 2894 - 0 - AJ
    5. Iepure Teodor Calin, Aiud, 2895 - 0 - AJ
    6. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2953 - 0 - AJ
    7. Popa Mara, Victoria, 2964 - 0 - AJF
    8. Dragos Matei, Brașov, nou - 0 - A
    9. Botezan Raul, Aiud, nou - 0 - A
    10. Dalbea Nicole, Agnita, nou - 0 - A
    11. Leon Milton , Victoria, nou - 0 - A

    Grupe inferioare Copii I-IV.

    1. Sferlea Alesia, Cristea Andrei Cosmin, Rozenfeld Robert, Popa Mara, Botezan Raul
    2. Comsa Maria, Stoian Sebastian, Iepure Teodor Calin, Dragos Matei, Dalbea Nicole, Leon Milton



    Eliminatorii Copii I-IV.
    1 CRISTEA ANDREI COSMIN,2894
    ------------------------- CRISTEA ANDREI COSMIN,2894 3-0
    8 LEON MILTON ,
    -------------------------------------------------- CRISTEA ANDREI COSMIN,2894 3-0
    5 BOTEZAN RAUL,
    ------------------------- COMSA MARIA,1511 1-3
    4 COMSA MARIA,1511
    --------------------------------------------------------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 -3
    3 SFERLEA ALESIA,1250
    ------------------------- SFERLEA ALESIA,1250 3-2
    6 STOIAN SEBASTIAN,2473
    -------------------------------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 1-3
    7 ROZENFELD ROBERT,2953
    ------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 0-3
    2 IEPURE TEODOR CALIN,2895

    Finala mica:

    Comsa M. - Sferlea A. 1-3

    ...

    Grupa de consolare/repozitionare:

    Popa Mara 0-3, 0-3
    Dragos Matei 3-0, 3-1
    Dalbea Nicole 3-0, 1-3
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

    Comentariu


    • Rezultate detaliate - copii V-VIII:

      Inscrieri Copii V-VIII.

      1. Chibulcutean Bogdan, Târnaveni, 756 - 6.71 - AJ
      2. Kondort Arpad, Agnita, 1430 - 6 - A
      3. Toader Valentin, Agnita, 1908 - 0 - AJ
      4. Crisan Casian, Agnita, 2240 - 0 - AJ
      5. Cioca Raul, Agnita, 2474 - 0 - A
      6. Gabor Claudiu, Agnita, 2617 - 0 - A
      7. Veltan Victor, Fagaras, 2653 - 0 - AJ
      8. Timofta Rares, Victoria, 2884 - 0 - A
      9. Hotea Darius, Agnita, nou - 0 - A
      10. Ionas Maria, Agnita, nou - 0 - A
      11. Pica Horia, Fagaras, nou - 0 - A
      12. Tanase Stefan, Fagaras, nou - 0 - A
      13. Ulmet Andrei, Victoria, nou - 0 - A
      14. Miclea Giulio, Victoria, nou - 0 - A
      15. Telea Daniel, Victoria, nou - 0 - A

      Grupe inferioare Copii V-VIII.

      1. Chibulcutean Bogdan, Gabor Claudiu, Hotea Darius, Tanase Stefan, Ulmet Andrei
      2. Kondort Arpad, Cioca Raul, Timofta Rares, Pica Horia, Miclea Giulio
      3. Toader Valentin, Crisan Casian, Veltan Victor, Ionas Maria, Telea Daniel



      Eliminatorii Copii V-VIII.
      1 CHIBULCUTEAN BOGDAN,756
      ------------------------- CHIBULCUTEAN BOGDAN,756 3-0
      16 bye
      -------------------------------------------------- CHIBULCUTEAN BOGDAN,756 3-0
      9 TANASE STEFAN,
      ------------------------- PICA HORIA, 0-3
      8 PICA HORIA,
      --------------------------------------------------------------------------- CHIBULCUTEAN BOGDAN,756 3-1
      5 CIOCA RAUL,2474
      ------------------------- CIOCA RAUL,2474 3-1
      12 TIMOFTA RARES,2884
      -------------------------------------------------- VELTAN VICTOR,2653 0-3
      13 bye
      ------------------------- VELTAN VICTOR,2653 0-3
      4 VELTAN VICTOR,2653

      ---------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 CHIBULCUTEAN BOGDAN,756 3-1

      3 TOADER VALENTIN,1908
      ------------------------- TOADER VALENTIN,1908 3-0
      14 bye
      -------------------------------------------------- TOADER VALENTIN,1908 3-0
      11 ULMET ANDREI,
      ------------------------- GABOR CLAUDIU,2617 0-3
      6 GABOR CLAUDIU,2617
      --------------------------------------------------------------------------- TOADER VALENTIN,1908 3-2
      7 CRISAN CASIAN,2240
      ------------------------- CRISAN CASIAN,2240 3-0
      10 TELEA DANIEL,
      -------------------------------------------------- KONDORT ARPAD,1430 2-3
      15 bye
      ------------------------- KONDORT ARPAD,1430 0-3
      2 KONDORT ARPAD,1430

      Finala mica: Veltan V. - Kondort A. 3-

      ...

      Grupa de consolare/repozitionare:

      Hotea Darius 3-0, 3-0
      Miclea Giulio 0-3, 2-3
      Ionas Maria 0-3, 3-2

      Multumiri, Zedler Csaba, pentru ca ai avut grija de concursul copiilor de la cap la coada, sosind inapoi din sala a doua chiar dupa inceperea grupei tale inferioare de la open!! Vorba ta: Chapeau!
      FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
      Tel : 0742 257 995

      Comentariu


      • Postat în original de mateidumitru Vezi post
        Organizatorii turneului au toată stima si admirația mea pentru abnegația si determinarea de care au fost capabili pentru a duce la bun sfirsit acest turneu.
        In dorința lui EMI de a mulțumi cit mai mulți participanți, a încercat acest nou sistem de organizare, care a avut ca rezultat următoarele :
        - a mulțumit participanții de la începători
        - a frustrat mulți participanți de la avansați
        - datorită numărului mare de participanți, s-a creat o mare ?nvălmășeala, care a produs multă nervozitate, de unde, si apariția unor comportamente necontrolate ( mă refer la mine ). E foarte greu sa joci cind
        între doua mese alăturate exista un spațiu de maxim 2 metri. Tot timpul exista riscul sa joci cu mingea de la masa alăturată ��
        Eu îmi exprim părerea ca structurarea turneelor pe doua categorii, este mai satisfăcătoare.
        Mulțumesc organizatorilor si tuturor celor care au reușit sa-mi înghită ieșirile nervoase.
        Mai Titi...
        La orice topic de turneu ma uit, te vad clasat, ba in eliminatorii, ba in superioare, etc... Tu participi chiar la toate turneele? Trebuie sa verific pe ce loc te-ai clasat la turneele de la Focșani si cel de la Top Tenis Arena, care s-au desfasurat tot ieri... Imi dau seama ca ai un atribut, care, exceptandu-te pe tine, este apanajul divinitatii... Ubicuitatea...
        Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

        Comentariu


        • Tokos Pal, vesnic tanar si nelinistit !
          Prompt, pedant, atent, meticulos, altruist, ... Florin BN 2.
          Un grand MERCI, Pali !

          Comentariu


          • Postat în original de gruia_lu_novac Vezi post
            Mai Titi...
            La orice topic de turneu ma uit, te vad clasat, ba in eliminatorii, ba in superioare, etc... Tu participi chiar la toate turneele? Trebuie sa verific pe ce loc te-ai clasat la turneele de la Focșani si cel de la Top Tenis Arena, care s-au desfasurat tot ieri... Imi dau seama ca ai un atribut, care, exceptandu-te pe tine, este apanajul divinitatii... Ubicuitatea...
            Incerc, pe cit se poate, sa acopar lipsa de la turnee a jucatorilor Deveni, care sunt prea ,,batrini " ca sa bata drumurile tarii

            Comentariu


            • 31 Ianuarie 2009 e anul intrarii mele in circuitul amatur…21 Martie 2015 ziua si anul in care am castigat primul meu trofeu din circuit,(loc 2)fiind el chiar si de incepatori..o categorie foarte rar intalnita in circuit,incepatori..un cuvant care pentru mine inseamna adevaratul amator..o categorie care a prins foarte bine,o categorie care a dat sansa multora dintre noi sa ajungem “departe” in concurs..chiar in finala pentru mine dar din pacate pierzand-o (nu stiu cum,dupa 2-0 respectiv 2-1 si 10-7);o categorie pusa la dispozitia noastra de EMI..vreau sa multumesc anticipat lui EMI and COMPANY pentru intregul turneu care a decurs ” ca pe roate” din punctual meu de vedere..acesti oameni minunati care fac circuitul sa mearga bine,si anume: Zosim1, tokosp si nu in ultimul rand Gelu Bv.,oameni care merita tot respectul nostrum,ei sunt adevratii maestrii ai amaturului..(am enumerat doar nik-ul de pe forum in speranta ca nu mai exista intrebari despre “cine sunt acesti oameni”)..tin sa multumesc celor care au “suportat” si celor care nu au suportat servele mele..m-au ajutat mult ;multumesc EMI TT pt trofeul si premiul oferit,o pereche de TT-SHOE RAPID..multumesc celor care m-au sustinut si au avut incredere in mine pana la final (Marius Barac,Mureșanu Alex,Comsa Dan, Daneliuc Gabi,Mocean Dan..) sa ne vedem cu bine la urmatoarele turnee..cu respect cule


              p.s. iertare pentru "romanul scris".
              Ultima editare de cule; 23.mar.2015, 08:11.
              Lama:Timo Boll Tricarbon OFF+
              Pe spate: Tenergy 80
              Pe fata.: Tenergy 64

              Comentariu


              • Felicitari pentru trofeul castigat si la mai mare!!!!
                Am jucat la Ramnicu Valcea in inferioara , mi a placut jocul tau si am vazut ca ai destul potential.Mai sunt unele greseli nefortate pe care le faci, trebuie putina atentie la jocul la puncte.Oricum, la incepatori nu mai ai loc, cred ca ai medie mai mare acum si trebuie sa infrunti jucatorii amatori avansati.Sper sa ai succes.

                PS. Ca si tine,si eu am facut o treaba buna dupa turneul de la Rm Valcea, reusind sa acumulez 72 de puncte in ultimele 4 turnee jucate (A si A+).Prin urmare,din decembrie 2015 voi intra la Open cu drept de joc ( Mp=1, dupa ce mi se scad cateva turnee proaste de anul trecut.Ramane ca anul asta sa joc numai turnee B, care nu mi afecteaza media.Sau sa joc 2 A -uri cu mai mult de 18 puncte fiecare si in felul asta reintru mai devreme in circuitul Open.

                Comentariu


                • Postat în original de cule Vezi post
                  31 Ianuarie 2009 e anul intrarii mele in circuitul amatur…21 Martie 2015 ziua si anul in care am castigat primul meu trofeu din circuit,(loc 2)fiind el chiar si de incepatori..o categorie foarte rar intalnita in circuit,incepatori..un cuvant care pentru mine inseamna adevaratul amator..o categorie care a prins foarte bine,o categorie care a dat sansa multora dintre noi sa ajungem “departe” in concurs..chiar in finala pentru mine dar din pacate pierzand-o (nu stiu cum,dupa 2-0 respectiv 2-1 si 10-7);o categorie pusa la dispozitia noastra de EMI..vreau sa multumesc anticipat lui EMI and COMPANY pentru intregul turneu care a decurs ” ca pe roate” din punctual meu de vedere..acesti oameni minunati care fac circuitul sa mearga bine,si anume: Zosim1, tokosp si nu in ultimul rand Gelu Bv.,oameni care merita tot respectul nostrum,ei sunt adevratii maestrii ai amaturului..(am enumerat doar nik-ul de pe forum in speranta ca nu mai exista intrebari despre “cine sunt acesti oameni”)..tin sa multumesc celor care au “suportat” si celor care nu au suportat servele mele..m-au ajutat mult ;multumesc EMI TT pt trofeul si premiul oferit,o pereche de TT-SHOE RAPID..multumesc celor care m-au sustinut si au avut incredere in mine pana la final (Marius Barac,Mureșanu Alex,Comsa Dan, Daneliuc Gabi,Mocean Dan..) sa ne vedem cu bine la urmatoarele turnee..cu respect cule


                  p.s. iertare pentru "romanul scris".
                  Dl. Nicu eu ti-am spus sambata dimineata la prima ora ca vei juca finala si vad ca pronosticul meu s-a adeverit. Felicitari si la mai mare. Felicitari si organizatorilor care au facut cu un efort mult mai mare decat s-a vazut pentru a organiza un asa turneu mare. Dl Emi, Dl. Gelu, Pali si ceilalti: tot respectul si sa ne vedem si la altele!

                  Comentariu


                  • Ma limitez aici doar la a adresa sincere felicitari:
                    -organizatorilor(Emi,Pali,Gelu)-pentru sistemul adoptat si "barbatia" de care au dat dovada,incasand "palmele" tuturor frustratilor;
                    -participantilor-mai ales celor care au inteles si apreciat sistemul si scopul in sine,si au contribuit,prin comportamentul lor,la buna desfasurare a turneului;
                    -invingatorilor-cei mai buni dintre cei buni de la toate categoriile,cu o mentiune speciala pentru Deian!
                    -invinsilor-mai ales celor care inteleg ca "vei invata sa castigi doar cand vei sti sa pierzi"...cu demnitate si onoare;
                    -Sibienilor,bine reprezentati in clasamentele celor trei categorii!(Bravo Govo, Bela si Nicu!!!)
                    Am fost fermecat de conditiile de joc si atmosfera placuta din sala a doua,in care s-a desfasurat turneul de copii,motiv pentru care adresez multumiri tuturor copiilor,parintilor si sustinatorilor prezenti(Marius,Dan,Iuliu,merci pentru ajutor) si felicitari castigatorilor de la ambele sectiuni.O remarca speciala copiilor nostri de la Agnita care au obtinut rezultate frumoase(Toader,Kondort,Crisan),fetitelor care si-au invins emotiile si au debutat in Amatur(Ionas si Dalbea) si felicitari pentru rezultatele bune obtinute de Toader G si Alex Nechita la avansati.
                    I love table tennis !

                    Comentariu


                    • Am asistat la o partida din open-Tokos Pal cu Vaduva Gabriel,castigata de Vaduva.Dar nu asta vreau sa relev ci vreau sa scot in evidenta doua profiluri:
                      -Tokos Paloliticos,respectuos cu toti, indiferent de varsta,sex sau nationalitate,saritor la nevoie,sociabil,placut,un om de pus la rana.
                      -Vaduva Gabriel:Mel Gibson,Ilie Nastase,Gh Hagi,Simona Halep, sunt mici copii pe langa el.Nu stiu cum de si-a irosit timpul venind la turneu la Victoria.La un moment dat am vrut sa-i cer un autograf dar,n-am gasit pix si hartie.Poate totusi exista cineva sa-l coboare de pe soclul pe care s-a cocotat.Pacat.Are talent.
                      -

                      Comentariu


                      • Postat în original de tokosp Vezi post
                        Daca Iuliu a si publicat deja pozele cu copiii, sa vedem si rezultatele lor mai detaliate...

                        Inscrieri Copii I-IV.

                        1. Sferlea Alesia, Oradea, 1250 - 7 - AJF
                        2. Comsa Maria, Sibiu, 1511 - 5 - A
                        3. Stoian Sebastian, Victoria, 2473 - 0 - AJ
                        4. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 2894 - 0 - AJ
                        5. Iepure Teodor Calin, Aiud, 2895 - 0 - AJ
                        6. Rozenfeld Robert, Cluj Napoca, 2953 - 0 - AJ
                        7. Popa Mara, Victoria, 2964 - 0 - AJF
                        8. Dragos Matei, Brașov, nou - 0 - A
                        9. Botezan Raul, Aiud, nou - 0 - A
                        10. Dalbea Nicole, Agnita, nou - 0 - A
                        11. Leon Milton , Victoria, nou - 0 - A

                        Grupe inferioare Copii I-IV.

                        1. Sferlea Alesia, Cristea Andrei Cosmin, Rozenfeld Robert, Popa Mara, Botezan Raul
                        2. Comsa Maria, Stoian Sebastian, Iepure Teodor Calin, Dragos Matei, Dalbea Nicole, Leon Milton



                        Eliminatorii Copii I-IV.
                        1 CRISTEA ANDREI COSMIN,2894
                        ------------------------- CRISTEA ANDREI COSMIN,2894 3-0
                        8 LEON MILTON ,
                        -------------------------------------------------- CRISTEA ANDREI COSMIN,2894 3-0
                        5 BOTEZAN RAUL,
                        ------------------------- COMSA MARIA,1511 1-3
                        4 COMSA MARIA,1511
                        --------------------------------------------------------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 -3
                        3 SFERLEA ALESIA,1250
                        ------------------------- SFERLEA ALESIA,1250 3-2
                        6 STOIAN SEBASTIAN,2473
                        -------------------------------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 1-3
                        7 ROZENFELD ROBERT,2953
                        ------------------------- IEPURE TEODOR CALIN,2895 0-3
                        2 IEPURE TEODOR CALIN,2895

                        Finala mica:

                        Comsa M. - Sferlea A. 1-3

                        ...

                        Grupa de consolare/repozitionare:

                        Popa Mara 0-3, 0-3
                        Dragos Matei 3-0, 3-1
                        Dalbea Nicole 3-0, 1-3


                        ...Acum ca s-au linistit 'apele'........vreau in primul rand sa-mi felicit fetita ...care a prins primul ei podium (la 7 ani}....la un turneu dificil unde aproape toti copii au avut varsta de 10 ani..(din primii 4 ,3 erau de 10 ani..cel putin...).Nici eu nu stiam ca a progresat asa mult........si cred ca in 2-3 ani -daca lucrurile merg asa..............voi pierde locul 1 la tenis de masă in familie....
                        In al doilea rand vreau sa felicit toti copii participanti,antrenorii si parintii lor...un BRAVO MARE !!!!!!!!!!.

                        Nu in ultimul rand......merita felicitat acest .....'.dirijor..'...care este Emi....{eu nici acuma nu inteleg cand doarme omu' asta.......pt ca tot am vazut ca sunt tot felul de personaje care se dau mari antrenori pe la profesionisti,etc,etc.....etc.....dar nu au facut nimic concret pt Amatur........doar vorbe goale.....}adjunctilor sai-se stiu ei mai bine........Poli,Gelu Cosmin....etc.....dar si Csabi care s-a descurcat super la turneul copiilor(l-am ajutat si eu cu ce am putut.........}.Stiu ca nu au nevoie de aceste incurajari........si mai stiu ca orice ai face ca organizator la un turneu...va exista o minoritate nemultumita.........MA BUCUR ca fac parte din MAJORITATE!!!!!!!!!!!!

                        P.S 1.Mi-a placut sistemul de 4 in gr inf din care merg TREI in sup iar restul in repozitionari-era singurul sistem care facea fata la acest mega-giga-turneu........(.nu as fi agreat sistemul de 4 in gr inf in care sa mearga toti 4 in sup).

                        P.S 2.....Vazand succesul de care s-a bucurat categoria -INCEPATORI-...AS propune pe viitor sa se organizeze un turneu final NUMAI pt incepatori,unul numai pt AVANSATI,unul numai pt OPEN si unul numai pt COPII pe categorii:6-8 ani;9-10 ani,11-12,ani,13-14 ani....pt ca ...,categoria 6-10 ani ,11-14 sunt inegale valoric o diferenta de 4 ani la copii este enorma.Aceste turnee,daca este nevoie ar trebui sprijinite din cotizatia amatur(cred ca la copii ar fi sigur nevoie...)

                        P.S3...Acest format pe care l-a incercat Emi...cu 3 categorii....intr-o singura zi ...este foarte greu de organizat....






                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                        Comentariu


                        • ...singurul secret in acest sport (si nu numai) este .......munca si iar.....munca.........Ca fost sportiv de performanta.......stiu despre ce este vorba........

                          ...ca o surpriza ..sper placuta......o sa postez din galeria privata un moment de la un antrenament de la tabara de la Sibiu din 2015-care a fost o tabara de nota 11..de acest lucru este 'vinovat' acelasi Emi.........unde 'trag la foc continuu' cu d-l antrenor Vaida cele doua fetite care au jucat finala mica la acest turneu-nimic nu este intamplator.........in roz-Alesia(7 ani),in albastru-Maria(10 ani)...Vizionare placuta!!!!!

                          ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                          Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                          Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                          Comentariu


                          • Postat în original de GeluBv Vezi post
                            La open (repozitionare)
                            LOC
                            22-23 (3v)
                            Darie Aron
                            Vladoiu Gelu
                            Hmmmm,sa fie oare un semn???
                            I love table tennis !

                            Comentariu


                            • Postat în original de daviris Vezi post
                              Am asistat la o partida din open-Tokos Pal cu Vaduva Gabriel,castigata de Vaduva.Dar nu asta vreau sa relev ci vreau sa scot in evidenta doua profiluri:
                              -Tokos Paloliticos,respectuos cu toti, indiferent de varsta,sex sau nationalitate,saritor la nevoie,sociabil,placut,un om de pus la rana.
                              -Vaduva Gabriel:Mel Gibson,Ilie Nastase,Gh Hagi,Simona Halep, sunt mici copii pe langa el.Nu stiu cum de si-a irosit timpul venind la turneu la Victoria.La un moment dat am vrut sa-i cer un autograf dar,n-am gasit pix si hartie.Poate totusi exista cineva sa-l coboare de pe soclul pe care s-a cocotat.Pacat.Are talent.
                              -
                              Ai perfecta dreptate 'nea Costica:Gabriel,ca si "fratele lui geaman",Valentin,doi tineri plini de talent si tupeu in joc....insa exprimarea lor vocala a zdruncinat pana si "scaritele" urechilor mele imbatranite atatia ani pe terenul de fotbal!!!!Ma felicit ca am trimis copiii acasa inainte sa le asculte "repertoriul"!!
                              I love table tennis !

                              Comentariu


                              • Baietzelul care a fost "injurat" )) ,...am prea multe poze, dar sa nu va plictisesc...atasez numai doua, restul nu e can-can





                                Poza poate fi folosita si la CV din clasament (Grigore Alexandru). Cedez drepturile de autor!
                                Hobby: Motoare si ski !
                                http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                Comentariu


                                • Deja vad ca treaba asta te cam depaseste ; probabil ai mustrari de constiinta. Sa nu crezi ca o sa ma pun la mintea ta si o sa -ti raspund la provocarile astea de 2 bani (apropo te deranjam cu telefoanele mele de 2 bani dar trebuia sa-mi dau seama ca si vorbesc cu o persoana de 2 bani ; dee... viata te invata )

                                  Eu zic sa-ti vezi de treburile tale si sa nu-mi folosesti mie pozele fara acordul meu ; dai dovada de lipsa de respect dar e obisnuinta in cazul tau (si-asa sunt destui pe forumul asta care te critica si multi care si ezita sa discute despre tine ca aici se ajunge). Domnilor administratori de site va rog sa fiti mai atenti si la astfel de situatii.

                                  Apropo cu cv-ul eu la ora actuala am o facultate terminata in America si Franta ; tu ce ai ? Ai reusit macar sa termini liceul ? Dupa stilul pe care il ai nu cred.

                                  Eu am incercat sa iti explic niste lucruri care te puteau ajuta, dar mai rau mi - am facut mie.

                                  Daca nu ai ce face si ai chef de batjocuri de-astea du-te mai bine si caut-o pe Elodia ca oricum singur vorbesti pe forumul asta.

                                  Din momentul asta nu o sa iti mai raspund la nici un mesaj ma injosesc prea tare.



                                  Puteti sa mutati pe fight club toata treaba asta ca deja se ajunge departe si asa domnul Vladoiu e celebru in acea rubrica Fight Club.
                                  Postat în original de GeluBv Vezi post
                                  Baietzelul care a fost "injurat" )) ,...am prea multe poze, dar sa nu va plictisesc...atasez numai doua, restul nu e can-can





                                  Poza poate fi folosita si la CV din clasament (Grigore Alexandru). Cedez drepturile de autor!

                                  Comentariu


                                  • Efectul l-ai marcat, am inteles toti, pana si Gelu cred ca a inteles si o sa incerce sa nu l repete, dar tu vezi cauza efectului? Poate nu o sa mai cauzezi efecte de genul daca realizezi si tu asta.

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de allexut Vezi post
                                      ..............
                                      Apropo cu cv-ul eu la ora actuala am o facultate terminata in America si Franta ; tu ce ai ? Ai reusit macar sa termini liceul ? Dupa stilul pe care il ai nu cred.


                                      .
                                      )))))...maxim
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X