Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Nu pot Crea topic nou la rubrica vanzari

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Nu pot Crea topic nou la rubrica vanzari

    am vandut. ce era specificat in anunt, am inchis, topicul, si l-am marcat vandut. ( un lemn m maze + t05 fx )
    dar tot nu pot crea topic nou . primesc eroarea :

    Mesaj vBulletin
    At this forum within 1440 hour(s), you can post 2 threads.

    acum.. ce vreau sa vand este cu totul altceva, o geanta de tenis. daca o puneam in continuare in anuntul pentru lemn probabil nu se uita nimeni. pentru ca nu pot edita titlul anuntului.

    care este solutia ? de ce nu pot sterge postul complet sa pot crea unul nou ?

  • #2
    ReDeschide și editează postul vechi.

    Comentariu


    • #3
      pai da, dar daca nu editez titlul degeba. daca titlul este : ``vand lemn m maze`` .. si intri si vezi : ``vand geanta donic`` ? trebuie sa poata fi editat titlul anuntului. asa e logic si normal.

      pentru ca asa vand geanta aia la pasti eu mereu intru in anunturile ale caror titluri contin produsele care ma intereseaza. nu verific toate anunturile

      Comentariu


      • #4
        Edit->optiuni avansate-> se modifica si titlul. Eu am un singur topic de vanzare de 2 ani cred... cum crezi ca m-am descurcat?

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de Claudiu84 Vezi post
          Edit->optiuni avansate-> se modifica si titlul. Eu am un singur topic de vanzare de 2 ani cred... cum crezi ca m-am descurcat?

          Foarte corect !! Poti sta cu un singur Thread mult timp si bine !!!
          Rozena - VISCARIA - Rozena

          Comentariu


          • #6
            Ok cool

            Comentariu


            • #7
              Postat în original de alexandru29 Vezi post
              am vandut. ce era specificat in anunt, am inchis, topicul, si l-am marcat vandut. ( un lemn m maze + t05 fx )
              dar tot nu pot crea topic nou . primesc eroarea :

              Mesaj vBulletin
              At this forum within 1440 hour(s), you can post 2 threads.

              acum.. ce vreau sa vand este cu totul altceva, o geanta de tenis. daca o puneam in continuare in anuntul pentru lemn probabil nu se uita nimeni. pentru ca nu pot edita titlul anuntului.

              care este solutia ? de ce nu pot sterge postul complet sa pot crea unul nou ?
              Citeste regulamentul de postare anunturi. O sa gasesti acolo raspunsurile.
              lemn: Waldner Dotec Carbon
              fețe: Dignics 05/Dignics 05

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X