tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 263

Subiect: Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 09 mai 2015

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui leordarares
    Data înscrierii
    30.08.2006
    Locație
    Bucuresti,Reghin
    Vârstă
    33
    Postări
    1.204
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    36 z 17 h 8 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    834

    Memorialul "DAN LEORDA" - Turneu A , Reghin 09 mai 2015

    MEMORIALUL "DAN LEORDA" TURNEU A REGHIN 09 MAI 2015

    EDITIA A VII -a

    LOCALITATEA: Reghin

    DATA: 09.05.2015

    TAXA : 25 Lei (2 lei/pers vor fi directionati catre fondul Amatur

    SALA: Sala de sport din "Parcul Tineretului" (aceeasi locatie ca si anul trecut)Indicatii de acces:

    Masinile pot fi parcate in parcarea supermarketului Kaufland (pt cei care vin dinspre Tg Mures sau Bistrita) sau in parcarea Electrica Reghin (pt cei care vin din directia Toplita-Piatra Neamt)
    Dinspre Tg Mures : Dreapta la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland.
    Dinspre Bistrita : Stanga la benzinaria MOL, iar in capatul strazii dreapta pana la magazinul Kaufland
    Dinspre Piatra Neamt-Toplita : La intrare in oras, stanga in dreptul benzinariei Lukoil , iar in capatul cartierului Unirii, vis-a-vis de statia Petrom se afla parcarea Electrica.

    Turneul se va organiza pe 2 categorii :

    AMATORI - Ora inceperii: 09:00 - inscrieri pana la ora 8:30

    OPEN - Ora inceperii: 14:00 - inscrieri pana la 13:30

    AM MARIT LIMITA MAXIMA DE JUCATORI :


    OPEN : 72 (12 grupe de 6)

    AMATORI 144 ( 24 grupe de 6 )


    Inscrierile se vor efectua pe sistemul : Primul venit, primul servit!

    VA RUGAM SA ANUNTATI DIN TIMP EVENTUALELE RETRAGERI PANA JOI 8 MAI , ORA 18

    NR MESE : 24
    SISTEM DE JOC:
    - grupe inferioare de 6 jucatori - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - cate un loc 1,2,3,4 din inferioare, schema 1324 la Open si 1648 la Amatori - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trag la sorti - se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din superioare.




    MATERIALUL DE PREMIERE: Cupe si diplome pentru locurile 1-4 , medalii si diplome pentru locurile 5-8

    Firmele Androgir Bucuresti ( www.tenismasa.ro ) si Butterfly Romania ( www.tt-shop.ro) vor prezente cu standuri bogate de articole de tenis de masa.


    MASA: Dimineata vom servi produse de patiserie , mere , apa plata , minerala , suc de mere
    La amiaza vom face un gulas unguresc

    ORGANIZATORI:
    Apian Florin (organizator tehnic)
    Kantor Imre -0741908006
    Leorda Rares 0740250901
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 25.11.2015 la 11:24.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Clasament Open

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Nascu Serban - Cluj Napoca
    Corcoz Costin - Focsani
    5 -- 8
    Toma Florin - Pitesti
    Moldovan Cristian - Bistrita
    Apian Florin - Bistrita
    Nistor Dorel - Bistrita
    9 -- 16
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Hotico Ciprian - Sighetu Marmatiei
    Sicoe Rodica - Cugir
    Muntean Alin - Tarnaveni
    Leorda Rares - Reghin
    Oroszlan Richard - Targu Mures
    17 -- 24
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Cherhat Dumitru - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Cocean Valer - Baraolt
    Simon Csaba - Targu Mures
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Tira Viorel - Bistrita
    25 -- 2v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    26 -- 36 1v gr.sup.
    Simion Boby - Cluj Napoca
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Andone Claudiu - Cugir
    Zidar Victor - Reghin
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Pop Zoltan - Dej
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Ursulean Vasile - Straja
    Moldovan Liviu - Sighetu Marmatiei
    Buruiana Petru - Piatra Neamt
    Nagy Lorincz - Carei
    37 -- 44 0v gr.sup.
    Nica Ionut - Brasov
    Fazakas Attila - Toplita
    Migea Cornel - Sibiu
    Denes Ferenc - Praid
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Florea Vasile - Sighetu Marmatiei
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Barsan Mircea - Tarnaveni
    45 -- 48 2v gr.inf.
    Farkas Bence - Targu Mures
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Iaru Horatiu - Cluj Napoca
    Groza Florin - Cluj Napoca
    49 -- 56 1v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    Marian Florin - Reghin
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Radu Constantin - Sibiu
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Cseke Alexandru - Targu Mures
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    57 -- 65 0v gr.inf.
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Parcalab Mihai - Bistrita
    Marian Calin - Reghin
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Koloman Todor - Dej
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    Clasament Amatori

    1. Lunca Razvan - Tarnaveni
    2. Suciu Cristian - Dej
    3 -- 4
    Puscas Arpad - Gherla
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    5 -- 8
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Opris Dora - Ludus
    9 -- 16
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Pop Danut - Dej
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Pascu Adrian - Cluj Napoca
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Sipos Ferenc - Targu Mures
    17 -- 32
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Zoltan Tibor - Targu Mures
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Vita Istvan - Reghin
    Bardocz Szilard - Capeni
    Hodis Andrei - Gherla
    Maerean Claudiu - Bistrita
    Moldovan Doru - Dej
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Sandulescu Adrian - Targu Mures
    Miko Istvan - Targu Mures
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Nagy Endre - Reghin
    33 -- 36
    Janosi Attila - Targu Mures
    Dragan Mihai - Bistrita
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Bartha Zsolt Attila - Aita Mare
    37 -- 2v gr.sup.
    Motorga Dorin - Targu Mures
    38 -- 56 1v gr.sup.
    Spaller Tiberiu - Nasaud
    Socaci Sorin - Panciu
    Veres Janos - Targu Mures
    Cont Cosmin - Gherla
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Grecu Gheorghe - Bistrita
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Medve Mihai - Reghin
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Biro Istvan - Reghin
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Cazacu Florin - Vatra Dornei
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    Preda Sile - Focsani
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    57 -- 72 0v gr.sup.
    Dani Leo - Arad
    Anitei Marcel - Cluj Napoca
    Damian Mircea - Razboieni
    Zavaski Ioan - Dej
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Fulop Attila - Aiud
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Coroian Claudiu - Gherla
    Maxim Cristian - Bistrita
    Galfi Levente - Cluj Napoca
    Istrate Adrian - Bistrita
    Flore Claudiu - Bistrita
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    Dumbrava Ovidiu - Focsani
    Sosdean Cosmin - Bistrita
    Lupescu Nicolae - Reghin
    73 -- 77 2v gr.inf.
    Garaz Mircea - Bistrita
    Pacurar Cornel - Blaj
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Rus Tiberiu - Bistrita
    78 -- 94 1v gr.inf.
    Bumbu Pavel - Razboieni
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Strugar Ioan - Deda
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Dirlea Ioan - Aiud
    Suciu Iacob - Blaj
    Zedler Iuliu - Blaj
    Ujica Marin - Toplita
    Singeorzan Traian - Nasaud
    Damian Vasile - Nasaud
    Sutu Dorel - Bistrita
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    Tornea Daniel - Toplita
    Oncioiu Gabriel - Toplita
    Baban Aurelian - Tarnaveni
    Moldovan Sidonia - Ludus
    95 -- 111 0v gr.inf.
    Szilagyi Bela - Targu Mures
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Ambrus Szilard - Ludus
    Teglas Andreea - Ludus
    Spermezan Dorel - Nasaud
    Vita Emil - Toplita
    Cabuz Marcel - Deda
    Kocsis Laszlo - Toplita
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Miron George - Reghin
    Papai Zsolt - Reghin
    Miklos Bernat - Targu Mures
    Cuesdean Rares - Reghin
    Friciu Radu - Reghin
    Harap Adrian - Nasaud
    Campean Zoltan - Toplita
    Lirca Mihai - Reghin
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 10.05.2015 la 12:29.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323

    Inscrieri

    Inscrieri Open - 12 grupe - on 08-May-15 at 17:48:49

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca - 5 - 32.25 - O
    2. Moldovan Cristian, Bistrita - 602 - 31.5 - O
    3. Nistor Dorel, Bistrita - 9 - 29.36 - O
    4. Corcoz Costin, Focsani - 10 - 29.16 - O
    5. Nascu Serban, Cluj Napoca - 21 - 28.89 - O
    6. Toma Florin, Pitesti - 12 - 28.4 - OW
    7. Leorda Rares, Reghin - 23 - 27.91 - O
    8. Sicoe Rodica, Cugir - 44 - 27.56 - OFW
    9. Simon Csaba, Targu Mures - 260 - 27 - O
    10. Bauer Lajos, Targu Mures - 693 - 27 - OW
    11. Mocean Dan, Cluj Napoca - 18 - 26.33 - O
    12. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 19 - 26.07 - O
    13. Sufletel Radu, Alba Iulia - 35 - 24.89 - OL
    14. Simion Boby, Cluj Napoca - 28 - 24.6 - OH
    15. Apian Florin, Bistrita - 24 - 24.05 - O
    16. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei - 127 - 23.31 - O
    17. Andone Claudiu, Cugir - 36 - 23.12 - O
    18. Oroszlan Richard, Targu Mures - 345 - 23 - OJ
    19. Biro Attila, Miercurea Ciuc - 346 - 22.96 - O
    20. Zidar Victor, Reghin - 49 - 22.78 - O
    21. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 54 - 22.31 - OW
    22. Catinean Vasile, Petrila - 755 - 22 - O
    23. Muresan Iulian, Cluj Napoca - 57 - 21.8 - O
    24. Daneliuc Gabi, Sibiu - 162 - 21.77 - O
    25. Vitan Vasile, Tarnaveni - 452 - 21.5 - O
    26. Buruiana Petru, Piatra Neamt - 756 - 21.5 - O
    27. Benyi Crinel, Tarnaveni - 263 - 21.32 - O
    28. Maxim Valentin, Cluj Napoca - 74 - 21.24 - O
    29. Nica Ionut, Brasov - 62 - 21.02 - O
    30. Carpaci Alexandru, Ludus - 320 - 21 - OLW
    31. Fazakas Attila, Toplita - 84 - 20.96 - O
    32. Ursulean Vasile, Straja - 78 - 20.93 - O
    33. Petho Mihaly, Racosu de Sus - 169 - 20.9 - O
    34. Denes Ferenc, Praid - 94 - 20.87 - OW
    35. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 53 - 20.74 - OW
    36. Pop Zoltan, Dej - 60 - 20.6 - O
    37. Muntean Alin, Tarnaveni - 237 - 20.17 - O
    38. Migea Cornel, Sibiu - 87 - 20 - O
    39. Dumbrava Daniel, Focsani - 68 - 19.84 - OW
    40. Moldovan Cristian, Tarnaveni - 63 - 19.64 - O
    41. Marian Florin, Reghin - 82 - 19.44 - O
    42. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei - 413 - 19.4 - O
    43. Cocean Valer, Baraolt - 166 - 19.33 - O
    44. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei - 508 - 19.25 - O
    45. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 153 - 19.18 - O
    46. Nagy Lorincz, Carei - 965 - 19 - O
    47. Bleoca Marius, Tarnaveni - 1247 - 19 - O
    48. Farkas Bence, Targu Mures - 79 - 18.93 - OJ
    49. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc - 134 - 18.87 - O
    50. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca - 91 - 18.72 - O
    51. Parcalab Mihai, Bistrita - 386 - 18.4 - O
    52. Sass Imre, Miercurea Ciuc - 430 - 18.4 - O
    53. Tira Viorel, Bistrita - 276 - 18 - OW
    54. Groza Florin, Cluj Napoca - 768 - 18 - O
    55. Rusin Iaroslav, Ucraina - 778 - 18 - O
    56. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc - 975 - 18 - O
    57. Iaru Horatiu, Cluj Napoca - 249 - 16.75 - A
    58. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei - 233 - 15.56 - A
    59. Macelaru Eugen, Bucuresti - 896 - 15.5 - A
    60. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul - 177 - 14.96 - A
    61. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 212 - 14.8 - A
    62. Marian Calin, Reghin - 398 - 14.37 - A
    63. Florea Vasile, Sighetu Marmatiei - 393 - 14 - A
    64. Radu Constantin, Sibiu - 226 - 12.97 - AW
    65. Moldovan Alexandru, Tarnaveni - 373 - 12.97 - A
    66. Scurtu Nicolae, Bistrita - 437 - 12.83 - AW
    67. Cseke Alexandru, Targu Mures - 730 - 10.5 - AJ
    68. Barsan Mircea, Tarnaveni - 2588 - 0 - A
    69. Dumitru Lazar, Petrila - 3748 - 0 - A

    Inscrieri Amatori - 19 grupe - on 08-May-15 at 17:49:26

    1. Vita Istvan, Reghin - 307 - 17.51 - A
    2. Sipos Ferenc, Targu Mures - 308 - 17.5 - AW
    3. Puscas Arpad, Gherla - 334 - 17.43 - A
    4. Stefan Andrei, Tarnaveni - 351 - 17.17 - A
    5. Pop Danut, Dej - 100 - 17.13 - A
    6. Zelariu Petru, Tarnaveni - 326 - 16.83 - A
    7. Baciu Gabriel, Tarnaveni - 327 - 16.57 - A
    8. Maerean Claudiu, Bistrita - 372 - 16.43 - A
    9. Lunca Razvan, Tarnaveni - 409 - 16 - A
    10. Dan Andrei, Piatra Neamt - 343 - 15.98 - AW
    11. Muntean Mircea, Baia Mare - 222 - 15.91 - A
    12. Rozenfeld Cristian, Cluj Napoca - 267 - 15.82 - A
    13. Anitei Marcel, Cluj Napoca - 232 - 15.76 - A
    14. Suciu Cristian, Dej - 138 - 15.6 - A
    15. Nagy Endre, Reghin - 460 - 15.53 - A
    16. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 167 - 15.46 - A
    17. Ciobanu Daniel, Blaj - 230 - 15.33 - A
    18. Bardocz Szilard, Capeni - 348 - 15.23 - A
    19. Teleki Zsolt, Cluj Napoca - 213 - 14.86 - A
    20. Hodis Andrei, Gherla - 449 - 14.57 - A
    21. Miko Istvan, Targu Mures - 702 - 14.5 - AW
    22. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 289 - 14.42 - AW
    23. Ban Peter, Cluj Napoca - 298 - 14.38 - A
    24. Dabacan Dorin, Tarnaveni - 450 - 14.2 - A
    25. Muresan Dorel, Cluj Napoca - 219 - 14.08 - AH
    26. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 278 - 14 - AW
    27. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 912 - 14 - A
    28. Raduly Ovidiu, Fantanele - 1218 - 14 - A
    29. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 483 - 13.83 - A
    30. Moldovan Doru, Dej - 362 - 13.8 - A
    31. Dani Leo, Arad - 205 - 13.73 - AH
    32. Medve Mihai, Reghin - 545 - 13.6 - A
    33. Janosi Attila, Targu Mures - 311 - 13.56 - A
    34. Zoltan Tibor, Targu Mures - 337 - 13.45 - AW
    35. Opris Dora, Ludus - 590 - 13.4 - AF
    36. Modarco Daniel, Ucraina - 937 - 13.33 - A
    37. Constantinovici Ciprian, Liteni - 665 - 13.3 - A
    38. Cont Cosmin, Gherla - 461 - 13.23 - A
    39. Predescu Levente, Miercurea Ciuc - 546 - 13.08 - A
    40. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc - 1095 - 13 - A
    41. Costevici Vasile, Ucraina - 1195 - 13 - A
    42. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 215 - 12.85 - A
    43. Pascu Adrian, Cluj Napoca - 640 - 12.8 - A
    44. Dirlea Ioan, Aiud - 655 - 12.6 - AH
    45. Biro Istvan, Reghin - 769 - 12.5 - A
    46. Istrate Adrian, Bistrita - 824 - 12.33 - A
    47. Grecu Gheorghe, Bistrita - 495 - 12.17 - AW
    48. Veres Janos, Targu Mures - 378 - 12.08 - A
    49. Socaci Sorin, Panciu - 350 - 12.07 - A
    50. Dragan Mihai, Bistrita - 479 - 12 - A
    51. Sutu Dorel, Bistrita - 998 - 12 - A
    52. Garaz Mircea, Bistrita - 480 - 11.85 - AW
    53. Roman Ovidiu, Nasaud - 464 - 11.71 - A
    54. Bumbu Pavel, Razboieni - 363 - 11.67 - A
    55. Pacurar Cornel, Blaj - 537 - 11.67 - A
    56. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare - 485 - 11.38 - A
    57. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare - 598 - 11.29 - A
    58. Bucur Alin Adrian, Targu Mures - 505 - 11.14 - A
    59. Maxim Cristian, Bistrita - 780 - 11 - A
    60. Singeorzan Traian, Nasaud - 853 - 11 - A
    61. Iovdi Gheorghe, Ucraina - 1311 - 11 - A
    62. Damian Mircea, Razboieni - 333 - 10.94 - A
    63. Spaller Tiberiu, Nasaud - 300 - 10.88 - A
    64. Fulop Attila, Aiud - 538 - 10.83 - A
    65. Coroian Claudiu, Gherla - 570 - 10.83 - A
    66. Galfi Levente, Cluj Napoca - 781 - 10.8 - AW
    67. Zavaski Ioan, Dej - 456 - 10.55 - A
    68. Sandulescu Adrian, Targu Mures - 903 - 10.5 - A
    69. Motorga Dorin, Targu Mures - 403 - 10.44 - A
    70. Derzsi Lorand, Targu Mures - 612 - 10.4 - A
    71. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 553 - 10.14 - A
    72. Barabas Claudiu, Bistrita - 482 - 10.13 - A
    73. Colcer Nicolae, Toplita - 917 - 10.05 - A
    74. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 1067 - 10 - A
    75. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 512 - 9.71 - A
    76. Ciurca Ovidiu, Targu Mures - 854 - 9.67 - A
    77. Strugar Ioan, Deda - 614 - 9.5 - A
    78. Pralea Constantin, Alba Iulia - 390 - 9.27 - AW
    79. Sabau Gheorghe, Tarnaveni - 625 - 9.14 - A
    80. Cazacu Florin, Vatra Dornei - 905 - 9 - A
    81. Oncioiu Gabriel, Toplita - 1922 - 9 - A
    82. Ujica Marin, Toplita - 733 - 8.87 - A
    83. Szilagyi Bela, Targu Mures - 651 - 8.67 - AW
    84. Suciu Iacob, Blaj - 676 - 8.67 - A
    85. Zedler Iuliu, Blaj - 677 - 8.13 - AW
    86. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni - 636 - 8 - A
    87. Flore Claudiu, Bistrita - 885 - 8 - A
    88. Tigaroi Florin, Cluj Napoca - 1347 - 8 - A
    89. Preda Sile, Focsani - 943 - 7.9 - A
    90. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc - 1267 - 7.5 - A
    91. Cotfas Gabriel, Toplita - 2147 - 7 - A
    92. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni - 754 - 6.86 - AJ
    93. Sarcani Andrei, Targu Mures - 931 - 6.33 - A
    94. Ambrus Szilard, Ludus - 1058 - 6.33 - A
    95. Teglas Andreea, Ludus - 1059 - 6 - AJF
    96. Tornea Daniel, Toplita - 1702 - 6 - A
    97. Damian Vasile, Nasaud - 922 - 5.75 - A
    98. Ghioc Stefan, Nasaud - 987 - 5.75 - A
    99. Dumbrava Ovidiu, Focsani - 1239 - 5 - A
    100. Vita Emil, Toplita - 1562 - 5 - A
    101. Kocsis Laszlo, Toplita - 1851 - 5 - A
    102. Lupescu Nicolae, Reghin - 2434 - 5 - A
    103. Sosdean Cosmin, Bistrita - 1451 - 0 - A
    104. Baban Aurelian, Tarnaveni - 2310 - 0 - A
    105. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 2316 - 0 - A
    106. Moldovan Sidonia, Ludus - 2660 - 0 - AF
    107. Turdean Ionut, Bistrita - 2741 - 0 - A
    108. Miron George, Reghin - 2830 - 0 - AJ
    109. Papai Zsolt, Reghin - 2831 - 0 - AJ
    110. Kulcsar Lorand, Sanpaul - 3896 - 0 - A
    111. Miklos Bernat, Targu Mures - nou - 0 - A
    112. Cuesdean Rares, Reghin - nou - 0 - A
    113. Friciu Radu, Reghin - nou - 0 - A
    114. Harap Adrian, Nasaud - nou - 0 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 08.05.2015 la 17:49.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. Mulțumesc Antal Denes au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui krisztalori
    Data înscrierii
    02.02.2010
    Locație
    Sinpaul, Mures
    Vârstă
    39
    Postări
    1.351
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    101 z 26 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    596
    Kriszta Arpad Lorand- Sanpaul-open
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  6. Îmi place leo33, PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Garaz Mircea - Bistrita - amatori

    Nistor Dorel - Bistrita - open
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 28.04.2015 la 11:53.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  8. #6
    senior
    Avatarul lui Adrian Pascu
    Data înscrierii
    23.07.2011
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    380
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 13 h 58 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    228
    TELEKI Zsolt CLUJ amatori
    BAN Peter CLUJ amatori
    CAMARASIU Tiberiu CLUJ amatori
    DRAGAN Mihai CLUJ amatori
    Crestem CAMPIONI! CS VOINTA Cluj

  9. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui cata_60
    Data înscrierii
    21.11.2007
    Locație
    Falticeni
    Vârstă
    59
    Postări
    3.571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    195 z 3 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    5056
    Trece ma si pe mine cu Mosu.
    Of all the things i"ve lost i miss my mind the most

  10. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    384
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 30 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    608
    Din Arad:
    Balog Andreea - open
    Kaposta Victor - amator.

  11. Îmi place leo33, victor.arad, Brulea Petre, PRIZA TOK le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    senior
    Avatarul lui gruia_lu_novac
    Data înscrierii
    15.03.2010
    Locație
    Hunedoara
    Vârstă
    44
    Postări
    268
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 5 h 6 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    168
    Se inscriu din Hunedoara, la amatori: Botea Fabian, Pavel Calin, David Cosmin.
    Butterfly Timo Boll ALC ST FH: Yasaka Rakza 7 soft BH: Yasaka Rakza 7 soft

  13. Îmi place leo33 le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    junior

    Data înscrierii
    29.06.2012
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    40
    Postări
    123
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 14 h 10 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    125
    se inscriu la amatori din Blaj:
    Ciobanu Daniel
    Suciu Iacob
    Pacurar Cornel

  15. Îmi place leo33 le-a plăcut acest mesaj
  16. #11
    senior
    Avatarul lui gabi.gogu
    Data înscrierii
    11.11.2010
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    51
    Postări
    686
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    62 z 20 h 21 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1082
    Gogu Gabriel, Cluj Napoca, Open

  17. #12
    înțelept
    Avatarul lui leo33
    Data înscrierii
    08.07.2010
    Locație
    Metropola > ARAD >
    Vârstă
    42
    Postări
    2.351
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    235 z 12 h 27 m
    Timp online pe zi
    1 h 46 m
    Reputație
    1504
    cu mare palcere,,, > Dani Leo > Amatori> Arad>
    Cu multa munca si perseverenta, am reusit !!! > https://www.facebook.com/video.php?v=10152877317254608

  18. Îmi place Ma Rola, Brulea Petre, Space le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    cadet Avatarul lui claudiu3
    Data înscrierii
    01.04.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    45
    Postări
    38
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    23
    Se inscrie Flore Claudiu - Bistrita - Amatori

    - - - Actualizat - - -

    Se inscriu la amatori Maxim Cristian si Claudiu Maierean din Bistrita.
    FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

  20. Îmi place adishorul le-a plăcut acest mesaj
  21. #14
    maestru
    Avatarul lui dennis
    Data înscrierii
    14.02.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    55
    Postări
    1.405
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    76 z 13 h 30 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    2593
    Din Bistrita:
    * la Open : Tira Viorel;
    * la Amatori:
    - Scurtu Nicolae;
    - Joldes Adrian
    - Barabas Claudiu.
    Ultima modificare făcută de dennis; 28.04.2015 la 12:21.

  22. #15
    cadet Avatarul lui claudiu3
    Data înscrierii
    01.04.2013
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    45
    Postări
    38
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    23
    Se inscrie la amatori GRECU GHEORGHE BISTRITA.
    FH - TIBHAR EVOLUTION - FX-P | BH - TIBHAR EVOLUTION - EL-P | RK - BUTTERFLY - PETR KORBEL-FL (OFF) | DACA TE ANTRENEZI CU GREU, NU NUMAI CA VEI FI "GREU" DAR VEI FI SI GREU DE INVINS

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 26.05.2018
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 266
    Ultimul post: 28.05.2018, 16:13
  2. Turneu A "Memorialul Dan Leorda", Reghin - 6.05.2017
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 231
    Ultimul post: 07.05.2017, 22:20
  3. Răspunsuri: 323
    Ultimul post: 12.05.2014, 19:29
  4. Memorialul "DAN LEORDA"- Reghin 12 Mai - Turneu A
    De leordarares în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 165
    Ultimul post: 21.05.2012, 14:35
  5. 'MEMORIALUL DAN LEORDA- Reghin 08. MAI 2010 TURNEU "A"
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 232
    Ultimul post: 13.05.2010, 23:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •