Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

despre tibhar genius+optimum sound

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • despre tibhar genius+optimum sound

    stie cineva cum este tibhar genius+ optimum sound de 1.8 mm?la spin,calitate,viteza?cum e fata de joola samba + 2.00 mm.astept raspunsuri!

  • #2
    Pe ce tip de lemn te interesează cum se manifesta?
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      pe unul defensiv pentru block la masa

      Comentariu


      • #4
        Eu am Genius + Optimum (fara sound) si am si Samba plus. Sunt doua fete oarecum asemanatoare ca viteza si spin, un plus la spin pentru Genius. Poate ca Samba plus pare mai rapida la mingi mai usoare pentru ca este bouncy (saltareata), dar de cealalta parte Genius e mai rapida daca lovesti cum trebuie in ea si nu e bouncy deloc. Pentru block eu as merge cu Genius dar as lua tot 2.0.

        Ia cu multe rezerve ce zic, sunt incepator. Poate spun pareri si altii mai experimentati.

        Comentariu


        • #5
          Mihai Marola vezi ca ai casuta plina la mesaje ...

          Comentariu


          • #6
            Product Description



            The soft version of Genius + Optimum has an extremely strong catapult effect paired with a fr usual soft Belge, light Spielgefhl. With the Genius + Optimum sound you spren how the energy of your rackets bergeht on the ball. A weapon for players who prefer a soft attack, but not mchten waive near or far from the table explosive strokes in an open game. Powerful sponge in conjunction with the new surface finish offers a perfect blend of dynamics, Spielgefhl, sound and control.

            Tempo: 105
            Control: 100
            Spin: 108
            Schwammhrte: soft Suitability: OF


            Deasemenea:
            http://www.tabletennisdirect.com/pro...tbgenplopsound
            Ultima editare de Dan12; 11.iun.2015, 13:18.

            Comentariu


            • #7
              Samba este mai saltareata....decat genius. Genius este mai controlabil. Ia genius (2.0)....
              Sau daca vrei Jooala --- ia MAXX400.

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X