vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 32 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 477

Subiect: TURNEU " A+ " Cupa Bacau TT - 6 iunie 2015

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Corcoz Costin
    Data înscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Focșani
    Vârstă
    39
    Postări
    1.951
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    114 z 20 h 2 m
    Timp online pe zi
    55 m
    Reputație
    4552

    TURNEU " A+ " Cupa Bacau TT - 6 iunie 2015

    Turneu A+ "Cupa Bacau TT" Incepatori , Avansati si Open

    LOCALITATEA: BACAU ;
    DATA: Sâmbătă 06 iunie 2015;
    CATEGORII: Open + Amatori+ Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    AMATORI si Incepatori - 08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 09.30 încep meciurile;
    OPEN - 12.30 - 13.15– validare înscrieri, la 13.30 încep meciurile;

    SALA I : Sala Polivalenta , Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154;
    SALA II: Sala de sport a Scolii Gimnaziale nr. 10, zona Tic-Tac, str. Pictor Andreescu, nr. 1, Bacău



    LOGISTICĂ: 20 mese + 9 mese(sala a II-a) (Butterfly, Joola, Tibhar) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 960 mp, aer condiționat/încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet stratificat pentru competitii;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, garderobă;
    TAXA: adulți 35 Lei, copii 15 Lei, din care 3 Lei/participant vor fi transferați în contul AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;

    MATERIALE DE PREMIERE:
    - Incepatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome ,locurile 5-8 diplome
    - Amatori: Locurile 1÷4 – cupe + diplome ,locurile 5-8 diplome
    - Open: Locurile 1÷4 – cupe + diplome + locurile 5-8 diplome
    - Premii surpriză - Vor fi prezentate pe parcursul înscrierilor.

    INSCRIEREA PARTICIPANŢILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - ultima înscriere Joi 4 iunie 2015, ora 20,00;
    - ultima retragere Vineri 5 iunie 2015, ora 18,00;
    - orice înscriere/retragere ulterioară nu va fi luată în considerare;
    - absenții vor fi trecuți în clasament cu N - nemotivat;

    PENTRU BUNA DESFĂȘURARE A TURNEULUI:

    - Rog fiecare participant sa menționeze categoria la care dorește să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur
    - Sunt locuri suficiente ,așa că înscrierea se poate face dupa ce vă hotărâți, mai ales că prioritatea nu o poate lua nimeni, fiind dată de poziția Dvs. din clasament.


    SISTEMUL DE JOC:


    INCEPATORI: Atentie !!!

    SALA: Sala de sport a Scolii Gimnaziale nr. 10, zona Tic-Tac, str. Pictor Andreescu, nr. 1, Bacău
    LOGISTICĂ: 9 mese (Donic Waldner 25) aprobate ITTF, mingi ***;
    SPAȚIU DE JOC: 500 mp, încălzire;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare;

    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 11;
    - Număr maxim de participanţi: 54 (52 + 2 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .....;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Incepatori

    AMATORI:

    -SALA: Sala Polivalenta ,Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154 ;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică de 18;
    - Număr maxim de participanţi: 120 (118 + 2 wild-card-uri);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: ......;
    - Tablou eliminatoriu de 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;

    OPEN:

    -SALA: Sala Polivalenta , Strada Stadionului nr.1, Bacău 600154;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 18 precum si jucatorii amatori cu MP 11-18 (care sunt rugati să-şi anunte optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile, prioritate la această categorie având OPEN-iştii;
    - Număr maxim de participanţi: 60 (58 + 2 wild-card);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6-7 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: .......;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;


    Finalele la Amatori și Open se transmit LiveText pe forum (Refresh la fiecare 15s).

    MASĂ PRÂNZ:
    Posibilitatea de a comanda de la o firma de Catering(vom reveni cu detalii)

    ORGANIZATORI:

    -Rojnita Sebastian- tel.0742 910 126\
    -Berbece Bianca - tel.0749 699 111
    -Corcoz Costin - tel. 0760.541 264
    -Marcel Giosan - tel. 0723.283.701;
    -Tokos Pal - tel.0741 308 148 ;


    ECHIPAMENT:



    De la acest turneu nu putea lipsi Dl. Rasvan Crișan, reprezentantul Butterfly România, cu ultimele materiale pentru tenis de masă apărute pe piață.
    Butterfly - Table Tennis for You


    La turneu vor fi prezenți Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - SC Andro Gir SRL: unic importator XIOM și NITTAKU, cu materiale profesionale de tenis de masă.




    www.tenismasa.ro

    La turneu va fi prezent și Dl. Dumitru Beltechi care va pune la dispoziția participanților un stand cu produse profesionale de tenis de masă.


    Emi TT - Pentru campionul din tine!




    Posibilitati de cazare Bacău:

    1. Hotel Sport - www.dsjbacau.ro camere de 1, 2, 3, 4, 5, 6 și 7 persoane: 30 lei patul pentru sportivi legitimați la cluburi din subordinea MTS și 45 lei patul pentru sportivi AmaTur. Aer condiționat, televizor, frigider, Rezervări la tel. 0372.776.458 / 0720.021.377;

    2. Cămin CSS Bacău - camere 6 persoane: 25 lei patul. Rezervări la tel. 0742.910.126 - Sebi Rojniță;

    3. Hotel Studio - www.pensiuneastudio.ro 120 lei single, 130 lei double, 130 lei 3-4 persoane. Rezervări la tel. 0730.823.283;

    4. Vila Royal - www.pensiunebacau.ro 130 lei single, 150 lei double. Rezervări la tel. 0744.953.899;

    5. Vila Tosca - www.vilatosca.ro 130 lei single, 160 lei double. Rezervări la tel. 0234.530.300;

    6. Hotel Karo "Hanul dintre vii" - www.clubkaro.ro 150 lei single, 200 lei double, 360 lei suite (4 pers.). Rezervări la tel. 0234.511.808;

    7. Hotel Decebal - www.hoteldecebal.ro 180 lei single, 215 lei double. Rezervări la tel. 0234.570.030.
    Ultima modificare făcută de Corcoz Costin; 03.06.2015 la 15:40.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31288

    Rezervat înscrieri și clasament Open

    Inscrieri Open - on 05.06.2015 at 18:50:45

    1. Roman Iulian, Brasov - 1 - 36,24 - OL
    2. Boaca Valentin, Bucuresti - 5 - 31,91 - OL
    3. Corcoz Costin, Focsani - 9 - 30,07 - O
    4. Enciu Alexandru, Slobozia - 10 - 30,64 - OL
    5. Farcas Vlad, Cluj Napoca - 11 - 28,32 - O
    6. Mosneagu Marius, Falticeni - 12 - 29,02 - OL
    7. Uta Adrian, Bucuresti - 13 - 31,22 - OL
    8. Toma Florin, Pitesti - 14 - 29,5 - OW
    9. Calin Mihai, Barlad - 15 - 29,91 - OL
    10. Bularda Iulian, Barlad - 16 - 26,4 - OL
    11. Ion Marius, Braila - 17 - 28,84 - OL
    12. Farkas Gabor, Targu Mures - 21 - 26,14 - O
    13. Leorda Rares, Reghin - 25 - 27,64 - O
    14. Wischegg Robert, Galati - 26 - 25,06 - O
    15. Zamfir Ionel, Bucuresti - 27 - 25,4 - O
    16. Cozma Catalin, Falticeni - 28 - 24,22 - OLW
    17. Vardi Dan, Ramnicu Valcea - 29 - 31,47 - OLW
    18. Govoreanu Florin, Cisnadie - 30 - 25,16 - O
    19. Sufletel Radu, Alba Iulia - 32 - 25,62 - OL
    20. Aftenii Daniel, Bucuresti - 34 - 24,04 - O
    21. Dinca Daniel, Bucuresti - 35 - 23,95 - OH
    22. Morosanu Vasile, Suceava - 37 - 24,62 - OW
    23. Lazaroiu Adrian, Targoviste - 38 - 23,73 - O
    24. Filimon Bogdan, Bucuresti - 39 - 23,27 - O
    25. Tomica Andrei, Bucuresti - 42 - 25,58 - OJ
    26. Popescu Valentin, Bucuresti - 45 - 23,04 - O
    27. Banescu Dragos, Pitesti - 46 - 22,15 - O
    28. Radu Costica, Galati - 47 - 25,2 - OL
    29. Vladoiu Gelu, Brasov - 49 - 21,23 - OW
    30. Bocaniala Norocel, Galati - 50 - 22,91 - OL
    31. Zidar Victor, Reghin - 51 - 22,38 - O
    32. Marcu Vasile, Vatra Dornei - 54 - 20,94 - OW
    33. Vranceanu Mihai, Bucuresti - 60 - 23,84 - O
    34. Dumbrava Daniel, Focsani - 62 - 21,2 - OW
    35. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc - 64 - 22,2 - OW
    36. ON HO, Bucuresti - 69 - 19,67 - O
    37. Tiganas Mihai, Radauti - 70 - 25,9 - O
    38. Giol Mihai, Braila - 71 - 32,73 - OL
    39. Ursulean Vasile, Straja - 73 - 22,16 - O
    40. Anita Dorel, Brasov - 74 - 20,82 - O
    41. Daneliuc Gabi, Sibiu - 76 - 22,58 - O
    42. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc - 77 - 18,97 - O
    43. Ceacarescu Cristian, Slobozia - 78 - 24,2 - OL
    44. Niculae Dan, Bucuresti - 81 - 19,14 - O
    45. Hutanu Alin, Brasov - 82 - 18,64 - O
    46. Fodoran Cosmin, Bucuresti - 83 - 28,08 - OL
    47. Farkas Bence, Targu Mures - 84 - 19,02 - OJ
    48. Bobarnac Gheorghe, Bacau - 86 - 21,91 - O
    49. Balog Andreea, Arad - 87 - 28,06 - OF
    50. Birtalan Laszlo, Oradea - 89 - 18,47 - O
    51. Hasna Cosmin, Straja - 90 - 24,35 - O
    52. Birtalan Robert, Oradea - 91 - 21,51 - O
    53. Suciu Cristian, Dej - 92 - 18,9 - O
    54. Grigore Alexandru, Campina - 94 - 19,36 - O
    55. Denes Ferenc, Praid - 95 - 21,98 - OW
    56. Wild Card 1, Romania - 100 - -
    57. Wild Card 2, Romania - 100 - -
    58. Bucsan Romeo, Pitesti - 102 - 18,87 - OW
    59. Cionoiu Cristian, Bucuresti - 104 - 24,91 - O
    60. Axinte Bogdan, Iasi - 109 - 24,48 - O
    61. Constantin Teodor, Bucuresti - 114 - 22,05 - O
    62. Rojnita Sebastian, Bacau - 115 - 20,07 - O
    63. Bodin Ion, Tecuci - 119 - 21,31 - OW
    64. Vlase Gheorghe, Slobozia - 126 - 18,72 - O
    65. Albu Catalin, Pascani - 145 - 20,23 - O
    66. Georgiu Dragos, Vatra Dornei - 152 - 19,68 - O

    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    67. Balauca Cornel, Botosani - 155 - 21,33 - O
    68. Ionita Valentin, Galati - 156 - 19,18 - O
    69. Onufrei Ciprian, Botosani - 165 - 23,06 - O

    70. Iordaniu Aurel, Panciu - 170 - 20,89 - O
    71. Mereuta Rares, Bucuresti - 174 - 20,08 - O
    72. Dumitru Gheorghe, Bucuresti - 182 - 19,68 - O
    73. Coroiu Andrei, Roman - 185 - 24,43 - O
    74. Duceac Catalin, Botosani - 191 - 19,45 - O
    75. Carpovici Boris, Falticeni - 226 - 25,12 - OLW
    76. Ditu Daniel, Onesti - 245 - 23,1 - O
    77. Kovacs Ferenc, Ungaria - 254 - 22,57 - O
    78. Pascu Paul, Tecuci - 280 - 20,14 - O
    79. Rusti Catalin, Suceava - 289 - 18,5 - O
    80. Polocoser Cristian, Suceava - 297 - 22 - O
    81. Guceanu Raluca, Bucuresti - 349 - 18,14 - OLJF
    82. Farkas Lorant, Miercurea Ciuc - 399 - 23,05 - O
    83. Tiganisteanu Adrian, Bacau - 415 - 24,33 - O
    84. Anghel Alexandru, Iasi - 455 - 34 - OL
    85. Barsa Ioan, Moinesti - 541 - 23 - O
    86. Orza Catalin, Suceava - 563 - 23,5 - O
    87. Cristovici Viorel, Tecuci - 564 - 20,1 - O
    88. Bujor Dragos, Bucuresti - 573 - 14,2 - AJ
    89. Cretu Florin, Iasi - 640 - 24,33 - O
    90. Spanu Vasile, Vicovu de Jos - 880 - 22 - O
    91. Marcu Rares, Iasi - 1404 - 19 - O


    Cu rosu - Confirmat prezenta.
    Cu albastru - Asteptam confirmare.
    Cu verde - Wild-card-urile.

    Clasament Open

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Enciu Alexandru - Slobozia
    3 -- 4
    Radu Costica - Galati
    Giol Mihai - Braila
    5 -- 8
    Farcas Vlad - Cluj Napoca
    Uta Adrian - Bucuresti
    Calin Mihai - Barlad
    Tomica Andrei - Bucuresti
    9 -- 16
    Boaca Valentin - Bucuresti
    Corcoz Costin - Focsani
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Vardi Dan - Ramnicu Valcea
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Balog Andreea - Arad
    17 -- 22
    Toma Florin - Pitesti
    Ion Marius - Braila
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Tiganas Mihai - Radauti
    Kovacs Ferenc - Ungaria
    23 -- 24 2v gr.sup.
    Bularda Iulian - Barlad
    Leorda Rares - Reghin
    25 -- 35 1v gr.sup.
    Mosneagu Marius - Falticeni
    Wischegg Robert - Galati
    Cozma Catalin - Falticeni
    Zidar Victor - Reghin
    Birtalan Robert - Oradea
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Hutanu Alin - Brasov
    Hasna Cosmin - Straja
    Denes Ferenc - Praid
    Balauca Cornel - Botosani
    36 -- 44 0v gr.sup.
    Farkas Gabor - Targu Mures
    Bocaniala Norocel - Galati
    Fodoran Cosmin - Bucuresti
    Farkas Bence - Targu Mures
    Ursulean Vasile - Straja
    Grigore Alexandru - Campina
    Axinte Bogdan - Iasi
    Albu Catalin - Pascani
    Orza Catalin - Suceava
    45 -- 47 2v gr.inf.
    Marcu Vasile - Vatra Dornei
    ON HO - Bucuresti
    Niculae Dan - Bucuresti
    48 -- 56 1v gr.inf.
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Banescu Dragos - Pitesti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Bodin Ion - Tecuci
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    57 -- 66 0v gr.inf.
    Morosanu Vasile - Suceava
    Filimon Bogdan - Bucuresti
    Dumbrava Daniel - Focsani
    Anita Dorel - Brasov
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Bobarnac Gheorghe - Bacau
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Suciu Cristian - Dej
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.06.2015 la 21:33.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31288

    Rezervat înscrieri și clasament Avansati

    Inscrieri Avansați - on 05.06.2015 at 22:27:30

    1. Pop Danut, Dej - 99 - 17,76 - A
    2. Kaposta Victor, Arad - 105 - 16,73 - A
    3. Ivan Valentin, Campina - 120 - 16,44 - A
    4. Colesniuc Romeo, Botosani - 121 - 16,83 - AW
    5. Avram Nicolae, Nedelea - 125 - 15,57 - A
    6. Curpas Ioan, Oradea - 131 - 16,98 - AW
    7. Berbece Bianca, Bacau - 135 - 15,98 - AF
    8. Niculescu Gabriel, Bucuresti - 139 - 16,24 - AH
    9. Corneanu Sorin, Botosani - 140 - 16,07 - A
    10. Pintilie Nela, Galati - 144 - 17,29 - ALF
    11. Lefter Costel, Galati - 149 - 16,52 - AW
    12. Volostiuc Marius, Suceava - 161 - 16,84 - A
    13. Kantor Imre Zoltan, Reghin - 172 - 15,86 - A
    14. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt - 195 - 14,31 - A
    15. Brulea Petre, Ploiesti - 197 - 14,95 - AW
    16. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure - 207 - 15,4 - A
    17. Munteanu Octavian, Tecuci - 213 - 17 - AW
    18. Mircea Ionel, Ploiesti - 214 - 14,32 - A
    19. Chirap Dan, Gura Humorului - 222 - 17,63 - A
    20. Muntean Mircea, Baia Mare - 223 - 17,02 - A
    21. Ticu Dorin, Bacau - 224 - 15,67 - A
    22. Mahu Bogdan, Pascani - 234 - 13,7 - A
    23. Rusea Gheorghe, Breaza - 236 - 13,08 - A
    24. Morosan Marian, Suceava - 239 - 12,96 - A
    25. Imecs Attila, Miercurea Ciuc - 240 - 15,67 - AW
    26. Pelaghie Ioan, Targu Mures - 247 - 13,8 - A
    27. Salavastru Petru, Botosani - 256 - 13,54 - AW
    28. Firu Marian, Vatra Dornei - 263 - 16,48 - A
    29. Zarinschi Catalin, Galati - 264 - 16,35 - A
    30. Dinu Adrian, Darmanesti - 266 - 11,71 - A
    31. Fancsali Kalman, Lunca de Sus - 270 - 15,2 - AW
    32. Ursulescu Ioan, Bacau - 277 - 13,48 - AW
    33. Lucic Corneliu, Suceava - 278 - 11,62 - AW
    34. Nistor Florin, Comanesti - 281 - 17,34 - A
    35. Papacu Bejoli, Bucuresti - 284 - 13,36 - AW
    36. Giosan Marcel, Galati - 302 - 11,58 - A
    37. Stamate Eduard, Tecuci - 310 - 16,2 - A
    38. Serban Liviu, Onesti - 314 - 12,47 - A
    39. Chetronie Liviu, Tecuci - 321 - 13,13 - A
    40. Florea Gigi, Galati - 322 - 12,84 - AW
    41. Aberle Ildiko, Oradea - 327 - 12,8 - AF
    42. Stolearenco Igor, Galati - 335 - 11,52 - A
    43. Dan Andrei, Piatra Neamt - 342 - 16,73 - AW
    44. Socaci Sorin, Panciu - 348 - 12,29 - A
    45. Chiscop Bogdan, Galati - 356 - 12,98 - AJ
    46. Zelenciuc Serghei, Slobozia - 358 - 16,83 - A
    47. Rosu Gabriel, Comanesti - 367 - 15,57 - A
    48. Acatrinei Lucian Marian, Roman - 368 - 15,14 - A
    49. Petenchi Edmond, Roman - 380 - 13,86 - A
    50. Martz Sebastian, Comanesti - 391 - 14,67 - A
    51. Marola Dan, Bacau - 394 - 15,67 - A
    52. Marian Calin, Reghin - 395 - 14,8 - A
    53. Baisan Paul, Roman - 403 - 13,86 - A
    54. Marola Mihai, Bacau - 407 - 14,83 - AJ
    55. Szabo Lajos, Ungaria - 417 - 15 - A
    56. Corocaescu Cristian, Suceava - 425 - 12,43 - A
    57. Valeanu Vlad, Bacau - 430 - 14,29 - AJ
    58. Iordachi Adrian, Adjud - 431 - 14 - A
    59. Sterie Georgiana, Filipesti Targ - 445 - 9,98 - AF
    60. Iacob Gabriel, Iasi - 467 - 12,35 - AW
    61. Bulubasa Nicusor, Comanesti - 471 - 13,6 - A
    62. Tanu Mihai, Tecuci - 477 - 12,54 - A
    63. Voin Doru, Bucuresti - 479 - 12,03 - A
    64. Rosca Niculai, Galanesti - 484 - 17 - A
    65. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari - 494 - 14,75 - A
    66. Cocea Catalin, Iasi - 495 - 14 - A
    67. Gasner Paul, Iasi - 505 - 12,53 - A
    68. Derzsi Lorand, Targu Mures - 507 - 11 - A
    69. Valeanu Cosmin, Bacau - 512 - 11,71 - AJ
    70. Vieru Costica, Botosani - 517 - 12,29 - AW
    71. Turcu Viorel, Piatra Neamt - 523 - 13,6 - AW
    72. Constantinovici Ciprian, Liteni - 530 - 13,04 - A
    73. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc - 537 - 13,67 - A
    74. Marcean Ovidiu, Botosani - 545 - 12,8 - A
    75. Robu Mihai, Mogosesti - 568 - 10,43 - A
    76. Munteanu Ion, Comanesti - 572 - 16 - A
    77. Palamaru Emil, Vatra Dornei - 584 - 11,67 - A
    78. Halip Rares, Botosani - 597 - 13,6 - AJ
    79. Velcea Cristina, Bucuresti - 607 - 7,3 - AF
    80. Stoica Sandel, Focsani - 614 - 12,56 - A
    81. Rosca Adela, Galanesti - 616 - 12 - AF
    82. Dirlau Ionut, Bacau - 627 - 9,71 - A
    83. Nicu Constantin, Iasi - 635 - 10,67 - A
    84. Rosca Nicolae, Galanesti - 690 - 9,6 - A
    85. Sumanaru Catalin, Iasi - 716 - 12,8 - A
    86. Dodu Costica, Focsani - 722 - 13,05 - A
    87. Precu Sergiu, Iasi - 731 - 10,33 - A
    88. Ivanov Sorin, Piatra Neamt - 738 - 13 - A
    89. Rosca Mihai, Galanesti - 741 - 9 - AJ
    90. Poturu Ioan, Pascani - 774 - 13,67 - AW
    91. Pintilie Vlad, Iasi - 777 - 11,4 - A
    92. Spoiala Cristinel, Focsani - 785 - 12,53 - A
    93. Isaic Radu, Bacau - 794 - 7,8 - A
    94. Chiriac Marius, Botosani - 803 - 9,8 - A
    95. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc - 926 - 14,33 - A
    96. Tocariu Sebastian, Botosani - 949 - 7,8 - A
    97. Postelnicu Ciprian, Tecuci - 1106 - 14,2 - A
    98. Bogza Dragos, Iasi - 1133 - 11 - A
    99. Filip Dan, Comanesti - 1171 - 15 - A
    100. Leteanu Marius, Bacau - 1184 - 9,33 - A
    101. Berila Radu, Bacau - 1212 - 9 - AJ
    102. Balanescu Florin, Botosani - 1278 - 13 - A
    103. Gontariu Florin, Bacau - 1393 - 6 - A
    104. Maximus Gabriel, Bacau - 1407 - 14 - A
    105. Carpovici Sergiu, Falticeni - 1460 - 13,6 - A
    106. Maghiar Ioana, Brasov - 1745 - 11 - AF
    107. Dragan Petru Ioan, Iasi - 2047 - 0 - A
    108. Butacu Dan, Bacau - 4317 - 0 - A

    Cu albastru - retrasi dupa termenul limita.


    Clasament Avansați

    1. Surmei Boby - Bacau
    2. Kaposta Victor - Arad
    3 -- 4
    Halip Rares - Botosani
    Pintilie Nela - Galati
    5 -- 8
    Zelenciuc Serghei - Slobozia
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Chiscop Bogdan - Galati
    Baisan Paul - Roman
    9 -- 16
    Acatrinei Lucian Marian - Roman
    Lefter Costel - Galati
    Marola Mihai - Bacau
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Ivan Valentin - Campina
    Constantinovici Ciprian - Liteni
    Chirap Dan - Gura Humorului
    Petenchi Edmond - Roman
    17 -- 32
    Chetronie Liviu - Tecuci
    Berbece Bianca - Bacau
    Firu Marian - Vatra Dornei
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Nicu Constantin - Iasi
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Ursulescu Ioan - Bacau
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Voin Doru - Bucuresti
    Ticu Dorin - Bacau
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Stamate Eduard - Tecuci
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Pop Danut - Dej
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    33 -- 36
    Curpas Ioan - Oradea
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Szabo Lajos - Ungaria
    Valeanu Vlad - Bacau
    37 -- 2v gr.sup.
    Volostiuc Marius - Suceava
    38 -- 61 1v gr.sup.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Avram Nicolae - Nedelea
    Corneanu Sorin - Botosani
    Brulea Petre - Ploiesti
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Salavastru Petru - Botosani
    Zarinschi Catalin - Galati
    Nistor Florin - Comanesti
    Serban Liviu - Onesti
    Aberle Ildiko - Oradea
    Dan Andrei - Piatra Neamt
    Socaci Sorin - Panciu
    Rosu Gabriel - Comanesti
    Martz Sebastian - Comanesti
    Marola Dan - Bacau
    Marian Calin - Reghin
    Corocaescu Cristian - Suceava
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Munteanu Ion - Comanesti
    Ivanov Sorin - Piatra Neamt
    Maghiar Ioana - Brasov
    62 -- 72 0v gr.sup.
    Mircea Ionel - Ploiesti
    Morosan Marian - Suceava
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Lucic Corneliu - Suceava
    Rosca Niculai - Galanesti
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Vieru Costica - Botosani
    Marcean Ovidiu - Botosani
    Stoica Sandel - Focsani
    Balanescu Florin - Botosani
    Maximus Gabriel - Bacau
    73 -- 77 2v gr.inf.
    Mahu Bogdan - Pascani
    Iacob Gabriel - Iasi
    Tanu Mihai - Tecuci
    Spoiala Cristinel - Focsani
    Postelnicu Ciprian - Tecuci
    78 -- 93 1v gr.inf.
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Giosan Marcel - Galati
    Florea Gigi - Galati
    Stolearenco Igor - Galati
    Iordachi Adrian - Adjud
    Sterie Georgiana - Filipesti Targ
    Braniste George - Bacau
    Cocea Catalin - Iasi
    Gasner Paul - Iasi
    Derzsi Lorand - Targu Mures
    Robu Mihai - Mogosesti
    Velcea Cristina - Bucuresti
    Rosca Adela - Galanesti
    Dodu Costica - Focsani
    Berila Radu - Bacau
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    94 -- 108 0v gr.inf.
    Palamaru Emil - Vatra Dornei
    Dirlau Ionut - Bacau
    Rosca Nicolae - Galanesti
    Precu Sergiu - Iasi
    Rosca Mihai - Galanesti
    Poturu Ioan - Pascani
    Pintilie Vlad - Iasi
    Isaic Radu - Bacau
    Chiriac Marius - Botosani
    Tocariu Sebastian - Botosani
    Bogza Dragos - Iasi
    Leteanu Marius - Bacau
    Gontariu Florin - Bacau
    Carpovici Sergiu - Falticeni
    Butacu Dan - Bacau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.06.2015 la 21:32.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  4. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    373 z 22 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 h 10 m
    Reputație
    31288

    Rezervat înscrieri și clasament Începători

    Inscrieri Începători - on 05.06.2015 at 22:29:52

    1. Robu Valentin, Botosani - 389 - 10,82 - AW
    2. Ciky Cornel, Fagaras - 428 - 8,85 - AW
    3. Pralea Constantin, Alba Iulia - 450 - 8 - AW
    4. Constantinescu Rares, Braila - 468 - 10,23 - AJ
    5. Boicu Gabriel, Vatra Dornei - 488 - 10,71 - A
    6. Carjan Dumitru, Bucuresti - 499 - 9,58 - AW
    7. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure - 514 - 9,38 - A
    8. Hanganu George, Focsani - 561 - 9,54 - A
    9. Panait Adrian, Braila - 562 - 8,23 - AW
    10. Bodea Vasile, Panciu - 569 - 10,4 - A
    11. Volosciuc Tiberiu, Vatra Dornei - 576 - 10,14 - A
    12. Sava Sinel, Focsani - 578 - 9,6 - A
    13. Oancea Marian, Bacau - 580 - 8,6 - A
    14. Movileanu Neculae, Brasov - 617 - 8,43 - A
    15. Budescu Marian, Galati - 710 - 6,87 - A
    16. Zamfirache Ioan, Botosani - 717 - 8 - AW
    17. Balaita Mihai, Bacau - 779 - 9,5 - AJ
    18. Anton Dragos, Focsani - 788 - 10 - A
    19. Neculai Radu, Focsani - 832 - 7,96 - A
    20. Movileanu Adrian, Brasov - 865 - 5,83 - A
    21. Husarciuc Beniamin, Suceava - 875 - 6,4 - A
    22. Avram Matei, Barcea - 899 - 9,5 - A
    23. Padurariu Ciprian, Roman - 919 - 7,75 - A
    24. Sisca Nicusor, Comanesti - 1012 - 5,8 - AW
    25. Ciobica Teodora, Bacau - 1024 - 6,5 - AJF
    26. Stefanachi Bogdan, Botosani - 1061 - 8,5 - AJ
    27. Portariuc Gheorghe, Botosani - 1140 - 7,67 - A
    28. Mirt Alexandru, Pascani - 1468 - 10 - A
    29. Badaluta Marian, Vatra Dornei - 1511 - 10 - A
    30. Dragan Dan, Pascani - 1555 - 7,5 - A
    31. Pinzar Alin, Suceava - 1567 - 0 - A
    32. Porosnicu Catalin, Onesti - 1590 - 7 - A
    33. Tufa Gigi, Galati - 1642 - 6 - A
    34. Lita Bogdan, Bacau - 1936 - 5 - A
    35. Caltea Liviu, Pascani - 1995 - 8 - A
    36. Donisan Costel, Pascani - 1996 - 8 - A
    37. Ciobanu Cosmin, Bacau - 2068 - 7 - A
    38. Galatanu Silviu, Bacau - 2069 - 7 - A
    39. Stoean Mircea, Bacau - 2071 - 7 - A
    40. Tarcau Andrei, Bacau - 2073 - 7 - AJ
    41. Tarcau Tiberiu, Bacau - 2074 - 7 - AJ
    42. Bunduchi Andrei, Solont - 2470 - 5 - A
    43. Tarcau Remus, Bacau - 2502 - 0 - A
    44. Sestac Stefana, Vatra Dornei - 2669 - 0 - AJF
    45. Pralea Marius, Botosani - 2714 - 0 - A
    46. Laic Mihai, Roman - 4317 - 0 - A
    47. Hrusca Radu, Pascani - 4321 - 0 - A
    48. Doncila Ionel, Botosani - 4322 - 0 - A
    49. Gherghel Adrian, Bacau - 4323 - 0 - A
    50. Stanculescu Marius, Buzau - 4325 - 0 - A
    51. Bobarnac Denis, Bacau - 4326 - 0 - A
    52. Ciobica Cristi, Bacau - 4327 - 0 - A
    53. Alupoaie Tiberiu, Panciu - 4328 - 0 - A

    Cu albastru - retrasi dupa termenul limita.


    Clasament Începători

    1. Bodea Vasile - Panciu
    2. Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Stoean Mircea - Bacau
    Padurariu Ciprian - Roman
    5 -- 8
    Balaita Mihai - Bacau
    Hanganu George - Focsani
    Pinzar Alin - Suceava
    Galatanu Silviu - Bacau
    9 -- 16
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Robu Valentin - Botosani
    Budescu Marian - Galati
    Donisan Costel - Pascani
    Mirt Alexandru - Pascani
    Movileanu Neculae - Brasov
    Anton Dragos - Focsani
    17 -- 18
    Oancea Marian - Bacau
    Laic Mihai - Roman
    19 -- 2v gr.sup.
    Constantinescu Rares - Braila
    20 -- 29 1v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Volosciuc Tiberiu - Vatra Dornei
    Sava Sinel - Focsani
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Avram Matei - Barcea
    Ciobica Teodora - Bacau
    Stefanachi Bogdan - Botosani
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Dragan Dan - Pascani
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Porosnicu Catalin - Onesti
    Ciobanu Cosmin - Bacau
    Sestac Stefana - Vatra Dornei
    Pralea Marius - Botosani
    Alupoaie Tiberiu - Panciu
    37 -- 2v gr.inf.
    Caltea Liviu - Pascani
    38 -- 44 1v gr.inf.
    Tufa Gigi - Galati
    Lita Bogdan - Bacau
    Tarcau Tiberiu - Bacau
    Bunduchi Andrei - Solont
    Tarcau Remus - Bacau
    Gherghel Adrian - Bacau
    Bobarnac Denis - Bacau
    45 -- 53 0v gr.inf.
    Neculai Radu - Focsani
    Movileanu Adrian - Brasov
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Portariuc Gheorghe - Botosani
    Tarcau Andrei - Bacau
    Hrusca Radu - Pascani
    Doncila Ionel - Botosani
    Stanculescu Marius - Buzau
    Ciobica Cristi - Bacau
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 07.06.2015 la 18:24.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  5. Mulțumesc Corcoz Costin, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    343
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 19 h 57 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    542
    Balog Andreea - open - Arad
    Kaposta Victor - amator - Arad.

  7. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ADN, Corcoz Costin, Ma Rola, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  8. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui muntean mircea
    Data înscrierii
    30.05.2010
    Locație
    Baia Mare, Maramures, Romania, Romania
    Vârstă
    40
    Postări
    376
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 2 h 47 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    268
    Muntean Mircea Baia Mare, Cristi Suciu si Pop Danut din Dej la amatori si Pop Zoltan open Dej

  9. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Corcoz Costin, Ma Rola, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior
    Avatarul lui Ma Rola
    Data înscrierii
    08.05.2014
    Locație
    Bacau, Romania, Romania
    Vârstă
    16
    Postări
    764
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    74 z 3 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    824
    Marola Mihai-Bacau-Avansati

  11. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  12. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2005
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    47
    Postări
    274
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 2 h 26 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    194
    Orza Catalin Suceava Open
    TB SPIRIT
    TGY 05
    TGY 05 FX

  13. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ma Rola, Corcoz Costin, danmihai, Lucian Plamada le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    53
    Postări
    2.395
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 13 h 45 m
    Timp online pe zi
    27 m
    Reputație
    3114
    Vatra Dornei-MARCU VASILE-open -PALAMARU EMIL-amator
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  15. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Corcoz Costin, Ma Rola, Nicu Constantin, aladin, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    59
    Postări
    381
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    51 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    1477
    Munteanu Octavian Tecuci Open

  17. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui Rares Constantinescu
    Data înscrierii
    18.04.2014
    Locație
    Braila
    Vârstă
    41
    Postări
    257
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 17 h 34 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    432
    Constantinescu Rares din Braila la începători .
    Respect.

  19. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui costel64
    Data înscrierii
    17.09.2010
    Locație
    Galati
    Vârstă
    55
    Postări
    337
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 16 h 45 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    571
    Lefter Costel, Galati, avansati.
    blade: Zhang Jike Super ZLC
    fh: Butterfly Tenergy 05
    bh: Dr. Neubauer Killer

  21. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Ma Rola, tavy, Brulea Petre, Corcoz Costin, ADN, GeluBv, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    27.07.2007
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    46
    Postări
    191
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 20 h 31 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    302
    voin doru, bucuresti, amatori
    One man can be more cunning than another, but not more cunning than everybody else.
    (Benjamin Franklin)

  23. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  24. #14
    senior

    Data înscrierii
    05.05.2011
    Locație
    nasaud
    Vârstă
    48
    Postări
    713
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 20 h 38 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    327
    Din Nasaud la amatori;
    Spaller Tiberiu
    Singeorzan Traian
    La incepatori;
    Damian Vasile.

  25. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Corcoz Costin, ivisuc le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Bogdan A
    Data înscrierii
    28.09.2010
    Locație
    Iasi
    Vârstă
    33
    Postări
    1.050
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    342 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 h 44 m
    Reputație
    1600
    Axinte Bogdan Open

    Trimis de pe al meu LG-F310L folosind Tapatalk
    Blade 1 : Butterfly Jun Mizutani Super ZLC Blade 2: Butterfly Custom Arylate
    Fh: Tenergy 05 2.1 mm Fh: Tenergy 05 2.1 mm
    Bh: Tenergy 05 FX 2.1 mm Bh : Tenergy 05 FX 2.1 mm

  27. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 02.09.2015, 18:24
  2. Turneu B "Cupa Dragobete" - Bacau, 21 Februarie 2015
    De marcelgiosan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 168
    Ultimul post: 28.02.2015, 10:22
  3. Răspunsuri: 288
    Ultimul post: 23.02.2015, 22:41
  4. TURNEU "A " - 4 octombrie 2014- CUPA TT Bacau
    De Corcoz Costin în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 192
    Ultimul post: 13.10.2014, 01:07
  5. Turneu "B" Agnita-2 iunie-Dumineca-"Cupa Baum Games"
    De csabazedler în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 11.06.2013, 22:34

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •