Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU A -TOP TENIS ARENA CUPA www.tenisdemasa.ro - 30 mai 2015

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Imi retrag cuvintele...nu sunteti nici macar comic. Ramaneti cu frustrarea si cu impresiile...
    Blade: Viscaria
    FH: Tenergy05
    BH: Tenergy05

    Comentariu


    • Unul din lucrurule frumoase din AMATUR este tocmai faptul ca acesti copii pot si ei sa joace cu noi si unii din ei (numai cei buni ) reusesc sa ne si depaseasca. Serios, mi-au placut astia mici (atat cat am putut sa vad, ca mai jucam si eu pe undeva...) si tare i-as astepta la OPEN. Cand anume? Atunci cand vor dovedi ca merita sa joace acolo (deja au dovedit-o) si nu mai devreme. Asa cum ne laudam ca o serie de jucatori de valoare din AMATUR au reusit sa promoveze in concursurile federatiei pana chiar in Div.A (nimeni inca in superliga?...) tot asa cred ca ar trebui sa ne simtim putin partasi la evolutia frumoasa a acestor copii.

      Da, ei au inceput "de jos", da, ei sunt legitimati, si da, ei sunt undeva "sus" in ierarhia de la copii (bravo lor!!) dar oare putem sa ne temem de un copil de 10-12 ani cand ar fi nevoie de vreo 4 si ceva ca ei ca sa faca varsta mea? Hai, sa fim seriosi si sa jucam tenis de masă...
      Iulian Toma

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X