Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ajutor configurare paleta

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ajutor configurare paleta

    Am un stil de joc preponderent ofensiv, insa stapanesc destul de bine toate tipurile de lovituri atat pe FH, cat mai ales pe BH. As dori sa stiu opinia despre urmatoarea configuratie, si daca cumva am vreo eroare de judecata va rog sa ma luminati si sa-mi oferiti varianta alternativa.

    Lemn: friendship-729-bomb
    FH: dhs-neo-skyline2-tg2
    BH: lkt-rapid-speed

    Daca e nevoie va dau si link-urile catre site-ul de unde vreau sa le cumpar, onsa scopul meu nu e sa fac reclama ci sa cer un sfat pentru configurare paleta.

    Multumesc anticipat pentru raspunsuri.
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

  • #2
    Cred ca ati ales foarte bine fetele respective pentru lemnul 729 bomb.Este un setup acceptabil cu...care poate juca un jucator caruia-i place sa atace.Merge foarte bine TG2 Skyline-ul pe Fh,o sa ai si spin si viteza suficienta(dai tare merge tare,dai incet merge mai incet,control bun si spin acceptabil),poti sa pui probleme adversarului.Pe rever merge bine si fata LKT,mai ales daca joci aproape de masa.Ar fi bine sa dai cu un lac usor pe lemn inainte de lipire ca sa nu se exfolieze la o noua relipire(atunci cand vei da jos fetele de pe lemn).Fetele o sa se zdrentuiasca in timp pe margine, se vor si oxida ,dar spinul va tine suficient pentru pretul lor.O s aputeti juca aprox.5-6 luni la un nivel cat de cat...Este bun setup-ul pentru ...trecerea la ceva mai...mai!
    FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

    Comentariu


    • #3
      Multumesc pentru raspuns.
      Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
      FH: Butterfly Dignics 05
      BH: Tibhar Grass D.TecS

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X