tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 227

Subiect: TURNEU "A" AGNITA-13.06.2015-Open+Amatori+Copii

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    23.11.2009
    Locație
    Agnita
    Vârstă
    60
    Postări
    2.075
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 20 h 53 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    4329

    TURNEU "A" AGNITA-13.06.2015-Open+Amatori+Copii

    Denumirea turneului:"Cupa orasului Agnita -Baum Games".
    Data turneului:Sambata,13 iunie 2015.
    Categoria turneului:"A"-Open+Amatori+Copii.
    Localitatea:Agnita-Jud.Sibiu.
    Locatia:Salile de sport din incinta Liceului "AT Laurian".
    Logistica:18 mese ITTF(12 in sala mare,6 in sala mica),garduri despartitoare,scorere.
    Taxa de participare:25 Lei,copii pana la 15 ani 15 Lei,persoanele cu dizabilitati sunt scutite de taxa.
    Taxa de afiliere va fi varsata in contul Amatur conform regulamentului(2 lei/participant,mai putin copiii si persoanele cu dizabilitati).
    Se asigura:apa si cafea,precum si dulciuri la copii
    Sistem de joc:clasic-grupe inferioare,grupe superioare si eliminatorii;cel mai bun din 5 seturi.
    Numar maxim de participanti:Open=36;Amatori=72;Copii=42
    Desfasurarea turneului:

    COPII-ora de incepere-09:30,sala mica,6 mese
    -au drept de joc,in limita locurilor disponibile,copii cu MP<10,elevi ai claselor I-VIII.
    -turneul se desfasoara pe doua categorii:cl.I-IV si cl. V-VIII.
    -in functie de numarul de copii inscrisi la fiecare din cele doua categorii se va alege sistemul optim de desfasurare,conform regulamentului,garantandu-se minimul de 5 jocuri /participant.
    Atentie copii!La inscriere sunteti rugati sa precizati anul nasterii,clasa si categoria la care doriti sa participati.Va multumim!


    AMATORI-ora de incepere-09:30,sala mare,12 mese,maxim 72 jucatori
    -au drept de joc,in limita locurilor disponibile,jucatori cu MP<18,cu exceptia legitimatilor in Div B masculin.
    -gr.inf. de 6 jucatori dispusi dupa regula sarpelui,in functie de MP dat de clasamentul la zi,admitand eventuale permutari ale jucatorilor din aceeasi localitate,cu exceptia primei pozitii care nu se schimba;se califica primii 4.
    -gr.sup.de 4 jucatori,locurile 1,2,3 si 4 din inferioare,dispusi dupa o schema aleatorie,se califica primii 2.
    -eliminatorii de 32,capii de serie fiind desemnati de numarul de ordine si rezultatele din grupele superioare,cu bye pentru primii 8 si tragere la sorti pentru locurile 2,conform regulamentului.

    OPEN -ora de incepere-14:00,sala mare,6 mese,maxim 36 jucatori.
    -au drept de joc,in limita locurilor disponibile,jucatori cu MP egala sau peste 18
    precum si jucatorii legitimati in div A cu drept de joc in Amatur,conform regulamentului.
    -gr.inf. de 6 jucatori dispusi dupa regula sarpelui in functie de MP dat de clasamentul la zi,cu eventuale permutari de la pozitia 2 in jos in cazul jucatorilor din aceeasi localitate;se califica primii 4.
    -gr.sup,de 4 ,ocupanti ai locurilor 1,2,3 si 4 din inferioare dispusi dupa o schema aleatorie,se califica primii 2.
    -eliminatorii de 16,capii de serie fiind desemnati de numarul de ordine si rezultatele din superioare,cu bye pentru primii 4 si tragere la sorti pentru locurile 2 conform regulamentului.

    [B][/PremiereB]-locurilor I-IV,Cupa,medalie si diploma
    -locurilor V-VIII,Medalie si diploma,la toate categoriile!
    -premii speciale!

    Inscriere participanti-pe Forum sau telefonic pana vineri,12 iunie 2015,orele 22:00.

    Atentie!!!Inscrierile sau retragerile dupa termenul limita nu vor mai fi luate in considerare,eventualii jucatori absenti fiind trecuti in clasament ca nemotivati.Locurile declarate neocupate la ora de incepere a turneului vor fi redistribuite jucatorilor fara loc prezenti in sala,dupa regula:"primul venit,primul servit".

    EMI-TT va fi prezent in mijlocul nostru cu un bogat stand de articole JOOLA,asigurandu-ne totodata mingile de joc Joola 3* si o parte a logisticii.

    Colaboratorii turneului:Primaria orasului Agnita,Colegiul Tehnic "AT Laurian".

    Sponsorii turneului:EMI-TT si BAUM GAMES.

    Recomandariferte cazare si masa la pensiunile din oras:"Ice"(2 km)-0374.035.516;"Elisabeta"(5 km)-0735.779.139;"Casa Olteanu"(200 m)-0734.890.481,numai cazare.

    Organizatori:Zedler Csaba-0766.293.569;Filea Adonis-0747.297.093;Nicula Dumitru-0766.457.358

    Atentie!Pentru orice tip de problema,anomalie sau stare conflictuala ivita pe durata desfasurarii turneului,sunteti rugati sa anuntati imediat organizatorii pentru solutionarea acesteia in timp util.
    Va multumim si va asteptam cu drag la Agnita!
    Ultima modificare făcută de csabazedler; 03.06.2015 la 08:25. Motiv: Adaugare text
    I love table tennis !

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Cupa orasului Agnita - Baum Games - Turneu - A - Agnita
    Lista înscrieri - Open - 12.06.2015 22:17

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Petrescu Liviu - 2 - Pitesti - AG - 33,65
    2 . Muntean Diana - 1163 - Medias - SB - 28,00
    3 . Sicoe Rodica - 43 - Cugir - AB - 27,78
    4 . Sufletel Radu - 32 - Alba Iulia - AB - 25,62
    5 . Govoreanu Florin - 30 - Cisnadie - SB - 25,16
    6 . Dondera Marius - 343 - Targu Jiu - GJ - 24,80
    7 . Andone Claudiu - 36 - Cugir - AB - 24,62
    8 . Crainic Adrian - 677 - Orastie - HD - 23,00
    9 . Barsan Mircea - 1166 - Tarnaveni - MS - 23,00
    10 . Muntean Alin - 190 - Tarnaveni - MS - 22,71
    11 . Daneliuc Gabi - 76 - Sibiu - SB - 22,58
    12 . Dumitrescu Cristina - 835 - Medias - SB - 22,50
    13 . Nica Ionut - 56 - Brasov - BV - 21,92
    14 . Moldovan Cristian - 53 - Tarnaveni - MS - 21,82
    15 . Lunca Razvan - 231 - Tarnaveni - MS - 21,43
    16 . Balan Cristian - 181 - Ramnicu Valcea - VL - 21,34
    17 . Vladoiu Gelu - 49 - Brasov - BV - 21,23
    18 . Benyi Crinel - 286 - Tarnaveni - MS - 20,72
    19 . Vitan Vasile - 393 - Tarnaveni - MS - 20,40
    20 . Aron Darie - 58 - Sibiu - SB - 19,78
    21 . Grigore Alexandru - 94 - Campina - PH - 19,36
    22 . Hutanu Alin - 82 - Brasov - BV - 18,64
    23 . Todarcea Ioan - 221 - Sibiu - SB - 18,46
    24 . Zedler Csaba - 148 - Agnita - SB - 18,38
    25 . Stancu Tiberiu - 357 - Deva - HD - 18,29
    26 . Mitzea Alexandru - 98 - Sibiu - SB - 18,20
    27 . Stancalie Doru - 175 - Craiova - DJ - 17,06
    28 . Iancu Sorin - 319 - Sibiu - SB - 15,86
    29 . Dinicescu Ion - 244 - Pitesti - AG - 15,07
    30 . Kriszta Arpad Lorand - 198 - Sanpaul - MS - 14,86
    31 . Dordea Lucian - 557 - Medias - SB - 12,20
    32 . Comsa Dan - 452 - Sibiu - SB - 11,25
    33 . Losoncz Laszlo - 723 - Dealu - HR - 11,12
    34 . Katona Sandor - 1347 - Odorheiu Secuiesc - HR - 6,33

    Clasament xcls_2015-jun-02.xls

    Cupa orasului Agnita - Baum Games - Turneu - A - Agnita
    Lista înscrieri - Amatori - 12.06.2015 22:45

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Zelariu Petru - 378 - Tarnaveni - MS - 17,80
    2 . Stefan Andrei - 359 - Tarnaveni - MS - 16,43
    3 . Dabacan Dorin - 422 - Tarnaveni - MS - 16,00
    4 . Negrean Ioan - 189 - Sibiu - SB - 15,94
    5 . Ciobanu Daniel - 233 - Blaj - AB - 15,78
    6 . Tipser Gabriel - 267 - Sighisoara - MS - 15,78
    7 . Somlea Darian - 153 - Cisnadie - SB - 15,46
    8 . Polotca Stefan - 207 - Sangeorgiu de Padure - MS - 15,40
    9 . Dragomir Mitica - 493 - Sibiu - SB - 15,00
    10 . Beches Andrei - 177 - Sibiu - SB - 14,69
    11 . Kromek Iulian - 312 - Cugir - AB - 14,60
    12 . Ciucur Laurentiu - 448 - Sibiu - SB - 14,57
    13 . Benyovski Bela - 274 - Sibiu - SB - 14,31
    14 . Popa Paul - 620 - Sibiu - SB - 14,25
    15 . Matei Dumitru - 225 - Deva - HD - 14,22
    16 . Barac Marius - 227 - Sibiu - SB - 14,20
    17 . Weiss Simona - 595 - Cisnadie - SB - 14,00
    18 . Zakarias Szabolcs - 411 - Odorheiu Secuiesc - HR - 13,83
    19 . Pelaghie Ioan - 247 - Targu Mures - MS - 13,80
    20 . Muresanu Alex - 292 - Sibiu - SB - 12,89
    21 . Nicula Dumitru - 323 - Agnita - SB - 12,78
    22 . Keszeg Lorand - 646 - Tarnaveni - MS - 12,75
    23 . Dani Leo - 249 - Arad - AR - 12,73
    24 . Horvath Mircea - 478 - Orastie - HD - 12,25
    25 . Toader George - 486 - Agnita - SB - 12,14
    26 . Samoila Florin - 519 - Sighisoara - MS - 12,00
    27 . Kulcsar Lorand - 1286 - Sanpaul - MS - 12,00
    28 . Fulop Attila - 492 - Aiud - AB - 11,86
    29 . Decean Darian - 381 - Sibiu - SB - 11,84
    30 . Timaru Ilie - 307 - Ocna Sibiului - SB - 11,72
    31 . Bucur Alin Adrian - 506 - Targu Mures - MS - 11,71
    32 . Cristea Virgil - 334 - Cugir - AB - 11,62
    33 . Motorga Dorin - 387 - Targu Mures - MS - 11,56
    34 . Sutoris Cornel - 707 - Medias - SB - 11,50
    35 . Dragomir Paul - 1005 - Sibiu - SB - 11,50
    36 . Pacurar Cornel - 560 - Blaj - AB - 11,43
    37 . Puiulet Iosif - 751 - Agnita - SB - 11,40
    38 . Derzsi Lorand - 507 - Targu Mures - MS - 11,00
    39 . Bucur Dan - 666 - Cisnadie - SB - 11,00
    40 . Eftimie Adrian - 1732 - Agnita - SB - 11,00
    41 . Onet Nicolae - 604 - Sighisoara - MS - 10,83
    42 . Comanariu Stefan - 809 - Fagaras - BV - 10,75
    43 . Mihu Dorel - 917 - Medias - SB - 10,00
    44 . Losonczi Denes - 514 - Sangeorgiu de Padure - MS - 9,38
    45 . Zdrenghea Mircea - 946 - Orastie - HD - 9,25
    46 . Ciky Cornel - 428 - Fagaras - BV - 8,85
    47 . Chibulcutean Ioan - 621 - Tarnaveni - MS - 8,71
    48 . Buta Denisa - 918 - Tarnaveni - MS - 8,67
    49 . Botian Radu - 591 - Sibiu - SB - 8,63
    50 . Sabau Gheorghe - 691 - Tarnaveni - MS - 8,43
    51 . Muscan Ioan - 526 - Sibiu - SB - 8,18
    52 . Zedler Iuliu - 699 - Blaj - AB - 8,13
    53 . Lupsa Bogdan - 622 - Ramnicu Valcea - VL - 8,08
    54 . Pralea Constantin - 450 - Alba Iulia - AB - 8,00
    55 . Cioca Raul - 1962 - Agnita - SB - 8,00
    56 . Gabor Claudiu - 1963 - Agnita - SB - 8,00
    57 . Manitiu Florin - 637 - Sibiu - SB - 7,71
    58 . Veltan Alexandru - 1588 - Fagaras - BV - 7,00
    59 . Baban Aurelian - 1634 - Tarnaveni - MS - 7,00
    60 . Kondort Dan - 711 - Sibiu - SB - 6,73
    61 . Roghina R.Cosmin - 719 - Sibiu - SB - 6,63
    62 . Mihaly Eva - 841 - Odorheiu Secuiesc - HR - 6,14
    63 . Sabau Aurel - 1703 - Tarnaveni - MS - 6,00
    64 . Hotea Darius - 2224 - Agnita - SB - 6,00
    65 . Malene Petru - 834 - Fagaras - BV - 5,60
    66 . Bardas Nelutu - 1124 - Sighisoara - MS - 5,25
    67 . Postelnicu Mihai - 1940 - Deva - HD - 5,00
    68 . Sarbu Alin - 2597 - Agnita - SB - 0,00
    69 . Nan Sebastian - Nou - Agnita - SB - Nou
    70 . Parau Mihai - Nou - Agnita - SB - Nou
    71 . Molnar Tihamer - Nou - Tarnaveni - MS - Nou
    72 . Bucurenciu Mihai - Nou - Fagaras - BV - Nou

    Clasament 02-jun-2015





    Cupa orasului Agnita - Baum Games - Turneu - A - Agnita
    Lista înscrieri - Copii I - IV - 12.06.2015 12:09

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Dalbea Nicole - 2323 - Agnita - SB - 5,00
    2 . Postelnicu Eric - 2400 - Deva - HD - 5,00
    3 . Basa Emil - 2843 - Agnita - SB - 0,00
    4 . Cindea Cristian - 3642 - Medias - SB - 0,00
    5 . Herciu Gabriela - 3644 - Medias - SB - 0,00
    6 . Moca Mara - 3646 - Medias - SB - 0,00
    7 . Dalbea Maria - Nou - Agnita - SB - Nou
    8 . Stoica Alexandra - Nou - Agnita - SB - Nou
    9 . Modoi Izabela - Nou - Agnita - SB - Nou
    10 . Holerga Dalila - Nou - Agnita - SB - Nou
    11 . Popelca Andrei - Nou - Agnita - SB - Nou
    12 . Dorling Raul - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    13 . Florean Victor - Nou - Cisnadie - SB - Nou
    14 . Hanea Paula - Nou - Agnita - SB - Nou

    Clasament xcls_2015-jun-02.xls



    Cupa orasului Agnita - Baum Games - Turneu - A - Agnita
    Lista înscrieri - Copii V - VIII - 12.06.2015 08:40

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Toader Valentin - 1577 - Agnita - SB - 10,00
    2 . Crisan Casian - 1781 - Agnita - SB - 8,00
    3 . Chibulcutean Bogdan - 811 - Tarnaveni - MS - 7,14
    4 . Veltan Victor - 1374 - Fagaras - BV - 7,00
    5 . Tanase Stefan - 2112 - Fagaras - BV - 7,00
    6 . Kondort Arpad - 1219 - Agnita - SB - 6,67
    7 . Pica Horia - 1639 - Fagaras - BV - 6,50
    8 . Sabau Alex Aurelian - 921 - Tarnaveni - MS - 5,67
    9 . Ionas Maria - 2324 - Agnita - SB - 5,00
    10 . Cioca Sergiu - Nou - Agnita - SB - Nou
    11 . Ionas Adriana - Nou - Agnita - SB - Nou
    12 . Gabor Catalin - Nou - Agnita - SB - Nou

    Clasament xcls_2015-jun-02.xls

    Orice observaţii cu privire la înscrieri va rog sa le faceţi aici pe forum Adonis
    Ultima modificare făcută de adof; 12.06.2015 la 22:45.

  3. Mulțumesc csabazedler, TableTennis au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Clasamente



    CLASAMENT
    Cupa orasului Agnita - Baum Games
    13.06.2015

    Turneu - A - Agnita - Open
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Govoreanu Florin - Cisnadie


    LOCUL 2
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCURILE 3 - 4
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Muntean Alin - Tarnaveni

    LOCURILE 5 - 8
    Todarcea Ioan - Sibiu
    Muntean Diana - Medias
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Moldovan Cristian - Tarnaveni

    LOCURILE 9 - 12
    Stancu Tiberiu - Deva
    Aron Darie - Sibiu
    Dumitrescu Cristina - Medias
    Benyi Crinel - Tarnaveni

    LOCURILE 13 - 18 -- Grupe sup. loc. 3
    Nica Ionut - Brasov
    Daneliuc Gabi - Sibiu
    Hutanu Alin - Brasov
    Balan Cristian - Ramnicu Valcea
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Vitan Vasile - Tarnaveni

    LOCURILE 19 - 24 -- Grupe sup. loc. 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Iancu Sorin - Sibiu
    Crainic Adrian - Orastie
    Barsan Mircea - Tarnaveni

    LOCURILE 25 - 28 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Andone Claudiu - Cugir
    Grigore Alexandru - Campina
    Zedler Csaba - Agnita
    Dinicescu Ion - Pitesti

    LOCURIL 29 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Stancalie Doru - Craiova


    LOCURILE 30-31 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Comsa Dan - Sibiu
    Dordea Lucian - Medias











    Clasament

    Cupa orasului Agnita - Baum Games
    13.06.2015

    Turneu - A - Agnita - Amatori
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Zelariu Petru - Tarnaveni


    LOCUL 2
    Tipser Gabriel - Sighisoara

    LOCURILE 3 - 4
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures

    LOCURILE 5 - 8
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    Somlea Darian - Cisnadie
    Weiss Simona - Cisnadie
    Benyovski Bela - Sibiu

    LOCURILE 9 - 16
    Decean Darian - Sibiu
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Samoila Florin - Sighisoara
    Toader George - Agnita
    Negrean Ioan - Sibiu
    Keszeg Lorand - Tarnaveni
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure

    LOCURILE 17 - 24
    Dragomir Mitica - Sibiu
    Horvath Mircea - Orastie
    Barac Marius - Sibiu
    Popa Paul - Sibiu
    Dani Leo - Arad
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Matei Dumitru - Deva
    Pacurar Cornel - Blaj

    LOCURILE 25 - 36 -- Grupe sup. loc. 3
    Beches Andrei - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Nicula Dumitru - Agnita
    Cristea Virgil - Cugir
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Ciucur Laurentiu - Sibiu
    Fulop Attila - Aiud
    Sutoris Cornel - Medias
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Katona Sandor - Odorheiu Secuiesc

    LOCURILE 37 - 48 -- Grupe sup. loc. 4
    Ciky Cornel - Fagaras
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Muscan Ioan - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Bucur Dan - Cisnadie
    Losoncz Laszlo - Dealu
    Comanariu Stefan - Fagaras
    Buta Denisa - Tarnaveni
    Zdrenghea Mircea - Orastie

    LOCURILE 49 - 50 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Filea Adonis - Sibiu
    Puiulet Iosif - Agnita

    LOCURILE 51 - 61 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Manitiu Florin - Sibiu
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Roghina R.Cosmin - Sibiu
    Mihu Dorel - Medias
    Bardas Nelutu - Sighisoara
    Veltan Alexandru - Fagaras
    Baban Aurelian - Tarnaveni
    Sabau Aurel - Tarnaveni
    Postelnicu Mihai - Deva
    Sarbu Alin - Agnita

    LOCURILE 62 - 72 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Zedler Iuliu - Blaj
    Kondort Dan - Sibiu
    Malene Petru - Fagaras
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Dragomir Paul - Sibiu
    Cioca Raul - Agnita
    Gabor Claudiu - Agnita
    Hotea Darius - Agnita
    Bucurenciu Mihai - Fagaras
    Parau Mihai - Agnita
    Coroiu Paul - Agnita




    Clasament
    Cupa orasului Agnita - Baum Games
    13.06.2015

    Turneu - A - Agnita - Copii I - IV
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Moca Mara - Medias

    LOCUL 2
    Cindea Cristian - Medias

    LOCURILE 3 - 4
    Herciu Gabriela - Medias
    Dorling Raul - Cisnadie

    LOCURILE 5 - 8
    Dalbea Nicole - Agnita
    Florean Victor - Cisnadie
    Popelca Andrei - Agnita
    Postelnicu Eric - Deva

    LOCUL 9 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Basa Emil - Agnita

    LOCURILE 10 - 11 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Modoi Izabela - Agnita
    Dalbea Maria - Agnita

    LOCURILE 12 - 14 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Stoica Alexandra - Agnita
    Hanea Paula - Agnita
    Holerga Dalila - Agnita






    Clasament

    Cupa orasului Agnita - Baum Games
    13.06.2015

    Turneu - A - Agnita - Copii V - VIII
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"

    LOCUL 1
    Toader Valentin - Agnita


    LOCUL 2
    Kondort Arpad - Agnita

    LOCURILE 3 - 4
    Sabau Alex Aurelian - Tarnaveni
    Veltan Victor - Fagaras

    LOCURILE 5 - 8
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Tanase Stefan - Fagaras
    Pica Horia - Fagaras
    Crisan Casian - Agnita

    LOCUL 9 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Ionas Maria - Agnita

    LOCURILE 10 - 11 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Gabor Catalin - Agnita
    Cioca Sergiu - Agnita

    LOCURILE 12 - 13 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Cioca Catalin - Agnita
    Ionas Adriana - Agnita
    Ultima modificare făcută de adof; 15.06.2015 la 09:23.

  5. Mulțumesc mihais mioveni au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    2.252
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 17 h 11 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4818
    Se înscrie din Sibiu la Amatori

    Filea Adonis
    Muresanu Alex
    Muresanu Mihaela
    Decean Darian
    Negrean Ioan
    Barac Marius
    Botian Radu
    Anton Calin


    Timaru Ilie - Ocna Sibiului

    La Open din Sibiu
    Daneliuc Gabriel
    Comsa Dan

  7. Mulțumesc csabazedler, INDISPONIBIL au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place iuliu zedler, Space le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui cucurucu
    Data înscrierii
    16.07.2009
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    455
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 14 h 4 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    389
    Aron Darie - open - Sibiu
    Butterfly Michael Maze Arylate
    BH Tibhar Speedy Soft / FH Joola Maxxx

  9. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
  10. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    66
    Postări
    169
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 15 h 56 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    228
    Benyovsky Bela-Sibiu-amatori

  11. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    303
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 18 h 52 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    360
    Mitzea Alexandru Sibiu open

    - - - Actualizat - - -

    Mitica Dragomir Sibiu amatori
    Sorin Iancu open

  13. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL, dumitru dragomir le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior

    Data înscrierii
    23.03.2013
    Locație
    Tarnaveni
    Vârstă
    20
    Postări
    173
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 36 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    102
    Moldovan Alexandru, Moldovan Cristian si Vitan Vasile la cat. Open. Moldovan Flavia la copii si Buta Denisa la cat. Amatori.

  15. Mulțumesc csabazedler au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    senior

    Data înscrierii
    04.12.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    49
    Postări
    303
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 18 h 52 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    360
    Laurentiu Ciucur Sibiu amatori

  17. Mulțumesc adof, lauritheone, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    562
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 12 h 47 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    436
    Andone Claudiu OPEN Cugir
    Suflețel Radu OPEN Alba Iulia
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  19. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Mitzi le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    cadet Avatarul lui marocico marius
    Data înscrierii
    22.07.2013
    Locație
    Fagaras
    Vârstă
    36
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 5 h 12 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    55
    Se inscriu din fagaras ciky cornel si comanariu stefan - amatori

  21. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui iuliu zedler
    Data înscrierii
    19.10.2010
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    61
    Postări
    5.612
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    96 z 22 h 11 m
    Timp online pe zi
    43 m
    Reputație
    10428
    Iuliu Zedler, Blaj, amatori.

  23. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    40
    Postări
    358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 58 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    470
    Beches Andrei. Sibiu. Amatori. Multumesc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  25. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    37
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 h 29 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    91
    George Gligor, Sibiu, amatori

  27. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    senior

    Data înscrierii
    23.04.2014
    Locație
    Blaj
    Vârstă
    44
    Postări
    533
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 16 h 48 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    337
    Din Blaj Ciobanu Daniel,Pacurar Cornel,Suciu Iacob si din Aiud Fulop Attilo si Dirlea Ioan se înscriu toti la amatori

  29. Mulțumesc adof, csabazedler au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 166
    Ultimul post: 29.05.2015, 13:46
  2. Răspunsuri: 162
    Ultimul post: 27.11.2013, 19:19
  3. Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 27.05.2013, 15:32
  4. Turneu "B" Radauti-29.09.2012-amatori+open+copii
    De cata_60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 49
    Ultimul post: 02.10.2012, 10:34
  5. Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 25.07.2012, 07:57

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •