Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

TURNEU "A" AGNITA-13.06.2015-Open+Amatori+Copii

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de Ghita Sabau Vezi post
    Nu stiu cine a trecut scorul pe foaie,am pierdut cu 3-2,dupa terminarea jocului eu am plecat de la masa.Nici eu si nimeni altul nu aveam motiv sa trecem scorul gresit,eu nu am avut nici o victorie.A fost o greseala neintentionata,asta e se mai intampla.
    nici o secunda nu am crezut ca a fost ceva intentionat
    sincer nici nu am observat , colegii mei foarte atenti au descoperit greseala
    asta sa fie cea mai mare problema din viata noastra ))

    - - - Actualizat - - -

    Postat în original de Cristy Moldovan Vezi post
    Buna seara ! Rezultatul corect este 3-2 pentru dna Mihaly Eva . Eram de fata cand s-a terminat meciul .

    multumesc martorului
    si organizatorilor ca au refacut clasamentul

    as fi vrut sa atrag atentia mai mult cu rezultatele mele iesite din comun ))), dar se pare ca mai am mult de lucru la acest capitol ))
    lasand gluma deoparte ... mi-a placut tare mult reactia tuturor, cum au vrut sa clarifice situatia

    fair play inainte de toate

    Comentariu


    • Postat în original de marius1964 Vezi post
      Vestea proasta e ca se pare ca si in padurea Amatur sunt uscaturi si ca se imputineaza pozarii .
      Eu sper din tot sufletul sa-ti gasesti paletele fiindca mi-ar parea rau sa se imputineze pozarii.

      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de csabazedler Vezi post
      OK!In acest caz vom inversa pozitiile celor doi in clasament,iar pe Florin il rugam sa opereze modificarea si in clasamentul Amatur.

      Cu parere de rau il anunt pe Marius ca printre lucrurile gasite in cele doua sali la final nu se numara si husa cu paletele lui,dovada ca in frumoasa padure a Amaturului si-au gasit loc si "scaieti"!Am gasit un tricou rosu( Darie),un tricou alb,doua prosoape,o pereche sosete,un ghiozdanel si o termo-sticla(de bicicleta).Toate acestea sunt depozitate la noi la sala de antrenamente si vor fi returnate proprietarilor dupa identificarea lor.
      Eu am gasit la mine pe scaunul pliant, o manseta in culori negru-bleu-ciel. Am tot intrebat vecinii de cartier,dar nimeni nu a revendicat-o. Este la mine. Proprietarul este rugat sa mi-o ceara.

      - - - Actualizat - - -

      Postat în original de adof Vezi post
      Finala Amatori Agnita 13.06.2015

      Am crezut ca numai eu am jucat in nocturna

      Comentariu

      Who has read this thread:
      Procesare...
      X