Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

putem face o derogare?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • putem face o derogare?

    Aduc la cunostinta faptul ca domnul Mircea Iusan este dorit de clubul unirea alba iulia ( divizia b tenis de masă)sa participe pe perioada a patru etape(perioada ianuarie-iunie 2009)in divizia b.As vrea sa stiu daca puteti accepta ca acest jucator sa poata participa in perioada ian 2009-iunie 2009 si la turneele amatori luindu se in considerare punctajul obtinut si fara a pierde dreptul de a participa ulterior in amator . .Mentionez faptul ca doar pe perioada amintita mai sus va fi legitimat.Functie de opiniile exprimate pe forum vom face sau nu o derogare de la regulament.astept opiniile dv .multumesc mult!
    blade Kreanga Carbon
    fh. tibhar tibhar super defence 1.6
    bh.feint long 3 0.5

  • #2
    Re: putem face o derogare?

    Din punctul meu de vedere poate linistit.Ar fi si culmea sa nu poata mai ales ca Mircea e vechi in Amatur iar valoarea lui nu poate sa creasca semnificativ in aceste cateva luni.
    A mai fost un caz cand colegii nostri de la Ciuc au jucat cateva etape in divizia B pentru a ajuta echipa si n-au fost nici un fel de probleme.
    Asteptati si parerea lui Filo dar nu cred ca se va impotrivi.

    Comentariu


    • #3
      Re: putem face o derogare?

      FILO,raspund-i omului ,ai drept de "VETO",ca incepe etapa.
      Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
      Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

      Comentariu


      • #4
        Re: putem face o derogare?

        cred ca asta cu b-ul e o prostie.ce e superliga?nivelul de b nu e departe de calificari s-au amatour.noi voluntari jucam in b,nu suntem mari jucatori,suntem niste martalogi si nu vad de ce nu putem juca si noi.nu s-e poate asta e.dar cred ca l-a lume l-e este frica de noi cel mai mult de vaduva care face zile negre la multi.......

        Comentariu


        • #5
          Re: putem face o derogare?

          Postat în original de Chiru
          cred ca asta cu b-ul e o prostie.ce e superliga?nivelul de b nu e departe de calificari s-au amatour.noi voluntari jucam in b,nu suntem mari jucatori,suntem niste martalogi si nu vad de ce nu putem juca si noi.nu s-e poate asta e.dar cred ca l-a lume l-e este frica de noi cel mai mult de vaduva care face zile negre la multi.......
          scuze pt offtipic:
          De Raducu Zainescu le e frica multora,nu de Vaduva.
          Apropo,Raducu joaca cu o iarba interzisa in divizia B,i-a pus bete-n roate cineva pana acum sau numai la noi la amatori e asa de strict?

          Comentariu


          • #6
            Re: putem face o derogare?

            Normal ar trebui sa se accepte. La ora actuala sunt destul de multi jucatori legitimati care joaca in Amatour. M-am uitat pe site-ul federatiei si am gasit jucatori legitimati: Petrus de la Zalău, Urianu Nicusor -Alba , Sandu Lacramioara(loc 49 national -o prezenta feminina splendida) etc. Fara ei Amatourul ar fi mai sarac. Asa ca: Mircea bate-i pe toti in B si zi-le ca te-ai antrenat cu Amatourii. Este foarte bine sa acceptam jucatori de divizie (B) si daca se poate sa invitam cat mai multi copii.

            Comentariu


            • #7
              Re: putem face o derogare?

              Pai nu era vorba ca la "open" joaca cine vrea, fara restrictii?
              Lemn- Bty Viscaria
              FH - TENERGY 05
              BH - TENERGY 80

              Comentariu


              • #8
                Re: putem face o derogare?

                una la mana raducu(cum ii spunem noi) nu mai are iarba interzisa,iar doi el nu a venit la concursuri nici anul trecut cand putea juca deoarece el lucreaza sambata si duminica.

                Comentariu


                • #9
                  Re: putem face o derogare?

                  Postat în original de Chiru
                  una la mana raducu(cum ii spunem noi) nu mai are iarba interzisa,iar doi el nu a venit la concursuri nici anul trecut cand putea juca deoarece el lucreaza sambata si duminica.
                  Una la mana,Raducu (cum ii spuneti voi) joaca cu un Hallmark Original care dupa cunostintele mele nu se afla pe nici o lista(nu de alta dar jucam si eu cu ea daca nu era interzisa),iar doi,informatia ca dl Radu Zainescu se descurca bine in divizia B o stiu de la nea Vasile Fodoran.Numai bine

                  Comentariu


                  • #10
                    Re: putem face o derogare?

                    s-e descurca bine ca are un stil foarte ciudat si eu stiu ca are alta fata acu care nu e interzisa
                    nu uta ca si tu aveai srambaciuni dalea.

                    Comentariu


                    • #11
                      Re: putem face o derogare?

                      Postat în original de Chiru
                      se descurca bine ca are un stil foarte ciudat si eu stiu ca are alta fata acu care nu e interzisa
                      nu uta ca si tu aveai srambaciuni dalea.
                      Are intradevar un stil ciudat,insa foarte eficient.100% joaca cu Hallmark Original,dupa ce a renuntat la Superblock.Ideea e ca Originalul si Superblockul sunt realizate dupa aceeiasi matritza,deci e aceeiasi branza.
                      Inca mai am "scrambaciuni",insa aprobate,deocamdata.Te salut!

                      Comentariu


                      • #12
                        Re: putem face o derogare?

                        sper ca nu te-ai suparat. eu nu ma cert cu tine eu discut.adios.

                        Comentariu


                        • #13
                          Re: putem face o derogare?

                          Postat în original de Chiru
                          sper ca nu te-ai suparat. eu nu ma cert cu tine eu discut.adios.
                          Doamne fereste,de ce sa ma supar.Mie nu mi s-a parut a cearta ci pur si simplu o discutie.
                          ps.Poate va fac intr-o seara o vizita la Miramar

                          Comentariu


                          • #14
                            Re: putem face o derogare?

                            te asteptam dar la stilul tau de joc spatiul e cam stramt
                            mai bine la noi la voluntari martea si joia,dar mai intai sa suni sa sti daca facem antrenament

                            Comentariu


                            • #15
                              Re: putem face o derogare?

                              Parerea mea este ca Mircea Iusan trebuie sa poata juca mai departe in Amatour si sa fie punctat, asta bineinteles daca mai vrea sau mai are timp. Am profita mai mult daca am permite si chiar am incuraja participarea jucatorilor din B.
                              TBS/T05

                              Comentariu


                              • #16
                                Re: putem face o derogare?

                                Normal ca joaca cu fata aia interzisa. Da nu-i nimic i-am promis lui nenea Popovici ca o sa fac hartie la ITTF daca nu se respecta regulamentele in vigoare.
                                Primorac Carbon
                                FH Dignics 09C
                                BH JOOLA MAXX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Re: putem face o derogare?

                                  Postat în original de tycutz
                                  Normal ca joaca cu fata aia interzisa. Da nu-i nimic i-am promis lui nenea Popovici ca o sa fac hartie la ITTF daca nu se respecta regulamentele in vigoare.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Re: putem face o derogare?

                                    Sincer va multumesc mult pentru interes si va respect opiniile exprimate!
                                    blade Kreanga Carbon
                                    fh. tibhar tibhar super defence 1.6
                                    bh.feint long 3 0.5

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Re: putem face o derogare?

                                      Postat în original de tycutz
                                      Normal ca joaca cu fata aia interzisa. Da nu-i nimic i-am promis lui nenea Popovici ca o sa fac hartie la ITTF daca nu se respecta regulamentele in vigoare.
                                      Si sunt convins ca pe Popovici o sa-l doara undeva.
                                      Ce naiba ar trebui sa-l cunosti pana acum, macar din auzite ca folclorul e bogat.
                                      Blade : Donic Waldner Dotec Carbon

                                      FH : DHS Skyline Neo 2 (tuned) - 2.2
                                      BH : Haifu Shark 2 (tuned) - 2.0

                                      Comentariu

                                      Who has read this thread:
                                      Procesare...
                                      X