Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Ce părere aveti despre ratingul general, al celor mai rapide fete?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Postat în original de noro Vezi post
    Nu poti fi o prăjitura isteata daca ai o atitudine sfaramicioasa. Fa sport, gandeste frumos si iubeste..Asta e reteta fericirii. Un cap binevoitor si o inima milostiva sunt intotdeauna cel mai formidabil set-up !
    Analiza este divizat? în dou? p?rți. Una dominant teoretic?, axat? pe direcția conceptelor de baz? (Andro Rasant), din disciplina studiilor practice.
    Cea dea doua practic?, focalizat? pe texte majore despre cultur? și pe implicațiile lor ideologice și istorice (prajitura).

    Multumesc de sfat
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

    Comentariu


    • #27
      Postat în original de Rosetionut Vezi post
      Analiza este divizat? în dou? p?rți. Una dominant teoretic?, axat? pe direcția conceptelor de baz? (Andro Rasant), din disciplina studiilor practice.
      Cea dea doua practic?, focalizat? pe texte majore despre cultur? și pe implicațiile lor ideologice și istorice (prajitura).

      Multumesc de sfat
      Ramai la retete, erai mai simpatic.

      Comentariu


      • #28
        .....nu putem fi peste tot simpatici.
        Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

        Comentariu


        • #29
          Uitandu-ma pe acest clasament pe care l-ati postat, mi-ati starnit curiozitatea pentru Andro Rasant PowerGrip. Dupa acest clasament are Viteza, Spin si Control foarte bun. Maine si incerc Un Andro Rasant Grip si poate o sa cumpar si un PowerGrip si renunt la Acuda S1 Turbo.
          Multumesc Rosetionut.

          Comentariu


          • #30
            Postat în original de Radu Serban Vezi post
            Uitandu-ma pe acest clasament pe care l-ati postat, mi-ati starnit curiozitatea pentru Andro Rasant PowerGrip. Dupa acest clasament are Viteza, Spin si Control foarte bun. Maine si incerc Un Andro Rasant Grip si poate o sa cumpar si un PowerGrip si renunt la Acuda S1 Turbo.
            Multumesc Rosetionut.
            Cu mare placere.
            Iti doresc o noapte cat mai linistita
            Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

            Comentariu


            • #31
              Postat în original de Rosetionut Vezi post
              Domnule Dennis,

              Nu exista posibilitatea si la noi pe forum, ca userii sa faca o comparatie despre aceste fete, in functie de jocul si experienta avuta de fiecare?
              Sau trebuie sa ne limitam, doar la ceea ce cred altii?...parerea mea este ca, in Romania exista foarte multi jucatori care avanseaza si incearca foarte multe fete si ar fi de acord ca sa posteze pe forum ceea ce considera ei.

              Nu inteleg un lucru care l-am discutat acum cateva zile cu cativa jucatori din liga si nu numai.., de ce de fiecare data cand cineva incearca sa faca niste posturi unde avem ceva de invatat sau putem afla niste preturi aproximative, trebuie sa intervina tot timpul cineva cu modificari.

              Te rog sa nu ma intelegi gresit, nu cred ca am inteles bine ceea ce mi-ai transmis mai sus, exista vreo posibilitate sa imi trimiti cum ti-ai dori ca sa fie 'titlul, legenda sau continutul?

              Multumesc
              http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...-LEMNE-si-FETE

              Este deschis deja un topic pt asa ceva unde sunt pdf originale din care se intelege ceva ,daca exista inteese pot sa postez toate tabelele noi de la toate firmele de materiale.

              Comentariu


              • #32
                Postat în original de Radu Serban Vezi post
                Uitandu-ma pe acest clasament pe care l-ati postat, mi-ati starnit curiozitatea pentru Andro Rasant PowerGrip. Dupa acest clasament are Viteza, Spin si Control foarte bun. Maine si incerc Un Andro Rasant Grip si poate o sa cumpar si un PowerGrip si renunt la Acuda S1 Turbo.
                Multumesc Rosetionut.
                Azi am incercat un Andro Rasant PowerGrip 2,1 Rosu. Eram curios ca un copil care isi asteapta jucaria, abia asteptam sa vad diferenta fata de Acuda S1 Turbo. Intr-adevar Spinul este foarte bun, Control superior, dar la viteza nu este ceea ce scrie in tabele!!! Plus bucla de aruncare este mai mare. Fata de Acuda S1 Turbo doar controlul este mai bun, Spinul este la fel, dar viteza este departe de Acuda S1 Turbo. Deci raman la Acuda S1 Turbo.

                Comentariu


                • #33
                  Postat în original de Radu Serban Vezi post
                  Azi am incercat un Andro Rasant PowerGrip 2,1 Rosu. Eram curios ca un copil care isi asteapta jucaria, abia asteptam sa vad diferenta fata de Acuda S1 Turbo. Intr-adevar Spinul este foarte bun, Control superior, dar la viteza nu este ceea ce scrie in tabele!!! Plus bucla de aruncare este mai mare. Fata de Acuda S1 Turbo doar controlul este mai bun, Spinul este la fel, dar viteza este departe de Acuda S1 Turbo. Deci raman la Acuda S1 Turbo.
                  Multumim frumos
                  Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X