Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand adidasi Butterfly Lezoline TB Asia Exclusive+ Asics TPA 324,noi,in cutie ambele

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand adidasi Butterfly Lezoline TB Asia Exclusive+ Asics TPA 324,noi,in cutie ambele

    Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	asics1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	90,8 KB 
ID:	779564Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	asics2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	86,2 KB 
ID:	779565Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tb1.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,5 KB 
ID:	779566Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tb2.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	95,2 KB 
ID:	779567Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	tb3.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	84,4 KB 
ID:	779568
    Perechea Asics este nr 42,5 (Jap 27,5) cred ca merge la un 42,5 sau 43-Pret 350 ron
    Perechea Butterfly este insa greu de ghicit ce nr.arePe cutie scrie eur 42/china 43/jap 26,5 dar mie imi sunt uriasi(port 42)Pe brant scrie 44,iar ei sunt vanduti ca 42...cam bataie de joc din partea lor-si nu sunt fakeuri(am masurat cu ruleta brantul si sunt 28cm,desi scrie 28=44 cand de fapt 28 este 43-43,5).Este model exclusiv pt Asia si sunt diferiti ca nr de cei cu talpa rosie,acelasi model,care se gasesc si la Butterfly Romania-acolo scrie tot eur42/chn 43/jap 26,5 dar sunt perfecti ca marime pt 42 .Ii gasiti pe butterfly-china.com,modelul utop 6.Sireturile albastre sunt tot Butterfly,le am pus eu,mi se pare ca sunt mai interesanti asa),daca le vreti pe cele albe,imi spuneti.Pret 400 ron
    Ambele perechi sunt noi,doar probate in casa 2 minute cat sa mi dau seama ca nu sunt bune marimile.
    Vand doar in București,cu proba,la sala-viva,toptenis,etc-nu pot trimite in tara avand in vedere confuziile cu numerele,va multumesc

    P.S-Petele negre de pe talpa sunt de la blitz
Who has read this thread:
Procesare...
X