Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpăr Primorac carbon fluture negru sau schimb cu timo boll alc 89 gr st

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpăr Primorac carbon fluture negru sau schimb cu timo boll alc 89 gr st

    As dori din a doua generație cel cu serie pe . Aștept oferte pe privat . Multumesc!

  • #2
    Cumpăr Primorac carbon fluture negru in perfecta stare .

    Postat în original de Teica Radu Vezi post
    As dori din a doua generație cel cu serie pe . Aștept oferte pe privat . Multumesc!
    Aștept mesaje pe privat . Ofer prețul corect . Am avut un astfel de lemn si ii știu valoarea. Mulțumesc!

    Comentariu


    • #3
      am eu unul..............400 ron

      Comentariu


      • #4
        Va dau tel sa Vb 0767936994

        Comentariu


        • #5
          Vând paleta Timo Boll Alc mâner st 89 gr completa cu fete tenergy o5 si 80 . Lemnul arată foarte bine cu excepția a doua zg?rieturi pe cant , iar fetele arată foarte bine . Prețul este de 650 RON . Tel 0767936994. Trimit poze doritorilor pe mail. Multumesc

          Comentariu


          • #6
            Lemn Timo Boll Alc mâner st 89gr

            [QUOTE=Teica Radu;264765]Vând paleta Timo Boll Alc mâner st 89 gr completa cu fete tenergy o5 si 80 . Lemnul arată foarte bine cu excepția a doua zg?rieturi pe cant , iar fetele arată foarte bine . Prețul este de 650 RON . Tel 0767936994. Trimit poze doritorilor pe mail. Multumesc!

            Comentariu


            • #7
              Vând Timo Boll

              [QUOTE=Teica Radu;265314]
              Postat în original de Teica Radu Vezi post
              Vând paleta Timo Boll Alc mâner st 89 gr completa cu fete tenergy o5 si 80 . Lemnul arată foarte bine cu excepția a doua zg?rieturi pe cant , iar fetele arată foarte bine . Prețul este de 650 RON . Tel 0767936994. Trimit poze doritorilor pe mail. Multumesc!
              - - - Actualizat - - -

              [QUOTE=Teica Radu;265314]
              Postat în original de Teica Radu Vezi post
              Vând paleta Timo Boll Alc mâner st 89 gr completa cu fete tenergy o5 si 80 . Lemnul arată foarte bine cu excepția a doua zg?rieturi pe cant , iar fetele arată foarte bine . Prețul este de 650 RON . Tel 0767936994. Trimit poze doritorilor pe mail. Multumesc!

              Comentariu

              Who has read this thread:
              Procesare...
              X