Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Tenergy 05 fx

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Tenergy 05 fx

    Stimati pasionati, am gasit la cineva fetele astea cu doar 100 lei\ Buc. Noi in tipla. Banuiesc ca nu sunt originale. Doresc sa stiu care este diferenta. Daca ma poate indruma cineva in acest sens . va multumesc !

  • #2
    Le poți cumpăra cu numai 7,5 USD de pe http://www.aliexpress.com/w/wholesal...energy-05.html sunt aceleași care le-ai găsit tu cu 100 de lei adică la fel de "originale"
    Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

    Comentariu


    • #3
      Am vazut. Multumesc !

      Comentariu


      • #4
        Banuiesc ca nu am ce sa fac cu ele daca le comand eu 😁

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de mariusdz Vezi post
          Banuiesc ca nu am ce sa fac cu ele daca le comand eu ��
          ...au priza buna sa le pui pe bordul masinii ca sa nu alunece telefonul sau acasa suport pentru cana de cafea.

          Aceste fete au aproximativ aceleasi caracteristici ca paletele asamblate vandute in supermarket.
          Blade: lemn off...ce lemn !
          Bh: cu tepi
          Fh: fara tepi

          Comentariu


          • #6
            Am avut ocazia sa dau si cu doua fake-uri de la butterfly, tenergy o5 (rosu) si tenergy 64 (negru) ...
            - 05-ul este aproape ca un antitopspin, cu care mai poti sa si ataci (se aseamana cel mai bine cam cu yasaka antipower), adica nu prea este reactiv la spinul advers, scoate foarte bine serve, viteza medie, spin foaarte mic...o fata nereusita "de atac", ce poate fi folosita foarte bine mai ales pentru capace sau aparare
            -64 -ul este mai aproape de o fata decenta, poti chiar sa dai topspin, , dar nu merita nici pe departe banii pe ea...mai bine iei cu 50 de lei o fata Giant Dragon de pe forum, care sunt foarte bune, sau un Gambler reflectoid sau outlaw de la Vlad (ttmall.ro) ...
            Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
            Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
            Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

            Comentariu


            • #7
              Multumesc pentru sfat. Mi-au mai zis si altii, le multumesc si lor, ideea e ca vreau sa practic un joc corect si frumos cu paleta de calitate, nu este vorba de "teapa" propriuzis. O sa tin cont de ce mi-ai zis ..

              Comentariu


              • #8
                ...pana la urma, si fetele fake sunt tot fete rezonabile...pot fi chiar mai bune decat alte fete originale mai vechi sau de la firme "obscure" dar acreditate ITTF... ...depinde de stilul de joc...
                Din discutiile avute cu un prieten mai batran, si mai experimentat, asa, ca o paranteza, (fetele fake incercate de mine erau ale lui), mi-a spus ca cea mai buna fata de aparare antispin cu care a dat, si cea mai completa, este T 05 FAKE...adica...si FAKE-urile sunt bune la ceva...pana la urma, cea mai importanta, in tot setupul, este "mana" jucatorului...
                Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X