Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Joola bomb extreme

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Joola bomb extreme

    Ce parere aveti despre lemnul acesta cine l-a incercat!!??
    Lemne: DHS Hurricane Long W997
    FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
    BH: DHS GoldArc 8

  • #2
    Postat în original de krisztalori Vezi post
    Ce parere aveti despre lemnul acesta cine l-a incercat!!??
    Eu l-am incercat si joc cu el.Dupa mine este unul dintre cele mai controlabile lemne pe care le-am avut.L-am comandat direct din Germania si combinatia cu B-fly tenergy 05 de 2,1mm este una foarte buna pentru mine.Cu alte cuvinte combinatia de mai sus imi creeaza un plus de siguranta in returnarile mingilor.Te sfatuiesc sa incerci aceasta combinatie,dar trebuie sa fii si un jucator bun pentru a o putea stapani.Personal sunt superincantat de acest set-up.
    Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
    Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
      Eu l-am incercat si joc cu el.Dupa mine este unul dintre cele mai controlabile lemne pe care le-am avut.L-am comandat direct din Germania si combinatia cu B-fly tenergy 05 de 2,1mm este una foarte buna pentru mine.Cu alte cuvinte combinatia de mai sus imi creeaza un plus de siguranta in returnarile mingilor.Te sfatuiesc sa incerci aceasta combinatie,dar trebuie sa fii si un jucator bun pentru a o putea stapani.Personal sunt superincantat de acest set-up.
      vibreaza sau e rigid?
      Lemne: DHS Hurricane Long W997
      FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
      BH: DHS GoldArc 8

      Comentariu


      • #4
        Lemnul este fabricat dupa o tehnologie noua,se zice novatoare si eu nu-l percep ca vibreaza.Emi mi-a spus ca nu se mai fabrica,asa ca este oarecum greu de gasit.Si nou eu am dat pe el 70 euro.Zic ca-si merita banii.Cum ti-am scris si mai sus,in primul rand trebuie sa-l incerci(probezi)si apoi sa tragi o concluzie personala sa constati personal daca se potriveste stilului tau de joc.Stiu ca ai serve dificile si sa stii ca te ajuta mult in combinatia de mai sus in acest sens.Pe mine m-a incantata la el simtul aparte si controlul destul de ridicat care ti-l confera,dar repet numai cu fata tenergy 05-2,1mm.
        Blade: JOOLA BOMB EXTREME.
        Rubber: TENERGY 05 2,1mm.

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de PRIZA TOK Vezi post
          Lemnul este fabricat dupa o tehnologie noua,se zice novatoare si eu nu-l percep ca vibreaza.Emi mi-a spus ca nu se mai fabrica,asa ca este oarecum greu de gasit.Si nou eu am dat pe el 70 euro.Zic ca-si merita banii.Cum ti-am scris si mai sus,in primul rand trebuie sa-l incerci(probezi)si apoi sa tragi o concluzie personala sa constati personal daca se potriveste stilului tau de joc.Stiu ca ai serve dificile si sa stii ca te ajuta mult in combinatia de mai sus in acest sens.Pe mine m-a incantata la el simtul aparte si controlul destul de ridicat care ti-l confera,dar repet numai cu fata tenergy 05-2,1mm.
          Multumesc frumos domnu Ciobanu pt informatii, cand o sa ne intalnim o sa il imprumut putin de la dv
          Lemne: DHS Hurricane Long W997
          FH: DHS Hurricane Neo 3 nationala blue sponge 2,1/ 40
          BH: DHS GoldArc 8

          Comentariu


          • #6
            Foarte mare atentie sa nu-l loviti ! Este foarte fragil. Ar fi bine sa-l protejati suplimentar pe cant. Am avut doua lemne de acest fel si nu vibrau deloc. Chiar daca in catalogul Joola era trecut ca fiind off+ , eu l-am simtit mai degraba ca un off- (comparativ cu lemnele de la Butterfly).
            Rudius

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X