Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ Regional, Ziua Națională AmaTur - Zona 7 Amatori, Pingpongmania, 5.09.15

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • *

    Echipa de Tenis de Masă din Oravita vă saluta și va mulțumește ptr bună găzduire și reîntâlnire cu colegii și prietenii din Amatur cu care ne-am simțit minunat ca de fiecare dată!! Arad,Oradea, Deva.și sa ne iertați dacă am uitat pe cineva!! .Va dorim bafta tuturor pe viitor!!

    Comentariu


    • Cu toate problemele inerente a fost un turneu reușit. Un aspect pozitiv e faptul că la acest turneu au fost, parcă mai mulți tineri și copii cărora, sper, le-a fost inspirată dorința de mișcare și au fost inoculați cu "microbul Amatur". Felicitări câștigătorului, mulțumiri organizatorilor și succes în continuare tuturor participantilor. Toate cele bune!

      Comentariu


      • Multumim lui Marius pentru ospitalitate. Felicitari cistigatorilor, precum si tuturor participantilor ! A fost o zi frumoasa. M-am simtit bine printre prieteni, insa, de ce mi-a fost frica nu am scapat. La intoarcere acasa, am dat intr-o groapa, de mi-am facut praf un cauciuc...Aviz pentru cei ce mai au curajul sa circule pe drumurile alea !

        Comentariu


        • Postat în original de MariusBH Vezi post
          .....la 'rechinu'(care este de fapt un openist deghizat in...amator....) ma asteptam la mai mult..................cel putin finala............Oricum o dat de 2 jucatori foarte buni...Dinu si Ioan.....care or fost in forma fantastica astazi.........multi openisti ar fi avut probleme cu ei.....
          Dupa aceste turnee A+regionale multi vor uita cum este la categoria amatori....uite asa se echilibreaza incet incet si openul, uite asa ajung si altii la cupe/premiere (amatori), uite asa ajung "incepatorii" la avansati...
          Asa ca de fiecare data cand se face clasamentul general sa gandim pozitiv (apar noi openisti). Oricum , mai este mult pana vom fi cat de cat egali ca nr de participanti (open/amatori).
          Parerea mea ))!
          Hobby: Motoare si ski !
          http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

          Comentariu


          • In primul rand vreau sa multumesc organizatorilor pentru turneu. Prin organizatori inteleg si cei care au avut ideea foarte frumoasa de a face acest turneu aniiversar, cu organizare de turnee zonale. Sper ca aceste turnee zonale sa devina o treditie.
            Intr-adevar m-am simtit foarte bine la turneu si s-a vazut si in modul in care am jucat. Tin sa felicit si pe restul jucatorilor de la turneu si mai ales copiii care au venit in numar mare. Asa cred ca vom avea si in viitor jucatori buni de pingpong.
            Din pacate, sau fericire, am trecut la open. Mi-a placut modul in care am trecut. Cu o victorie de care o sa-mi aduc aminte totdeauna cu mare placere.
            Multumesc inca o data tuturor si ne vedem in continuare la "Grupa Mare"

            Comentariu


            • ...extremele(frumoase...).....acestui turneu d.p.d.v al varstei........Alesia Sferlea-8 ani(impliniti luna trecuta)-cel mai tanar participant,aflata la primul turneu A+ din 'cariera'..zicem noi cu o realizare la care nu ne asteptam(3 victorii in inferioare si calificarea in superioare-unde a jucat chiar cu castigatorul turneului!!!!!!!!).....si nea TITI-Matei Dumitru-65 ani-cel mai in varsta participant,despre care ...ce se mai poate spune....este un SIMBOL AL AMATURULUI!!!!!!...
              Ultima editare de MariusBH; 06.sep.2015, 15:38.
              ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

              Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
              Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

              Comentariu


              • FINALA-Mihalescu Dinu(Timișoara)-Murgu Ioan(Oravita)-3-0-set1,2,(ambele terminate la avantaj)


                ...min 5:35...mingea meciului.....

                set 3:

                Ultima editare de MariusBH; 06.sep.2015, 19:51.
                ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                Comentariu


                • Felicitari tuturor, dar in special lui Dinu, care "ne-a mancat pe toti pe pita", inclusiv pe ierbari. Cel putin mie mi-a cosit iarba de n-am avut aer. Bravo.
                  Pun si eu niste poze cu finalul.

                  - - - Actualizat - - -

                  Fișiere atașate
                  Ultima editare de alandala; 06.sep.2015, 21:55.

                  Comentariu


                  • Bv marius!!! din nou la inaltime cu organizarea ca de obicei felicitari tie pt buna gestionare a unui turneu de o asemenea anvergura si deopotriva tuturor participantilor!! Bv pingpongmania!!!!

                    Comentariu

                    Who has read this thread:
                    Procesare...
                    X